Puls 2 parced: 05/08/2021 04:17:44
program count: 119
datetimenamedescr
 04/08/2021  22:00-23:00  (60) 
Wstydliwe choroby: Nastolatki (2)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Wielka Brytania ¤ 2008 ¤ 16+ | Lekarze i psychologowie udzielają rad grupie nastolatek, które wstydzą się mówić o różnych żenujących dolegliwościach występujących towarzyszącym procesowi dorastania. | ¤ W tym odcinku: Lekarze odwiedzają plażowy festiwal T4, na którym co roku zjawiają się tysiące nastolatków. Rozmawiają z młodymi ludźmi o, nie zawsze przyjemnych, zmianach zachodzących w organizmie podczas okresu dojrzewania.
 04/08/2021  23:00-23:55  (55) 
Lombard. Życie pod zastaw (33)
¤ Serial Obyczajowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, momentami ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a nawet klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci. | ¤ W tym odcinku: Pan Lucjan dostaje list od firmy windykacyjnej. Musi zapłacić 3 tysiące złotych kredytu, który wziął na kartę debetową wiele lat temu. Jedynym rozwiązaniem w tej sytuacji jest wizyta w lombardzie. Mariusz pomaga Lucjanowi przewieźć telewizor, komputer i sprzęt DVD, które Lucjan dostał w prezencie od córki. W międzyczasie w sklepie zjawia się Ziutek. Przychodzi zastawić kolejny sprzęt - tym razem to poważna sprawa, gdyż mężczyzna chce kupić żonie pierścionek na 35. rocznicę ślubu. | ¤ Reżyseria: Piotr Kolski | ¤ Występują: Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Michał Chorosiński
 04/08/2021  23:55-00:55  (60) 
Lombard. Życie pod zastaw (34)
¤ Serial Obyczajowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, momentami ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a nawet klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci. | ¤ W tym odcinku: Do lombardu przychodzą znajomi Adka z klubu, w którym trenuje sztuki walki - trener wraz ze swoim synem. Panowie chcą zastawić auto, bo potrzebują pieniędzy na treningi ze znanym zawodnikiem MMA - Wileckim. W sklepie zjawia się także Ziutek, ale tym razem w towarzystwie Grażyny. Kobieta chce zastawić pierścionek od męża, by w zamian odzyskać parowar. Tymczasem Karol widzi, jak chłopak Marty całuje się z inną dziewczyną. | ¤ Reżyseria: Błażej Wolny | ¤ Występują: Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Michał Chorosiński
 05/08/2021  00:55-01:50  (55) 
Lombard. Życie pod zastaw 5 (211)
¤ Serial Obyczajowy ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 12+ | Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, niekiedy ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a także klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci. | ¤ W tym odcinku: Kama wychowywała się w zakładzie poprawczym. Po skończonej edukacji wyjeżdża do innego miasta, gdzie znajduje pracę w zakładzie fryzjerskim niejakiego Lepkiego. Podlecki oferuje podwózkę podróżującej autostopem dziewczynie, jednak nie od razu zawozi ją na miejsce. W wyniku wydarzenia, które zaszło na drodze, Kama idzie do lombardu. Beton i Benia tworzą udany związek. Jednak pewna kobieta chciałaby bliżej poznać policjanta i zamierza walczyć o jego względy. Miłośnik modelarstwa kolejowego przynosi do lombardu kompletną makietę Żuławskiej Kolei Wąskotorowej. Z jakiegoś powodu nie może trzymać miniatury w swoim domu. | ¤ Reżyseria: Błażej Wolny | ¤ Występują: Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
 05/08/2021  01:50-02:20  (30) 
Niesamowite!: Czy ja to wszystko zrobiłem? (23)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2014 ¤ 12+ | Niezwykłe historie, które wydarzyły się naprawdę. Zawiłe ludzkie relacje, pułapki prawne, pomyłki medyczne, niewyjaśnione sprawy, skrywane tajemnice to tylko niektóre tematy poruszane w tym niezwykłym serialu paradokumentalnym. | ¤ W tym odcinku: Andrzej i jego narzeczona Adela mieszkają w Katowicach. Pewnego dnia kobieta znajduje zdjęcie ukochanego w towarzystwie innej dziewczyny. Podejrzewa go o zdradę, ale on wszystkiemu zaprzecza. Niebawem jednak koleżanka znajduje na portalu randkowym profil Andrzeja. Gdy informuje o tym Adelę, ta wyprowadza się do matki. Tymczasem mężczyzna nie czuje się winny, ponieważ nie uczestniczył w wirtualnych randkach, nie robił sobie również zdjęć, które zostały zamieszczone w internecie. O pomoc w wyjaśnieniu sprawy prosi zaprzyjaźnionego informatyka. Ten odkrywa w sieci filmy pornograficzne z udziałem Andrzeja.
 05/08/2021  02:20-02:55  (35) 
Na jedwabnym szlaku: Lekcja religii (6/10)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2015 ¤ 12+ | Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz jego kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu. | ¤ W tym odcinku: Bayer Full zwiedza buddyjskie świątynie. Za pomocą pędzla kaligraficznego i czarnego tuszu, lider zespołu uczy się tradycyjnej chińskiej kaligrafii.
 05/08/2021  02:55-03:30  (35) 
Na jedwabnym szlaku: Chiński sport to zdrowie (7/10)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2015 ¤ 12+ | Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz jego kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu. | ¤ W tym odcinku: Zespół trafia do parku, gdzie bierze udział w treningu kung fu. Sławomir Świerzyński poznaje popularne w Chinach dyscypliny sportowe.
 05/08/2021  03:30-03:30  (0) 
Nicky, Ricky, Dicky i Dawn 3: Dzień Czworopodległości (18)
¤ Serial Komediowy ¤ USA ¤ 2017 ¤ 7+ | Ciąg dalszy perypetii Toma (Brian Stepanek) i Anny (Allison Munn) Harperów, którzy wychowują czworaczki: Nicky'ego (Aidan Gallagher), pilnego ucznia Ricky'ego (Casey Simpson), Dicky'ego (Mace Coronel) oraz Dawn (Lizzy Greene). Rodzeństwo łączy jedynie data urodzin. Na co dzień zaciekle ze sobą rywalizują, nie żałując sobie złośliwości. Są jednak chwile, kiedy łączą siły, a wtedy mało kto może ich powstrzymać. | ¤ W tym odcinku: Czworaczki chcą o sobie decydować: Dawn chce przekuć sobie uszy, a chłopcy planują zakup węża, o którym marzyli. | ¤ Występują: Casey Simpson, Lizzy Greene, Aidan Gallagher, Mace Coronel
 05/08/2021  03:30-04:00  (30) 
Dyżur 3 (36)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2010 ¤ 12+ | Twórcy serialu towarzyszą personelowi medycznemu w jego codziennej pracy na szpitalnym oddziale ratunkowym. Prezentują kulisy zabiegów i badań diagnostycznych, a wybrani pacjenci mówią o tym, co sprawiło, że trafili na ten właśnie oddział. Przekonamy się też, jakie będą ich dalsze losy. Przewodnikami po tym świecie ludzkich dramatów, cierpień i wzruszeń będą doświadczeni lekarze - Wojciech Moraczewski oraz Dymitr Książek. W ich rękach spoczywa niejednokrotnie zdrowie i życie pacjentów. | ¤ W tym odcinku: Tym razem zobaczymy urazy, jakie może zadać człowiekowi szlifierka, poznamy także mężczyznę, któremu kask uratował życie. Pogotowie przywiezie również nieprzytomnego pacjenta, który został pobity i spadł ze schodów. Lekarze zajmą się też samozwańczym parkingowym, który twierdzi, że w jego nodze zalęgły się robaki.
 05/08/2021  04:00-04:30  (30) 
Ale numer! (39)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Gospodyni programu Katarzyna Kołeczek w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Pokazuje serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi niczego przechodnie muszą uporać się z niecodziennymi sytuacjami. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. | Pprowadząca pokaże serię krótkich filmików, które dotyczyć będą rzutu granatem, przybicia piątki oraz zdradzonego policjanta.
 05/08/2021  04:30-05:00  (30) 
Ale numer! (40)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Gospodyni programu Katarzyna Kołeczek w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Pokazuje serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi niczego przechodnie muszą uporać się z niecodziennymi sytuacjami. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. | Widzowie będą mieli szansę zobaczyć walkę z bykiem, małe piwo oraz mężczyzn z laleczkami.
 05/08/2021  05:00-05:25  (25) 
Bolek i Lolek: Sportowcy (12)
¤ Serial Animowany ¤ Polska ¤ 1964 ¤ 0+ | Perypetie dwóch sympatycznych braci. Wysoki i pewny siebie Bolek, a także jego niski i przysadzisty towarzysz obdarzeni są niemal nieograniczoną wyobraźnią i talentem do ładowania się w tarapaty. Każdego dnia wymyślają wiele nowych psot i zbaw, a każda z nich zamienia się w niezwykłą, porywającą przygodę. | ¤ W tym odcinku: Chłopcy zauważyli plakat informujący o szkolnej olimpiadzie. Postanowili wziąć w niej udział i natychmiast rozpoczęli przygotowania do zawodów. Na szkolnym boisku Bolek i Lolek trenują skoki i bieganie.
 05/08/2021  05:25-05:35  (10) 
Bolek i Lolek: Dwaj rycerze (13)
¤ Serial Animowany ¤ Polska ¤ 1964 ¤ 0+ | Perypetie dwóch sympatycznych braci. Wysoki i pewny siebie Bolek, a także jego niski i przysadzisty towarzysz obdarzeni są niemal nieograniczoną wyobraźnią i talentem do ładowania się w tarapaty. Każdego dnia wymyślają wiele nowych psot i zbaw, a każda z nich zamienia się w niezwykłą, porywającą przygodę. | ¤ W tym odcinku: Bolek i Lolek wybierają się do starego zamku. W nocy pojawiają się biała mysz i sowa.
 05/08/2021  05:35-05:45  (10) 
Reksio: Reksio i drozd (58)
¤ Serial Animowany ¤ Polska ¤ 1975 ¤ 0+ | Perypetie małego, łaciatego psiaka, mieszkańca jednego z wiejskich podwórek. Każdego dnia sympatyczny czworonóg przeżywa niezwykłe przygody i poznaje otaczający go świat. Odkrywa także sekrety różnych zawodów i przygląda się życiu innych zwierząt, które spotyka w okolicy - kur, kotów czy psów. Gdy trzeba, wciela się w różne role m.in. strażaka, wychowawcę, dentystę lub gospodarza. W wielu sytuacjach musi wykazać się odwagą i sprytem, by pomóc tym, którzy go potrzebują. | ¤ W tym odcinku: W tym odcinku Reksio spotyka drozda.
 05/08/2021  05:45-06:20  (35) 
Smerfy: Sasetka (113)
¤ Serial Animowany ¤ Belgia ¤ 1988 ¤ 7+ | Niebieskie stworki zwane smerfami żyją w domkach w kształcie muchomorów. Przewodzi im Papa Smerf, który ma ponad 500 lat. Każdy smerf ma odmienny charakter i upodobania, co najlepiej oddają nadane im imiona. Zły czarownik Gargamel i jego kot Klakier próbują schwytać smerfy, aby przerobić je - według pradawnego przepisu - na złoto. | ¤ W tym odcinku: W tym odcinku dowiadujemy się, skąd wzięła się Sasetka. Okazuje się, że powstała ona z niebieskiej gliny wskutek zaklęcia rzuconego przez Gargamela. Do życia powołały ją jednak trzy nieposłuszne smerfy: Nat, Gapik i Złośnik, za co zostały ukarane przez Papę Smerfa. Po różnych perypetiach złośliwa Sasetka została adoptowana przez mieszkańców wioski, zmieniła swoje postępowanie i stała się prawdziwym smerfem. | ¤ Reżyseria: Ray Patterson, Jose Dutillieu
 05/08/2021  06:20-06:40  (20) 
Smerfy: Latające łóżko Papy/Kto się śmieje ostatni? (114)
¤ Serial Animowany ¤ Belgia ¤ 1988 ¤ 7+ | Niebieskie stworki zwane smerfami żyją w domkach w kształcie muchomorów. Przewodzi im Papa Smerf, który ma ponad 500 lat. Każdy smerf ma odmienny charakter i upodobania, co najlepiej oddają nadane im imiona. Zły czarownik Gargamel i jego kot Klakier próbują schwytać smerfy, aby przerobić je - według pradawnego przepisu - na złoto. | ¤ W tym odcinku: "Latające łóżko Papy": Stare łóżko Papy Smerfa rozpada się, więc Pracuś robi mu nowe. Niestety, Gargamel rzuca na mebel zaklęcie. Od tej chwili łóżko ma przenosić śpiącego na nim w miejsce, o którym aktualnie śni. Ten zabieg ma pomóc Gargamelowi w wyłapaniu smerfów. "Kto się śmieje ostatni?": Osiłek przyznaje, że nie ma poczucia humoru, więc Zgrywus postanawia go tego nauczyć. Ich trening przerywa Hlorinda, która za pomocą zaklęcia odbiera poczucie humoru wszystkim smerfom. Na szczęście Papa Smerf, Smerfuś i odporny na zaklęcie, wiecznie niezadowolony Maruda, ratują przyjaciół przed ponuractwem. | ¤ Reżyseria: Ray Patterson, Jose Dutillieu
 05/08/2021  06:40-07:05  (25) 
Jake i piraci z Nibylandii: Skarb pirackiej mumii/ Tajemnica zaginionej skrzyni skarbów (65)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2013 ¤ 7+ | Grupa małych piratów poszukuje skarbu w krainie Nibylandii. Nieustannie muszą jednak uważać na nikczemnego Kapitana Haka i jego podstępnych towarzyszy, pana Smee, Sharky'ego i Bonesa, którzy również marzą o zdobyciu złota. Na czele szajki młodych rabusiów stoi ośmioletni Jake, który otrzymał drewniany miecz od Piotrusia Pana. Jego pomocnikami są Cubby, Izzy, jedyna dziewczyna pirat, oraz gadająca papuga Skully.
 05/08/2021  07:05-07:35  (30) 
Jake i piraci z Nibylandii: Magiczny pierścień/ Ładny ptaszek (66)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2013 ¤ 7+ | Grupa małych piratów poszukuje skarbu w krainie Nibylandii. Nieustannie muszą jednak uważać na nikczemnego Kapitana Haka i jego podstępnych towarzyszy, pana Smee, Sharky'ego i Bonesa, którzy również marzą o zdobyciu złota. Na czele szajki młodych rabusiów stoi ośmioletni Jake, który otrzymał drewniany miecz od Piotrusia Pana. Jego pomocnikami są Cubby, Izzy, jedyna dziewczyna pirat, oraz gadająca papuga Skully.
 05/08/2021  07:35-07:55  (20) 
Blaze i megamaszyny 4: Nocna mila (20)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2018 ¤ 0+ | Ośmioletni kierowca AJ zna się na mechanice. Chłopiec uwielbia wyścigi i szybką jazdę. Razem ze swoim przyjacielem, nieustraszonym czerwonym monster truckiem o imieniu Blaze, przemierza miasto Axle City. Obaj codziennie doświadczają niesamowitych przygód.
 05/08/2021  07:55-08:30  (35) 
Ciekawski George 11: Wszystko wyprane/Szykowne spodnie George'a (6)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2018 ¤ 0+ | Kolejny sezon opowieści o małpce, którą uwielbiają mali widzowie. Serial śledzi losy Ciekawskiego George'a, który przygląda się otaczającemu go światu, w ten sposób zachęcając małych odbiorców do poznawania nowych rzeczy i zrozumienia pewnych zasad między innymi z dziedziny matematyki i innych nauk ścisłych. Przekonuje też dzieci, aby nie bały się stosować odkrytej wiedzy. | ¤ W tym odcinku: W MYH psuje się pralka. George dowiaduje się, jak korzystać z pralni. Dostaje też nowy garnitur, w którym ma pójść na przyjęcie. Pan w Żółtym Kapeluszu przestrzega go, żeby go nie ubrudził. Małpa w eleganckim stroju oznacza... kłopoty. George będzie musiał uszyć nowe spodnie na czas wręczania nagrody.
 05/08/2021  08:30-08:50  (20) 
Ciekawski George 11: Światła, kamera, akcja!/Przyjaciele z listów (7)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2018 ¤ 0+ | Kolejny sezon opowieści o małpce, którą uwielbiają mali widzowie. Serial śledzi losy Ciekawskiego George'a, który przygląda się otaczającemu go światu, w ten sposób zachęcając małych odbiorców do poznawania nowych rzeczy i zrozumienia pewnych zasad między innymi z dziedziny matematyki i innych nauk ścisłych. Przekonuje też dzieci, aby nie bały się stosować odkrytej wiedzy. | ¤ W tym odcinku: Tym razem George pomaga Steve'owi i jego siostrze nakręcić film i dowiaduje się, że nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Bill i Betsy zaprzyjaźniają się. George myśli, że Jumpy i Charkie również chcieliby zostać przyjaciółmi.
 05/08/2021  08:50-09:20  (30) 
Jej Wysokość Zosia 2: Lekcje z Cedrykiem (47)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2013 ¤ 7+ | Kontynuacja przygód małej dziewczynki, Zofii, która trafia na królewski dwór wprost z ubogiej chaty. Mama nastolatki wychodzi za mąż za władcę i przeprowadza się z córką do pałacu. Życie dziewczynki diametralnie się wtedy zmienia, z trudem próbuje ona odnaleźć się w obcym świecie. Imponujący przepych, dworskie intrygi i surowa etykieta są dla niej trudne do zaakceptowania. Z czasem Zosia uczy się, co oznacza bycie prawdziwą księżniczką. Ważniejsze od bogatych strojów oraz urody są cechy charakteru - uczciwość, odwaga i współczucie. One są świadectwem szlacheckiego pochodzenia.
 05/08/2021  09:20-09:45  (25) 
Kumple z dżungli - na ratunek!: Meteoryt (86)
¤ Serial Animowany ¤ Francja ¤ 2021 ¤ 7+ | Jeśli w buszu pojawi się jakiś problem, Kumple z dżungli zawsze są gotowi, by ruszyć na pomoc. Maurice, który jest pingwinem i tygrysem w jednym, chętnie poprowadzi swoich dzielnych towarzyszy w pościg za nowymi przygodami. W ekipie Maurice'a są: jego adoptowany syn - rybka Junior, kochający banany goryl Miguel, będący "mózgiem" grupy Gilbert, nietoperzyca o wielkim sercu - Batricia oraz artysta - guziec Fred. Przyjaciół wspomoże niezawodny duet ropuch - Al i Bob. Cała brygada dostarczy mnóstwa śmiechu, wrażeń i emocji.
 05/08/2021  09:45-10:10  (25) 
Chip i Dale: Dywanowy złodziej (3)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 1989 ¤ 7+ | Seria dla najmłodszych opowiada o przygodach tytułowych wiewiórek. Chip i Dale, znani z wcześniejszych filmów Disneya, zakładają grupę detektywistyczną Brygada Ryzykownego Ratunku. Wraz z przyjaciółmi: myszką Gadżet, szczurem Rockym i muchą Bzyczkiem rozwiązują kolejne zagadki kryminalne. Ich plany nieodmiennie usiłuje pokrzyżować kot Spaślak. Rozróżnianie dobra od zła, wartości przyjaźni i rozwiązywanie problemów osobistych stanowią przesłanie bajki. | ¤ W tym odcinku: Pewien grzeczny piesek otrzymuje od pana nowy dywanik do swojej budy. Niespodziewanie, w nocy wraz z dywanikiem zaczyna latać i on, i jego buda. Brygada RR postanawia zająć się sprawą. Wpada na trop szajki przestępczej, która kradnie co popadnie w całym mieście. Ślad prowadzi przyjaciół do składu dywanów, a stamtąd do pracowni szalonego profesora Nimnula, który wymyślił łatwy sposób na wzbogacenie się.
 05/08/2021  10:10-10:45  (35) 
Chip i Dale: Podwodni piraci (4)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 1989 ¤ 7+ | Seria dla najmłodszych opowiada o przygodach tytułowych wiewiórek. Chip i Dale, znani z wcześniejszych filmów Disneya, zakładają grupę detektywistyczną Brygada Ryzykownego Ratunku. Wraz z przyjaciółmi: myszką Gadżet, szczurem Rockym i muchą Bzyczkiem rozwiązują kolejne zagadki kryminalne. Ich plany nieodmiennie usiłuje pokrzyżować kot Spaślak. Rozróżnianie dobra od zła, wartości przyjaźni i rozwiązywanie problemów osobistych stanowią przesłanie bajki. | ¤ W tym odcinku: W trakcie sprzątania po przyjęciu Chip i Dale wpadają do śmieciarki. Tuż za nimi trafiają tam przyjaciele, próbujący ich ratować. Odpadki zostają następnie załadowane na statek, który wypływa w morze. Niebawem, wiewiórki natykają się na piratów, strzegących podwodnego skarbu. Mysz Gadżet i szczur Rocky wyruszają na pomoc kompanom. Po drodze muszą jednak zmierzyć się z groźną ośmiornicą oraz stoczyć bitwę z korsarzami.
 05/08/2021  10:45-11:15  (30) 
Blaze i megamaszyny: Mistrzostwa Blaze'a, cz.1 (1)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2014 ¤ 0+ | AJ to ośmioletni kierowca, który doskonale zna się na mechanice. Chłopiec uwielbia wyścigi i szybką jazdę. Razem ze swoim przyjacielem, nieustraszonym czerwonym monster truckiem o imieniu Blaze, przemierza miasto Axle City. Samochód posiada ogromną wiedzę z zakresu inżynierii i matematyki. Potrafi też przeobrażać się w dowolnie wybrana maszynę. Obaj codziennie doświadczają niesamowitych przygód oraz rozwiązują skomplikowane problemy techniczne związane z samochodami. | ¤ W tym odcinku: Blaze i jego kierowca AJ poznają świat wyścigowych megamaszyn. Kiedy ciężarówka o imieniu Crusher podstępem próbuje wygrać mistrzostwa, Blaze robi wszystko, by pomóc nowym przyjaciołom ją pokonać.
 05/08/2021  11:15-11:25  (10) 
Denver - ostatni dinozaur: Dino-tatuś (23)
¤ Serial Animowany ¤ Francja ¤ 2018 ¤ 7+ | Rodzina Scottów staje się sławna, kiedy dołącza do niej mały dinozaur o imieniu Denver. Sympatyczny zwierzak i jego przyjaciele: Harry, Charlotte i Super Dan, codziennie przeżywają niezwykłe przygody.
 05/08/2021  11:25-11:45  (20) 
Denver - ostatni dinozaur: Nastolatek (24)
¤ Serial Animowany ¤ Francja ¤ 2018 ¤ 7+ | Rodzina Scottów staje się sławna, kiedy dołącza do niej mały dinozaur o imieniu Denver. Sympatyczny zwierzak i jego przyjaciele: Harry, Charlotte i Super Dan, codziennie przeżywają niezwykłe przygody.
 05/08/2021  11:45-12:00  (15) 
Alvinnn!!! I wiewiórki 4: Chory jak wiewiórka (45)
¤ Serial Animowany ¤ Francja/USA ¤ 2019 ¤ 7+ | Kolejna seria zwariowanych przygód trzech przyjaznych i trochę niesfornych wiewiórek - Alvina, Szymona i Teodora. Ich opiekunem jest Dave Seville. | ¤ W tym odcinku: Eleanor i Jeanette opiekowały się chorą Britanny. Dyskutują, czy ona równie troskliwie by się nimi zajęła na wieść o tym, że potrzebują pomocy.
 05/08/2021  12:00-12:35  (35) 
Mustang: Duch wolności 2 (11)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2017 ¤ 7+ | 12-letnia Lucky, która po przeprowadzce z ojcem z dużego miasta na ranczo zaprzyjaźniła się z dzikim mustangiem, przeżywa razem z nim mnóstwo przygód. Towarzyszą im przyjaciółki dziewczynki, Abigail i Pru. Drugi sezon opowieści o perypetiach rezolutnych dzieci i koni, sile przyjaźni i wolności oraz miłości do świata.
 05/08/2021  12:35-13:00  (25) 
Mustang: Duch wolności 2 (12)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2017 ¤ 7+ | 12-letnia Lucky, która po przeprowadzce z ojcem z dużego miasta na ranczo zaprzyjaźniła się z dzikim mustangiem, przeżywa razem z nim mnóstwo przygód. Towarzyszą im przyjaciółki dziewczynki, Abigail i Pru. Drugi sezon opowieści o perypetiach rezolutnych dzieci i koni, sile przyjaźni i wolności oraz miłości do świata.
 05/08/2021  13:00-13:35  (35) 
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot: Postraszycielka (12)
¤ Serial Animowany ¤ Korea Południowa/Francja/Japonia ¤ 2015 ¤ 7+ | Zdolni uczniowie gimnazjum, Marinette i Adrien, muszą uratować Paryż. Misja nastolatków polega na schwytaniu złych stworzeń, które potrafią zmienić każdego w superłotra. Wkrótce obydwoje zostają superbohaterami - Marinette staje się Biedronką, a Adrien - Czarnym Kotem. | ¤ W tym odcinku: Nino kręci film w swojej klasie na konkurs. Jedna z aktorek, Mylene, nie jest pewna swojej zdolności jako głównej aktorki, ponieważ łatwo ją przestraszyć. Po wielu nieudanych próbach nakręcenia jednej sceny, Chloé żartuje ze strachu Mylene, a ona ucieka z klasy w łzach. Rozczarowana sobą, Mylene zostaje zaakumanizowana w oślizgłego potwora, który straszy ludzi i żywi się ich strachem. Aby Biedronka i Czarny Kot zmniejszyli potwora, muszą pokonać własne obawy.
 05/08/2021  13:35-14:00  (25) 
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot: Mroczny amor (13)
¤ Serial Animowany ¤ Korea Południowa/Francja/Japonia ¤ 2015 ¤ 7+ | Zdolni uczniowie gimnazjum, Marinette i Adrien, muszą uratować Paryż. Misja nastolatków polega na schwytaniu złych stworzeń, które potrafią zmienić każdego w superłotra. Wkrótce obydwoje zostają superbohaterami - Marinette staje się Biedronką, a Adrien - Czarnym Kotem. | ¤ W tym odcinku: W walentynki Marinette zamierza wyznać Adrienowi swoje uczucia. Zanim to zrobi, oboje muszą pokonać Mrocznego Amora, który chce, by miłość zniknęła.
 05/08/2021  14:00-14:40  (40) 
Dzieciak rządzi: Znowu w grze (12)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2017 ¤ 7+ | Szef Bobas zaprasza do firmy starszego brata - Tima. Chce go nauczyć, jak robi się prawdziwy biznes. Przy okazji stara się osiągnąć to, co wydaje się prawie niemożliwe: równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym nowoczesnego dziecka-przedsiębiorcy. | ¤ W tym odcinku: Szef Bobas razem ze współpracownikami wyrusza na pomoc zwierzątku. Mały kot utknął na drzewie i nie może z niego zejść.
 05/08/2021  14:40-15:15  (35) 
Jeźdźcy smoków: Na końcu świata: Z innej perspektywy (5)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2015 ¤ 7+ | Trzeci sezon przygód dzielnych wojowników z wyspy Berk oraz ich zionących ogniem "rumaków". Akcja tej serii rozgrywa się przed wydarzeniami z drugiego sezonu. Dzięki Smoczemu Oku przyjaciele odbywają dalekie podróże, podczas których odkrywają nowe lądy i gatunki smoków. Muszą uważać, by magiczny przedmiot nie dostał się w niepowołane ręce. Zakładają też nową bazę na wyspie zwanej Smoczym Skrajem. Nie brakuje też porywów serca. Syn wodza Czkawka zakochuje się w swojej rówieśnicy, blondwłosej Astrid.
 05/08/2021  15:15-15:35  (20) 
Jeźdźcy smoków: Na końcu świata: Wiking, co wraca (6)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2015 ¤ 7+ | Trzeci sezon przygód dzielnych wojowników z wyspy Berk oraz ich zionących ogniem "rumaków". Akcja tej serii rozgrywa się przed wydarzeniami z drugiego sezonu. Dzięki Smoczemu Oku przyjaciele odbywają dalekie podróże, podczas których odkrywają nowe lądy i gatunki smoków. Muszą uważać, by magiczny przedmiot nie dostał się w niepowołane ręce. Zakładają też nową bazę na wyspie zwanej Smoczym Skrajem. Nie brakuje też porywów serca. Syn wodza Czkawka zakochuje się w swojej rówieśnicy, blondwłosej Astrid.
 05/08/2021  15:35-16:15  (40) 
Pingwiny z Madagaskaru 3: Operacja "Podmianka"/ Śniegogedon (12)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2012 ¤ 7+ | Kontynuacja przygód czterech pingwinów znanych z kinowego hitu "Madagaskar". Pewny siebie Skipper to lider grupy, Kowalski jest strategiem i pomysłodawcą każdej z akcji, Rico to specjalista od zadań specjalnych, a najniższy rangą Szeregowy wykonuje prace pomocnicze i pełni funkcje chłopca na posyłki. Po wydarzeniach z filmu lew Alex, hipopotamica Gloria, żyrafa Melman i zebra Marty zostają w Afryce. Grupa pingwinich komandosów wraca do Central Parku, by przejąć kontrolę nad zoo. Misja komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrał się z nimi pasażer na gapę - Król Julian i jego banda lemurów. | ¤ W tym odcinku: Edek zostaje wybrany do lotu w kosmos. Skipper uważa jednak, że ten zaszczyt należy się pingwinom. Członkowie oddziału postanawiają urządzić specjalny konkurs, który wygrywa Szeregowy. Nielot w przebraniu małpy leci na Księżyc. Niebawem okazuje się, że ma wrócić na Ziemię dopiero za dwadzieścia pięć lat. Przyjaciele ruszają mu na ratunek. Ponadto mieszkańcy zoo muszą się zmierzyć z silnymi opadami śniegu.
 05/08/2021  16:15-16:35  (20) 
Pingwiny z Madagaskaru 3: Tunel miłości/ Idealny dzień (13)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2012 ¤ 7+ | Kontynuacja przygód czterech pingwinów znanych z kinowego hitu "Madagaskar". Pewny siebie Skipper to lider grupy, Kowalski jest strategiem i pomysłodawcą każdej z akcji, Rico to specjalista od zadań specjalnych, a najniższy rangą Szeregowy wykonuje prace pomocnicze i pełni funkcje chłopca na posyłki. Po wydarzeniach z filmu lew Alex, hipopotamica Gloria, żyrafa Melman i zebra Marty zostają w Afryce. Grupa pingwinich komandosów wraca do Central Parku, by przejąć kontrolę nad zoo. Misja komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrał się z nimi pasażer na gapę - Król Julian i jego banda lemurów. | ¤ W tym odcinku: Rico przypadkowo wypluwa bombę, która powoduje osunięcie się ziemi. Skipper natychmiast wzywa na pomoc cztery bobry. Skipper przeżywa wspaniały dzień - wszystko idzie po prostu świetnie. To nasuwa mu na myśl pewien pomysł.
 05/08/2021  16:35-17:00  (25) 
Pingwiny z Madagaskaru 3: Pingwin, który mnie kochał (14)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2012 ¤ 7+ | Kontynuacja przygód czterech pingwinów znanych z kinowego hitu "Madagaskar". Pewny siebie Skipper to lider grupy, Kowalski jest strategiem i pomysłodawcą każdej z akcji, Rico to specjalista od zadań specjalnych, a najniższy rangą Szeregowy wykonuje prace pomocnicze i pełni funkcje chłopca na posyłki. Po wydarzeniach z filmu lew Alex, hipopotamica Gloria, żyrafa Melman i zebra Marty zostają w Afryce. Grupa pingwinich komandosów wraca do Central Parku, by przejąć kontrolę nad zoo. Misja komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrał się z nimi pasażer na gapę - Król Julian i jego banda lemurów. | ¤ W tym odcinku: Kowalski spieszy na pomoc Doris i dziobakowi Parkerowi. Pingwin wyrusza na niebezpieczna wyprawę, aby ratować Francisa. Wkrótce jednak okazuje się, że jest nim doktor Bulgot.
 05/08/2021  17:00-17:20  (20) 
Psi Patrol 5: Pieski ratują obiad na linie/Pieski ratują kociaka złodziejaszka (5)
¤ Serial Animowany ¤ Kanada/USA ¤ 2018 ¤ 0+ | Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody. | ¤ W tym odcinku: Danny przygotował nową sztuczkę. Jego cel to zjedzenie obiadu podczas jazdy rowerem po linie. Tymczasem trwa dzień zamiany ciast. Humdinger wysyła kocią załogę, by zabrała wypiek pana Portera.
 05/08/2021  17:20-18:00  (40) 
Psi Patrol 5: Wodny Patrol: Pieski ratują latający dzwon nurkowy/Wodny Patrol: Pieski ratują zalaną farmę (6)
¤ Serial Animowany ¤ Kanada/USA ¤ 2018 ¤ 0+ | Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody. | ¤ W tym odcinku: Francois i kapitan Turbot odkrywają podwodny wulkan. Okazuje się, że wkrótce wybuchnie. Tymczasem farmerka Yumi i Pani Burmistrz nurkują w pobliżu. Wodny patrol musi szybko działać, by nikomu nic się nie stało // Farma farmera Ala znalazła się pod wodą. Psi Patrol bez zawahania płynie mu na ratunek.
 05/08/2021  18:00-19:00  (60) 
Lombard. Życie pod zastaw 8 (392)
¤ Serial Obyczajowy ¤ Polska ¤ 2021 ¤ 12+ | Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) prowadzi dobrze prosperujący lombard na ul. Cichej. W lokalu nie brakuje klientów - ani tych zaprzyjaźnionych, jak Filomena (Małgorzata Rożniatowska), Boguś (Bogdan Kalus) czy Zefel (Krzysztof Hanke), ani tych nowych. Każdy z nich, przynosząc pod zastaw mniej lub bardziej cenny przedmiot, zaprezentuje także historię swojego życia. Do lombardu zajrzy więc zaginiona malarka czy klient o nazwisku Jeziorak (Jerzy Skoczylas), który zaintryguje pracowników lombardu przedmiotami pod zastaw od wnuczka. Opowiedziana również zostanie kryminalna historia związana z księgozbiorem z pewnej biblioteki. | ¤ W tym odcinku: Mieszkający na wsi wraz z żoną i trojgiem dzieci mechanik Borys Talacha boryka się z poważnymi problemami finansowymi. Sytuację pogarsza fakt, że mężczyzna brał udział w kolizji i teraz musi oddać auto do naprawy. Zastawia się w lombardzie, ale pieniędzy wciąż brakuje. Pewnego dnia do warsztatu, w którym pracuje, przychodzi Joanna. Kobieta korzystała kiedyś z jego usług jako dawcy nasienia. Do zapłodnienia doszło do metodą nielaboratoryjną... Okazuje się, że Joanna ma nadzieję, że Borys zostanie dawcą szpiku ich synka, Michasia, który jest poważnie chory. Mechanik widzi w tym szansę na zdobycie pieniędzy. Jego żona o niczym ma się nie dowiedzieć. Ziutek dostaje od klientki pamiątki, z których jedna ma dużą wartość. Proponuje jej wizytę w salonie. Anka staje się obiektem zainteresowania Korsaka, klienta lombardu. Mężczyzna proponuje jej randkę. | ¤ Reżyseria: Anna Maciejowska | ¤ Występują: Zbigniew Buczkowski, Michał Chorosiński, Dominika Skoczylas, Jerzy Górski
 05/08/2021  19:00-20:00  (60) 
Lombard. Życie pod zastaw 8 (393)
¤ Serial Obyczajowy ¤ Polska ¤ 2021 ¤ 12+ | Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) prowadzi dobrze prosperujący lombard na ul. Cichej. W lokalu nie brakuje klientów - ani tych zaprzyjaźnionych, jak Filomena (Małgorzata Rożniatowska), Boguś (Bogdan Kalus) czy Zefel (Krzysztof Hanke), ani tych nowych. Każdy z nich, przynosząc pod zastaw mniej lub bardziej cenny przedmiot, zaprezentuje także historię swojego życia. Do lombardu zajrzy więc zaginiona malarka czy klient o nazwisku Jeziorak (Jerzy Skoczylas), który zaintryguje pracowników lombardu przedmiotami pod zastaw od wnuczka. Opowiedziana również zostanie kryminalna historia związana z księgozbiorem z pewnej biblioteki. | ¤ W tym odcinku: Były pięściarz, zwany Bokserem, mimo podeszłego wieku jest w świetnej formie. Cieszy się dużym szacunkiem wśród dzieci z biednych rodzin, które trenuje. Pewnego dnia o jego dobrej kondycji przekonuje się jeden z siłaczy, próbujący wymusić od Boksera spłatę długu. Były pięściarz jest bowiem nałogowym hazardzistą i teraz musi jak najszybciej oddać pieniądze szefowi osiłka, gangsterowi o pseudonimie Dziadek. Postanawia zastawić swoje puchary i odznaczenia w lombardzie. Kazimierz rozpoznaje, z kim ma do czynienia. Lolek zmuszony zostaje do pomocy Cinkowi w sprzedaży figurek. Beton radzi, jak wyplątać się z tej sprawy. Maćkowi grozi poważne niebezpieczeństwo. | ¤ Reżyseria: Piotr Kolski | ¤ Występują: Zbigniew Buczkowski, Michał Chorosiński, Dominika Skoczylas, Jerzy Górski
 05/08/2021  20:00-21:00  (60) 
Lombard. Życie pod zastaw 8 (394)
¤ Serial Obyczajowy ¤ Polska ¤ 2021 ¤ 12+ | Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) prowadzi dobrze prosperujący lombard na ul. Cichej. W lokalu nie brakuje klientów - ani tych zaprzyjaźnionych, jak Filomena (Małgorzata Rożniatowska), Boguś (Bogdan Kalus) czy Zefel (Krzysztof Hanke), ani tych nowych. Każdy z nich, przynosząc pod zastaw mniej lub bardziej cenny przedmiot, zaprezentuje także historię swojego życia. Do lombardu zajrzy więc zaginiona malarka czy klient o nazwisku Jeziorak (Jerzy Skoczylas), który zaintryguje pracowników lombardu przedmiotami pod zastaw od wnuczka. Opowiedziana również zostanie kryminalna historia związana z księgozbiorem z pewnej biblioteki. | ¤ W tym odcinku: Grzegorz Węglarz od lat boryka się z ogromną nadwagą. Próby zrzucenia kilogramów zawsze spełzały na niczym. Jego dziewczyna Aśka, zwolenniczka zdrowego trybu życia, wierzy, że w końcu mu się uda. Nie ma pojęcia, że chłopak potajemnie je niezdrowe rzeczy, nie zważając na ryzyko chorób. Pewnego dnia Aśka przyłapuje go na objadaniu się frytkami i podejmuje decyzję o wyprowadzce. Tylko matka Grzegorza jest zadowolona z tego rozstania. Uważa bowiem, że mężczyzna musi być postawniejszy. Chłopak postanawia zrezygnować z walki o utratę kilogramów i przynosi do lombardu akcesoria wspomagające proces odchudzania. Wkrótce Aśka odwiedza Grzegorza, by przekazać mu ważną informację... Dwójka pracowników dyskontu promuje swoją sieć, wyznaczając za określoną liczbę naklejek za zakupy - maskotki Buziaki-Królaki. Para postanawia nagrać film, jak rodzice wykłócają się o pluszaki. Julka opuszcza się w nauce. Mariusz dzwoni do Olgi z prośbą, by zwróciła na to uwagę. | ¤ Reżyseria: Klaudia Pollesch | ¤ Występują: Zbigniew Buczkowski, Michał Chorosiński, Dominika Skoczylas, Jerzy Górski
 05/08/2021  21:00-21:50  (50) 
Zabójcze umysły 8 (168)
¤ Serial Kryminalny ¤ Kanada/USA ¤ 2012 ¤ 16+ | Specjalny zespół powołany do poszukiwań seryjnych morderców znowu w akcji. Derek Morgan i reszta zespołu znów staje do walki z brutalnymi mordercami. Akcja tej serii rozgrywa się w rodzinnym mieście Davida Rossiego - Commack. | ¤ W tym odcinku: Ekipa BAU przybywa na Florydę, gdzie w brutalny sposób zamordowano kilka prostytutek. Agenci wkrótce odkrywają, że w podobny sposób ktoś zabijał w tej okolicy zwierzęta i dochodzą do wniosku, że morderca może znów zaatakować. Tymczasem Morgan próbuje namówić Reida na dołączenie do biurowej drużyny softballu. | ¤ Reżyseria: Rob Bailey | ¤ Występują: Shemar Moore, Matthew Gray Gubler, Thomas Gibson, Kirsten Vangsness
 05/08/2021  21:50-22:50  (60) 
Zabójcze umysły 8 (169)
¤ Serial Kryminalny ¤ Kanada/USA ¤ 2012 ¤ 16+ | Specjalny zespół powołany do poszukiwań seryjnych morderców znowu w akcji. Derek Morgan i reszta zespołu znów staje do walki z brutalnymi mordercami. Akcja tej serii rozgrywa się w rodzinnym mieście Davida Rossiego - Commack. | ¤ W tym odcinku: Agenci BAU udają się do Kalifornii, gdzie dochodzi do licznych zabójstw bezdomnych. Morderca najpierw ich zabija, a później podpala zwłoki. Tymczasem Rossi odnawia znajomość z dawnym kolegą, sierżantem piechoty morskiej. | ¤ Reżyseria: Douglas Aarniokoski | ¤ Występują: Shemar Moore, Matthew Gray Gubler, Thomas Gibson, Kirsten Vangsness
 05/08/2021  22:50-23:50  (60) 
Lombard. Życie pod zastaw (35)
¤ Serial Obyczajowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, momentami ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a nawet klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci. | ¤ W tym odcinku: W lombardzie zjawia się Ziutek z dwoma nowymi znajomymi - Ryśkiem i Jankiem, którzy chcą zastawić... trumnę matki. Starsza kobieta została źle zdiagnozowana przez lekarkę pogotowia i "ożyła" w kostnicy. Mimo wątpliwości pracownicy lombardu przyjmują dziwny zastaw, a znajomi Ziutka dostają pieniądze, które przeznaczają na suto zakrapianą imprezę. Kiedy niedoszła nieboszczka, pani Jadwiga, odkrywa, że jej trumna zniknęła z domu, zaczyna okupację lombardu. W międzyczasie Karolowi udaje się ochronić sklep przed oszustem, który chce sprzedać używane garnki, twierdząc, że jest to komplet wart dziesięć tysięcy złotych. Mimo to szef postanawia zwolnić Lolka, ponieważ ten wdaje się w bójkę z chłopakiem Marty. | ¤ Reżyseria: Błażej Wolny | ¤ Występują: Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Michał Chorosiński
 05/08/2021  23:50-01:00  (70) 
Lombard. Życie pod zastaw (36)
¤ Serial Obyczajowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, momentami ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a nawet klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci. | ¤ W tym odcinku: Sąsiadka Andżeliki kradnie akordeon należący do romskiego muzyka, który miał zawał, grając na jej podwórku. Instrument trafia do lombardu. Lolek leży w szpitalu po przebytej operacji. Jest w śpiączce. Do sklepu przychodzi Ziutek. Przynosi manekina, którego zamierza zastawić. Kiedy dowiaduje się o tym, co spotkało Lolka, deklaruje, że wypije za jego zdrowie. Kazimierz drze wymówienie poszkodowanego pracownika. Mariusz zauważa pod lombardem Nikę. Ojciec przegląda jej wiadomości. W ten sposób odkrywa, że partner dziewczyny ją zdradza. Mówi o wszystkim Marcie. | ¤ Reżyseria: Błażej Wolny | ¤ Występują: Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Michał Chorosiński
 06/08/2021  01:00-01:50  (50) 
Lombard. Życie pod zastaw 5 (212)
¤ Serial Obyczajowy ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 12+ | Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, niekiedy ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a także klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci. | ¤ W tym odcinku: Sobiech od lat kłóci się z sąsiadem Hryjewiczem. Spór zaognia się, gdy jedno z drzew rosnących na posesji pierwszego z nich zostaje wycięte i przewraca się na działkę drugiego. Wycinka nie została zgłoszona do gminy i trzeba będzie zapłacić karę. Mężczyźni muszą ustalić, kto odpowiada za usunięcie drzewa. Kamil Broński, korespondent wojenny, chce kupić w lombardzie transportową walizkę. Towarzyszy mu żona, która sprzeciwia się zakupowi. Małżonkowie kłócą się na oczach pracowników zakładu. | ¤ Reżyseria: Łukasz Łukasik | ¤ Występują: Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
 06/08/2021  01:50-02:20  (30) 
Niesamowite!: Bezdomny Zenek (24)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2014 ¤ 12+ | Niezwykłe historie, które wydarzyły się naprawdę. Zawiłe ludzkie relacje, pułapki prawne, pomyłki medyczne, niewyjaśnione sprawy, skrywane tajemnice to tylko niektóre tematy poruszane w tym niezwykłym serialu paradokumentalnym. | ¤ W tym odcinku: Ryszardowi nie wiedzie się najlepiej. Mężczyzna od kilku lat bezskutecznie szuka pracy, a kobieta, do której potajemnie wzdycha, jest związana z innym. Pewnego dnia na osiedlu, na którym mieszka Ryszard, pojawia się bezdomny. Jedyną osobą, którą interesuje los mężczyzny, jest pokrzywdzony przez los bezrobotny. Pewnego dnia okazuje się, że ktoś postanowił pomóc także jemu. Ryszard otrzymuje bowiem bilet lotniczy na Bali i wakacje zarezerwowane na jego nazwisko.
 06/08/2021  02:20-02:55  (35) 
Na jedwabnym szlaku: Mądrość narodu (8/10)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2015 ¤ 12+ | Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz jego kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu. | ¤ W tym odcinku: W górach Bayer Full odwiedza Muzeum Ziemi i odkrywa sekret mądrości Chińczyków. Później lider zespołu udaje się na dworzec kolejowy i poznaje zasady, które tam panują.
 06/08/2021  02:55-03:30  (35) 
Na jedwabnym szlaku: Smacznego... (9/10)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2015 ¤ 12+ | Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz jego kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu. | ¤ W tym odcinku: Na nocnym markecie członkowie zespołu próbują lokalnych przysmaków. W największej herbaciarni w Pekinie biorą udział w tradycyjnym parzeniu herbaty.
 06/08/2021  03:30-04:00  (30) 
Dyżur 3 (36)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2010 ¤ 12+ | Twórcy serialu towarzyszą personelowi medycznemu w jego codziennej pracy na szpitalnym oddziale ratunkowym. Prezentują kulisy zabiegów i badań diagnostycznych, a wybrani pacjenci mówią o tym, co sprawiło, że trafili na ten właśnie oddział. Przekonamy się też, jakie będą ich dalsze losy. Przewodnikami po tym świecie ludzkich dramatów, cierpień i wzruszeń będą doświadczeni lekarze - Wojciech Moraczewski oraz Dymitr Książek. W ich rękach spoczywa niejednokrotnie zdrowie i życie pacjentów. | ¤ W tym odcinku: Tym razem zobaczymy urazy, jakie może zadać człowiekowi szlifierka, poznamy także mężczyznę, któremu kask uratował życie. Pogotowie przywiezie również nieprzytomnego pacjenta, który został pobity i spadł ze schodów. Lekarze zajmą się też samozwańczym parkingowym, który twierdzi, że w jego nodze zalęgły się robaki.
 06/08/2021  04:00-04:30  (30) 
Ale numer! (41)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Gospodyni programu Katarzyna Kołeczek w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Pokazuje serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi niczego przechodnie muszą uporać się z niecodziennymi sytuacjami. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. | Prowadząca pokaże serię krótkich filmików, które będą dotyczyć wykonania ekspresowego kurczaka, ślubnych fotek i wybuchowej babci.
 06/08/2021  04:30-05:00  (30) 
Ale numer! 3 (1)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Trzeci sezon programu w którym Katarzyna Kołeczek serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Pokazuje serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi niczego przechodnie muszą uporać się z niecodziennymi sytuacjami. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. | Katarzyna Kołeczek zaprezentuje widzom filmy, na których będą mogli zobaczyć przygody w parku, okulistę-sadystę, a także promocję tortów.
 06/08/2021  05:00-05:25  (25) 
Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie: Obrońcy prawa (1)
¤ Serial Animowany ¤ Polska ¤ 1972 ¤ 0+ | Opowieść o zmaganiach odważnych braci. Na Dzikim Zachodzie spotykają oni bandytę Pif-Pafa. Walcząc z nim, przytrafiają im się zabawne i niebezpieczne sytuacje, które kończą się ich sukcesem. | ¤ W tym odcinku: Bolek i Lolek przyczyniają się do odnalezienia skarbu zrabowanego przez rabusia Pif-Pafa. Dzięki ich staraniom bandyta trafia za kratki.
 06/08/2021  05:25-05:35  (10) 
Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie: Postrach Teksasu (2)
¤ Serial Animowany ¤ Polska ¤ 1972 ¤ 0+ | Opowieść o zmaganiach odważnych braci. Na Dzikim Zachodzie spotykają oni bandytę Pif-Pafa. Walcząc z nim, przytrafiają im się zabawne i niebezpieczne sytuacje, które kończą się ich sukcesem. | ¤ W tym odcinku: Rabuś Pif-Paf jednoczy siły ze znajomym rewolwerowcem, który cieszy się w okolicy wyjątkowo złą sławą. Mimo to Bolkowi i Lolkowi udaje się zmusić bandytę do ucieczki.
 06/08/2021  05:35-05:45  (10) 
Reksio: Reksio i dzięcioł (59)
¤ Serial Animowany ¤ Polska ¤ 1975 ¤ 0+ | Perypetie małego, łaciatego psiaka, mieszkańca jednego z wiejskich podwórek. Każdego dnia sympatyczny czworonóg przeżywa niezwykłe przygody i poznaje otaczający go świat. Odkrywa także sekrety różnych zawodów i przygląda się życiu innych zwierząt, które spotyka w okolicy - kur, kotów czy psów. Gdy trzeba, wciela się w różne role m.in. strażaka, wychowawcę, dentystę lub gospodarza. W wielu sytuacjach musi wykazać się odwagą i sprytem, by pomóc tym, którzy go potrzebują. | ¤ W tym odcinku: Tym razem Reksio nawiązuje znajomość z dzięciołem.
 06/08/2021  05:45-06:20  (35) 
Smerfy: Latające łóżko Papy/Kto się śmieje ostatni? (114)
¤ Serial Animowany ¤ Belgia ¤ 1988 ¤ 7+ | Niebieskie stworki zwane smerfami żyją w domkach w kształcie muchomorów. Przewodzi im Papa Smerf, który ma ponad 500 lat. Każdy smerf ma odmienny charakter i upodobania, co najlepiej oddają nadane im imiona. Zły czarownik Gargamel i jego kot Klakier próbują schwytać smerfy, aby przerobić je - według pradawnego przepisu - na złoto. | ¤ W tym odcinku: "Latające łóżko Papy": Stare łóżko Papy Smerfa rozpada się, więc Pracuś robi mu nowe. Niestety, Gargamel rzuca na mebel zaklęcie. Od tej chwili łóżko ma przenosić śpiącego na nim w miejsce, o którym aktualnie śni. Ten zabieg ma pomóc Gargamelowi w wyłapaniu smerfów. "Kto się śmieje ostatni?": Osiłek przyznaje, że nie ma poczucia humoru, więc Zgrywus postanawia go tego nauczyć. Ich trening przerywa Hlorinda, która za pomocą zaklęcia odbiera poczucie humoru wszystkim smerfom. Na szczęście Papa Smerf, Smerfuś i odporny na zaklęcie, wiecznie niezadowolony Maruda, ratują przyjaciół przed ponuractwem. | ¤ Reżyseria: Ray Patterson, Jose Dutillieu
 06/08/2021  06:20-06:40  (20) 
Smerfy: Szczeniak/Zamaskowany Miotacz Tortów (115)
¤ Serial Animowany ¤ Belgia ¤ 1988 ¤ 7+ | Niebieskie stworki zwane smerfami żyją w domkach w kształcie muchomorów. Przewodzi im Papa Smerf, który ma ponad 500 lat. Każdy smerf ma odmienny charakter i upodobania, co najlepiej oddają nadane im imiona. Zły czarownik Gargamel i jego kot Klakier próbują schwytać smerfy, aby przerobić je - według pradawnego przepisu - na złoto. | ¤ W tym odcinku: "Szczeniak": Pewnego razu do wioski smerfów przybywa szczeniak z dziwnym medalionem przy obroży. Papa Smerf domyśla się, że to pies Homnibusa i każe ochotnikom odprowadzić szczenię do jego pana. Tymczasem Gargamel, który wie, że Homni jest Strażnikiem Wszelkiej Magii, donosi o tym Baltazarowi, swojemu ojcu chrzestnemu. Baltazar porywa psa, żeby zdobyć medalion. "Zamaskowany Miotacz Tortów": Zamaskowany Miotacz Tortów atakuje smerfy obrzucając je tortami. Samozwańczy detektyw Ważniak usiłuje zdemaskować napastnika. | ¤ Reżyseria: Ray Patterson, Jose Dutillieu
 06/08/2021  06:40-07:05  (25) 
Jake i piraci z Nibylandii: Magiczny pierścień/ Ładny ptaszek (66)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2013 ¤ 7+ | Grupa małych piratów poszukuje skarbu w krainie Nibylandii. Nieustannie muszą jednak uważać na nikczemnego Kapitana Haka i jego podstępnych towarzyszy, pana Smee, Sharky'ego i Bonesa, którzy również marzą o zdobyciu złota. Na czele szajki młodych rabusiów stoi ośmioletni Jake, który otrzymał drewniany miecz od Piotrusia Pana. Jego pomocnikami są Cubby, Izzy, jedyna dziewczyna pirat, oraz gadająca papuga Skully.
 06/08/2021  07:05-07:35  (30) 
Jake i piraci z Nibylandii: Kapitan Gadżet/ Dzień pirackiej wymiany (67)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2013 ¤ 7+ | Grupa małych piratów poszukuje skarbu w krainie Nibylandii. Nieustannie muszą jednak uważać na nikczemnego Kapitana Haka i jego podstępnych towarzyszy, pana Smee, Sharky'ego i Bonesa, którzy również marzą o zdobyciu złota. Na czele szajki młodych rabusiów stoi ośmioletni Jake, który otrzymał drewniany miecz od Piotrusia Pana. Jego pomocnikami są Cubby, Izzy, jedyna dziewczyna pirat, oraz gadająca papuga Skully.
 06/08/2021  07:35-07:55  (20) 
Blaze i megamaszyny: Mistrzostwa Blaze'a, cz.1 (1)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2014 ¤ 0+ | AJ to ośmioletni kierowca, który doskonale zna się na mechanice. Chłopiec uwielbia wyścigi i szybką jazdę. Razem ze swoim przyjacielem, nieustraszonym czerwonym monster truckiem o imieniu Blaze, przemierza miasto Axle City. Samochód posiada ogromną wiedzę z zakresu inżynierii i matematyki. Potrafi też przeobrażać się w dowolnie wybrana maszynę. Obaj codziennie doświadczają niesamowitych przygód oraz rozwiązują skomplikowane problemy techniczne związane z samochodami. | ¤ W tym odcinku: Blaze i jego kierowca AJ poznają świat wyścigowych megamaszyn. Kiedy ciężarówka o imieniu Crusher podstępem próbuje wygrać mistrzostwa, Blaze robi wszystko, by pomóc nowym przyjaciołom ją pokonać.
 06/08/2021  07:55-08:30  (35) 
Ciekawski George 11: Światła, kamera, akcja!/Przyjaciele z listów (7)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2018 ¤ 0+ | Kolejny sezon opowieści o małpce, którą uwielbiają mali widzowie. Serial śledzi losy Ciekawskiego George'a, który przygląda się otaczającemu go światu, w ten sposób zachęcając małych odbiorców do poznawania nowych rzeczy i zrozumienia pewnych zasad między innymi z dziedziny matematyki i innych nauk ścisłych. Przekonuje też dzieci, aby nie bały się stosować odkrytej wiedzy. | ¤ W tym odcinku: Tym razem George pomaga Steve'owi i jego siostrze nakręcić film i dowiaduje się, że nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Bill i Betsy zaprzyjaźniają się. George myśli, że Jumpy i Charkie również chcieliby zostać przyjaciółmi.
 06/08/2021  08:30-08:50  (20) 
Ciekawski George 11: Pomarańczowa miazga/Małpi targ (8)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2018 ¤ 0+ | Kolejny sezon opowieści o małpce, którą uwielbiają mali widzowie. Serial śledzi losy Ciekawskiego George'a, który przygląda się otaczającemu go światu, w ten sposób zachęcając małych odbiorców do poznawania nowych rzeczy i zrozumienia pewnych zasad między innymi z dziedziny matematyki i innych nauk ścisłych. Przekonuje też dzieci, aby nie bały się stosować odkrytej wiedzy. | ¤ W tym odcinku: Tym razem George prowadzi z Billem stoisko z sokiem pomarańczowym. Małpka postara się znaleźć lepszy sposób na wyciskanie owoców. Renkinsowie biorą udział w targu rolnym w mieście. George nie kryje podekscytowania, że może im pomóc. Koza Blanche psuje jednak dobrą atmosferę, uciekając i zabierając George'a i Allie na nieplanowaną wycieczkę po mieście.
 06/08/2021  08:50-09:20  (30) 
Jej Wysokość Zosia 2: Wspólny pokój (48)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2013 ¤ 7+ | Kontynuacja przygód małej dziewczynki, Zofii, która trafia na królewski dwór wprost z ubogiej chaty. Mama nastolatki wychodzi za mąż za władcę i przeprowadza się z córką do pałacu. Życie dziewczynki diametralnie się wtedy zmienia, z trudem próbuje ona odnaleźć się w obcym świecie. Imponujący przepych, dworskie intrygi i surowa etykieta są dla niej trudne do zaakceptowania. Z czasem Zosia uczy się, co oznacza bycie prawdziwą księżniczką. Ważniejsze od bogatych strojów oraz urody są cechy charakteru - uczciwość, odwaga i współczucie. One są świadectwem szlacheckiego pochodzenia.
 06/08/2021  09:20-09:45  (25) 
Kumple z dżungli - na ratunek!: Grasujące furie (87)
¤ Serial Animowany ¤ Francja ¤ 2021 ¤ 7+ | Jeśli w buszu pojawi się jakiś problem, Kumple z dżungli zawsze są gotowi, by ruszyć na pomoc. Maurice, który jest pingwinem i tygrysem w jednym, chętnie poprowadzi swoich dzielnych towarzyszy w pościg za nowymi przygodami. W ekipie Maurice'a są: jego adoptowany syn - rybka Junior, kochający banany goryl Miguel, będący "mózgiem" grupy Gilbert, nietoperzyca o wielkim sercu - Batricia oraz artysta - guziec Fred. Przyjaciół wspomoże niezawodny duet ropuch - Al i Bob. Cała brygada dostarczy mnóstwa śmiechu, wrażeń i emocji.
 06/08/2021  09:45-10:10  (25) 
Chip i Dale: Maltańska mysz (5)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 1989 ¤ 7+ | Seria dla najmłodszych opowiada o przygodach tytułowych wiewiórek. Chip i Dale, znani z wcześniejszych filmów Disneya, zakładają grupę detektywistyczną Brygada Ryzykownego Ratunku. Wraz z przyjaciółmi: myszką Gadżet, szczurem Rockym i muchą Bzyczkiem rozwiązują kolejne zagadki kryminalne. Ich plany nieodmiennie usiłuje pokrzyżować kot Spaślak. Rozróżnianie dobra od zła, wartości przyjaźni i rozwiązywanie problemów osobistych stanowią przesłanie bajki. | ¤ W tym odcinku: Gdy gang Spaślaka kradnie drogocenną złotą statuetkę - mysz maltańską, brygadzie RR udaje się ją odzyskać. Wściekły przestępca uprowadza dwie małe wiewiórki. Dzielni detektywi zmuszeni są oddać mu statuetkę w zamian za uwolnienie porwanych. Tammy, starsza z wiewiórek, zakochuje się bez pamięci w Chipie. Chcąc udowodnić mu swoją dorosłość wybiera się sama do kryjówki Spaślaka, by odebrać mu skarb. Niestety, wskutek nieszczęśliwego splotu wydarzeń wszyscy przyjaciele trafiają na taśmę produkcyjną karmy dla kotów.
 06/08/2021  10:10-10:45  (35) 
Chip i Dale: Flash Superpies (6)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 1989 ¤ 7+ | Seria dla najmłodszych opowiada o przygodach tytułowych wiewiórek. Chip i Dale, znani z wcześniejszych filmów Disneya, zakładają grupę detektywistyczną Brygada Ryzykownego Ratunku. Wraz z przyjaciółmi: myszką Gadżet, szczurem Rockym i muchą Bzyczkiem rozwiązują kolejne zagadki kryminalne. Ich plany nieodmiennie usiłuje pokrzyżować kot Spaślak. Rozróżnianie dobra od zła, wartości przyjaźni i rozwiązywanie problemów osobistych stanowią przesłanie bajki. | ¤ W tym odcinku: Chip uwielbia oglądać w telewizji program Flesz - superpies. Audycję widzi również kot Spaślak, który złości się, że bohaterem programu jest pies. Wymyśla intrygę, dzięki której kompromituje Flesza. Ponieważ pies zaginął, Brygada RR wyrusza na poszukiwanie idola Chipa.
 06/08/2021  10:45-11:15  (30) 
Blaze i megamaszyny: Mistrzostwa Blaze'a, cz. 2 (2)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2014 ¤ 0+ | AJ to ośmioletni kierowca, który doskonale zna się na mechanice. Chłopiec uwielbia wyścigi i szybką jazdę. Razem ze swoim przyjacielem, nieustraszonym czerwonym monster truckiem o imieniu Blaze, przemierza miasto Axle City. Samochód posiada ogromną wiedzę z zakresu inżynierii i matematyki. Potrafi też przeobrażać się w dowolnie wybrana maszynę. Obaj codziennie doświadczają niesamowitych przygód oraz rozwiązują skomplikowane problemy techniczne związane z samochodami.
 06/08/2021  11:15-11:25  (10) 
Denver - ostatni dinozaur: Dino-klony (25)
¤ Serial Animowany ¤ Francja ¤ 2018 ¤ 7+ | Rodzina Scottów staje się sławna, kiedy dołącza do niej mały dinozaur o imieniu Denver. Sympatyczny zwierzak i jego przyjaciele: Harry, Charlotte i Super Dan, codziennie przeżywają niezwykłe przygody.
 06/08/2021  11:25-11:45  (20) 
Denver - ostatni dinozaur: Jazda na wrotkach (26)
¤ Serial Animowany ¤ Francja ¤ 2018 ¤ 7+ | Rodzina Scottów staje się sławna, kiedy dołącza do niej mały dinozaur o imieniu Denver. Sympatyczny zwierzak i jego przyjaciele: Harry, Charlotte i Super Dan, codziennie przeżywają niezwykłe przygody.
 06/08/2021  11:45-12:00  (15) 
Alvinnn!!! I wiewiórki 4: Instant Gram (46)
¤ Serial Animowany ¤ Francja/USA ¤ 2019 ¤ 7+ | Kolejna seria zwariowanych przygód trzech przyjaznych i trochę niesfornych wiewiórek - Alvina, Szymona i Teodora. Ich opiekunem jest Dave Seville. | ¤ W tym odcinku: Dave po założeniu konta na portalu społecznościowym spotyka się z serią niefortunnych i kompromitujących go wpisów. Alvin robi wszystko, aby Dave usunął swój profil.
 06/08/2021  12:00-12:35  (35) 
Mustang: Duch wolności 2 (12)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2017 ¤ 7+ | 12-letnia Lucky, która po przeprowadzce z ojcem z dużego miasta na ranczo zaprzyjaźniła się z dzikim mustangiem, przeżywa razem z nim mnóstwo przygód. Towarzyszą im przyjaciółki dziewczynki, Abigail i Pru. Drugi sezon opowieści o perypetiach rezolutnych dzieci i koni, sile przyjaźni i wolności oraz miłości do świata.
 06/08/2021  12:35-13:00  (25) 
Mustang: Duch wolności 2 (13)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2017 ¤ 7+ | 12-letnia Lucky, która po przeprowadzce z ojcem z dużego miasta na ranczo zaprzyjaźniła się z dzikim mustangiem, przeżywa razem z nim mnóstwo przygód. Towarzyszą im przyjaciółki dziewczynki, Abigail i Pru. Drugi sezon opowieści o perypetiach rezolutnych dzieci i koni, sile przyjaźni i wolności oraz miłości do świata.
 06/08/2021  13:00-13:35  (35) 
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot: Mroczny amor (13)
¤ Serial Animowany ¤ Korea Południowa/Francja/Japonia ¤ 2015 ¤ 7+ | Zdolni uczniowie gimnazjum, Marinette i Adrien, muszą uratować Paryż. Misja nastolatków polega na schwytaniu złych stworzeń, które potrafią zmienić każdego w superłotra. Wkrótce obydwoje zostają superbohaterami - Marinette staje się Biedronką, a Adrien - Czarnym Kotem. | ¤ W tym odcinku: W walentynki Marinette zamierza wyznać Adrienowi swoje uczucia. Zanim to zrobi, oboje muszą pokonać Mrocznego Amora, który chce, by miłość zniknęła.
 06/08/2021  13:35-14:00  (25) 
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot: Mim (14)
¤ Serial Animowany ¤ Korea Południowa/Francja/Japonia ¤ 2015 ¤ 7+ | Zdolni uczniowie gimnazjum, Marinette i Adrien, muszą uratować Paryż. Misja nastolatków polega na schwytaniu złych stworzeń, które potrafią zmienić każdego w superłotra. Wkrótce obydwoje zostają superbohaterami - Marinette staje się Biedronką, a Adrien - Czarnym Kotem. | ¤ W tym odcinku: Ojciec Mylene, Fred, traci rolę w sztuce. Jego miejsce zajmuje przebiegły dubler. Fred zamienia się w podłego Mima. Jego pantomimy stają się rzeczywistością.
 06/08/2021  14:00-14:40  (40) 
Dzieciak rządzi: Znowu w grze (13)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2017 ¤ 7+ | Szef Bobas zaprasza do firmy starszego brata - Tima. Chce go nauczyć, jak robi się prawdziwy biznes. Przy okazji stara się osiągnąć to, co wydaje się prawie niemożliwe: równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym nowoczesnego dziecka-przedsiębiorcy. | ¤ W tym odcinku: Bootsy Kalikot wciela swój plan w życie. Szef Bobas razem z innymi pracownikami musi zrobić wszystko, by uratować miasto przed łotrem i jego kotami.
 06/08/2021  14:40-15:15  (35) 
Jeźdźcy smoków: Na końcu świata: Wiking, co wraca (6)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2015 ¤ 7+ | Trzeci sezon przygód dzielnych wojowników z wyspy Berk oraz ich zionących ogniem "rumaków". Akcja tej serii rozgrywa się przed wydarzeniami z drugiego sezonu. Dzięki Smoczemu Oku przyjaciele odbywają dalekie podróże, podczas których odkrywają nowe lądy i gatunki smoków. Muszą uważać, by magiczny przedmiot nie dostał się w niepowołane ręce. Zakładają też nową bazę na wyspie zwanej Smoczym Skrajem. Nie brakuje też porywów serca. Syn wodza Czkawka zakochuje się w swojej rówieśnicy, blondwłosej Astrid.
 06/08/2021  15:15-15:35  (20) 
Jeźdźcy smoków: Na końcu świata: Początek końca (7)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2015 ¤ 7+ | Trzeci sezon przygód dzielnych wojowników z wyspy Berk oraz ich zionących ogniem "rumaków". Akcja tej serii rozgrywa się przed wydarzeniami z drugiego sezonu. Dzięki Smoczemu Oku przyjaciele odbywają dalekie podróże, podczas których odkrywają nowe lądy i gatunki smoków. Muszą uważać, by magiczny przedmiot nie dostał się w niepowołane ręce. Zakładają też nową bazę na wyspie zwanej Smoczym Skrajem. Nie brakuje też porywów serca. Syn wodza Czkawka zakochuje się w swojej rówieśnicy, blondwłosej Astrid.
 06/08/2021  15:35-16:15  (40) 
Pingwiny z Madagaskaru 3: Pingwin, który mnie kochał (14)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2012 ¤ 7+ | Kontynuacja przygód czterech pingwinów znanych z kinowego hitu "Madagaskar". Pewny siebie Skipper to lider grupy, Kowalski jest strategiem i pomysłodawcą każdej z akcji, Rico to specjalista od zadań specjalnych, a najniższy rangą Szeregowy wykonuje prace pomocnicze i pełni funkcje chłopca na posyłki. Po wydarzeniach z filmu lew Alex, hipopotamica Gloria, żyrafa Melman i zebra Marty zostają w Afryce. Grupa pingwinich komandosów wraca do Central Parku, by przejąć kontrolę nad zoo. Misja komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrał się z nimi pasażer na gapę - Król Julian i jego banda lemurów. | ¤ W tym odcinku: Kowalski spieszy na pomoc Doris i dziobakowi Parkerowi. Pingwin wyrusza na niebezpieczna wyprawę, aby ratować Francisa. Wkrótce jednak okazuje się, że jest nim doktor Bulgot.
 06/08/2021  16:15-16:35  (20) 
Pingwiny z Madagaskaru 3: Kulki sądowe/ Gdy Chucka brak (15)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2012 ¤ 7+ | Kontynuacja przygód czterech pingwinów znanych z kinowego hitu "Madagaskar". Pewny siebie Skipper to lider grupy, Kowalski jest strategiem i pomysłodawcą każdej z akcji, Rico to specjalista od zadań specjalnych, a najniższy rangą Szeregowy wykonuje prace pomocnicze i pełni funkcje chłopca na posyłki. Po wydarzeniach z filmu lew Alex, hipopotamica Gloria, żyrafa Melman i zebra Marty zostają w Afryce. Grupa pingwinich komandosów wraca do Central Parku, by przejąć kontrolę nad zoo. Misja komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrał się z nimi pasażer na gapę - Król Julian i jego banda lemurów. | ¤ W tym odcinku: Ukochaną lalką Rica jest Perky. Wkrótce pojawia się do niej zestaw akcesoriów. Rico musi na niego zasłużyć. Chuck kradnie pingwinom tajne nagranie, które zamierza wyemitować w telewizji.
 06/08/2021  16:35-17:00  (25) 
Pingwiny z Madagaskaru: Popcornowa panika/ Błyskawiczne zniknięcie (1)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2008 ¤ 7+ | Kontynuacja przygód czterech pingwinów znanych z kinowego hitu "Madagaskar". Pewny siebie Skipper to lider grupy, Kowalski jest strategiem i pomysłodawcą każdej z akcji, Rico to specjalista od zadań specjalnych, a najniższy rangą Szeregowy wykonuje prace pomocnicze i pełni funkcje chłopca na posyłki. Po wydarzeniach z filmu lew Alex, hipopotamica Gloria, żyrafa Melman i zebra Marty zostają w Afryce. Grupa pingwinich komandosów wraca do Central Parku, by przejąć kontrolę nad zoo. Misja komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrał się z nimi pasażer na gapę - Król Julian i jego banda lemurów. | ¤ W tym odcinku: Pingwiny tracą dostęp do swojego ulubionego popcornu. Mimo to nie poddają się i planują odzyskać słony przysmak. Na wybiegu lemurów ląduje aparat fotograficzny. Podczas kłótni o to, kto powinien go zatrzymać, znika Maurice.
 06/08/2021  17:00-17:20  (20) 
Psi Patrol 5: Wodny Patrol: Pieski ratują latający dzwon nurkowy/Wodny Patrol: Pieski ratują zalaną farmę (6)
¤ Serial Animowany ¤ Kanada/USA ¤ 2018 ¤ 0+ | Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody. | ¤ W tym odcinku: Francois i kapitan Turbot odkrywają podwodny wulkan. Okazuje się, że wkrótce wybuchnie. Tymczasem farmerka Yumi i Pani Burmistrz nurkują w pobliżu. Wodny patrol musi szybko działać, by nikomu nic się nie stało // Farma farmera Ala znalazła się pod wodą. Psi Patrol bez zawahania płynie mu na ratunek.
 06/08/2021  17:20-18:00  (40) 
Psi Patrol 5: Pieski ratują motyle/ Pieski ratują podziemny posąg (7)
¤ Serial Animowany ¤ Kanada/USA ¤ 2018 ¤ 0+ | Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody. | ¤ W tym odcinku: Dron porywa Chickalettę, podczas gdy tajemnicze motyle terroryzują Zatokę Przygód. Humdinger kradnie posąg Chickaletty i ucieka z łupem podziemnymi tunelami pod miastem.
 06/08/2021  18:00-19:00  (60) 
Lombard. Życie pod zastaw 8 (395)
¤ Serial Obyczajowy ¤ Polska ¤ 2021 ¤ 12+ | Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) prowadzi dobrze prosperujący lombard na ul. Cichej. W lokalu nie brakuje klientów - ani tych zaprzyjaźnionych, jak Filomena (Małgorzata Rożniatowska), Boguś (Bogdan Kalus) czy Zefel (Krzysztof Hanke), ani tych nowych. Każdy z nich, przynosząc pod zastaw mniej lub bardziej cenny przedmiot, zaprezentuje także historię swojego życia. Do lombardu zajrzy więc zaginiona malarka czy klient o nazwisku Jeziorak (Jerzy Skoczylas), który zaintryguje pracowników lombardu przedmiotami pod zastaw od wnuczka. Opowiedziana również zostanie kryminalna historia związana z księgozbiorem z pewnej biblioteki. | ¤ W tym odcinku: Maciej Zubrzycki, właściciel sklepu wielobranżowego, jest sfrustrowany, kiedy we wsi pojawia się konkurencja - dyskont znanej sieci. Mężczyzna traci klientów, którzy wybierają miejsce oferujące lepsze ceny. Aby zachować sklep, Maciej zastawia się w lombardzie. Wkrótce jednak czara goryczy zostaje przelana. Stanowisko kierownicze w dyskoncie przejmuje Jan, syn Macieja. Pozostali członkowie rodziny cieszą się z tego faktu. Maciej decyduje się zrobić porządek wokół siebie. Kazimierz przyjmuje w zastaw wibrator do betonu. Andżelika i Anka uznają, że to zwykła zabawka erotyczna, tylko nieco większa. Filomena zaczyna interesować się tą sprawą. Po ostatniej randce - choć nieudanej - Anka znowu czuje się bardzo kobieco. Uświadamia sobie, że nadal może budzić zainteresowanie u mężczyzn. Kaśka składa jej i Andżeli ciekawą propozycję. | ¤ Reżyseria: Dominik Matwiejczyk | ¤ Występują: Zbigniew Buczkowski, Michał Chorosiński, Dominika Skoczylas, Jerzy Górski
 06/08/2021  19:00-20:00  (60) 
Lombard. Życie pod zastaw 8 (396)
¤ Serial Obyczajowy ¤ Polska ¤ 2021 ¤ 12+ | Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) prowadzi dobrze prosperujący lombard na ul. Cichej. W lokalu nie brakuje klientów - ani tych zaprzyjaźnionych, jak Filomena (Małgorzata Rożniatowska), Boguś (Bogdan Kalus) czy Zefel (Krzysztof Hanke), ani tych nowych. Każdy z nich, przynosząc pod zastaw mniej lub bardziej cenny przedmiot, zaprezentuje także historię swojego życia. Do lombardu zajrzy więc zaginiona malarka czy klient o nazwisku Jeziorak (Jerzy Skoczylas), który zaintryguje pracowników lombardu przedmiotami pod zastaw od wnuczka. Opowiedziana również zostanie kryminalna historia związana z księgozbiorem z pewnej biblioteki. | ¤ W tym odcinku: Sylwester jest zirytowany faktem, że proboszcz jego parafii nie pozwala na pogrzeb ojca, Zenona - miejscowego filantropa i darczyńcy - z honorami. Chce, by rodzic został pochowany w krypcie pod ołtarzem. Ksiądz nie zgadza się na to, więc rozżalony Sylwester wynosi z kościoła sfinansowane przez Zenona urządzenie, bez którego nie sposób odprawić mszę. W drodze do pracy Lolek spostrzega półprzytomną dziewczynę. Postanawia jej pomóc, ale dziewczyna nawet nie pamięta, co ją spotkało. Pracownicy lombardu kontaktują się z Lidką i Racą. Wszystko wskazuje na to, że również policjantka ma za sobą trudne przeżycia. | ¤ Reżyseria: Anna Maciejowska | ¤ Występują: Zbigniew Buczkowski, Michał Chorosiński, Dominika Skoczylas, Jerzy Górski
 06/08/2021  20:00-21:00  (60) 
Lombard. Życie pod zastaw 2 (49)
¤ Serial Obyczajowy ¤ Polska ¤ 2018 ¤ 12+ | Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) i jego rodzina prowadzą lombard, w którym pojawiają się ludzie w różnym wieku i reprezentujący rozmaite grupy społeczne. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni drogie elektroniczne gadżety. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje, jak również policjanci. | ¤ W tym odcinku: W czasie obławy na przestępców życie traci jeden z bandytów oraz policjant. Powodowany wyrzutami sumienia dowódca operacji, Sławek, odchodzi z pracy i popada w alkoholizm. Niebawem zaczyna wyprzedawać w lombardzie swoje sprzęty domowe. Brat zabitego gangstera wykupuje dobytek Sławka, mając nadzieję, że uda mu się wykorzystać go przeciwko byłemu policjantowi. Kiedy gangsterzy popełniają nowe przestępstwo, okazuje się, że w grupie podejrzanych jest także były mąż Andżeli, Jacek. Kazimierz koncentruje się na wydostaniu Adka z aresztu. Tymczasem Lolek flirtuje z dawną koleżanką ze szkoły, Lilką. W tym czasie Kazimierz jedzie na lotnisko po dziewczynę swojego pracownika, Martę. W drodze powrotnej jest ona świadkiem pocałunku Lilki i Lolka. Do lombardu przychodzi klient, Wysocki. Mężczyzna chce sprzedać rurę do tańca, którą zabrał córce. Sądzi, że z jej powodu dziewczyna stanie się rozwiązła. | ¤ Reżyseria: Piotr Kolski | ¤ Występują: Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
 06/08/2021  21:00-23:20  (140) 
I stanie się koniec
¤ Horror ¤ USA ¤ 1999 ¤ 16+ ¤ 6.2/10 | Rok 1999, ostatnie dni grudnia. Sędziwy ksiądz Thomas Aquinas (Derrick O'Connor) usiłuje dokonać zamachu na bankiera z Wall Street. Zostaje schwytany przez jednego z jego ochroniarzy, Jericho Cane'a (Arnold Schwarzenegger), byłego policjanta. Ranny duchowny ostrzega go przed końcem świata. Tymczasem w Nowym Jorku pojawia się szatan (Gabriel Byrne), wcielając się w postać ocalonego finansisty. Na jego przybycie od dawna czekają członkowie tajemniczej sekty, od 20 lat sprawujący sekretny nadzór nad Christine York (Robin Tunney). Dziewczyna, nosząca od narodzin charakterystyczne znamię na przedramieniu, została wybrana przez szatana, by dać życie jego synowi, Antychrystowi. Na ślad Christine wpada Jericho i jego przyjaciel z pracy, Chicago (Kevin Pollak). Jericho dowiaduje się też o tajnych działaniach grupki urzędników kościelnych, którzy usiłują zapobiec narodzinom diabelskiego potomka. Tak jak oni pragnie za wszelką cenę odnaleźć Christine. | ¤ Reżyseria: Peter Hyams | ¤ Występują: Arnold Schwarzenegger, Gabriel Byrne, Kevin Pollak, Robin Tunney
 06/08/2021  23:20-23:55  (35) 
Ale numer! 3 (2)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Trzeci sezon programu w którym Katarzyna Kołeczek serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Pokazuje serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi niczego przechodnie muszą uporać się z niecodziennymi sytuacjami. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. | W tym odcinku szczeniaczki, mała siłaczka i przebiegłe seniorki, a także spora dawka dobrego humoru.
 06/08/2021  23:55-00:30  (35) 
Ale numer! 3 (3)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Trzeci sezon programu w którym Katarzyna Kołeczek serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Pokazuje serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi niczego przechodnie muszą uporać się z niecodziennymi sytuacjami. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. | Katarzyna Kołeczek pokaże widzom filmy, na których będą mogli zobaczyć zbryzgane okulary, nietypowego goryla i magiczną folię.
 07/08/2021  00:30-01:25  (55) 
Lombard. Życie pod zastaw (37)
¤ Serial Obyczajowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, momentami ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a nawet klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci. | ¤ W tym odcinku: Marta czuje się odpowiedzialna za to, co spotkało Lolka. Postanawia zastąpić go w lombardzie. Dziewczyna bardzo szybko poznaje tajniki zawodu. Dzieci Kazimierza chcą kupić przedwojenne meble, na których mogą zarobić spore pieniądze. Marta znajduje w nich tajemnicze dokumenty. Okazują się one prawem własności do nieruchomości oraz listami od żydowskiej rodziny. Pracownicy lombardu odkrywają, że ich konkurent Korynt popadł w konflikt z prawem. Policja przeprowadziła kontrolę w jego sklepie i znalazła przedmioty pochodzące z kradzieży. Gangster Ryży, który je tam podrzucił, oczekuje, że Adek wyświadczy mu przysługę, kupując auto na fałszywych papierach. Szantażuje chłopaka nagraniem, na którym rozmawiają o pogrążeniu konkurencyjnego lombardu. | ¤ Reżyseria: Piotr Kolski | ¤ Występują: Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Michał Chorosiński
 07/08/2021  01:25-02:20  (55) 
Lombard. Życie pod zastaw (38)
¤ Serial Obyczajowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, momentami ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a nawet klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci. | ¤ W tym odcinku: Mikołaj spotyka się z kochanką. Kobieta wyrzuca przez okno suknię ślubną należącą do jego narzeczonej. Ubranie ląduje na głowie pijanego Ziutka, a on zabiera je do lombardu. Andżelika i Mariusz są zaskoczeni kolejnym znaleziskiem klienta. Postanawiają przechować suknię do czasu, aż znajdzie się jej właściciel. Kiedy wraca narzeczona Mikołaja, przyznaje on, że zgubił kreację i rozwiesza stosowne ogłoszenia. Jedno z nich znajduje Ziutek, który postanawia skontaktować się z Mikołajem. Żąda od niego pieniędzy - dopiero wówczas odda mu zgubę. Andżelika i Marysia odbierają list zawierający datę kolejnej rozprawy rozwodowej. Otrzymują też wiadomość od Jacka, która przynosi nowe kłopoty. | ¤ Reżyseria: Błażej Wolny | ¤ Występują: Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Michał Chorosiński
 07/08/2021  02:20-03:20  (60) 
Lombard. Życie pod zastaw 5 (213)
¤ Serial Obyczajowy ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 12+ | Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, niekiedy ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a także klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci. | ¤ W tym odcinku: Zygmunt ma 55 lat i cierpi na wiele chorób. Od dawna nie potrafi się pogodzić ze śmiercią żony, która zmarła przy porodzie ich syna, Michała. Konflikt z ojcem sprawia, że chłopak wyprowadza się z domu tuż po osiemnastych urodzinach. Kolejna nieoczekiwana wiadomość jeszcze bardziej komplikuje życie Zygmunta. Kazimierz i Beata dowiadują się, że ich córka Marta nie wraca do domu - przebywa obecnie w Indiach. Lolek nawiązuje bliższą znajomość z Kają, która kieruje remontem w jego mieszkaniu. Nie tylko ta kobieta interesuje się pracownikiem lombardu. Zakład coraz częściej odwiedza Marek, któremu najwyraźniej wpadła w oko Andżelika. | ¤ Reżyseria: Piotr Kolski | ¤ Występują: Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
 07/08/2021  03:20-04:00  (40) 
Dyżur 3 (37)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2010 ¤ 12+ | Twórcy serialu towarzyszą personelowi medycznemu w jego codziennej pracy na szpitalnym oddziale ratunkowym. Prezentują kulisy zabiegów i badań diagnostycznych, a wybrani pacjenci mówią o tym, co sprawiło, że trafili na ten właśnie oddział. Przekonamy się też, jakie będą ich dalsze losy. Przewodnikami po tym świecie ludzkich dramatów, cierpień i wzruszeń będą doświadczeni lekarze - Wojciech Moraczewski oraz Dymitr Książek. W ich rękach spoczywa niejednokrotnie zdrowie i życie pacjentów. | ¤ W tym odcinku: Na odział trafia pacjentka, która cierpi na schizofrenię. Kobieta jest w bardzo ciężkim stanie, ponieważ przedawkowała leki. Zobaczymy także, jakie mogą być skutki pomysłowości najmłodszych.
 07/08/2021  04:00-04:30  (30) 
Ale numer! 3 (4)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Trzeci sezon programu w którym Katarzyna Kołeczek serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Pokazuje serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi niczego przechodnie muszą uporać się z niecodziennymi sytuacjami. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. | Prowadząca zaprezentuje serię krótkich filmików, na których widzowie będą mogli zobaczyć wybrakowany pomnik, kabriolet wśród śmieci i golfistów szyderców.
 07/08/2021  04:30-05:00  (30) 
Ale numer! 3 (5)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Trzeci sezon programu w którym Katarzyna Kołeczek serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Pokazuje serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi niczego przechodnie muszą uporać się z niecodziennymi sytuacjami. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. | Katarzyna Kołeczek zaprezentuje widzom filmy, na których zaobserwują żywe posągi, złotą rybkę z automatu oraz telewizor z efektem wow.
 07/08/2021  05:00-05:40  (40) 
Ale numer! 3 (6)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Trzeci sezon programu w którym Katarzyna Kołeczek serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Pokazuje serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi niczego przechodnie muszą uporać się z niecodziennymi sytuacjami. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. | Widzowie będą mieli okazję zobaczyć młodocianego podrywacza, żywego robota, a takżę kawę w promocji.
 07/08/2021  05:40-06:40  (60) 
Następny proszę! (7)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2018 ¤ 12+ | Program, w którym można wygrać wielkie pieniądze, a przy tym znakomicie się bawić. Uczestnicy teleturnieju stoją w kolejce i muszą odpowiedzieć na serię prostych pytań. Do wyboru mają dwie odpowiedzi. Wystarczy jeden błąd, by do gry wkroczył następny uczestnik. Osoba, która pokona wszystkich graczy w odcinku, przechodzi do finału. W czasie rywalizacji dużo się dzieje. Nie zabraknie tańca, muzyki i dowcipów. W roli prowadzącego zobaczymy uwielbianego przez publiczność Marcina Wójcika, a o oprawę muzyczną zadba zespół w składzie Grzegorz Wilk, Filip Siejka i Paweł Gawlik. Zagrają oni ponadczasowe przeboje. Na widzów czeka wiele niespodzianek. Jedną z nich będzie, udział gości specjalnych. | Show, w którym można wygrać wielkie pieniądze, a przy tym znakomicie się bawić. W tym odcinku w programie zagoszczą trzy niezwykle egzotyczne tancerki samby. Dziewczyny wciągną do wspólnej zabawy uczestników oraz Marcina Wójcika. Widzowie przekonają się, czy opanują oni kroki tego latynoskiego tańca. Standardowo o oprawę muzyczną zadba Grzegorz Wilk i jego zespół. Z kolei Kuba Krzak z Kabaretu Chyba tym razem wcieli się w mima i ninję.
 07/08/2021  06:40-07:05  (25) 
Jake i piraci z Nibylandii: Kapitan Gadżet/ Dzień pirackiej wymiany (67)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2013 ¤ 7+ | Grupa małych piratów poszukuje skarbu w krainie Nibylandii. Nieustannie muszą jednak uważać na nikczemnego Kapitana Haka i jego podstępnych towarzyszy, pana Smee, Sharky'ego i Bonesa, którzy również marzą o zdobyciu złota. Na czele szajki młodych rabusiów stoi ośmioletni Jake, który otrzymał drewniany miecz od Piotrusia Pana. Jego pomocnikami są Cubby, Izzy, jedyna dziewczyna pirat, oraz gadająca papuga Skully.
 07/08/2021  07:05-07:35  (30) 
Jake i piraci z Nibylandii: Opowieści pirackiego dżina (68)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2013 ¤ 7+ | Grupa małych piratów poszukuje skarbu w krainie Nibylandii. Nieustannie muszą jednak uważać na nikczemnego Kapitana Haka i jego podstępnych towarzyszy, pana Smee, Sharky'ego i Bonesa, którzy również marzą o zdobyciu złota. Na czele szajki młodych rabusiów stoi ośmioletni Jake, który otrzymał drewniany miecz od Piotrusia Pana. Jego pomocnikami są Cubby, Izzy, jedyna dziewczyna pirat, oraz gadająca papuga Skully.
 07/08/2021  07:35-07:55  (20) 
Blaze i megamaszyny: Więcej mocy (3)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2014 ¤ 0+ | AJ to ośmioletni kierowca, który doskonale zna się na mechanice. Chłopiec uwielbia wyścigi i szybką jazdę. Razem ze swoim przyjacielem, nieustraszonym czerwonym monster truckiem o imieniu Blaze, przemierza miasto Axle City. Samochód posiada ogromną wiedzę z zakresu inżynierii i matematyki. Potrafi też przeobrażać się w dowolnie wybrana maszynę. Obaj codziennie doświadczają niesamowitych przygód oraz rozwiązują skomplikowane problemy techniczne związane z samochodami. | ¤ W tym odcinku: Urocza kowbojka Starla gubi jeden z tłoków ze swojego silnika. Blaze i AJ wyruszają na poszukiwanie. Muszą się jednak pospieszyć, bo inaczej położy na nim swoje łapska Crusher.
 07/08/2021  07:55-08:30  (35) 
Ciekawski George 11: Pomarańczowa miazga/Małpi targ (8)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2018 ¤ 0+ | Kolejny sezon opowieści o małpce, którą uwielbiają mali widzowie. Serial śledzi losy Ciekawskiego George'a, który przygląda się otaczającemu go światu, w ten sposób zachęcając małych odbiorców do poznawania nowych rzeczy i zrozumienia pewnych zasad między innymi z dziedziny matematyki i innych nauk ścisłych. Przekonuje też dzieci, aby nie bały się stosować odkrytej wiedzy. | ¤ W tym odcinku: Tym razem George prowadzi z Billem stoisko z sokiem pomarańczowym. Małpka postara się znaleźć lepszy sposób na wyciskanie owoców. Renkinsowie biorą udział w targu rolnym w mieście. George nie kryje podekscytowania, że może im pomóc. Koza Blanche psuje jednak dobrą atmosferę, uciekając i zabierając George'a i Allie na nieplanowaną wycieczkę po mieście.
 07/08/2021  08:30-08:50  (20) 
Ciekawski George 11: Po maśle, George/Można oszaleć (9)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2018 ¤ 0+ | Kolejny sezon opowieści o małpce, którą uwielbiają mali widzowie. Serial śledzi losy Ciekawskiego George'a, który przygląda się otaczającemu go światu, w ten sposób zachęcając małych odbiorców do poznawania nowych rzeczy i zrozumienia pewnych zasad między innymi z dziedziny matematyki i innych nauk ścisłych. Przekonuje też dzieci, aby nie bały się stosować odkrytej wiedzy. | ¤ W tym odcinku: Odbywają się miejskie obchody "Dnia Założyciela". Z tej okazji George zgłasza się na ochotnika do zrobienia masła. Szybko okazuje się, że jest to dużo trudniejsze zadanie niż wyprawa do supermarketu w celu zakupienia już gotowego produktu. Dodatkowo małpka ma problem z uciekającym koniem na biegunach i ogromnym bałaganem. Trwa spór terytorialny pomiędzy wiewiórką Jumpy a Blue Jay. George chce pomóc go rozwiązać.
 07/08/2021  08:50-09:20  (30) 
Jej Wysokość Zosia 2: Trudny wybór (49)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2013 ¤ 7+ | Kontynuacja przygód małej dziewczynki, Zofii, która trafia na królewski dwór wprost z ubogiej chaty. Mama nastolatki wychodzi za mąż za władcę i przeprowadza się z córką do pałacu. Życie dziewczynki diametralnie się wtedy zmienia, z trudem próbuje ona odnaleźć się w obcym świecie. Imponujący przepych, dworskie intrygi i surowa etykieta są dla niej trudne do zaakceptowania. Z czasem Zosia uczy się, co oznacza bycie prawdziwą księżniczką. Ważniejsze od bogatych strojów oraz urody są cechy charakteru - uczciwość, odwaga i współczucie. One są świadectwem szlacheckiego pochodzenia.
 07/08/2021  09:20-09:45  (25) 
Kumple z dżungli - na ratunek!: Jeszcze kilka pereł (88)
¤ Serial Animowany ¤ Francja ¤ 2021 ¤ 7+ | Jeśli w buszu pojawi się jakiś problem, Kumple z dżungli zawsze są gotowi, by ruszyć na pomoc. Maurice, który jest pingwinem i tygrysem w jednym, chętnie poprowadzi swoich dzielnych towarzyszy w pościg za nowymi przygodami. W ekipie Maurice'a są: jego adoptowany syn - rybka Junior, kochający banany goryl Miguel, będący "mózgiem" grupy Gilbert, nietoperzyca o wielkim sercu - Batricia oraz artysta - guziec Fred. Przyjaciół wspomoże niezawodny duet ropuch - Al i Bob. Cała brygada dostarczy mnóstwa śmiechu, wrażeń i emocji.
 07/08/2021  09:45-10:10  (25) 
Chip i Dale: Zamek Baskerville'ów (7)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 1989 ¤ 7+ | Seria dla najmłodszych opowiada o przygodach tytułowych wiewiórek. Chip i Dale, znani z wcześniejszych filmów Disneya, zakładają grupę detektywistyczną Brygada Ryzykownego Ratunku. Wraz z przyjaciółmi: myszką Gadżet, szczurem Rockym i muchą Bzyczkiem rozwiązują kolejne zagadki kryminalne. Ich plany nieodmiennie usiłuje pokrzyżować kot Spaślak. Rozróżnianie dobra od zła, wartości przyjaźni i rozwiązywanie problemów osobistych stanowią przesłanie bajki. | ¤ W tym odcinku: Brygada RR leci samolotem. Z powodu burzy są zmuszeni lądować w słynnym zamku Baskerville'ów. Okazuje się, że starszy z braci, lord Baskerville wygonił młodszego do oficyny i uczynił z niego służącego. Nie chce on, by został ujawniony testament ich ojca.
 07/08/2021  10:10-10:45  (35) 
Chip i Dale: Rodzicielskie serce (8)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 1989 ¤ 7+ | Seria dla najmłodszych opowiada o przygodach tytułowych wiewiórek. Chip i Dale, znani z wcześniejszych filmów Disneya, zakładają grupę detektywistyczną Brygada Ryzykownego Ratunku. Wraz z przyjaciółmi: myszką Gadżet, szczurem Rockym i muchą Bzyczkiem rozwiązują kolejne zagadki kryminalne. Ich plany nieodmiennie usiłuje pokrzyżować kot Spaślak. Rozróżnianie dobra od zła, wartości przyjaźni i rozwiązywanie problemów osobistych stanowią przesłanie bajki. | ¤ W tym odcinku: Rocky znajduje album swojego ojca - podróżnika Charliego Cheddara. Szczur opowiada przyjaciołom o jego przygodach w różnych zakątkach świata. Wkrótce Brygada RR poznaje tatę Rocky'ego, który wprowadza wiele zamieszania w ich życie. Najbardziej odczuwa to Chip.
 07/08/2021  10:45-12:00  (75) 
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Śpiąca królewna
¤ Baśń Filmowa ¤ Niemcy ¤ 2009 ¤ 7+ | W ramach serii widzowie zobaczą najsłynniejsze baśnie niemieckich pisarzy, które doczekały się nowych ekranizacji, m.in. Królewnę Śnieżkę, Rumpelstiltskina czy Roszpunkę. | W dniu swoich piętnastych urodzin piękna królewna (Lotte Flack) przypadkowo kaleczy się w palec. Za sprawą klątwy rzuconej przez podstępną czarownicę Marunę (Hannelore Elsner) dziewczyna zapada w głęboki, trwający sto lat sen. Przez długi czas żadnemu z książąt, którzy pragnęliby obudzić królewnę, nie udaje się ta sztuka. Pewnego dnia do zaczarowanego zamku przybywa jednak młodzieniec o imieniu Fynn (Francois Goeske). "Śpiąca królewna" jest jest jedną z najsłynniejszych baśni braci Grimm. | ¤ Reżyseria: Oliver Dieckmann | ¤ Występują: Lotte Flack, François Goeske, Hannelore Elsner, Anna Loos
 07/08/2021  12:00-14:00  (120) 
Żandarm i policjantki
¤ Komedia ¤ Francja ¤ 1982 ¤ 12+ ¤ 7.1/10 | Do komisariatu w Saint-Tropez przybywają na staż cztery młode policjantki: Christine (Catherine Serre), Marianne (Elisabeth Etienne), Isabelle (Sophie Michaud) i Yo (Nicaise Jean Louis). Zostają one zakwaterowane w pobliskim klasztorze. Żandarmi, zwłaszcza Gerber (Michel Galabru) i Cruchot (Louis de Funes), tracą głowę dla ślicznych stażystek. Pewnego wieczoru Isabelle zostaje uprowadzona przez tajemniczego osobnika. Wkrótce ktoś porywa również Marianne. Policjanci prowadzą usilne poszukiwania zaginionych, tym bardziej że niebawem do Saint-Tropez mają przyjechać pułkownik i minister. Kiedy w niewyjaśnionych okolicznościach giną pozostałe policjantki, sytuacja zaczyna zagrażać międzynarodowym konfliktem dyplomatycznym. Yo jest bowiem córką prezydenta jednego z afrykańskich państw. | ¤ Reżyseria: Jean Girault, Tony Aboyantz | ¤ Występują: Louis de Funes, Michel Galabru, Guy Grosso, Maurice Risch
 07/08/2021  14:00-15:00  (60) 
Wielka zabawa TV Puls w Dolinie Charlotty (1)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2018 ¤ 12+ | Koncert na powitanie lata w słynnej Dolinie Charlotty z udziałem muzycznych gwiazd. Na scenie wystąpią m.in. Sławomir, Cleo, Weekend, Boys, Future Folk. O dobry humor widowni zadbają najlepsze polskie kabarety: Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Rak, Joanna Bartel, Kabaret z Konopi, Teatr Cygański Patrycji Runo, Paweł Gołębski, a także Antoni Gorgoń Grucha. | ¤ Występują: Sławomir Zapała, Cleo, Boys, Future Folk
 07/08/2021  15:00-16:15  (75) 
Wielka zabawa TV Puls w Dolinie Charlotty (2)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2018 ¤ 12+ | Koncert na powitanie lata w słynnej Dolinie Charlotty z udziałem muzycznych gwiazd. Na scenie wystąpią m.in. Sławomir, Cleo, Weekend, Boys, Future Folk. O dobry humor widowni zadbają najlepsze polskie kabarety: Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Rak, Joanna Bartel, Kabaret z Konopi, Teatr Cygański Patrycji Runo, Paweł Gołębski, a także Antoni Gorgoń Grucha. | ¤ Występują: Sławomir Zapała, Cleo, Boys, Future Folk
 07/08/2021  16:15-16:35  (20) 
Pingwiny z Madagaskaru: Permanentna inwigilacja/ Korona za rozum (2)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2008 ¤ 7+ | Kontynuacja przygód czterech pingwinów znanych z kinowego hitu "Madagaskar". Pewny siebie Skipper to lider grupy, Kowalski jest strategiem i pomysłodawcą każdej z akcji, Rico to specjalista od zadań specjalnych, a najniższy rangą Szeregowy wykonuje prace pomocnicze i pełni funkcje chłopca na posyłki. Po wydarzeniach z filmu lew Alex, hipopotamica Gloria, żyrafa Melman i zebra Marty zostają w Afryce. Grupa pingwinich komandosów wraca do Central Parku, by przejąć kontrolę nad zoo. Misja komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrał się z nimi pasażer na gapę - Król Julian i jego banda lemurów. | ¤ W tym odcinku: W zoo pojawiają się kamery internetowe. Wkrótce Szeregowy staje się gwiazdą sieci. Z winy Skippera król Julian traci swoją ukochaną koronę, która dostaje się do ścieków. Pingwiny wyruszają na niebezpieczną misję, aby ją odzyskać.
 07/08/2021  16:35-17:00  (25) 
Pingwiny z Madagaskaru: Sąsiad z Księżyca/ Nawiedzone zoo (3)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2008 ¤ 7+ | Kontynuacja przygód czterech pingwinów znanych z kinowego hitu "Madagaskar". Pewny siebie Skipper to lider grupy, Kowalski jest strategiem i pomysłodawcą każdej z akcji, Rico to specjalista od zadań specjalnych, a najniższy rangą Szeregowy wykonuje prace pomocnicze i pełni funkcje chłopca na posyłki. Po wydarzeniach z filmu lew Alex, hipopotamica Gloria, żyrafa Melman i zebra Marty zostają w Afryce. Grupa pingwinich komandosów wraca do Central Parku, by przejąć kontrolę nad zoo. Misja komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrał się z nimi pasażer na gapę - Król Julian i jego banda lemurów. | ¤ W tym odcinku: Pingwiny mają dość króla Juliana i udają się na wakacje na Księżyc. Spotykają tam księżycowego kota, który ma wobec nich nikczemne plany. Marlence nie dają spać dziwne hałasy. Wraz ze Skipperem wyruszają do kanałów w poszukiwaniu ich źródła.
 07/08/2021  17:00-17:20  (20) 
Psi Patrol 5: Pieski ratują motyle/ Pieski ratują podziemny posąg (7)
¤ Serial Animowany ¤ Kanada/USA ¤ 2018 ¤ 0+ | Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody. | ¤ W tym odcinku: Dron porywa Chickalettę, podczas gdy tajemnicze motyle terroryzują Zatokę Przygód. Humdinger kradnie posąg Chickaletty i ucieka z łupem podziemnymi tunelami pod miastem.
 07/08/2021  17:20-18:00  (40) 
Psi Patrol 5: Pieski ratują Książkomobil/Pieski ratują rzeźbę Humdingera (8)
¤ Serial Animowany ¤ Kanada/USA ¤ 2018 ¤ 0+ | Perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Chase'a, Marshalla, Rocky'ego, Zumy, Rubble'a i Skye. Odważne zwierzęta wspólnie z 10-letnim Ryderem pomagają lokalnej społeczności. Ich zaawansowany technicznie patrol spieszy na ratunek wszystkim potrzebującym. Przyjaciele stawiają czoła różnym zagrożeniom i wciąż przeżywają niezwykłe przygody. | ¤ W tym odcinku: Everest i dzieci mieszkające na Górze Jake'a otrzymują prezent w postaci książek od Pani Marjorie. Tymczasem zwierzak przypadkiem zwalnia hamulec i auto zaczyna się staczać.
 07/08/2021  18:00-19:45  (105) 
Wilk w owczej skórze
¤ Film Animowany ¤ Rosja ¤ 2017 ¤ 7+ | Młody wilk, Szary, syn charyzmatycznego wodza stada, wcale nie garnie się do tego, aby zostać jego następcą. Interesują go jedynie: dobra zabawa, tańce i wycie do Księżyca z kolegami. Lubi też szalone pościgi za owcami i wylegiwanie się na słonecznych polanach. Jednak pewnego dnia, za sprawą magii, jego beztroskie życie wywraca się do góry nogami. Pewny siebie wilczek budzi się w owczej skórze... | ¤ Reżyseria: Andrey Galat, Maksim Volkov
 07/08/2021  19:45-21:40  (115) 
Sto stóp
¤ Horror ¤ USA ¤ 2008 ¤ 16+ ¤ 5.3/10 | Marnie Watson (Famke Janssen) spędziła ostatnie siedem lat życia w więzieniu. Została ona skazana za zabójstwo w obronie własnej męża, sadystycznego policjanta Mike'a (Michael Paré). Teraz kobieta wychodzi na zwolnienie warunkowe, by odbyć pozostałe pół roku kary we własnym domu. Specjalna bransoletka, którą założono Marnie na nogę, uniemożliwia jej oddalenie się od mieszkania w nowojorskim Brooklynie. Były partner męża więźniarki, Shanks (Bobby Cannavale), bacznie ją obserwuje i tylko czyha, aż złamie ona warunki zwolnienia. Tymczasem dochodzi do przerażających wydarzeń. Duch nieżyjącego Mike'a nawiedza dom Marnie i szykuje zemstę na swojej zabójczyni. Reżyser i scenarzysta, Eric Red, przyznał, że inspiracji do nakręcenia filmu dostarczyło mu japońskie kino grozy oraz przypadek Marthy Stewart. Znana publicystka kulinarna, pisarka i maklerka, została bowiem skazana za nielegalne transakcje na pięć miesięcy więzienia i kolejne pięć osadzenia w areszcie domowym. | ¤ Reżyseria: Eric Red | ¤ Występują: Famke Janssen, Bobby Cannavale, Ed Westwick, Michael Paré
 07/08/2021  21:40-23:20  (100) 
Ostatni egzorcyzm
¤ Horror ¤ Francja/USA ¤ 2010 ¤ 16+ ¤ 4.9/10 | Doświadczony egzorcysta, pastor Cotton Marcus (Patrick Fabian), przechodzi kryzys wiary. Zaczyna traktować całą swoją dotychczasową pracę jako zwykłe oszustwo. Pewnego dnia kontaktuje się z nim Iris Reisen (Iris Bahr), która chce nakręcić film dokumentalny o wypędzaniu duchów. Kobieta zamierza udowodnić, że Kościół tylko wmawia ludziom obecność demonów i dokonuje mistyfikacji. Wielebny decyduje się jej pomóc. Razem z zaufanym operatorem kamery udają się na farmę do Luizjany, gdzie mieszka rzekomo opętana przez demona córka farmera, Nell (Ashley Bell). Na miejscu przybysze stają oko w oko z tajemniczą siłą, która zagraża ich życiu. | ¤ Reżyseria: Daniel Stamm | ¤ Występują: Patrick Fabian, Ashley Bell, Iris Bahr, Louis Herthum