TVN Style HD parced: 05/08/2021 04:17:44
program count: 99
datetimenamedescr
 04/08/2021  23:05-00:05  (60) 
Bajeczna przemiana (2/6)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Włochy ¤ 2019 ¤ 0+ | Historie sześciu różnych kobiet, które łączy jedno pragnienie. Wszystkie uczestniczki programu chcą czuć się piękne. Pisarka, blogerka i stylistka Carla Gozzi wraz z trzema ekspertami: chirurgiem Antonio Cellą, chirurgiem i lekarzem medycyny estetycznej Dario Tartaglinim i dentystką Valentiną De Giorgi, pomaga spełnić ich największe marzenia. Bohaterki przejdą niesamowitą metamorfozę. | ¤ W tym odcinku: Serena przez lata wolała nosić rozciągnięte swetry od podkreślających figurę ubrań. Teraz pragnie odkryć skrywaną pod warstwami materiału kobiecość. Carla pomoże jej w niesamowitej przemianie.
 05/08/2021  00:05-00:35  (30) 
W roli głównej: Maciej Musiał (4/6)
¤ Talk Show ¤ Polska ¤ 2014 ¤ 12+ | Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka. | W wieku 8 lat wystąpił w reklamie, teraz ma już na koncie kilkanaście filmów, seriali i programów telewizyjnych. Maciej Musiał zaskakująco dojrzale mówi o sławie, rodzinie, rówieśnikach i życiowych priorytetach. Najbardziej znany polski 19-latek z Magdą Mołek porozmawia m.in. o medialnym żarcie, którego stał się ofiarą.
 05/08/2021  00:35-01:05  (30) 
W roli głównej: Szymon Majewski (6/8)
¤ Talk Show ¤ Polska ¤ 2012 ¤ 12+ | Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka. | Spotkanie ze słynnym polskim satyrykiem i showmanem, Szymonem Majewskim.
 05/08/2021  01:05-01:35  (30) 
Wiem, co jem (6/16)
¤ Magazyn Poradnikowy ¤ Polska ¤ 2014 ¤ 12+ | Katarzyna Bosacka po raz kolejny przygląda się produktom, które znajdują się na sklepowych półkach. Dla prowadzącej sklep spożywczy stał się niemal drugim domem. Kasia krąży między regałami z żywnością, sprawdzając skład produktów, ich wartości odżywcze, a także smak i jakość. | Prowadząca weźmie pod lupę pasztet. Przed wejściem Polski do Unii Europejskiej producentów obowiązywały normy, które określały nie tylko skład, smak, konsystencję i kolor, a nawet zawartość w nim tłuszczu i soli. Dziś mogą wrzucić prawie wszystko. Katarzyna Bosacka zbada, po co producenci dodają do pasztetów tajemniczych homogenatów i z lupą poszuka w pasztetach... mięsa. Widzowie zobaczą, jak firmy mamią atrakcyjnymi opakowaniami i sugestywnymi hasłami.
 05/08/2021  01:35-02:05  (30) 
Wiem, co jem (2/15)
¤ Magazyn Poradnikowy ¤ Polska ¤ 2012 ¤ 12+ | Katarzyna Bosacka po raz kolejny przygląda się produktom, które znajdują się na sklepowych półkach. Dla prowadzącej sklep spożywczy stał się niemal drugim domem. Kasia krąży między regałami z żywnością, sprawdzając skład produktów, ich wartości odżywcze, a także smak i jakość. Tym razem prowadząca przetestuje uczciwość producentów majonezu, a także sprawdzi, jak smakują bycze jądra z grilla. | Batony są lubianą i łatwo dostępną przekąską, która pozwala zaspokoić niespodziewany głód. Producenci tych popularnych słodyczy wymyślają coraz to nowe produkty, od których uginają się sklepowe półki. Katarzyna Bosacka przyjrzy się dostępnym na naszym rynku batonom i pomoże wybrać te, które - poza pustymi kaloriami i chemią - posiadają również wartości odżywcze. Prowadząca doradzi także, jakie batony należy dawać dzieciom.
 05/08/2021  02:05-02:35  (30) 
Wiem, co jem (4/15)
¤ Magazyn Poradnikowy ¤ Polska ¤ 2011 ¤ 12+ | Katarzyna Bosacka przegląda półki z żywnością zarówno w mniejszych sklepach, jak i w supermarketach. Prowadząca podpowiada, jak wybrać zdrową żywność w dobrej cenie. Bezlitośnie obnaża chwyty speców od marketingu i uczy nas, jak możemy ich uniknąć. | Panga cieszy się dużą popularnością wśród Polaków. Nie ma się czemu dziwić - nie kosztuje wiele, nie ma ości, a w dodatku jest prawie zupełnie pozbawiona typowego rybiego zapachu. Czy jednak pangę można nazwać rybą? Katarzyna Bosacka demaskuje sekrety lubianego przez naszych rodaków kręgowca wodnego.
 05/08/2021  02:35-02:40  (5) 
Wiem, co jem, i wiem, co kupuję (4/8)
¤ Magazyn Poradnikowy ¤ Polska ¤ 2013 ¤ 12+ | Katarzyna Bosacka, znana bywalczyni sklepów spożywczych, zajmuje się także domowymi produktami, których każdy używa na co dzień. Testuje zarówno mopy i żarówki, jak i buty czy folię aluminiowa. Tradycyjnie dokładnie czyta opisy na opakowaniach i nie daje się oszukiwać. Prowadząca niczym detektyw sprawdza, jakie zabawki są odpowiednie dla dzieci w różnym wieku, w jakich butach powinni i nie powinni chodzić najmłodsi oraz czy folia aluminiowa jest korzystniejsza dla kanapek niż papier śniadaniowy. Zagląda nie tylko do sklepów z artykułami gospodarstwa domowego, ale także do sklepów spożywczych. | W tym odcinku Katarzyna Bosacka bierze pod lupę słodkie winogrona. Polak je aż 5 kg winogron w roku, ale kontrole pokazały, że ponad połowa badanych owoców zawierała znaczne ilości chemicznych środków ochrony roślin i nie powinna w ogóle znaleźć się w sprzedaży. Prowadząca doradzi, jakie winogrona należy kupować. W "Wiem, co kupuję" widzowie przekonają się, jaka waga najlepiej sprawdzi się w domu.
 05/08/2021  02:40-03:20  (40) 
Wiem, co jem, i wiem, co kupuję (5/8)
¤ Magazyn Poradnikowy ¤ Polska ¤ 2013 ¤ 12+ | Katarzyna Bosacka, znana bywalczyni sklepów spożywczych, zajmuje się także domowymi produktami, których każdy używa na co dzień. Testuje zarówno mopy i żarówki, jak i buty czy folię aluminiowa. Tradycyjnie dokładnie czyta opisy na opakowaniach i nie daje się oszukiwać. Prowadząca niczym detektyw sprawdza, jakie zabawki są odpowiednie dla dzieci w różnym wieku, w jakich butach powinni i nie powinni chodzić najmłodsi oraz czy folia aluminiowa jest korzystniejsza dla kanapek niż papier śniadaniowy. Zagląda nie tylko do sklepów z artykułami gospodarstwa domowego, ale także do sklepów spożywczych. | W odcinku poznamy szczegóły dotyczące krwistej wołowiny. Dowiemy się jak i dlaczego oszukują nas producenci mięs. A w "Wiem, co kupuję" odwiedzimy producentów patelni. Katarzyna Bosacka sprawdzi, jaką patelnię wybrać, aby potem nie skwierczeć ze złości.
 05/08/2021  03:20-03:55  (35) 
Świat według dziecka (12/14)
¤ Magazyn Poradnikowy ¤ Polska ¤ 2010 ¤ 12+ | Świat widziany oczami dziecka wcale nie wygląda różowo, bo przecież ich problemy bywają wielkie. W programie Dorota Zawadzka dopuszcza najmłodszych do zabrania głosu. Prowadząca wysłucha ich niezwykle przejmujących opowieści.
 05/08/2021  03:55-04:40  (45) 
W dobrym stylu (2/10)
¤ Magazyn Poradnikowy ¤ Polska ¤ 2016 ¤ 12+ | Małgorzata Rozenek-Majdan podzieli się z publicznością swoją wiedzą na temat prowadzenia domu. Pomoże jej w tym zespół złożony z rozmaitych ekspertów. Wspólnie podpowiedzą, jak pogodzić życie zawodowe z utrzymaniem swojego mieszkania w porządku. Podadzą też kilka forteli, które pomogą ekologicznie zarządzać gospodarstwem, skutecznie schudnąć, zadbać o dobre samopoczucie, a nawet urządzić przyjęcie z klasą. Będzie również mowa o bezpieczeństwie w domu, widzowie dowiedzą się m.in., jak uchronić małe dziecko od urazów i jak zadbać o komfort alergika. | Kolejny odcinek programu będzie poświęcony wakacyjnym wojażom. Psycholog Ilona Ciżewska wyjaśni, jak dobrać cel podróży do swoich oczekiwań i potrzeb. Sama prowadząca razem z Sylwią Majcher, dziennikarką TVN24 i blogerką kulinarną, przygotują pożywne ciastka i placuszki, w sam raz na drogę. Z kolei blogerzy Aleksandra i Michał Makulscy opowiedzą o podróżowaniu z psem.
 05/08/2021  04:40-05:25  (45) 
Wiem, co jem, i wiem, co kupuję (10/12)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Katarzyna Bosacka ponownie wyrusza do sklepów spożywczych, by sprawdzać jakość sprzedawanego tam jedzenia. Powie, jak sprawdzić czy kupowane przez nas produkty są pełnowartościowe. Prowadząca zajmie się również testowaniem przedmiotów codziennego użytku i doradzi, na co trzeba zwrócić uwagę, by nie zostać oszukanym. | Kasia Bosacka bierze pod lupę różne rodzaje opakowań. Okazuje się, że aż 40% z nich wykonanych jest z plastiku. Dziennikarze sprawdzą, dlaczego tak się dzieje i jak wpływa to na nasze zdrowie. Pracująca w redakcji Kasia podejmie wyzwanie i spróbuje zrezygnować z używania tego surowca. Oprócz tego widzowie zobaczą, w jaki sposób badane są puszki, nim zostaną dopuszczone do kontaktu z żywnością. W segmencie "Wiem, co kupuję" będzie mowa o słuchawkach. 90% młodych ludzi słucha przez nie muzyki nawet po kilka godzin dziennie, przez co już niebawem co dziesiąty 30-latek będzie miał poważne problemy ze słuchem. Twórcy programu sprawdzą, które słuchawki są najmniej szkodliwe: dokanałowe, nagłowne, nauszne czy wokółuszne. Zaprezentują też standardowe badanie słuchu. Na koniec DJ Adamus przeprowadzi test różnych słuchawek bezprzewodowych.
 05/08/2021  05:25-06:10  (45) 
Wiem, co jem, i wiem, co kupuję (11/12)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Katarzyna Bosacka ponownie wyrusza do sklepów spożywczych, by sprawdzać jakość sprzedawanego tam jedzenia. Powie, jak sprawdzić czy kupowane przez nas produkty są pełnowartościowe. Prowadząca zajmie się również testowaniem przedmiotów codziennego użytku i doradzi, na co trzeba zwrócić uwagę, by nie zostać oszukanym. | W najnowszym odcinku sprawdzimy, co tak naprawdę kryje się w łososiu i czy rzeczywiście może zawierać toksyny i zanieczyszczenia. Odpowiedzi poszukamy na norweskich fermach łososia. Podpowiemy też, czym różni się łosoś atlantycki od tego żyjącego dziko oraz sprawdzimy, czy łososia dzikiego w ogóle da się kupić w polskich sklepach. Kasia Bosacka wraz z ekipą programu odwiedzi pierwszą hodowlę atlantyckiego łososia w Polsce. Pracownicy firmy zaprezentują łososie hodowane w pełni ekologicznie w prastarych wodach termalnych. W części "Wiem, co kupuję" opowiemy o smogu, przez który przedwcześnie umiera aż 45 tys. Polaków rocznie. Wyjaśnimy, jak powstaje i co możemy zrobić, aby ograniczyć jego emisję. Zaprezentujemy doraźne metody walki ze smogiem, dostępne dla każdego: oczyszczacze powietrza czy maseczki antysmogowe. Wybierzemy się również na Śląsk, jednego z najbardziej zanieczyszczonych regionów Polski, gdzie z Patrykiem Białasem z Katowickiego Alarmu Smogowego porozmawiamy o tym, co lokalne władze robią, aby zmniejszyć problem.
 05/08/2021  06:10-06:55  (45) 
Ostre cięcie (2/10)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 12+ | W dziewiątym sezonie programu widzów czekają nie tylko zaskakujące fryzjerskie metamorfozy i rewolucje w salonach. Dodatkowo w każdym odcinku pojawi się znana gwiazda. Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt zamierzają ciąć jeszcze ostrzej, nie tylko włosy, ale przede wszystkim złe nawyki panujące w odwiedzanych przez nich salonach fryzjerskich. | Styliści Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt jadą do salonu fryzjerskiego w Liniewie, by przeprowadzić tam rewolucję. | ¤ Występują: Malwina Wędzikowska, Tomasz Schmidt, Andrzej Wierzbicki
 05/08/2021  06:55-07:55  (60) 
Apetyt na miłość (1/12)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Czwarta edycja programu po raz kolejny udowadnia, że wspólny posiłek to doskonała okazja, by dobrze poznać potencjalnego partnera. Bohater odcinka najpierw musi wybrać dwa spośród trzech menu przygotowanych przez kandydatów. Każdego z nich odwiedza na kolacji, podczas której ma szansę przekonać się, czy ich charaktery są równie zgodne co gusta kulinarne. Po dwóch spotkaniach uczestnik decyduje, z kim chciałby pójść na kolejną randkę. Wtedy też razem otwierają przygotowane przez autorów programu koperty pełne niespodzianek. | Ania wolny czas poświęca swojej wnuczce. Oprócz tego dużo czyta, często można spotkać ją w antykwariacie i bibliotece. Kiedy zaś jest w domu, słucha płyt Phila Collinsa. Chciałaby zmienić coś w swoim życiu, a najlepiej poznać mężczyznę, który będzie dzielił z nią wzloty i upadki. Pośród zaproponowanych jej menu znajdzie się to przygotowane przez Ryszarda, złotą rączkę i idealnego kandydata na męża. Chętnie chadza na mecze Legii Warszawa i, choć może sprawiać wrażenie nieprzystępnego twardziela, ma też swoje słabości, spośród których najważniejszą są kobiety. Mamadi pochodzi z Gwinei, do Warszawy przeprowadził się już kilkanaście lat temu. On również często odwiedza biblioteki, aby szlifować tam swoją znajomość języka polskiego. Lubi też spacery i przesiadywanie w kawiarniach, skąd obserwuje ludzi. To spokojny mężczyzna o egzotycznej urodzie. Kolejnym kandydatem jest Marek. Świetnie dogaduje się z kobietami i ma wiele koleżanek, jedna żadna z nich nie okazała się jeszcze tą jedyną. Ma trzy psy, poza tym zajmuje się szkoleniem zwierząt i od 10 lat tańczy tango argentyńskie.
 05/08/2021  07:55-08:55  (60) 
Ugotowani (10/15)
¤ Program Kulinarno Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2011 ¤ 12+ | W każdym odcinku do kulinarnej rywalizacji staje czworo uczestników. Ich zadaniem jest przygotowanie kolacji. Umiejętności gospodarza oceniają jego rywale. Oprócz walorów smakowych przystawki, dania głównego i deseru liczy się pomysłowość. Punktowane są między innymi niebanalne nakrycie stołu, dodatkowe atrakcje wieczoru, pozytywna atmosfera spotkania i dbanie o gości. Suma przyznanych przez konkurentów punktów zadecyduje o wygranej, którą jest 5 tys. złotych. | Tym razem swoje umiejętności kulinarne zaprezentują mieszkańcy Bydgoszczy. Poznamy: miłośniczkę szybkich motorów i właścicielkę firmy zajmującej się sprzedażą odzieży roboczej - Wandę Szczepaniak, doradcę kredytowego Martę Szymańską, właściciela sklepu z winami Łukasza Panfila, a także Łukasza Brzezińskiego - trenera rozwoju asertywności i umiejętności twórczych.
 05/08/2021  08:55-09:55  (60) 
Perfekcyjna pani domu (10/13)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2013 ¤ 12+ | Małgorzata Rozenek pokazuje, jak skutecznie dbać o porządek i radzić sobie z prowadzeniem domu. Zaprasza do programu kobiety i mężczyzn, których uczy wykonywania codziennych obowiązków i organizacji czasu. Uczestnicy muszą wcielić te wskazówki w życie we własnych, zaniedbanych mieszkaniach. Prowadząca sprawdza efekty nauki i nagradza tych, którzy poradzili sobie najlepiej. | Tym razem nauka utrzymywania porządku w domu czeka młode małżeństwa wychowujące dzieci. Obie pary mają ogromną motywację do zmian. Maja i Konrad właśnie przeprowadzili się do 40-metrowego jednopokojowego mieszkania. Żyją wśród walizek i kartonów, co nie ułatwia utrzymania porządku. Daria i Mateusz pokonali już w życiu wiele trudności. Cały wolny czas poświęcają swoim synom. Chcą być lepszymi rodzicami niż ci, których mieli. Brakuje im jednak czasu na zajęcie się domem.
 05/08/2021  09:55-10:55  (60) 
Kuchenne rewolucje (1/15)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2013 ¤ 12+ | Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje wymagające zmian i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment okazał się sukcesem. | Magda Gessler przyjmuje zaproszenie Natalii i Szymona, którzy prowadzą w Jastrowiu restaurację Folklor. Od zawsze marzyli oni o własnym, tętniącym życiem lokalu. Mimo że restauracja znajduje się przy głównej drodze, w sąsiedztwie stacji benzynowej, jest prawie niewidoczna. Problem okazuje się również współpraca małżeństwa z personelem naznaczona nieporozumieniami. Doświadczona restauratorka próbuje załagodzić konflikty i poddać Folklor gruntownej przemianie, która sprawi, że będzie on lepiej prosperować.
 05/08/2021  10:55-11:55  (60) 
Jestem z Polski (9-ost.)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2020 ¤ 12+ | W kolejnej serii żyjący poza granicami kraju Polacy podzielą się swoimi doświadczeniami z obczyzny. Opowiedzą, jak wygląda ich zwyczajny dzień, dlaczego zdecydowali się na emigrację i czym się zajmują. | ¤ W tym odcinku: Anna pokazuje swoje ulubione miejsca w Dubaju. Jest wśród nich Burj Khalifa - ponad 800-metrowy budynek w centrum miasta, ale także polski bar, w którym można zjeść zapiekankę lub pierogi, podziwiając widok na największą galerię handlową świata. Dodatkowo Anna odwiedzi też luksusowy hotel i przedstawi jego wyjątkowych rezydentów, pokaże ciekawy mobilny sklep i wybierze się na nocną wycieczkę po mieście. Na koniec kobieta uda się na wyjątkowy koncert, ponieważ muzyka i śpiew to jej dwie największe pasje.
 05/08/2021  11:55-12:40  (45) 
I nie opuszczę Cię aż do ślubu (5/8)
¤ Reality Show ¤ Polska ¤ 2018 ¤ 12+ | W szóstym sezonie programu "I nie opuszczę Cię aż do ślubu" Izabela Janachowska trafia na parę, która marzy o helikopterze. Poprzeczka się podnosi. Oczekiwania par, którym Izabela na 48 godzin przed ślubem pomaga rozwiązać wszystkie organizacyjne i artystyczne problemy, ciągle rosną. Standardem stało się, że Izabela dba o wygląd Pary Młodej, najbliższej rodziny i przyjaciół, że organizuje transport, prezenty dla gości i wymyślne gadżety, które upiększają ceremonię w kościele i weselną zabawę, zaprasza również gwiazdy, by występowały podczas zabawy lub pomagały Państwu Młodym przygotować się do pierwszego tańca lub śpiewu.W tej edycji Izabela Janachowska m. in. organizuje wesele w gotyckim stylu, czarno-fioletowe, inspirowane filmami Tima Burtona, dekoruje salę wielkości hangaru, gdzie bawić się będzie aż 500 gości oraz robi wszystko, by załatwić helikopter na zabawę w stylu Jamesa Bonda. Hitem sezonu będzie wielopiętrowy tort babeczkowy wielkości stogu siana oraz występ Etny. | Izabela Janachowska spotka parę która mimo wielu przeciwności losu kocha się nad życie. Rodziny pary młodej będą mogły się poznać dopiero w dniu ślubu. 26-letnia Magda jest dietetykiem, a Michał kucharzem i poznali się przez internet. Michałowi z nieudanego związku została jedynie cudowna 9-letnia córeczka Maja i postanowił znaleźć osobę, z którą spędzi resztę swojego życia, w internecie. Największymi problemami z podczas przygotowań do ślubu są fryzura i makijaż Magdy oraz dobór odpowiedniej dla niej bielizny. Panna młoda ze względu na swoją sylwetkę do tej pory czuła się niekomfortowo w salonach z bielizną - ekspedientki podśmiewały się z jej figury lub nie mogły dobrać odpowiedniej dla niej bielizny. Nieoczekiwanie na 48 godzin przed ślubem okazuje się, że tak naprawdę nie było jeszcze oświadczyn.
 05/08/2021  12:40-13:40  (60) 
Ślub od pierwszego wejrzenia (8/13)
¤ Reality Show ¤ Polska ¤ 2020 ¤ 12+ | Bohaterami programu są osoby, które do tej pory nie znalazły swojej drugiej połówki, ale marzą o wielkiej miłości. Samotność, nieudane związki i burzliwe rozstania nie są im obce. Po raz czwarty już uczestnicy postanowili oddać swój los w ręce fachowców. Idealnego partnera lub partnerki będą dla nich szukać eksperci - prof. Bogusław Pawłowski, dr Piotr Mosak i Magdalena Chorzewska. Ale jest jeden warunek - swoich wybranków będą mogli poznać dopiero na ślubnym kobiercu. | Po powrocie z podróży poślubnych małżonkowie muszą zmierzyć się z prozą codziennego życia. Agnieszka i Wojtek mieli już okazję, by sprawdzić się w stresowej sytuacji. Ich trudne charaktery będą się ścierać, ale spróbują dojść do kompromisu. Asia i Adam zaczęli już rozmawiać o wspólnej przyszłości, jednak dziewczyna cały czas trzyma swojego męża na dystans. Tymczasem Oliwia testuje odporność Łukasza, dogryzając mu na każdym kroku. Mężczyzna będzie musiał się bardziej postarać i zacząć zabiegać o względy żony. Czas pokaże, czy mu się to uda. | ¤ Występują: prof. Bogusław Pawłowski, dr Piotr Mosak, Magdalena Chorzewska
 05/08/2021  13:40-14:15  (35) 
Inspirujące kobiety (3/8)
¤ Magazyn ¤ Polska ¤ 1995 ¤ 12+ | Dorota Wellman prezentuje sylwetki niezwykłych Polek, kobiet, które pomagają innym i mają odwagę zmieniać świat. Często wybierają drogę, którą mało kto odważyłby się pójść. Poświęcają się twórczej pracy, odkrywają fakty, które mogą poprawić jakość życia przyszłych pokoleń, przyczyniają się do powstania rewolucyjnych wynalazków. Dorota Wellman spotka się m.in. z Kasią, która organizuje pomoc dla bezdomnych, czy z Magdaleną, która nie ma jeszcze czterdziestu lat, a dokonała przełomowego odkrycia w medycynie. | Katarzyna Nicewicz jest prawdziwą społeczniczką. Przez połowę swojego życia działała w wolontariacie, a obecnie piastuje stanowisko prezesa fundacji "Daj herbatę". Jej organizacja zajmuje się wydawaniem bezdomnym ciepłych posiłków, lekarstw, kosmetyków oraz odzieży. Pani Katarzyna od lat pomaga osobom, które nie mają dachu nad głową. Dzięki niej wielu z nich wróciło do normalnego życia. Bohaterka odcinka opowie m.in., co motywuje ją do pracy i jak walczy ze stereotypem bezdomności.
 05/08/2021  14:15-14:50  (35) 
Pani gadżet (6/12)
¤ Magazyn Poradnikowy ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 12+ | W siedemnastym sezonie programu Anna Nowak-Ibisz zagwarantuje nam po raz kolejny ciekawie zaserwowaną wiedzę na temat nowinek technologicznych - sprzętów i gadżetów, które ułatwią wszystkim życie codzienne. Prowadząca osobiście je przetestuje i wyda na ich temat opinię. | W tym odcinku Anna Nowak-Ibisz zaprezentuje gadżety przydatne w domu - pojawią się ultranowoczesne generatory pary, rozkładana sofa dla niespodziewanych gości i lampa stołowa. Dla podróżujących przydadzą się natomiast kubki termiczne z młynkiem do kawy i dzbanek z funkcją termosu oraz przenośna minilodówka.
 05/08/2021  14:50-15:50  (60) 
Ugotowani (5/12)
¤ Program Kulinarno Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2014 ¤ 12+ | Do kulinarnej rywalizacji w każdym odcinku staje czworo uczestników. Ich zadaniem jest przygotowanie kolacji. Przy jednym stole zasiadają osoby mające różne zainteresowania i profesje. Łączy je pasja gotowania. Umiejętności gospodarza oceniają jego rywale. Oprócz walorów smakowych przystawki, dania głównego i deseru liczy się pomysłowość. Punktowane są niebanalne nakrycie stołu, dodatkowe atrakcje wieczoru i atmosfera spotkania. W szóstej edycji programu gotować będą między innymi mieszkańcy: Warszawy, Łodzi, Bielska-Białej, Grudziądza, Gorzowa Wielkopolskiego i Częstochowy. | Swoje kulinarne, towarzyskie i organizacyjne umiejętności zaprezentuje czwórka uczestników rywalizacji z Warszawy. Podczas swojego pierwszego spotkania odsłonią przed sobą zakamarki własnych domów i zdradzą tajemnice kuchenne. Swoje popisowe dania przyrządzą: Marta Leszczyńska - projektantka i właścicielka własnej marki odzieżowej, Wojciech Pieprzyca -prowadzący rodzinną piekarnię. Klaudia Tolman - kreatywna trenerka myślenia wizualnego oraz informatyk Michał Kurek. Zaserwują potrawy kryjące się pod nazwami: "Brązowy kwadrat słońcem zabarwiony" z cytrynowym akcentem, aromatyczny "Zapach Wietnamu", "Czosnkowy paluch boży" ze szczyptą Prowansji oraz granatowe "Puchowe etole".
 05/08/2021  15:50-16:50  (60) 
Kuchenne rewolucje (7/15)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2013 ¤ 12+ | Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje wymagające zmian i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment okazał się sukcesem. | Czworo młodych, ambitnych przyjaciół założyło w centrum Kielc restaurację Voo Doo. Mimo świetnej lokalizacji wciąż narzekają na brak klientów. Przyczyną tego może być ciemne i nieprzyjemne, urządzone przypadkowo wnętrze oraz dania, które tylko udają kuchnię amerykańską. Nikt z czworga właścicieli nie ma doświadczenia w prowadzeniu restauracji. Magdę Gessler czeka niełatwe zadanie. Ma tylko cztery dni, by nauczyć młodych ludzi prowadzenia lokalu.
 05/08/2021  16:50-17:35  (45) 
I nie opuszczę Cię aż do ślubu (7/10)
¤ Reality Show ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | W kolejnym sezonie Izabelę Janachowską - prawdziwą specjalistkę od urządzania ślubów i spełniania marzeń przyszłych małżonków - czeka wiele nowych, zaskakujących wyzwań. | Agnieszka i Tomek już od pierwszej randki wiedzieli, że łączy ich coś wyjątkowego. Bardzo szybko zaczęli planować ślub, ale chcieliby, żeby był on inny, niż te uroczystości, na których dotychczas bywali. Pojawią się na nim koleżanki Agnieszki z klubu łyżwiarskiego, jednak zamiast szpilek założą... rolki. Choć to brawurowe przedsięwzięcie, o to, by wszystko było dopięte na ostatni guzik, zadba Izabela Janachowska, która z determinacją podejmie się każdego organizacyjnego wyzwania.
 05/08/2021  17:35-18:10  (35) 
W czym do ślubu? (6/8)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 12+ | Wiele kobiet na długo przed zamążpójściem ma już upatrzoną suknię ślubną. Są jednak też takie, które wahają się do ostatniej chwili lub zupełnie nie wiedzą, co powinny założyć w tak ważnym dla siebie dniu - i takie właśnie kobiety zaprasza do programu Izabela Janachowska, ekspertka od mody ślubnej. W piątym sezonie programu po raz kolejny doradzi przyszłym pannom młodym, dużą część z nich odwodząc od naprawdę nie najlepszych pomysłów. Uczestniczki przymierzą różnego typu kreacje - a wśród nich suknie krótkie, kolorowe, w typie rybki, księżniczki, litery A. Prowadząca pomoże też w doborze garnituru dla mężczyzn oraz parę propozycji dla osób z najbliższego otoczenia uczestniczek. | Dwudziestopięcioletnia Ola pracuje jako nawigator naprowadzania w stopniu podporucznika. Pasję do lotnictwa przejęła od ojca żołnierza. Ze swoim narzeczonym, Pawłem, poznała się w Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych. Przyszła panna młoda myśli o kreacji z koronkami, subtelnej biżuterii na włosach i długich lokach. Jej ojciec natomiast uważa, że córka powinna założyć koronę. Prowadząca pomoże także w zmianie wizerunku jej matce Barbarze. Kobieta zwykle zakłada sukienki o klasycznym kroju, jednak jest gotowa na coś bardziej ekstrawaganckiego.
 05/08/2021  18:10-18:40  (30) 
Czas na zmianę (3/8)
¤ Reality Show ¤ Polska ¤ 2021 ¤ 12+ | Specjalistka w dziedzinie mody, Karolina Limbach, pomaga kobietom odnaleźć własny styl. Spotkanie z każdą z nich zaczyna od przeszukania garderoby. Następnie zabiera bohaterki programu na zakupy, by na koniec wraz z zespołem wizażystek i fryzjerów wydobyć z nich piękno, przeprowadzając efektowną, a przy tym naturalną metamorfozę. | Zuzia powoli wkracza w dorosłe życie i chce wyglądać profesjonalnie. W jej szafie Karolina znajduje dużo dziewczęcych ubrań w kwiatki oraz całą masę różu. Okazuje się, że dziewczyna ze względu na drobną figurę i niski wzrost jest częstą klientką sklepów z ubraniami dla dzieci. Specjalistka połączy elementy młodzieżowego stylu z bardziej formalnymi stylizacjami. Podpowie też Zuzi, ja optycznie wydłużyć sylwetkę. Podstawą nowych stylizacji jest marynarka, koszula i mała czarna.
 05/08/2021  18:40-19:10  (30) 
Zrób coś z tym dzieckiem (3/6)
¤ Magazyn Poradnikowy ¤ Polska ¤ 1995 ¤ 12+ | Badania psychologów są jednoznaczne. Coraz więcej rodziców boryka się z poważnymi problemami wychowawczymi i by im zaradzić, sięga po rady specjalistów. Agresja, nadpobudliwość, kłopoty ze snem, uzależnienie od gier, problemy ze skupieniem się czy zaburzenia odżywiania to tylko część trudności, z którymi muszą sobie radzić. Psycholog kliniczna Ewa Narkiewicz-Nejno od lat pracuje z dziećmi. Wie, jak można nauczyć się poznawać ich potrzeby i emocje. Podpowiada, jak budować zdrowe relacje w rodzinie, co zrobić, jeśli w domu brakuje zaufania i zrozumienia, w jaki sposób rozmawiać o wszystkim z najmłodszymi. W każdym odcinku prowadząca odwiedza jedną rodzinę. Dzięki materiałom z kamer śledzących codzienne życie bohaterów, poszuka przyczyn problemów, a następnie postara się rozwiązać trudności w kontaktach między dorosłymi a dziećmi. | Ewa Narkiewicz-Nejno spotyka się z Beatą i Wojtkiem, którzy wychowują dwie córki, Amelię i Milenę. Dziewczynki często się kłócą, a nawet szarpią, biją i obrażają wzajemnie. Rodzice nie mogą nic na to poradzić ani też nie potrafią nakłonić córek do pomagania w domowych obowiązkach. Dziewczynki w ogóle nie słuchają bowiem ich poleceń.
 05/08/2021  19:10-19:40  (30) 
Tu jest pięknie (8/9)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 12+ | Trzecia edycja programu, w którym Dorota Szelągowska odkrywa zachwycające zakątki Polski. Razem z nią publiczność zobaczy miejsca, o których istnieniu wiedzieli dotychczas tylko wtajemniczeni. Prowadząca udowodni, że nie trzeba wyjeżdżać z Polski, aby dostać się do raju. | W tym odcinku Dorota Szelągowska obejrzy starą stodołę, teraz przemienioną na luksusową agroturystykę. Właściciele, miłośnicy włoskiej Prowansji, zadbali, by oddać tamtejszy południowy klimat. Prowadząca obejrzy sad oraz przeszkloną restaurację. Oprócz tego oceni pomysł użycia starego samochodu i ciesielskiego stołu jako elementów wystroju.
 05/08/2021  19:40-20:25  (45) 
Kto tu mieszka? (4/8)
¤ Reality Show ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 12+ | Druga edycja programu, którego uczestnicy odwiedzają wzajemnie swoje mieszkania. Nikt z nich nie wie, do kogo należą poszczególne domy, a zadanie polega na tym, by odpowiednio je dopasować do właściciela. Jedyną jawną informacją na temat rywali jest ich imię i zawód. By sprostać misji, uczestnicy będą musieli więc polegać przede wszystkim na własnej intuicji i zdolnościach dedukcyjnych. | Uczestnikami tego odcinka są specjalistka od wina Iza, pracujący w korporacji Bartek, dziennikarka Gabi oraz agentka nieruchomości Paulina. Obejrzą cztery mieszkania i spróbują odgadnąć, które do kogo należy. Zwycięzca dostanie pięć tysięcy złotych. Wskazówkami będą książki, butelki wina, kolorowa ściana z "lentilków", stare meble, koronki. Pojawi się też dom z warzywniakiem.
 05/08/2021  20:25-20:55  (30) 
Pani gadżet extra
¤ Magazyn Poradnikowy ¤ Polska ¤ 2021 ¤ 12+ | Anna Nowak-Ibisz zaprezentuje zestaw dwóch naturalnych kosmetyków, który pomoże w zapanowaniu nad puszącymi się i zniszczonymi włosami. Następnie prowadząca przetestuje robota sprzątającego z funkcją mycia podłóg na mokro oraz oczyszczacz powietrza, który ma przydatne dodatkowe funkcje. Widzowie zobaczą też, jak działa generator pary, który wygładza tkaniny. W kuchni zaś przyjrzą się funkcjonowaniu lodówki z wygodnymi szufladami do przechowywania zamrożonych produktów oraz wytrzymałym i praktycznym garnkom. Na koniec Anna Nowak-Ibisz pokaże indukcyjne ładowarki wykonane z drewna.
 05/08/2021  20:55-21:25  (30) 
Ach, ta impreza! (1/8)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2021 ¤ 12+ | Trwająca wiele miesięcy pandemia COVID-19 spowodowała, że zostało odwołanych wiele uroczystości, tradycyjnie świętowanych wraz z rodziną i przyjaciółmi. Najwyższy czas do nich wrócić. Projektantka Magda Socha-Włodarska oraz dekoratorka Agnieszka Winnicka pomagają bohaterom programu w organizacji różnego rodzaju spotkań towarzyskich. Zajmą się uświetnieniem nie tylko przyjęć, ale też urodzin babci czy wieczoru panieńskiego. | Wiktoria i Bartek niedawno wzięli ślub cywilny. Chcieliby połączyć imprezę z tej okazji ze świętowaniem urodzin swojego rocznego synka. Marzy im się eleganckie przyjęcie na działce dziadka, na którym ma być grill. Na dodatek zależy im na dekoracjach z peonii. Podczas gdy Agnieszka Winnicka stara się pogodzić różne światy - barbecue i wytworność, Magda Socha-Włodarska podpowiada, jak łączyć ze sobą elementy dwóch pozornie rozbieżnych estetyk: elegancji oraz naturalnej ogrodowej swobody.
 05/08/2021  21:25-22:25  (60) 
Egzotyczne wakacje na każdą kieszeń
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2018 ¤ 12+ | Pełna energii i latynoskiego temperamentu Hanna Zborowska-Neves wybierze się do Gwatemali, czyli niewielkiego kraju, położonego na 32 wulkanach w Ameryce Centralnej. Odwiedzi tam kolonialne miasto Antigua i uda się nad jezioro Atitlan, gdzie zdradzi swoje patenty na oszczędzanie w podróży. Przybliży też widzom, jak najlepiej dostać się z lotniska do miejsca zakwaterowania oraz jakie są możliwości zamieszkania w tym egzotycznym kraju. Oprócz praktycznych porad i tamtejszych atrakcji, Hanna pokaże, jak potomkowie Majów obchodzą dzień Wszystkich Świętych.
 05/08/2021  22:25-22:55  (30) 
Rok po ślubie (3/4)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Wielka Brytania ¤ 2020 ¤ 12+ | Pary małżeńskie opowiadają o swoich ślubach, które odbyły się rok wcześniej. Analizują wybory, których dokonali, i z perspektywy czasu oceniają, czy były słuszne. Mimo że te uroczystości okazały się spełnieniem ich marzeń, wracają też myślami do stresu i wysokich kosztów. Na koniec starają się ocenić, czy warto było się tak poświęcać dla organizacji jednego dnia.
 05/08/2021  22:55-00:10  (75) 
Nienawidzę mojej twarzy
¤ Film Dokumentalny ¤ 2021 ¤ 12+ | Z badań wynika, że jedna na pięćdziesiąt osób zmaga się z dysmorfofobią, zaburzeniem psychicznym polegającym na odczuwaniu wstrętu do własnego ciała. Ten dokument opowiada o życiu dwudziestodziewięcioletniej Liane, która ma dosyć tego stanu i podejmuje decyzje o rozpoczęciu terapii z profesorem Davidem Veale'em, ekspertem w dziedzinie dysmorfofobii. W filmie poznamy także historie osób, którym udało się pokonać tę małą znaną chorobę.
 06/08/2021  00:10-00:40  (30) 
W roli głównej: Małgorzata Rozenek-Majdan (5/8)
¤ Talk Show ¤ Polska ¤ 2007 ¤ 12+ | Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka. | Małgorzata Rozenek-Majdan podbiła świat polskiej telewizji jako perfekcyjna pani domu. Prowadzi także "Projekt Lady" i angażuje się w kolejne produkcje. Nie boi się też głośno wyrażać swoich poglądów na takie tematy jak LGBT czy in vitro. Zdradzi widzom, czy rozmawiała z synami o tym, że zostali poczęci właśnie metodą in vitro. Opowie również o wizycie u byłego męża w szpitalu i wspomni o swoich relacjach z matką.
 06/08/2021  00:40-01:10  (30) 
W roli głównej: Jacek Braciak (7/8)
¤ Talk Show ¤ Polska ¤ 2012 ¤ 12+ | Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka. | Kulisy sławy polskiego aktora Jacka Braciaka. Zanim podjął naukę w szkole teatralnej, ukończył Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Strzelcach Krajeńskich. Od 1991 roku możemy go podziwiać na deskach Teatru Powszechnego w Warszawie. Prywatnie jest związany z aktorką Mają Hirsch. Para ma córkę Marysię.
 06/08/2021  01:10-01:40  (30) 
Wiem, co jem (7/16)
¤ Magazyn Poradnikowy ¤ Polska ¤ 2014 ¤ 12+ | Katarzyna Bosacka po raz kolejny przygląda się produktom, które znajdują się na sklepowych półkach. Dla prowadzącej sklep spożywczy stał się niemal drugim domem. Kasia krąży między regałami z żywnością, sprawdzając skład produktów, ich wartości odżywcze, a także smak i jakość. | Statystyczny Polak zjada rocznie prawie 2 kilogramy bakalii. Stają się one symbolem zdrowego życia. Tymczasem Inspekcja Handlowa znalazła w tych produktach: kokony owadów, spleśniałe owoce, czy zjełczałe orzechy. Katarzyna Bosacka wyjaśni, jakich sztuczek używają producenci, żeby ukryć przed konsumentami konserwant - dwutlenek siarki. Widzowie dowiedzą się, co w bakaliach robią pochodne ropy naftowej, których używa się do produkcji smarów silnikowych. Nieustraszona prowadząca podpowie, które orzechy są najzdrowsze, znajdzie bakalie na poprawę humoru i sprawdzi, czemu suszone morelki zawdzięczają pomarańczowy kolor.
 06/08/2021  01:40-02:10  (30) 
Wiem, co jem (3/15)
¤ Magazyn Poradnikowy ¤ Polska ¤ 2012 ¤ 12+ | Katarzyna Bosacka po raz kolejny przygląda się produktom, które znajdują się na sklepowych półkach. Dla prowadzącej sklep spożywczy stał się niemal drugim domem. Kasia krąży między regałami z żywnością, sprawdzając skład produktów, ich wartości odżywcze, a także smak i jakość. Tym razem prowadząca przetestuje uczciwość producentów majonezu, a także sprawdzi, jak smakują bycze jądra z grilla. | Moda na szczupłą sylwetkę spowodowała, że w sklepach pojawiło się wiele produktów określanych mianem lekkich. Okazuje się jednak, że tak naprawdę nie do końca wiemy, co kryje się pod określeniem "light". Niestrudzona pogromczyni żywieniowych absurdów, Katarzyna Bosacka, w kolejnym odcinku programu rozprawi się z mitami dotyczącymi lekkiej żywności.
 06/08/2021  02:10-02:40  (30) 
Wiem, co jem (5/15)
¤ Magazyn Poradnikowy ¤ Polska ¤ 2011 ¤ 12+ | Katarzyna Bosacka przegląda półki z żywnością zarówno w mniejszych sklepach, jak i w supermarketach. Prowadząca podpowiada, jak wybrać zdrową żywność w dobrej cenie. Bezlitośnie obnaża chwyty speców od marketingu i uczy nas, jak możemy ich uniknąć. | Katarzyna Bosacka wyrusza na poszukiwanie idealnej pizzy. Ta królowa fast foodów jest bez wątpienia jednym z ulubionych dań Polaków. Czy jednak pizza pełna chemicznych dodatków zasługuje jeszcze na miano słynnej włoskiej potrawy? Prowadząca pomaga w wyborze zdrowej i niskokalorycznej pizzy.
 06/08/2021  02:40-03:15  (35) 
Wiem, co jem, i wiem, co kupuję (5/8)
¤ Magazyn Poradnikowy ¤ Polska ¤ 2013 ¤ 12+ | Katarzyna Bosacka, znana bywalczyni sklepów spożywczych, zajmuje się także domowymi produktami, których każdy używa na co dzień. Testuje zarówno mopy i żarówki, jak i buty czy folię aluminiowa. Tradycyjnie dokładnie czyta opisy na opakowaniach i nie daje się oszukiwać. Prowadząca niczym detektyw sprawdza, jakie zabawki są odpowiednie dla dzieci w różnym wieku, w jakich butach powinni i nie powinni chodzić najmłodsi oraz czy folia aluminiowa jest korzystniejsza dla kanapek niż papier śniadaniowy. Zagląda nie tylko do sklepów z artykułami gospodarstwa domowego, ale także do sklepów spożywczych. | W odcinku poznamy szczegóły dotyczące krwistej wołowiny. Dowiemy się jak i dlaczego oszukują nas producenci mięs. A w "Wiem, co kupuję" odwiedzimy producentów patelni. Katarzyna Bosacka sprawdzi, jaką patelnię wybrać, aby potem nie skwierczeć ze złości.
 06/08/2021  03:15-03:50  (35) 
Świat według dziecka (13/14)
¤ Magazyn Poradnikowy ¤ Polska ¤ 2010 ¤ 12+ | Świat widziany oczami dziecka wcale nie wygląda różowo, bo przecież ich problemy bywają wielkie. W programie Dorota Zawadzka dopuszcza najmłodszych do zabrania głosu. Prowadząca wysłucha ich niezwykle przejmujących opowieści.
 06/08/2021  03:50-04:35  (45) 
W dobrym stylu (3/10)
¤ Magazyn Poradnikowy ¤ Polska ¤ 2016 ¤ 12+ | Małgorzata Rozenek-Majdan podzieli się z publicznością swoją wiedzą na temat prowadzenia domu. Pomoże jej w tym zespół złożony z rozmaitych ekspertów. Wspólnie podpowiedzą, jak pogodzić życie zawodowe z utrzymaniem swojego mieszkania w porządku. Podadzą też kilka forteli, które pomogą ekologicznie zarządzać gospodarstwem, skutecznie schudnąć, zadbać o dobre samopoczucie, a nawet urządzić przyjęcie z klasą. Będzie również mowa o bezpieczeństwie w domu, widzowie dowiedzą się m.in., jak uchronić małe dziecko od urazów i jak zadbać o komfort alergika. | Ponad połowa Polaków cierpi na rozmaite uczulenia. Choć to niemożliwe, by stworzyć dom pozbawiony alergenów, można próbować ograniczyć szkodliwe czynniki. Małgosia Rozenek-Majdan porozmawia z lekarzem Centrum Zdrowia Dziecka, Łukaszem Durajskim, który opowie o najczęściej spotykanych rodzajach uczuleń i otaczających nas alergenach. Razem przyjrzą się też wyposażeniu dziecięcego pokoju, gdzie można znaleźć wiele miejsc sprzyjających gromadzeniu się kurzu. Misie, zabawki i lampki na ścianie to idealne siedliska dla roztoczy. Na szczęście istnieją sposoby, by zminimalizować zagrożenie. Natomiast Mateusz Gessler opowie o kuchni przystosowanej do potrzeb osób cierpiących na alergie pokarmowe. W swojej restauracji często otrzymuje zamówienia na potrawy bez laktozy, orzechów, owoców morza czy pszenicy. Kucharz udowadnia, że można smacznie gotować, nie używając przy tym kurzych białek, cytrusów, mąki ani mleka. W odcinku pojawią się dwie przygotowane przez niego propozycje dań dla alergików: dorada pieczona w soli, z dodatkiem puree z brokuła, batata i marchewki oraz kotleciki cielęce z warzywami po prowansalsku.
 06/08/2021  04:35-05:20  (45) 
Wiem, co jem, i wiem, co kupuję (12)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Katarzyna Bosacka ponownie wyrusza do sklepów spożywczych, by sprawdzać jakość sprzedawanego tam jedzenia. Powie, jak sprawdzić czy kupowane przez nas produkty są pełnowartościowe. Prowadząca zajmie się również testowaniem przedmiotów codziennego użytku i doradzi, na co trzeba zwrócić uwagę, by nie zostać oszukanym. | Przekonamy się ile prawdy jest w popularnych powiedzeniach związanych z jedzeniem. Widzowie dowiedzą się też jakie produkty spożywcze mogą wzmocnić naszą odporność, czy jogurty reklamowane jako probiotyczne rzeczywiście posiadają cenne szczepy bakterii. Kasia Bosacka sprawdzi, która dieta będzie skuteczniejsza - probiotyczna, czy może ta bogata w prebiotyki i podpowie jakie zioła mogą wpłynąć na naszą odporność. Prześwietli również tabletki, tran i inne specyfiki, które według producentów pomogą nam ustrzec się przed chorobą. A w "Wiem co kupuję" widzowie dowiedzą się, jak się ubrać, by na plusie wygrać walkę z minusowymi temperaturami. Za pomocą kamery termowizyjnej sprawdzimy jak szybko wychładza się ludzki organizm. Powiemy też czym różni się bielizna termoaktywna od termicznej i czym należy się kierować przy ich zakupie. Zajmiemy się również tematem ogrzewaczy do dłoni i sprawdzimy, czy rzeczywiście ogrzeją nas tak długo i intensywnie jak zapewniają nas o tym producenci. A na koniec poradzimy jak rozgrzać nasze ciało, kiedy przemarzliśmy na kość.
 06/08/2021  05:20-06:05  (45) 
Wiem, co jem, i wiem, co kupuję (1/12)
¤ Magazyn Poradnikowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Katarzyna Bosacka ponownie wyrusza do sklepów spożywczych, by sprawdzać jakość sprzedawanego tam jedzenia. Powie, jak sprawdzić czy kupowane przez nas produkty są pełnowartościowe. Prowadząca zajmie się również testowaniem przedmiotów codziennego użytku i doradzi, na co trzeba zwrócić uwagę, by nie zostać oszukanym. | Szacuje się, że aż połowa kurczaków sprzedawanych w polskich sklepach jest zakażona bakterią wywołującą choroby pokarmowe i ostrą niestrawność. Drobnoustrój, o którym tu mowa, atakuje aż trzy razy częściej niż znana wszystkim salmonella. Dzięki eksperymentowi przeprowadzonemu we własnej kuchni Kasia Bosacka będzie mogła wyjaśnić, w jaki sposób przygotować mięso, aby zapobiec zakażeniu. Z kolei miniśledztwo dziennikarek programu ujawni, jak łatwy dostęp do nielegalnie przepisywanych antybiotyków mają często hodowcy drobiu. Tę część odcinka zakończy garść informacji na temat popularnych ostatnio nuggetsów. Specjaliści wyjaśnią, jaki jest ich skład i czy to dobry pomysł, aby karmić nimi dzieci. Natomiast w segmencie "Wiem, co kupuję" pojawi się temat bielizny wyszczuplającej. Nowoczesna odzież tego rodzaju potrafi wyszczuplić noszącą ją osobę nawet o dwa rozmiary, oczywiście, jeżeli jest dobrze dobrana. Dziennikarki przez trzy tygodnie testowały bieliznę modelującą od różnych producentów. W założeniu te "magiczne szorty" powinny je odchudzić, ujędrnić i zniwelować ich cellulit.
 06/08/2021  06:05-06:50  (45) 
Ostre cięcie (6/10)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 12+ | W dziewiątym sezonie programu widzów czekają nie tylko zaskakujące fryzjerskie metamorfozy i rewolucje w salonach. Dodatkowo w każdym odcinku pojawi się znana gwiazda. Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt zamierzają ciąć jeszcze ostrzej, nie tylko włosy, ale przede wszystkim złe nawyki panujące w odwiedzanych przez nich salonach fryzjerskich. | Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt jadą do salonu Ewelina w Nidzicy na Mazurach. Interes prowadzą dwie Eweliny. Z powodu opieki nad dziećmi są na miejscu w ograniczonym wymiarze godzin. Krótko otwarty salon to jednak nie jedyny problem tego miejsca. W trakcie sprawdzania umiejętności fryzjerskich okazuje się, że najlepiej kobietom wychodzą ciasta, którymi ugościły prowadzących. Gościem specjalnym odcinka będzie piosenkarka Sasha. | ¤ Występują: Malwina Wędzikowska, Tomasz Schmidt, Andrzej Wierzbicki
 06/08/2021  06:50-07:50  (60) 
Apetyt na miłość (2/12)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Czwarta edycja programu po raz kolejny udowadnia, że wspólny posiłek to doskonała okazja, by dobrze poznać potencjalnego partnera. Bohater odcinka najpierw musi wybrać dwa spośród trzech menu przygotowanych przez kandydatów. Każdego z nich odwiedza na kolacji, podczas której ma szansę przekonać się, czy ich charaktery są równie zgodne co gusta kulinarne. Po dwóch spotkaniach uczestnik decyduje, z kim chciałby pójść na kolejną randkę. Wtedy też razem otwierają przygotowane przez autorów programu koperty pełne niespodzianek. | Sylwia uwielbia zwierzęta. Łóżko dzieli z adoptowanym ze schroniska psem, jednak jej prawdziwą pasją są pandy. W domu dziewczyny można znaleźć wiele gadżetów z tymi misiami. Zapytana wprost Sylwia przyznaje, że szuka partnera podobnego do jej ojca. O względy bohaterki odcinka będzie zabiegał Radek, instruktor krav magi. W wolnym czasie zajmuje się flairem, czyli nowatorską sztuką przyrządzania koktajli połączonego z ewolucjami przyrządami barmańskimi. Być może chłopak zaprezentuje Sylwii choć część swoich umiejętności. Kolejny kandydat to Sebastian, dla którego taniec jest nie tylko pasją, ale i pracą. Jego ciało zdobi wiele tatuaży, a każdy z nich ma własną historię i niepowtarzalne znaczenie. Oprócz zdobienia swojej skóry kolejnymi malunkami Sebek projektuje ubrania sportowe. Sylwia będzie też miała szansę poznać Damiana. Chłopak tworzy własne utwory hip-hopowe, udało mu się już nagrać jeden kawałek. Lubi też imprezować, a w jego menu znajdzie się rosół - według samego Damiana najlepsze lekarstwo na kaca.
 06/08/2021  07:50-08:50  (60) 
Ugotowani (11/15)
¤ Program Kulinarno Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2011 ¤ 12+ | W każdym odcinku do kulinarnej rywalizacji staje czworo uczestników. Ich zadaniem jest przygotowanie kolacji. Umiejętności gospodarza oceniają jego rywale. Oprócz walorów smakowych przystawki, dania głównego i deseru liczy się pomysłowość. Punktowane są między innymi niebanalne nakrycie stołu, dodatkowe atrakcje wieczoru, pozytywna atmosfera spotkania i dbanie o gości. Suma przyznanych przez konkurentów punktów zadecyduje o wygranej, którą jest 5 tys. złotych. | Czworo mieszkańców Śląska staje do kulinarnej rywalizacji o 5 tysięcy złotych. Przygotowują dla siebie niezwykle oryginalne dania, których inspiracją jest m.in. muzyka rockowa. Na stole pojawią się: letnia sałatka śródziemnomorska, tajemnicze "Green River" oraz potrawa nazwana "Pomidorową salsą w towarzystwie świętego". Każdy z gospodarzy zostanie oceniony przez swoich konkurentów.
 06/08/2021  08:50-09:50  (60) 
Perfekcyjna pani domu (11/13)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2013 ¤ 12+ | Małgorzata Rozenek pokazuje, jak skutecznie dbać o porządek i radzić sobie z prowadzeniem domu. Zaprasza do programu kobiety i mężczyzn, których uczy wykonywania codziennych obowiązków i organizacji czasu. Uczestnicy muszą wcielić te wskazówki w życie we własnych, zaniedbanych mieszkaniach. Prowadząca sprawdza efekty nauki i nagradza tych, którzy poradzili sobie najlepiej. | Małgorzata Rozenek pomaga tym razem kobietom które czują, że nadszedł czas, by dorosnąć. Pierwszą bohaterką odcinka jest 31-letnia Ania z Warszawy, żona znacznie starszego od niej muzyka. Mężczyzna jest gwiazdą na scenie i zarabia pieniądze na ich wspólne życie. Pełnie też rolę opiekuna małżonki. Wymaga, by w domu był zawsze porządek. Jednak kobiecie nie odpowiada angażowanie się w domowe obowiązki. 30-letnia Agata z Sokołowa Podlaskiego jest namawiana przez męża na dziecko. Nie czuje się jednak gotowa. Sam mężczyzna obawia się, że nie będzie ona umiała się zająć malcem.
 06/08/2021  09:50-10:50  (60) 
Kuchenne rewolucje (2/15)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2013 ¤ 12+ | Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje wymagające zmian i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment okazał się sukcesem. | Monika i Fryderyk postanowili połączyć w swoim lokalu dobre jedzenie i warzenie smacznego, lokalnego piwa. Tak powstał Cieszyński Browar Mieszczański. Goście chętnie popijają trunek, jednak narzekają na serwowane tu potrawy. Właściciele zainwestowali bowiem w nowe technologie, zapominając przy tym o dobrym kucharzu. Magda Gessler wprowadza zmiany, dzięki którym restauracja będzie lepiej prosperować.
 06/08/2021  10:50-11:20  (30) 
Zrób coś z tym dzieckiem (3/6)
¤ Magazyn Poradnikowy ¤ Polska ¤ 1996 ¤ 12+ | Badania psychologów są jednoznaczne. Coraz więcej rodziców boryka się z poważnymi problemami wychowawczymi i by im zaradzić, sięga po rady specjalistów. Agresja, nadpobudliwość, kłopoty ze snem, uzależnienie od gier, problemy ze skupieniem się czy zaburzenia odżywiania to tylko część trudności, z którymi muszą sobie radzić. Psycholog kliniczna Ewa Narkiewicz-Nejno od lat pracuje z dziećmi. Wie, jak można nauczyć się poznawać ich potrzeby i emocje. Podpowiada, jak budować zdrowe relacje w rodzinie, co zrobić, jeśli w domu brakuje zaufania i zrozumienia, w jaki sposób rozmawiać o wszystkim z najmłodszymi. W każdym odcinku prowadząca odwiedza jedną rodzinę. Dzięki materiałom z kamer śledzących codzienne życie bohaterów, poszuka przyczyn problemów, a następnie postara się rozwiązać trudności w kontaktach między dorosłymi a dziećmi. | Ewa Narkiewicz-Nejno spotyka się z Beatą i Wojtkiem, którzy wychowują dwie córki, Amelię i Milenę. Dziewczynki często się kłócą, a nawet szarpią, biją i obrażają wzajemnie. Rodzice nie mogą nic na to poradzić ani też nie potrafią nakłonić córek do pomagania w domowych obowiązkach. Dziewczynki w ogóle nie słuchają bowiem ich poleceń.
 06/08/2021  11:20-11:50  (30) 
Rozenek cudnie chudnie (1/8)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2021 ¤ 12+ | Każda ciąża wpływa na sylwetkę kobiety oraz na cały jej organizm. Choć narodziny dziecka to dla rodziców ogromne szczęście, matki po porodzie często długo walczą o odzyskanie dawnej formy i figury. Wbrew pojawiającym się w mediach opiniom to nie jest kwestia, z którą można się uporać w jeden miesiąc. Ciąża była spełnieniem marzeń Małgorzaty Rozenek-Majdan. Znana prezenterka postanowiła podzielić się z widzami szczegółami swojej walki o powrót do zgrabnej sylwetki sprzed porodu. Poszczególne odcinki pokazują jej codzienną batalię o pozbycie się zbędnych kilogramów przy jednoczesnej opiece nad dzieckiem. Nie zabraknie wizyt u ekspertów i porad dotyczących diety oraz ćwiczeń. Specjaliści wyjaśnią, jak uniknąć efektu jo-jo oraz jak połączyć odchudzanie z dbaniem o zdrowie.
 06/08/2021  11:50-12:35  (45) 
Misja ratunkowa (5/10)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2018 ¤ 12+ | Ula Chincz uwielbia porządkować, ozdabiać i ma wyjątkowe pomysły na różne wnętrza. Dzięki niej, każdy z uczestników programu będzie miał mieszkanie o którym nawet nie śmiał marzyć. Ula Chincz podpowie, jak poradzić sobie ze wszystkimi problemami związanymi z mieszkaniem. Na początku każdego odcinka prowadząca będzie musiała rozwiązać zagadkę detektywistyczną i na podstawie kilku zdjęć, zgadnąć kto będzie bohaterem jej programu. Ula szybko zdiagnozuje problemy, z którymi zmaga się właściciel mieszkania i wyruszy do niego z "Misją ratunkową". Prowadząca będzie zaopatrzona w gadżety do sprzątania. Z głową pełną pomysłów, doradzi domownikom, jak zapanować nad wszechobecnym bałaganem. Ula Chincz udowodni, że czasem wystarczy zaledwie kilka prostych patentów, aby wnętrze nabrało zupełnie nowego charakteru. Razem z uczestnikiem programu rozpocznie domową metamorfozę. Program "Misja ratunkowa" jest skarbnicą porad i trików dotyczących sprzątania, majsterkowania czy wystroju wnętrz. | Ola i Paula mieszkają na warszawskiej Woli w 39 metrowym mieszkaniu. Ola to wesoła i energiczna dziewczyna, która studiuje zarządzenie i pracuje jako stylistka rzęs. Paula w wolnych chwilach lubi szyć i tworzyć oryginalne stroje. Mają w domu psy, papugi, szczury, chomiki oraz węża. Dbanie o te wszystkie zwierzęta wyczerpuje energię dziewcząt, którym później nie starcza już sił na sprzątanie. Bałagan wymknął się im spod kontroli i sprawił, że coraz gorzej czują się we własnym mieszkaniu. Największy problem stanowi łazienka. Dziewczyny nie potrafią dobrze zagospodarować tej przestrzeni, dlatego zgłosiły się po pomoc do Uli Chincz.
 06/08/2021  12:35-13:05  (30) 
Budując marzenia (2/4)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2021 ¤ 12+ | Znana aktorka Anna Dereszowska wraz ze swoim życiowym partnerem Danielem Duniakiem pokazują krok po kroku, jak powstaje nowoczesny ośrodek agroturystyczny, w który zdecydowali się zainwestować. Udają się w urokliwe, otoczone jeziorami miejsce, by nadzorować przebieg kolejnych etapów prac - od planowania, po budowanie, aż po urządzanie kilku domków wypoczynkowych. Dodatkowo Anna Dereszowska planuje poznać lokalnych mieszkańców i ich kulturę, a nawet nawiązać do miejscowej tradycji i estetyki w wystroju wnętrz swojego siedliska. Znana aktorka podzieli się z widzami zarówno swoimi motywacjami, jak i niepokojami czy trudnościami towarzyszącymi inwestycji. | Pomimo zimowej pory ruszają pierwsze prace na działce Anny Dereszowskiej i Daniela Duniaka. Na budowę przyjeżdża architektka Anna Kuk-Dutka. Przywozi ze sobą wizualizacje, które trzeba dokładnie obejrzeć. To ostatni moment na wprowadzenie ostatnich poprawek. Okazuje się, że dla aktorskiej pary niezwykle ważne są materiały. Chcą łączyć nowoczesność z elementami z odzysku czy wyrobami rzemieślniczymi. Swoje siedlisko zamierzają także urządzić ręcznie wykonanymi meblami. | ¤ Występują: Anna Dereszowska, Daniel Duniak
 06/08/2021  13:05-13:50  (45) 
Co nas truje (6/10)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 12+ | Trzecia edycja cieszącego się dużą popularnością wśród widzów programu, w którym Katarzyna Bosacka demaskuje różnego typu produkty używane przez nas na co dzień. Okazuje się, że zewsząd czyhają na zdrowie naszego organizmu różne niebezpieczeństwa. W tej serii kolejna dawka szokujących faktów, wywiadów z ekspertami i eksperymentów o niepokojących wynikach. | Nawet 15% rodaków codziennie spożywa gotowe dania. W sklepach jest naprawdę duży wybór - producenci oferują gołąbki, sajgonki, krokiety, glaki, pizzę czy pyzy. Ich składy jednak pozostawiają wiele do życzenia, choćby dlatego że w "gotowcach" jest bardzo dużo wzmacniaczy smaku, spulchniaczy, barwników i innych podejrzanych substancji. Katarzyna Bosacka i eksperci wyjaśnią, na co zwracać uwagę, wybierając dania gotowe. Publiczność dowie się, jaki wpływ na nasz organizm mają wszystkie te dodatki.
 06/08/2021  13:50-14:20  (30) 
Ach, ta impreza! (1/8)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2021 ¤ 12+ | Trwająca wiele miesięcy pandemia COVID-19 spowodowała, że zostało odwołanych wiele uroczystości, tradycyjnie świętowanych wraz z rodziną i przyjaciółmi. Najwyższy czas do nich wrócić. Projektantka Magda Socha-Włodarska oraz dekoratorka Agnieszka Winnicka pomagają bohaterom programu w organizacji różnego rodzaju spotkań towarzyskich. Zajmą się uświetnieniem nie tylko przyjęć, ale też urodzin babci czy wieczoru panieńskiego. | Wiktoria i Bartek niedawno wzięli ślub cywilny. Chcieliby połączyć imprezę z tej okazji ze świętowaniem urodzin swojego rocznego synka. Marzy im się eleganckie przyjęcie na działce dziadka, na którym ma być grill. Na dodatek zależy im na dekoracjach z peonii. Podczas gdy Agnieszka Winnicka stara się pogodzić różne światy - barbecue i wytworność, Magda Socha-Włodarska podpowiada, jak łączyć ze sobą elementy dwóch pozornie rozbieżnych estetyk: elegancji oraz naturalnej ogrodowej swobody.
 06/08/2021  14:20-14:50  (30) 
Pani gadżet (7/12)
¤ Magazyn Poradnikowy ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 12+ | W siedemnastym sezonie programu Anna Nowak-Ibisz zagwarantuje nam po raz kolejny ciekawie zaserwowaną wiedzę na temat nowinek technologicznych - sprzętów i gadżetów, które ułatwią wszystkim życie codzienne. Prowadząca osobiście je przetestuje i wyda na ich temat opinię. | Anna Nowak-Ibisz idzie z duchem czasu i w swoim programie prezentuje wegańską kosmetyczkę (zrobioną z ananasa) i pędzle do makijażu. Prowadząca przetestuje także gadżet do ubijania jaj, łyżkę do lodów i sowę do porcjowania ciasta. Publiczność dowie się też, w jakie odkurzacze warto zainwestować.
 06/08/2021  14:50-15:50  (60) 
Ugotowani (6/12)
¤ Program Kulinarno Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2014 ¤ 12+ | Do kulinarnej rywalizacji w każdym odcinku staje czworo uczestników. Ich zadaniem jest przygotowanie kolacji. Przy jednym stole zasiadają osoby mające różne zainteresowania i profesje. Łączy je pasja gotowania. Umiejętności gospodarza oceniają jego rywale. Oprócz walorów smakowych przystawki, dania głównego i deseru liczy się pomysłowość. Punktowane są niebanalne nakrycie stołu, dodatkowe atrakcje wieczoru i atmosfera spotkania. W szóstej edycji programu gotować będą między innymi mieszkańcy: Warszawy, Łodzi, Bielska-Białej, Grudziądza, Gorzowa Wielkopolskiego i Częstochowy. | W kulinarnej rywalizacji biorą udział cudzoziemcy mieszkający w Warszawie. Kanadyjczyk Ricky Krzyżewski jest nauczycielem języka angielskiego. Lubi wyzwania. Zaskoczy gości potrawami które nazwał "Indiański kurczak" i "Ogon bobra". Rosjanka Maria Demidowska pracuje jako tłumaczka i instruktorka zumby. Podczas swojej kolacji zaprezentuje rosyjską gościnność w pełnej krasie. Na jej stole w pierwszej kolejności pojawi się własnoręcznie wypiekany chleb z kawiorem. Dick Bank w Polsce mieszka od siedemnastu lat. Ma firmę, którą przewrotnie nazwał "Latającym Holendrem". Zaserwuje potrawy, które nazwał "Zielony odrzutowiec", "Cykoria z krainy wiatraków" i "Słodka depresja". Pochodząca z Chin Patrycja Zahng poczęstuje gości "Blaskiem Szanghaju", "Mandaryńską improwizacją" oraz "Ogrodową mozaiką znad Jangcy".
 06/08/2021  15:50-16:50  (60) 
Kuchenne rewolucje (8/15)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2013 ¤ 12+ | Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje wymagające zmian i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment okazał się sukcesem. | W Legionowie Renata i jej koleżanka Beata odrestaurowały zabytkowy budynek, w którym w XIX wieku stacjonowały wojska carskie. Dwa lata temu otworzyły restaurację Carską, która serwuje dania polskie z akcentami rosyjskimi. Właścicielki chciałyby wprowadzić w swoim lokalu zmiany, ale nie mają odwagi na podjęcie konkretnych kroków. Magda Gessler przyjmuje ich zaproszenie, by zmierzyć się z kulinarnym dziedzictwem. W karcie dań pojawią się nowe potrawy.
 06/08/2021  16:50-17:35  (45) 
I nie opuszczę Cię aż do ślubu (8/10)
¤ Reality Show ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | W kolejnym sezonie Izabelę Janachowską - prawdziwą specjalistkę od urządzania ślubów i spełniania marzeń przyszłych małżonków - czeka wiele nowych, zaskakujących wyzwań. | Warszawska headhunterka Paula lubi mieć wszystko uporządkowane i zaplanowane. Dlatego jej największym marzeniem jest szczęśliwe małżeństwo i rodzina. Marcin pracuje w handlu i ma różnorodne zainteresowania. Ci dwoje są swoimi przeciwieństwami, jednak zakochali się w sobie i postanowili się pobrać. Jednak przygotowania do ceremonii okazały się przytłaczające nawet dla panny młodej. Z odsieczą przybywa Izabela Janachowska.
 06/08/2021  17:35-18:10  (35) 
W czym do ślubu? (7/8)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 12+ | Wiele kobiet na długo przed zamążpójściem ma już upatrzoną suknię ślubną. Są jednak też takie, które wahają się do ostatniej chwili lub zupełnie nie wiedzą, co powinny założyć w tak ważnym dla siebie dniu - i takie właśnie kobiety zaprasza do programu Izabela Janachowska, ekspertka od mody ślubnej. W piątym sezonie programu po raz kolejny doradzi przyszłym pannom młodym, dużą część z nich odwodząc od naprawdę nie najlepszych pomysłów. Uczestniczki przymierzą różnego typu kreacje - a wśród nich suknie krótkie, kolorowe, w typie rybki, księżniczki, litery A. Prowadząca pomoże też w doborze garnituru dla mężczyzn oraz parę propozycji dla osób z najbliższego otoczenia uczestniczek. | Dwudziestoczteroletnia Monika to psycholożka i zapalona tancerka. Marka poznała dziewięć lat temu podczas internetowej gry w bilard. Od trzech lat są razem. Kobieta ma bardzo szczupłą sylwetkę i nosi rozmiar wahający się między 32 a 34. Przychylnym okiem patrzy na suknie o kroju litery A z koronkowymi wstawkami. W wyborze kreacji pomaga jej kuzynka Carolin i babcia Bożena. Izabela Janachowska doradzi również matce panny młodej, która nie jest przekonana do długich, eleganckich sukien.
 06/08/2021  18:10-18:40  (30) 
10/10 (2/10)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2018 ¤ 12+ | Seria dziesięciu odcinków przygotowanych z okazji jubileuszu programu "Kobieta na krańcu świata". Martyna Wojciechowska w wywiadzie rzeka wyjawi nieznane dotąd historie i opowie o przygodach, które wydarzyły się na planie. Widzowie poznają również kolejne niesamowite opowieści. Z tym że tym razem będą dotyczyły one mężczyzn. Dowiedzą się także, co zmieniło się w życiu bohaterek poprzednich sezonów od czasu emisji odcinków. Odkryją też tajniki powstawania programu i zobaczą dotąd nieemitowane fragmenty. | Podczas swoich podróży Martyna miała okazję poznać wielu fascynujących mężczyzn, ale także takich, których wolałaby ponownie już nie spotkać. Podróżniczka opowie o sympatiach, jakie zrodziły się między nią i bohaterami programu "Kobieta na krańcu świata".
 06/08/2021  18:40-19:40  (60) 
Remonty gwiazd Hollywood (1/14)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Kanada ¤ 2021 ¤ 12+ | Bliźniacy Drew i Jonathan Scott zaproszą do udziału w programie największe sławy Hollywood. Bracia pomogą gwiazdom w niespodziance i wspólnie stworzą wyjątkowy projekt dla znajomych, mentorów czy bliskich. Zooey Deschanel podaruje swojej przyjaciółce metamorfozę małego domku, zamieniając jego ciasne przestrzenie w powierzchnię idealną do rodzinnego spędzania czasu. Będzie też robiąca wrażenie metamorfoza zaniedbanego podwórka w piękny ogród z basenem oraz spektakularna przebudowa przytulnej chatki w apartament z ekskluzywnym ogrodem wykonana przez rodzinę Kardashianek dla przyjaciółki, która niedawno straciła najbliższych. | Jonathan i Drew Scottowie spotykają się z Zooey Deschanel. Aktorka pragnie przygotować niespodziankę dla swojej przyjaciółki Sarah. Kobieta wychowuje dwoje dzieci i jednocześnie studiuje, by zostać terapeutką. Zooey Deschanel pragnie wyremontować jej dom. Zamierza stworzyć w nim funkcjonalną przestrzeń dostosowaną do potrzeb rodziny Sarah.
 06/08/2021  19:40-20:25  (45) 
Tu jest pięknie (7/10)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2021 ¤ 12+ | Dorota Szelągowska po raz kolejny rusza na poszukiwanie najpiękniejszych zakątków w Polsce. Zajrzy do pięciogwiazdkowego hotelu w szesnastowiecznej kamienicy o nowojorskim wystroju i obejrzy krakowską willę, w której serwowane są królewskie śniadania do łóżka. Nie zabraknie też wizyty w Zakopanem. Znajduje się tam niesamowicie nowoczesne miejsce z wyjątkową strefą spa. Nie obędzie się także bez podróży w przeszłość - prowadząca odwiedzi pewien szczególny warszawski hotel. Prócz tego widzów czeka przygoda w odrestaurowanym zamku pod Wrocławiem i pałacu z bajkowymi wieżyczkami położonym w zachodniej części kraju. | Polacy coraz częściej zamiast pokoi w hotelach szukają do wynajęcia apartamentów. Dorota Szelągowska odwiedza ukryty w centrum starego Gdańska kompleks Wyspa Spichrzów. Budynki niegdyś służył jako magazyny, do których prowadziły zwodzone mosty. Dziś znajdują się w nich luksusowe apartamenty na wynajem, kilka restauracji, strefa SPA, a nawet kasyno.
 06/08/2021  20:25-21:25  (60) 
Jestem z Polski (1/15)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2021 ¤ 12+ | Żyjące poza granicami kraju Polki podzielą się swoimi doświadczeniami z obczyzny. Opowiedzą, jak wygląda ich zwyczajny dzień, dlaczego w ogóle zdecydowały się na emigrację i czym się zajmują. Widzowie przeniosą się m.in. do Włoch, Dubaju, Tanzanii, Niemiec, Kenii, Hiszpanii oraz na Majorkę i Zanzibar. Wypowie się mieszkająca w Berlinie Daria. Wyjaśni, jakie są ulubione rozrywki lokalnej społeczności. Joanna oprowadzi kamery po Afryce Wschodniej, gdzie organizuje wyprawy safari. Iwona natomiast pokaże uroki włoskiego Marche. Siostra Monika, misjonarka w Tanzanii, opowie o miejscowym przedszkolu. Maja z kolei zdradzi, co urzekło ją na Zanzibarze. | ¤ W tym odcinku: Daria dwa lata temu przeniosła się do Berlina i pokochała to miejsce całym sercem. Zatrudniona jako stylistka w sklepie wysyłkowym dba zwłaszcza o punktualność, co dla miejscowych ma ogromne znaczenie. Miasto oczarowało ją swoją różnorodnością i otwartością na inność - nikogo nie dziwi tu oryginalny styl ubierania. Dareczka dzieli się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi ulubionych rozrywek, upodobań kulinarnych i zwyczajów berlińczyków. Zdradza m.in. jaki panuje tu stosunek do ślubów i czy łatwo jest wynająć mieszkanie.
 06/08/2021  21:25-22:25  (60) 
Jestem z Polski (2/6)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2018 ¤ 12+ | Polacy często i chętnie decydują się na przeprowadzkę do innego kraju. Czasem są tą zaskakujące i bardzo egzotyczne miejsca. Przed kamerami opowiadają o swoim życiu w miejscu, które wybrali. Wskazują jego dobre i złe strony, pokazują swoje ulubione zakątki miasta, a także prozaiczne czynności, które wypełnią im każdy dzień. | ¤ W tym odcinku: Mariusz od 13 lat mieszka ze swoją indonezyjską żoną i dwójką dzieci na wyspie Bali. To właśnie tam postanowił osiąść na stałe i spełnić swoje marzenia. Założył centrum nurkowe, które obecnie odwiedzane jest przez tysiące miłośników tego sportu. W celu pokazania sekretów podwodnego świata, Mariusz nurkuje w poszukiwaniu ryby Mola Mola.
 06/08/2021  22:25-23:35  (70) 
Życie w ciągłym lęku
¤ Film Dokumentalny ¤ Irlandia ¤ 2017 ¤ 12+ | Zwykli ludzie postanowili opowiedzieć innym o swoich własnych doświadczeniach z lękiem. Poruszą także temat związany z granicą pomiędzy dopuszczalnym poziomem niepokoju, a takim, który całkowicie paraliżuje.
 06/08/2021  23:35-00:15  (40) 
Młodzi królowie życia (3-ost.)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Wielka Brytania ¤ 2021 ¤ 12+ | Program przedstawia życie codzienne osób, które osiągnęły sukces, robiąc to, co sprawia im największą przyjemność. Do wyznaczonych celów doszły dzięki zaangażowaniu i determinacji. Dzielą się tym wszystkim z widzami, inspirując ich do walki o swoje marzenia. Urozmaicenie programu stanowią nagłe zwroty akcji i zabawne momenty.
 07/08/2021  00:15-00:45  (30) 
W roli głównej: Edyta Pazura
¤ Talk Show ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 12+ | Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka. | Trzynaście lat temu Edyta Zając podczas podróży pociągiem poznała Cezarego Pazurę. Wynosząca ponad dwadzieścia lat różnica wieku pomiędzy nimi wywołała wiele kontrowersji. Pojawiły się opinie, że aktor przechodzi kryzys wieku średniego, a Edyta odpowiada za rozpad jego związku. Tymczasem para od dziesięciu lat jest małżeństwem wychowującym trójkę dzieci. Magda Mołek dowie się, jakie ustalenia zapadły pomiędzy Pazurami na początku ich relacji, z jakimi trudnościami muszą się borykać i jakim Cezary jest ojcem.
 07/08/2021  00:45-01:15  (30) 
W roli głównej: Michel Moran (2/6)
¤ Talk Show ¤ Polska ¤ 2012 ¤ 12+ | Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka. | Gościem Magdy Mołek będzie Michel Moran, kucharz, restaurator i juror programu MasterChef. Hiszpan urodzony we Francji lubi corridę i jazdę konno. Od dziecka zafascynowany był gotowaniem. Jedenaście lat temu dla żony Polki przyjechał do naszego kraju. W programie wytłumaczy dlaczego wciąż kaleczy język polski, odpowie czy kucharzowi potrzebna jest matura i czy warto zjeść wołowy ogon.
 07/08/2021  01:15-01:45  (30) 
Wiem, co jem (8/16)
¤ Magazyn Poradnikowy ¤ Polska ¤ 2014 ¤ 12+ | Katarzyna Bosacka po raz kolejny przygląda się produktom, które znajdują się na sklepowych półkach. Dla prowadzącej sklep spożywczy stał się niemal drugim domem. Kasia krąży między regałami z żywnością, sprawdzając skład produktów, ich wartości odżywcze, a także smak i jakość. | Jajko to jeden z najbardziej wartościowych produktów - bogate w witaminy i składniki mineralne. Katarzyna Bosacka zdradzi, które są lepsze: fermowe czy wiejskie, z ciemną czy z jasną skorupką, od zwykłej kury, zielononóżki, a może od przepiórki... Podpowie, które mają najmniej cholesterolu i jak poznać jajko ekologiczne. Widzowie dowiedzą się również, czy produkty jajeczne, np. proszek, jajecznica w kartonie lub jajka mrożone, mają coś wspólnego z prawdziwym jajkiem.
 07/08/2021  01:45-02:15  (30) 
Wiem, co jem (4/15)
¤ Magazyn Poradnikowy ¤ Polska ¤ 2012 ¤ 12+ | Katarzyna Bosacka po raz kolejny przygląda się produktom, które znajdują się na sklepowych półkach. Dla prowadzącej sklep spożywczy stał się niemal drugim domem. Kasia krąży między regałami z żywnością, sprawdzając skład produktów, ich wartości odżywcze, a także smak i jakość. Tym razem prowadząca przetestuje uczciwość producentów majonezu, a także sprawdzi, jak smakują bycze jądra z grilla. | Katarzyna Bosacka podpowie widzom, na co zwracać uwagę przy zakupie frytek, a także doradzi, w jaki sposób przygotować tę popularną potrawę, aby była smaczna, a przede wszystkim zdrowa.
 07/08/2021  02:15-02:45  (30) 
Wiem, co jem (6/15)
¤ Magazyn Poradnikowy ¤ Polska ¤ 2011 ¤ 12+ | Katarzyna Bosacka przegląda półki z żywnością zarówno w mniejszych sklepach, jak i w supermarketach. Prowadząca podpowiada, jak wybrać zdrową żywność w dobrej cenie. Bezlitośnie obnaża chwyty speców od marketingu i uczy nas, jak możemy ich uniknąć. | W kolejnym odcinku programu prowadząca weźmie pod lupę wszystkie dostępne w naszych sklepach sery i serki. Katarzyna Bosacka oceni ich jakość, a także zwróci uwagę na zawartość najważniejszych składników odżywczych.
 07/08/2021  02:45-03:25  (40) 
Wiem, co jem, i wiem, co kupuję (6/8)
¤ Magazyn Poradnikowy ¤ Polska ¤ 2013 ¤ 12+ | Katarzyna Bosacka, znana bywalczyni sklepów spożywczych, zajmuje się także domowymi produktami, których każdy używa na co dzień. Testuje zarówno mopy i żarówki, jak i buty czy folię aluminiowa. Tradycyjnie dokładnie czyta opisy na opakowaniach i nie daje się oszukiwać. Prowadząca niczym detektyw sprawdza, jakie zabawki są odpowiednie dla dzieci w różnym wieku, w jakich butach powinni i nie powinni chodzić najmłodsi oraz czy folia aluminiowa jest korzystniejsza dla kanapek niż papier śniadaniowy. Zagląda nie tylko do sklepów z artykułami gospodarstwa domowego, ale także do sklepów spożywczych. | Tym razem prowadząca skupi się na kuchni dla zapracowanych. Zupka z kubka, pizza na telefon, hektolitry kawy, baton, pączek i napój energetyczny - to najczęstsze posiłki Polaków w pracy.. Jak znaleźć zdrową alternatywę dla jedzenia w pracy i to za małe pieniądze sprawdzi Katarzyna Bosacka. Natomiast w "Wiem, co kupuję" widzowie dowiedzą się wszystkiego o witaminach w tabletkach.
 07/08/2021  03:25-04:00  (35) 
Świat według dziecka (14)
¤ Magazyn Poradnikowy ¤ Polska ¤ 2010 ¤ 12+ | Świat widziany oczami dziecka wcale nie wygląda różowo, bo przecież ich problemy bywają wielkie. W programie Dorota Zawadzka dopuszcza najmłodszych do zabrania głosu. Prowadząca wysłucha ich niezwykle przejmujących opowieści.
 07/08/2021  04:00-04:30  (30) 
Wiem, co jem na diecie (10/12)
¤ Magazyn Poradnikowy ¤ Polska ¤ 2016 ¤ 12+ | Katarzyna Bosacka pokaże, jak skutecznie stracić kilogramy i zmienić złe nawyki żywieniowe. Rozprawi się z wieloma mitami na temat odchudzania i ostrzeże przed najczęściej popełnianymi błędami. Prowadząca weźmie pod lupę wszystkie modne diety i dietetyczne produkty. Udowodni, że aktywność fizyczna wcale nie musi wiązać się z wizytami w siłowni. Katarzyna Bosacka nie byłaby sobą, gdyby nie przejrzała półek sklepowych i etykietek różnych artykułów spożywczych. Nie zabraknie też prostych przepisów na dietetyczne pyszności. W zespole do zadań specjalnych oprócz prowadzącej znajdą się także inni eksperci: dietetyk, lekarz, psycholog i trener. | W tym odcinku tanie odchudzanie i przepisy na wartościowe posiłki, które nie nadwyrężą portfela. Poza tym prowadzący odkryją, czy dieta kapuściana może być smaczna, a co ważniejsze skuteczna. Pod lupę trafi modny ostatnio catering dietetyczny, widzowie dowiedzą się, ile kosztuje taka usługa i jakie są jej wady i zalety. Oprócz tego Kasia Bosacka przetestuje fryzury, którymi można optycznie wyszczuplić twarz.
 07/08/2021  04:30-05:00  (30) 
Misja Pies (4/12)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Joanna Krupa i psia behawiorystka Aneta Awtoniuk pomagają tym właścicielom czworonogów, którzy nie radzą sobie ze swoimi pupilami. Wspierają też osoby planujące adoptować zwierzaka. | Kuba marzy o adopcji czworonoga. Ten twardy z pozoru mężczyzna o gołębim sercu zapałał uczuciem do Toli - psa odwiedzonego w schronisku. Marzenia o adopcji czworonoga wspierają trzy najważniejsze kobiety w życiu Kuby: mama, babcia oraz ukochana Ania.
 07/08/2021  05:00-05:30  (30) 
Nowa Maja w ogrodzie (22/34)
¤ Magazyn Ogrodniczy ¤ Polska ¤ 2021 ¤ 12+ | Maja Popielarska potrafi zainteresować zagadnieniem pielęgnacji ogrodów nawet osobę zupełnie nieznającą tego tematu. W nowym sezonie swojego programu prowadząca wspólnie z widzami odkrywa kolejne wyjątkowe ogrody - nie tylko polskie, ale też europejskie. Ich właściciele podzielą się oryginalnymi sposobami zagospodarowania zielonych terenów oraz wyjawią sekrety uprawy najpiękniejszych roślin ze swoich zbiorów. | Na skraju toruńskiego osiedla domów jednorodzinnych położony jest elegancki, zadbany ogród. Właścicielka chce mieć kontakt z przyrodą, dlatego wybrała zadrzewioną działkę z sosnami i brzozami. Część przed domem jest kolorowa i słoneczna, a tył domu cienisty z układem wodnym, tarasem oraz roślinami w pastelowych kolorach kwiatów. Ziemia jest piaszczysta i kwaśna, dlatego ogrodnicy dobierają odpowiednie dla tego podłoża gatunki roślin.
 07/08/2021  05:30-06:00  (30) 
Co za tydzień
¤ Magazyn Informacyjny ¤ 2021 ¤ 12+ | Olivier Janiak pojawia się z kamerą na pokazach filmowych, koncertach, wielkich imprezach z udziałem celebrytów czy pokazach mody. Będzie obecny podczas premiery największych polskich przebojów kinowych, seriali oraz sztuk teatralnych, by zdradzić kulisy ich powstawania.
 07/08/2021  06:00-06:30  (30) 
Budując marzenia (2/4)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2021 ¤ 12+ | Znana aktorka Anna Dereszowska wraz ze swoim życiowym partnerem Danielem Duniakiem pokazują krok po kroku, jak powstaje nowoczesny ośrodek agroturystyczny, w który zdecydowali się zainwestować. Udają się w urokliwe, otoczone jeziorami miejsce, by nadzorować przebieg kolejnych etapów prac - od planowania, po budowanie, aż po urządzanie kilku domków wypoczynkowych. Dodatkowo Anna Dereszowska planuje poznać lokalnych mieszkańców i ich kulturę, a nawet nawiązać do miejscowej tradycji i estetyki w wystroju wnętrz swojego siedliska. Znana aktorka podzieli się z widzami zarówno swoimi motywacjami, jak i niepokojami czy trudnościami towarzyszącymi inwestycji. | Pomimo zimowej pory ruszają pierwsze prace na działce Anny Dereszowskiej i Daniela Duniaka. Na budowę przyjeżdża architektka Anna Kuk-Dutka. Przywozi ze sobą wizualizacje, które trzeba dokładnie obejrzeć. To ostatni moment na wprowadzenie ostatnich poprawek. Okazuje się, że dla aktorskiej pary niezwykle ważne są materiały. Chcą łączyć nowoczesność z elementami z odzysku czy wyrobami rzemieślniczymi. Swoje siedlisko zamierzają także urządzić ręcznie wykonanymi meblami. | ¤ Występują: Anna Dereszowska, Daniel Duniak
 07/08/2021  06:30-07:15  (45) 
Misja ratunkowa (6/10)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2018 ¤ 12+ | Ula Chincz uwielbia porządkować, ozdabiać i ma wyjątkowe pomysły na różne wnętrza. Dzięki niej, każdy z uczestników programu będzie miał mieszkanie o którym nawet nie śmiał marzyć. Ula Chincz podpowie, jak poradzić sobie ze wszystkimi problemami związanymi z mieszkaniem. Na początku każdego odcinka prowadząca będzie musiała rozwiązać zagadkę detektywistyczną i na podstawie kilku zdjęć, zgadnąć kto będzie bohaterem jej programu. Ula szybko zdiagnozuje problemy, z którymi zmaga się właściciel mieszkania i wyruszy do niego z "Misją ratunkową". Prowadząca będzie zaopatrzona w gadżety do sprzątania. Z głową pełną pomysłów, doradzi domownikom, jak zapanować nad wszechobecnym bałaganem. Ula Chincz udowodni, że czasem wystarczy zaledwie kilka prostych patentów, aby wnętrze nabrało zupełnie nowego charakteru. Razem z uczestnikiem programu rozpocznie domową metamorfozę. Program "Misja ratunkowa" jest skarbnicą porad i trików dotyczących sprzątania, majsterkowania czy wystroju wnętrz. | 4-osobowa rodzina Mesjaszów, mieszkająca w dwupoziomowym domu w Radziejowicach potrzebuje pomocy Uli Chincz. Rodzina składa się z taty Jakuba, mamy Kamil i dwóch małych dzieci, synka Eryka i córki Oliwii. Jakuba zgłosił ich do programu, ponieważ marzy o tym, aby jego 40- metrowy salon z placu zabaw, zmienił się w miejsce relaksu i odpoczynku. Uniemożliwia to 4-letni Eryk, miłośnik budowania zamków z klocków, wyścigówek i dinozaurów. Jego zabawki znajdują się na całej powierzchni salonu oraz na części kuchni. Eryk woli bawić się na dole niż w swoim pokoju. Rodzice nie radzą już sobie z taką ilością zabawek i nawet po sprzątaniu, salon wygląda jak plac zabaw. Rodzice potrzebują pomocy w organizacji miejsca na zabawki i liczą na to, że Ula wymyśli sposób, który zachęci ich syna do sprzątania.
 07/08/2021  07:15-08:15  (60) 
Egzotyczne wakacje na każdą kieszeń
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2018 ¤ 12+ | Pełna energii i latynoskiego temperamentu Hanna Zborowska-Neves wybierze się do Gwatemali, czyli niewielkiego kraju, położonego na 32 wulkanach w Ameryce Centralnej. Odwiedzi tam kolonialne miasto Antigua i uda się nad jezioro Atitlan, gdzie zdradzi swoje patenty na oszczędzanie w podróży. Przybliży też widzom, jak najlepiej dostać się z lotniska do miejsca zakwaterowania oraz jakie są możliwości zamieszkania w tym egzotycznym kraju. Oprócz praktycznych porad i tamtejszych atrakcji, Hanna pokaże, jak potomkowie Majów obchodzą dzień Wszystkich Świętych.
 07/08/2021  08:15-09:15  (60) 
Ugotowani (7/12)
¤ Program Kulinarno Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2014 ¤ 12+ | Do kulinarnej rywalizacji w każdym odcinku staje czworo uczestników. Ich zadaniem jest przygotowanie kolacji. Przy jednym stole zasiadają osoby mające różne zainteresowania i profesje. Łączy je pasja gotowania. Umiejętności gospodarza oceniają jego rywale. Oprócz walorów smakowych przystawki, dania głównego i deseru liczy się pomysłowość. Punktowane są niebanalne nakrycie stołu, dodatkowe atrakcje wieczoru i atmosfera spotkania. W szóstej edycji programu gotować będą między innymi mieszkańcy: Warszawy, Łodzi, Bielska-Białej, Grudziądza, Gorzowa Wielkopolskiego i Częstochowy. | W Białystoku w rywalizacji o kulinarne laury staje czwórka ambitnych uczestników. Swoje dania zaprezentują: Sebastian Piwański, współwłaściciel studia budowlanego, Joanna Staniszewska, specjalistka do spraw BHP, Sylwia Świsłowska, prowadząca własną mobilną szkołę tańca, oraz Paweł Danilczuk, właściciel firmy sprzedającej urządzenia klimatyzacyjne oraz kierowca rajdowy. Na stole pojawią się potrawy ich autorstwa, skrywające się pod nazwami: "Zima w Wiedniu" z waniliowym akcentem, czekoladowy "Francuski pocałunek", gruszkowa "Rajdowa faworytka" oraz bananowy "Uśmiech Adama" ze szczyptą imbiru.
 07/08/2021  09:15-10:15  (60) 
Kuchenne rewolucje (9/15)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2013 ¤ 12+ | Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje wymagające zmian i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy wprowadzone przez nią reguły są przestrzegane i eksperyment okazał się sukcesem. | Katarzyna i Grzegorz postanowili otworzyć hotel w Jaśle. Choć wcześniej nie mieli tego w planach, rozpoczęli również prowadzenie restauracji, dla której wybrali nazwę Perła. Do hotelu goście zaglądają często, w lokalu jest jednak pusto. Magda Gessler wprowadza zmiany, by lokal zaczął tętnić życiem.
 07/08/2021  10:15-11:15  (60) 
Ach, ten ślub! (7/10)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 12+ | Tym razem prowadzące wybierają się do Marty i Łukasza, pary z Bartnik pod Skierniewicami. Są oni razem dopiero od trzech lat, a wszystko zaczęło się dzięki Internetowi. Ich ślubne plany są niedopracowane i w dodatku ciągle ulegają zmianom. Najpierw ceremonia miała się odbyć w urzędzie, jednak zakochani zdecydowali się na plener, co wiąże się z dużymi wyzwaniami dla Agnieszki Winnickiej. Jeśli chodzi o dekoracje - Łukasz i Marta przygotowali tylko winietki i podstawki pod nie. Agnieszka Winnicka więc roztacza przed młodymi wizję ozdób inspirowanych morzem. Tymczasem Magda Socha-Włodarska próbuje dopracować kreacje Marty oraz jej mamy i sześcioletniej córki Mai. Bo chociaż panna młoda ma kreację, okazuje się ona nieco za mała. Dla Łukasza prowadząca przygotuje zaś nową muchę. Pracy jest mnóstwo. | Sylwia i Łukasz poznali się ponad trzy lata temu na dyskotece. Zaręczyli się w trakcie jej urodzin. Oboje pracują w handlu, sprzedają kawę, słodycze i czekoladę. Zależy im, by odniesienie do tego faktu znalazło się w planie wesela. Okazuje się, że przyszła panna młoda ma nieodpowiednią do sylwetki suknię, w dodatku pobrudzoną, a pomysłów na makijaż wciąż brakuje. Jej partner natomiast załatwił sobie koszulę w zbyt dużym rozmiarze. Ich stylizacjami zajmie się Magda Socha-Włodarska. Agnieszka Winnicka przyszykuje salę, w ciekawy sposób zestawiając ze sobą różne odcienie czekolady i kawy. Prowadzące pomyślą również o opiece nad ukochanymi psami narzeczonych i spróbują zażegnać kolejny kryzys - brak zarezerwowanego samochodu.
 07/08/2021  11:15-11:45  (30) 
Ach, ta impreza! (1/8)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2021 ¤ 12+ | Trwająca wiele miesięcy pandemia COVID-19 spowodowała, że zostało odwołanych wiele uroczystości, tradycyjnie świętowanych wraz z rodziną i przyjaciółmi. Najwyższy czas do nich wrócić. Projektantka Magda Socha-Włodarska oraz dekoratorka Agnieszka Winnicka pomagają bohaterom programu w organizacji różnego rodzaju spotkań towarzyskich. Zajmą się uświetnieniem nie tylko przyjęć, ale też urodzin babci czy wieczoru panieńskiego. | Wiktoria i Bartek niedawno wzięli ślub cywilny. Chcieliby połączyć imprezę z tej okazji ze świętowaniem urodzin swojego rocznego synka. Marzy im się eleganckie przyjęcie na działce dziadka, na którym ma być grill. Na dodatek zależy im na dekoracjach z peonii. Podczas gdy Agnieszka Winnicka stara się pogodzić różne światy - barbecue i wytworność, Magda Socha-Włodarska podpowiada, jak łączyć ze sobą elementy dwóch pozornie rozbieżnych estetyk: elegancji oraz naturalnej ogrodowej swobody.
 07/08/2021  11:45-12:45  (60) 
Panny młode ponad miarę (3/8)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2018 ¤ 12+ | Bohaterkami programu będą narzeczone, których natura nie obdarzyła figurą modelki. Obfity biust, duża pupa czy okrągłe kształty utrudniają im znalezienie sukni ślubnej, w której będą wyglądały i czuły się dobrze. Izabela Janachowska razem z konsultantkami podpowie im jak podkreślić atuty i ukryć niedoskonałości. Wspólnie wybiorą tę jedyną i niepowtarzalną suknię, w której panna młoda poczuje się jak milion dolarów. | ¤ W tym odcinku: Ewelina ma dwadzieścia cztery lata i jest studentką pedagogiki. Za miesiąc bierze ślub i choć odwiedziła już kilka salonów, nie znalazła wymarzonej kreacji, ponieważ nie było w nich sukien skrojonych na jej miarę. Dziewczyna szuka sukni z długimi rękawami, ale Izabela udowodni jej, że przy krągłych kształtach to nie zawsze jest dobry pomysł. Ewelina przymierzy w studiu m.in. suknię w kształcie litery A oraz kreację wybraną przez jej narzeczonego. Jedna z kolejnych sukni nie przypadnie do gustu mamie panny młodej ze względu na kolor - inny niż biały. Druga bohaterka odcinka ma na imię Monika i pochodzi z Białegostoku. Teraz jest młodą kobietą przekonaną o własnej atrakcyjności, jednak przez trzy lata cierpiała na bulimię, a to za sprawą swojego byłego chłopaka. Monika szuka sukni na ślub w cerkwi. Jej uwagę przyciągnie kreacją ze zwiewnym dołem i długimi rękawami.
 07/08/2021  12:45-13:15  (30) 
Pani gadżet extra
¤ Magazyn Poradnikowy ¤ Polska ¤ 2021 ¤ 12+ | Anna Nowak-Ibisz zaprezentuje zestaw dwóch naturalnych kosmetyków, który pomoże w zapanowaniu nad puszącymi się i zniszczonymi włosami. Następnie prowadząca przetestuje robota sprzątającego z funkcją mycia podłóg na mokro oraz oczyszczacz powietrza, który ma przydatne dodatkowe funkcje. Widzowie zobaczą też, jak działa generator pary, który wygładza tkaniny. W kuchni zaś przyjrzą się funkcjonowaniu lodówki z wygodnymi szufladami do przechowywania zamrożonych produktów oraz wytrzymałym i praktycznym garnkom. Na koniec Anna Nowak-Ibisz pokaże indukcyjne ładowarki wykonane z drewna.
 07/08/2021  13:15-13:45  (30) 
Pani gadżet (12)
¤ Magazyn Poradnikowy ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 12+ | W siedemnastym sezonie programu Anna Nowak-Ibisz zagwarantuje nam po raz kolejny ciekawie zaserwowaną wiedzę na temat nowinek technologicznych - sprzętów i gadżetów, które ułatwią wszystkim życie codzienne. Prowadząca osobiście je przetestuje i wyda na ich temat opinię. | Anna Nowak-Ibisz w tym odcinku zaproponuje gadżety przydatne na świeżym powietrzu. Pojawi się m.in. specjalny przedmiot do podawania dzieciom leków, pilniczki dla najmłodszych i piękna półka. Oprócz tego prowadząca podsunie widzom pomysł na pielęgnację skóry rodem z Japonii.
 07/08/2021  13:45-14:15  (30) 
Czas na zmianę (3/8)
¤ Reality Show ¤ Polska ¤ 2021 ¤ 12+ | Specjalistka w dziedzinie mody, Karolina Limbach, pomaga kobietom odnaleźć własny styl. Spotkanie z każdą z nich zaczyna od przeszukania garderoby. Następnie zabiera bohaterki programu na zakupy, by na koniec wraz z zespołem wizażystek i fryzjerów wydobyć z nich piękno, przeprowadzając efektowną, a przy tym naturalną metamorfozę. | Zuzia powoli wkracza w dorosłe życie i chce wyglądać profesjonalnie. W jej szafie Karolina znajduje dużo dziewczęcych ubrań w kwiatki oraz całą masę różu. Okazuje się, że dziewczyna ze względu na drobną figurę i niski wzrost jest częstą klientką sklepów z ubraniami dla dzieci. Specjalistka połączy elementy młodzieżowego stylu z bardziej formalnymi stylizacjami. Podpowie też Zuzi, ja optycznie wydłużyć sylwetkę. Podstawą nowych stylizacji jest marynarka, koszula i mała czarna.
 07/08/2021  14:15-15:15  (60) 
Remonty gwiazd Hollywood (1/14)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Kanada ¤ 2021 ¤ 12+ | Bliźniacy Drew i Jonathan Scott zaproszą do udziału w programie największe sławy Hollywood. Bracia pomogą gwiazdom w niespodziance i wspólnie stworzą wyjątkowy projekt dla znajomych, mentorów czy bliskich. Zooey Deschanel podaruje swojej przyjaciółce metamorfozę małego domku, zamieniając jego ciasne przestrzenie w powierzchnię idealną do rodzinnego spędzania czasu. Będzie też robiąca wrażenie metamorfoza zaniedbanego podwórka w piękny ogród z basenem oraz spektakularna przebudowa przytulnej chatki w apartament z ekskluzywnym ogrodem wykonana przez rodzinę Kardashianek dla przyjaciółki, która niedawno straciła najbliższych. | Jonathan i Drew Scottowie spotykają się z Zooey Deschanel. Aktorka pragnie przygotować niespodziankę dla swojej przyjaciółki Sarah. Kobieta wychowuje dwoje dzieci i jednocześnie studiuje, by zostać terapeutką. Zooey Deschanel pragnie wyremontować jej dom. Zamierza stworzyć w nim funkcjonalną przestrzeń dostosowaną do potrzeb rodziny Sarah.
 07/08/2021  15:15-16:15  (60) 
Bajeczna przemiana (3/6)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Włochy ¤ 2019 ¤ 12+ | Historie sześciu różnych kobiet, które łączy jedno pragnienie. Wszystkie uczestniczki programu chcą czuć się piękne. Pisarka, blogerka i stylistka Carla Gozzi wraz z trzema ekspertami: chirurgiem Antonio Cellą, chirurgiem i lekarzem medycyny estetycznej Dario Tartaglinim i dentystką Valentiną De Giorgi, pomaga spełnić ich największe marzenia. Bohaterki przejdą niesamowitą metamorfozę. | ¤ W tym odcinku: Chiara chowała się dotąd w wirtualnym świecie. Carla i jej zespół pomogą jej wrócić do prawdziwego życia. Kobieta dowie się, jak powinna się ubierać, malować oraz jakie ćwiczenia wykonywać, aby osiągnąć wymarzona figurę.
 07/08/2021  16:15-16:45  (30) 
Rozenek cudnie chudnie (1/8)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2021 ¤ 12+ | Każda ciąża wpływa na sylwetkę kobiety oraz na cały jej organizm. Choć narodziny dziecka to dla rodziców ogromne szczęście, matki po porodzie często długo walczą o odzyskanie dawnej formy i figury. Wbrew pojawiającym się w mediach opiniom to nie jest kwestia, z którą można się uporać w jeden miesiąc. Ciąża była spełnieniem marzeń Małgorzaty Rozenek-Majdan. Znana prezenterka postanowiła podzielić się z widzami szczegółami swojej walki o powrót do zgrabnej sylwetki sprzed porodu. Poszczególne odcinki pokazują jej codzienną batalię o pozbycie się zbędnych kilogramów przy jednoczesnej opiece nad dzieckiem. Nie zabraknie wizyt u ekspertów i porad dotyczących diety oraz ćwiczeń. Specjaliści wyjaśnią, jak uniknąć efektu jo-jo oraz jak połączyć odchudzanie z dbaniem o zdrowie.
 07/08/2021  16:45-17:30  (45) 
I nie opuszczę Cię aż do ślubu (9/10)
¤ Reality Show ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | W kolejnym sezonie Izabelę Janachowską - prawdziwą specjalistkę od urządzania ślubów i spełniania marzeń przyszłych małżonków - czeka wiele nowych, zaskakujących wyzwań. | Paulina i Piotr to bohaterowie tego odcinka. Oboje są artystami - ona specjalizuje się w sztukach graficznych, on zaś pracuje jako producent muzyczny. To, co na początku miało być tylko przelotną znajomością, okazało się na tyle silnym uczuciem, że po miesiącu Piotr oświadczył się swojej ukochanej. Owocem ich miłości jest półtora roczna córka. Teraz szykują się do ślubu. Paulinie marzy się ceremonia w stylu boho z tematem przewodnim inspirowanym filmem pt. "Sen nocy letniej". Jednak dziewczyna jako młoda matka nie ma czasu na organizację ślubu. Z pomocą przychodzi więc Izabela Janachowska.
 07/08/2021  17:30-18:30  (60) 
Związki z modą (6/8)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2020 ¤ 12+ | W każdym odcinku pojawią się pary, wśród nich także kobiece duety. Zadaniem uczestników będzie przygotowanie pełnej kreacji dla swojego partnera. Rola stylisty wymaga pomysłowości, a także odgadnięcia gustu modela. Nie zabraknie zabawnych pomyłek, niedobranych elementów strojów, ale i zaskakujących świeżością modowych rozwiązań. Nad całością czuwać będzie profesjonalistka - Katarzyna Baran, gotowa ruszyć z pomocą, jeśli sytuacja wymknie się spod kontroli. | Czarkowi zależy, by jego przyjaciółka porzuciła pracowy uniform. Marta ma niedługo randkę i kolega postara się dobrać jej odpowiedniejszy strój. Artur z kolei chciałby, żeby jego ukochana zrezygnowała ze sportowych ubrań, przynajmniej na zbliżającą się galę fitness, podczas której będzie rozdawać nagrody. Mężczyzna podsunie Ramonie coś bardziej eleganckiego.
 07/08/2021  18:30-19:30  (60) 
Apetyt na miłość (9/12)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2018 ¤ 12+ | W tym sezonie zgłosili się po szansę na miłość wyjątkowi ludzie, którzy nie tylko świetnie gotują, ale mają też cudowne pomysły na naprawdę wyjątkowe randki. Widzowie dowiedzą się m.in., czy młody milioner, który ma wszystko oprócz miłości, po przystawce, daniu głównym i deserze pozna swoją drugą połówkę, czy gwiazdor estrady pokocha kogoś co najmniej tak, jak swój sportowy motocykl oraz czy romantyk skradnie serce pełnej seksapilu tancerki. | Wojtek uważany jest za atrakcyjnego mężczyznę. Pracuje jako konferansjer na imprezach takich, jak gala mody, dożynki czy otwarcie supermarketu. Wojtek doskonale sprawdza się w tym zawodzie, ponieważ z natury jest uśmiechnięty, rezolutny i dowcipny. Bohater odcinka uwielbia jeść - pytanie tylko, czy kulinarna intuicja pomoże mu dobrać idealną partnerkę spośród trzech kandydatek. Pierwszą z nich jest studentka Hanna, która kocha koszykówkę i siatkówkę. Dziewczyna lubi szalone imprezy i muzykę techno. Dasza to Ukrainka, która znudzona pracą w handlu, marzy o staniu się dziennikarką radiową lub telewizyjną. Obecnie pracuje jako kosmetyczka. Paulina jest instruktorką tańca. Chciałaby spotkać mężczyznę z polotem, godnego zaufania, lecz także wrażliwego. Spośród trzech kandydatek Wojtek wybierze dwie, z którymi pójdzie na randkę.
 07/08/2021  19:30-20:30  (60) 
Zanim Cię zobaczę (4/8)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2018 ¤ 12+ | Program o charakterze matrymonialnym, w którym Gabi Drzewiecka stara się skojarzyć znudzonych samotnością singli. Uczestnicy wybierają spośród trzech kandydatów partnera lub partnerkę, kierując się nie wyglądem - gdyż do niego nie mają dostępu - lecz takimi wartościami, jak: zainteresowania, barwa głosu. Bohaterowie programu zobaczyć się mają dopiero w finale. | Kasia ma czterdzieści pięć lat i jest kobietą niezależną i dobrze zorganizowaną, w pracy odnosi sukcesy, a w życiu prywatnym wychowuje swoją czteroletnią córeczkę. Wszystko jest na jej głowie i chociaż radzi sobie świetnie, odczuwa dotkliwie brak mężczyzny w swoim życiu. Zainteresować ją będą chcieli trzej kandydaci. Pierwszy z nich to niepoprawny romantyk i amator muzyki jazzowej i literatury - Szymon, drugi to pochodzący z Niemiec wielbiciel zwierząt, biznesmen i kolekcjoner Michael, trzeci to wegetarian i pasjonat jogi o imieniu Leszek. Kasia wybierze jednego z nich bez możliwości sugerowania się ich powierzchownością.
 07/08/2021  20:30-21:30  (60) 
Miłość od kuchni (8/10)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 12+ | W każdym odcinku jeden bohater programu składa wizytę w mieszkaniach trzech nieznajomych mu uczestników. Na podstawie dokonanego rekonesansu ocenia, z którą z tych trzech osób chciałby się spotkać. | W tym odcinku publiczność pozna Tomasza Jakubiaka, szefa kuchni i prowadzącego programów kulinarnych, który dał się poznać także jako filantrop, pisarz i podróżnik. Uczestnik odwiedzi mieszkania trzech dziewczyn. Pierwsze z nich należy do romantyczki Dominiki, która przepada za jedzeniem. Drugie z mieszkań zajmuje Ewelina, przedszkolanka i wulkan energii. W trzecim mieszka natomiast Magdalena, dziewczyna, która marzy o prawdziwej miłości.
 07/08/2021  21:30-22:00  (30) 
Pani gadżet erotycznie (4/12)
¤ Magazyn Poradnikowy ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 18+ | Anna Nowak-Ibisz wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnych par. W tym cyklu programów porozmawia z ginekologami na temat najnowszych metod antykoncepcyjnych i sposobów na regulację cyklu dla młodych kobiet. Seksuologów i psychologów zapyta o bezpieczeństwo najpopularniejszych afrodyzjaków i spróbuje ustalić, na co zwracać uwagę przy zakupie. Odwiedzi również muzeum, w którym można obejrzeć dilda sprzed wielu lat. Archeolodzy opowiedzą o dziejach erotycznych zabawek - niektórych zaciekawić może fakt, że najstarsze z nich liczą ponad 20 tysięcy lat. Gospodyni program zaprezentuje wibratory z silikonu medycznego, kulki do ćwiczeń mięśni Kegla, żelowe pierścienie erekcyjne, jadalne stringi, gadżety przeznaczone dla alergików i wiele innych urozmaicających życie łóżkowe urządzeń. | Anna Nowak-Ibisz porozmawia z lekarką na temat najnowocześniejszych metod antykoncepcji. W tym odcinku pojawią się również kolejne sekszabawki - muszelka do intymnego masażu, wegańskie ozdoby dla kobiet oraz wibrator działający w dwóch miejscach jednocześnie. Prowadząca pokaże też naturalny lubrykant niezbędny do erotycznych zabaw i zestaw, który wybiera się, zwracając uwagę na swój znak zodiaku.