Polsat Play HD parced: 02/08/2021 04:18:07
program count: 119
datetimenamedescr
 01/08/2021  22:00-22:30  (30) 
Więzienie (23)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2018 ¤ 12+ | Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej. | ¤ Reżyseria: Athena Sawidis
 01/08/2021  22:30-23:00  (30) 
997 - Fajbusiewicz na tropie (5)
¤ Magazyn Kryminalny ¤ Polska ¤ 2013 ¤ 16+ | Twórcy programu przedstawią sylwetki najbardziej niebezpiecznych przestępców w Polsce, rekonstrukcje brutalnych morderstw oraz okrutnych zbrodni. Prowadzący dociera do miejsca zbrodni, przeprowadza wywiady ze świadkami zdarzeń, policjantami, którzy prowadzą dochodzenie, oraz bliskimi ofiar. Przy pomocy kryminologów autorzy prezentują inscenizację wydarzeń. Dzięki programom Michała Fajbusiewicza dotąd udało się namierzyć i zatrzymać ponad trzystu przestępców. | Dziennikarz śledczy po raz pierwszy porusza temat kiboli-morderców, m.in. publikuje listy gończe dotyczące braci Tomasza i Marcina Łabęckich (organizatorów ruchu Widzew Hooligans). Następnie reporter przedstawi, na prośbę podlaskiej policji, sprawę okrutnego zabójstwa 27-letniej Agnieszki, które miało miejsce w Sokółce. Na końcu prowadzący zaprezentuje sylwetkę jednego z najgroźniejszych morderców w Polsce - Zbigniewa D. z Gdańska.
 01/08/2021  23:00-23:30  (30) 
997 - Fajbusiewicz na tropie (6)
¤ Magazyn Kryminalny ¤ Polska ¤ 2013 ¤ 16+ | Twórcy programu przedstawią sylwetki najbardziej niebezpiecznych przestępców w Polsce, rekonstrukcje brutalnych morderstw oraz okrutnych zbrodni. Prowadzący dociera do miejsca zbrodni, przeprowadza wywiady ze świadkami zdarzeń, policjantami, którzy prowadzą dochodzenie, oraz bliskimi ofiar. Przy pomocy kryminologów autorzy prezentują inscenizację wydarzeń. Dzięki programom Michała Fajbusiewicza dotąd udało się namierzyć i zatrzymać ponad trzystu przestępców. | Dziennikarz śledczy tym razem przyjrzy się dwóm niewyjaśnionym morderstwom. 22 czerwca 2011 roku na osiedlu Wichrowe Wzgórza w Poznaniu znaleziono ciało 81-letniej Janiny Wysockiej. Sprawca zbrodni nigdy nie został schwytany. Następnie Fajbusiewicz przedstawi sprawę zabójstwa mężczyzny z okolic Pszczyny. Tożsamość ofiary do tej pory nie została ustalona.
 01/08/2021  23:30-00:00  (30) 
997 - Fajbusiewicz na tropie (7)
¤ Magazyn Kryminalny ¤ Polska ¤ 2013 ¤ 16+ | Twórcy programu przedstawią sylwetki najbardziej niebezpiecznych przestępców w Polsce, rekonstrukcje brutalnych morderstw oraz okrutnych zbrodni. Prowadzący dociera do miejsca zbrodni, przeprowadza wywiady ze świadkami zdarzeń, policjantami, którzy prowadzą dochodzenie, oraz bliskimi ofiar. Przy pomocy kryminologów autorzy prezentują inscenizację wydarzeń. Dzięki programom Michała Fajbusiewicza dotąd udało się namierzyć i zatrzymać ponad trzystu przestępców. | W pierwszej części programu dziennikarz śledczy zajmuje się morderstwem Alicji Wejerowskiej 75-letniej mieszkanki Gniezna. Ofiara mieszkała sama na Osiedlu Piastowskim. Kobieta została zamordowana w 2011 roku przed południem, kiedy za ścianą byli sąsiedzi. Dotąd nie udało się schwytać przestępcy odpowiedzialnego za jej śmierć. Córka ofiary bardzo krytycznie ocenia prowadzone śledztwo. W drugiej części odcinka Michał Fajbusiewicz prezentuje list gończy wydany za Ukraińcem Jewgienijem Nagoriańskim, podejrzanym o morderstwo rolnika spod Krakowa. Mężczyzna jest poszukiwany od 2001 roku.
 02/08/2021  00:00-00:30  (30) 
Poszukiwacze historii: Zaginiony schron (54)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Archeolog i poszukiwacz skarbów, wspomagani przez specjalistów, m.in. płetwonurków i historyków, ruszają w Polskę na poszukiwania reliktów przeszłości. Skarby, militaria, ślady burzliwych dziejów nadwiślańskiej krainy nie stanowią dla nich tajemnicy. Pasjonaci historii opowiedzą m.in. o wydarzeniach związanych z pierwszą i drugą wojną światową oraz okresem napoleońskim. Indiana Jones mógłby się od nich wiele nauczyć! | ¤ W tym odcinku: Na samym początku 1945 r. niemiecka obrona na linii Wisły została przełamana przez potężne uderzenie Armii Czerwonej. Ogromna liczba ludzi cofnęła się wtedy w stronę Berlina. Podjęto próby zatrzymania tego niekontrolowanego ruchu wojska, a punktem zbornym sił wycofujących spod Warszawy został Toruń. Tam naprawiano pojazdy, uzupełniano straty i tworzono nowe oddziały z ocalałych członków rozbitych formacji. Rosjanie nie planowali zdobyć tego miasta-twierdzy, pozwolili obrońcom na ucieczkę i zniszczyli wycofujący się garnizon. Po odejściu Niemców w Toruniu pozostało wiele umocnień i sprzętu wojskowego. Tym razem poszukiwacze odwiedzą jeden ze schronów należących do niemieckiej linii obrony w styczniu 1945 r.
 02/08/2021  00:30-01:00  (30) 
Poszukiwacze historii: Tajemnica piwnic w centrum Braniewa (55)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Archeolog i poszukiwacz skarbów, wspomagani przez specjalistów, m.in. płetwonurków i historyków, ruszają w Polskę na poszukiwania reliktów przeszłości. Skarby, militaria, ślady burzliwych dziejów nadwiślańskiej krainy nie stanowią dla nich tajemnicy. Pasjonaci historii opowiedzą m.in. o wydarzeniach związanych z pierwszą i drugą wojną światową oraz okresem napoleońskim. Indiana Jones mógłby się od nich wiele nauczyć! | ¤ W tym odcinku: Poszukiwacze prowadzą badania w ścisłym centrum Braniewa. W lutym 1945 roku miasto służyło Niemcom za punkt ewakuacyjny w kierunku Mierzei Wiślanej. Następnie zostało zniszczone przez wycofujące się wojska. Po starych kamienicach Braniewa pozostał plac otoczony nowymi blokami - zdaniem niektórych pod ziemią kryją się piwnice, do których czasami wpadają mieszkańcy. Ekipa programu spróbuje odnaleźć nieznane do dziś podziemia i wydobyć z nich pamiątki z czasów drugiej wojny światowej.
 02/08/2021  01:00-01:30  (30) 
Emil, pogromca mandatów (39)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje. | Prowadzący odkrywa, że policjanci z komendy w Wadowicach korzystają z nielegalnego sprzętu do pomiaru prędkości. Następnie Emil udaje się do Warszawy, do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. To właśnie ta instytucja ściga jednego z widzów z powodu kwoty 3 800 złotych za ubezpieczenie na samochód, który został skradziony 5 lat temu.
 02/08/2021  01:30-02:00  (30) 
Emil, pogromca mandatów (40)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Emil Rau toczy wojnę z bezprawiem na polskich drogach. W programie przedstawione zostaną historie kierowców, którzy stali się ofiarami nieuczciwych praktyk funkcjonariuszy publicznych. Prowadzący odwiedzi urzędy oraz wskaże nadużycia i przypadki łamania prawa przez urzędników. Wspólnie z Włodzimierzem Zientarskim będą komentowali wszystkie sytuacje. | W Sulęcinie prowadzący odkrywa, że tamtejsza policja mierzy odległość z dokładnością do 50 metrów i pomiar prędkości dokonany poza terenem zabudowanym przedstawia kierowcy jako pomiar z obszaru zabudowy. Następnie Emil wyjeżdża na ulice Wrocławia. Tam młoda kobieta powoduje drobną, niegroźną stłuczkę. Wzywa na miejsce zdarzenia policję. Przybyły policjant ocenia, że nie zna ona przepisów prawa, kieruje ją na badania i do ponownego egzaminu.
 02/08/2021  02:00-02:30  (30) 
Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować (39)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2016 ¤ 12+ | Jacek Balkan i Kuba Wątły doradzają, jak kupić używany samochód i nie żałować. Eksperci ruszają w Polskę i w poszukiwaniu prawdziwych okazji odwiedzają komisy w całym kraju. Za pomocą ukrytych kamer obnażają całą prawdę o handlu używanymi autami. Pokazują, do jakich oszustw są zdolni sprzedawcy, i demaskują ich nieuczciwe metody.
 02/08/2021  02:30-03:00  (30) 
Autościema - czyli jak kupować, by nie żałować (40)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2016 ¤ 12+ | Jacek Balkan i Kuba Wątły doradzają, jak kupić używany samochód i nie żałować. Eksperci ruszają w Polskę i w poszukiwaniu prawdziwych okazji odwiedzają komisy w całym kraju. Za pomocą ukrytych kamer obnażają całą prawdę o handlu używanymi autami. Pokazują, do jakich oszustw są zdolni sprzedawcy, i demaskują ich nieuczciwe metody.
 02/08/2021  03:00-03:30  (30) 
Łowca pedofilów: Przyjedzie? Nie przyjedzie? (53)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 16+ | Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki. Poza nieodłącznym towarzyszem - psem Sarą, partneruje mu profesjonalna asystentka-pozorantka. Razem przemierzają Polskę, aby skutecznie zapobiegać przestępczości seksualnej, której ofiarami są nieletni.
 02/08/2021  03:30-03:30  (0) 
Łowca pedofilów: Wypadek (54)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 16+ | Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki. Poza nieodłącznym towarzyszem - psem Sarą, partneruje mu profesjonalna asystentka-pozorantka. Razem przemierzają Polskę, aby skutecznie zapobiegać przestępczości seksualnej, której ofiarami są nieletni.
 02/08/2021  03:30-04:00  (30) 
Łowca pedofilów: Wypadek (54)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 16+ | Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki. Poza nieodłącznym towarzyszem - psem Sarą, partneruje mu profesjonalna asystentka-pozorantka. Razem przemierzają Polskę, aby skutecznie zapobiegać przestępczości seksualnej, której ofiarami są nieletni.
 02/08/2021  04:00-04:30  (30) 
Najśmieszniejsze filmiki świata (31)
¤ Program Rozrywkowy ¤ USA ¤ 2015 ¤ 12+ | Program prezentuje najśmieszniejsze zdarzenia, jakie przytrafiają się nam każdego dnia. Nie zabraknie nagrań z rozmaitych uroczystości, dziecięcych żartów i nieudanych popisów, a wszystko to podzielone na odcinki tematyczne.
 02/08/2021  04:30-05:00  (30) 
Najśmieszniejsze filmiki świata (32)
¤ Program Rozrywkowy ¤ USA ¤ 2015 ¤ 12+ | Program prezentuje najśmieszniejsze zdarzenia, jakie przytrafiają się nam każdego dnia. Nie zabraknie nagrań z rozmaitych uroczystości, dziecięcych żartów i nieudanych popisów, a wszystko to podzielone na odcinki tematyczne.
 02/08/2021  05:00-05:35  (35) 
Top 10 Największe tajemnice świata (11)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Czechy/USA ¤ 2016 ¤ 12+ | W programie przedstawione zostaną zdumiewające sekrety tajemniczych wydarzeń, na które nauka jeszcze nie znalazła odpowiedzi.
 02/08/2021  05:35-06:10  (35) 
Top 10 Największe tajemnice świata (12)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Czechy/USA ¤ 2016 ¤ 12+ | W programie przedstawione zostaną zdumiewające sekrety tajemniczych wydarzeń, na które nauka jeszcze nie znalazła odpowiedzi.
 02/08/2021  06:10-07:00  (50) 
Dziwny jest świat widziany z kosmosu (16)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Wielka Brytania ¤ 2017 ¤ 12+ | Ziemię obiega ponad 4 tysiące satelitów. Każdego dnia odkrywają one nowe, zdumiewające i niewytłumaczalne zjawiska. Serial zawiera przegląd najbardziej spektakularnych z nich.
 02/08/2021  07:00-08:00  (60) 
Ostatnie dni nazistów (4)
¤ Serial Fabularno Dokumentalny ¤ USA ¤ 2015 ¤ 12+ | Mroczna opowieść o ideologii i historii III Rzeszy, przedstawiona z perspektywy nazistów. W 1945 roku alianci uwięzili i przesłuchiwali tysiące hitlerowców. Ich zeznania stanowią bardzo interesujące, choć zwykle zapomniane i pomijane źródło wiedzy o tamtych czasach. Twórcy serii wykorzystują zapisy tych przesłuchań, aby pokazać umysły i motywacje Niemców, którzy w imię nazizmu akceptowali i popełniali straszliwe zbrodnie. W programie relacje komendantów obozów koncentracyjnych, generałów, ale też lekarzy, architektów i członków Hitlerjugend. | ¤ W tym odcinku: Alianci muszą określić, kto z przesłuchiwanych stara się zafałszować prawdę o zbrodniach III Rzeszy. Feldmarszałek Wilhelm Keitel twierdzi, że Niemcy na froncie wschodnim walczyli honorowo. Oficer Philipp von Boeselager wspomina zaciętość żądnych zemsty żołnierzy Armii Czerwonej. Paul Blobel, oficer SS, był wśród organizatorów ludobójstw dokonywanych przez Niemców. SS-Obersturmführer August Häfner mówi, iż przeżywał męczarnię, przeprowadzając scenariusz masowych zbrodni. SS-Obersturmführer August Becker, opowiada, jak on radził sobie ze stresem i wyrzutami sumienia. Swoją wersję zdarzeń przedstawiają też Rudolf Höss, komendant Auschwitz, i Franz Stangl, komendant obozów Treblinka i Sobibor. | ¤ Reżyseria: Nicole Rittenmeyer | ¤ Występują: Thomas Butler, Bradford How, Jessica Krueger, Jake Paque
 02/08/2021  08:00-09:00  (60) 
Kroniki Hitlera (9)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Niemcy ¤ 2018 ¤ 12+ | Kroniki przedstawiają codzienne życie europejskie w latach 1889-1945. Opierając się na najobszerniejszej do tej pory kompilacji materiałów archiwalnych, z prawie połową nieopublikowanych wcześniej źródeł, życie Hitlera jest pokazywane szczegółowo na tle społecznym pierwszej połowy XX wieku.
 02/08/2021  09:00-10:00  (60) 
Kroniki Hitlera (10)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Niemcy ¤ 2018 ¤ 12+ | Kroniki przedstawiają codzienne życie europejskie w latach 1889-1945. Opierając się na najobszerniejszej do tej pory kompilacji materiałów archiwalnych, z prawie połową nieopublikowanych wcześniej źródeł, życie Hitlera jest pokazywane szczegółowo na tle społecznym pierwszej połowy XX wieku.
 02/08/2021  10:00-11:00  (60) 
Więzienny świat (23)
¤ Serial Dokumentalny ¤ USA ¤ 2013 ¤ 12+ | Światowy przebój telewizyjny ukazujący kulisy więziennego życia. W celach przebywają nie tylko zagorzali kryminaliści, ale także przestępcy, którzy się nawrócili. Widzowie mogą przyglądać się ich perypetiom i problemom, takim jak ucieczki z zakładów karnych, akty przemocy, choroby psychiczne, czy rozterki miłosne.
 02/08/2021  11:00-12:00  (60) 
Więzienny świat (24)
¤ Serial Dokumentalny ¤ USA ¤ 2013 ¤ 12+ | Światowy przebój telewizyjny ukazujący kulisy więziennego życia. W celach przebywają nie tylko zagorzali kryminaliści, ale także przestępcy, którzy się nawrócili. Widzowie mogą przyglądać się ich perypetiom i problemom, takim jak ucieczki z zakładów karnych, akty przemocy, choroby psychiczne, czy rozterki miłosne.
 02/08/2021  12:00-12:30  (30) 
Hardkorowy lombard (1)
¤ Serial Dokumentalny ¤ USA ¤ 2009 ¤ 12+ | Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.
 02/08/2021  12:30-13:00  (30) 
Hardkorowy lombard (2)
¤ Serial Dokumentalny ¤ USA ¤ 2009 ¤ 12+ | Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.
 02/08/2021  13:00-13:30  (30) 
Hardkorowy lombard (3)
¤ Serial Dokumentalny ¤ USA ¤ 2009 ¤ 12+ | Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.
 02/08/2021  13:30-14:00  (30) 
Hardkorowy lombard (4)
¤ Serial Dokumentalny ¤ USA ¤ 2009 ¤ 12+ | Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.
 02/08/2021  14:00-14:30  (30) 
Polska w monitoringu (25)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2015 ¤ 12+ | Kamery monitoringu rejestrują prawdziwy obraz Polski. Widzowie zobaczą, co dzieje się w ciemnych zaułkach, a także czym potrafi zaskoczyć uliczna rzeczywistość. W programie przedstawiono autentyczne nagrania najbardziej szokujących i zadziwiających sytuacji, które wydarzyły się na ulicach polskich miast.
 02/08/2021  14:30-15:00  (30) 
Polska w monitoringu (26)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2015 ¤ 12+ | Kamery monitoringu rejestrują prawdziwy obraz Polski. Widzowie zobaczą, co dzieje się w ciemnych zaułkach, a także czym potrafi zaskoczyć uliczna rzeczywistość. W programie przedstawiono autentyczne nagrania najbardziej szokujących i zadziwiających sytuacji, które wydarzyły się na ulicach polskich miast.
 02/08/2021  15:00-15:30  (30) 
Polacy w świecie: Melbourne (24)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2014 ¤ 12+ | Twórcy programu przemierzają świat w poszukiwaniu Polaków, którzy wyjechali za granicę i rozpoczęli nowe życie w nowym, obcym kraju. Rozpoczynają wędrówkę od deszczowej Kopenhagi, przez wietrzne Wellington, kosmopolityczne Sydney aż po egzotyczny Dubaj, gdzie można wspiąć się na najwyższy budynek świata, i Zurych, gdzie można kupić najdroższe i najdokładniejsze - bo szwajcarskie - zegarki. Wszędzie tam można spotkać Polaków, którzy udowadniają, że choć wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, to nie zawsze ten dom musi być w Polsce. | ¤ W tym odcinku: Dzień, w którym ekipa odwiedziła Melbourne, to jedno z najważniejszych świąt w kalendarzu każdego Australijczyka - wielki finał Australian Football League. Autorzy sprawdzą, czy atmosfera sportowego święta udzieliła się mieszkającym tam Polakom, m.in. wykładowcy uniwersyteckiemu i konsultantowi ONZ Bartkowi oraz Marysi, dziewczynie zajmującej się modelami finansowymi.
 02/08/2021  15:30-16:00  (30) 
Polacy w świecie: Nowy Jork (25)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2014 ¤ 12+ | Twórcy programu przemierzają świat w poszukiwaniu Polaków, którzy wyjechali za granicę i rozpoczęli nowe życie w nowym, obcym kraju. Rozpoczynają wędrówkę od deszczowej Kopenhagi, przez wietrzne Wellington, kosmopolityczne Sydney aż po egzotyczny Dubaj, gdzie można wspiąć się na najwyższy budynek świata, i Zurych, gdzie można kupić najdroższe i najdokładniejsze - bo szwajcarskie - zegarki. Wszędzie tam można spotkać Polaków, którzy udowadniają, że choć wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, to nie zawsze ten dom musi być w Polsce. | ¤ W tym odcinku: Przez dziesięciolecia do Nowego Jorku przybyło kilkanaście milionów emigrantów w poszukiwaniu wolności, pracy i miejsca, gdzie marzenia stają się możliwe. Obecnie każdego roku miasto to odwiedzają miliony turystów z całego świata. Ekipa programu sprawdzi, czy rzeczywiście Nowy Jork to brama do lepszego życia i miejsce, gdzie każdy może być, kim tylko chce.
 02/08/2021  16:00-16:30  (30) 
Poszukiwacze historii: Zatopione działo (126)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 12+ | Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski wykopią z ziemi kolejne zapomniane skarby.
 02/08/2021  16:30-17:00  (30) 
Poszukiwacze historii: Szpanga (127)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 12+ | Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski wykopią z ziemi kolejne zapomniane skarby.
 02/08/2021  17:00-17:30  (30) 
Poszukiwacze historii (128)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 12+ | Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski wykopią z ziemi kolejne zapomniane skarby.
 02/08/2021  17:30-17:55  (25) 
Poszukiwacze historii: Tajemnica amerykańskiego bombowca (129)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 12+ | Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski wykopią z ziemi kolejne zapomniane skarby.
 02/08/2021  17:55-19:05  (70) 
Historia Mosadu (3)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Niemcy ¤ 2020 ¤ 12+ | Mosad, izraelska agencja wywiadowcza, to jedna z najskuteczniejszych tajnych służb. Prowadzi niewidzialne wojny, potajemne inwigilacje i akcje sabotażu. Od wielu lat ma ogromny wpływ na światową politykę.
 02/08/2021  19:05-19:30  (25) 
Poszukiwacze historii: Jak Sebastian i Olaf operatorami zostali (149)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 12+ | Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski wykopią z ziemi kolejne zapomniane skarby.
 02/08/2021  19:30-20:00  (30) 
Poszukiwacze historii: Łowcy rakiet (150)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 12+ | Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski wykopią z ziemi kolejne zapomniane skarby.
 02/08/2021  20:00-20:30  (30) 
Tajna historia XX wieku: Zabić Amerykę cz. 2 (32)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2014 ¤ 12+ | Bogusław Wołoszański odkrywa tajemnice historii minionego stulecia. Fascynująca historia XX wieku, choć powstała na naszych oczach, wciąż pozostaje tajna. Do tej pory historykom nie udało się wyjaśnić wielu zagadek II wojny światowej. Prowadzący opowie m.in. jakie tajemnice kryje MRU (Międzyrzecki Rejon Umocniony) i jaką rolę odegrał podczas wojny, czym jest Kostrzyn nad Odrą - miasto, którego nie ma, co naprawdę wydarzyło się w Wilczym Szańcu i opowie prawdziwą historię Westerplatte. | ¤ W tym odcinku: Hitler chciał zaatakować USA. Jego plany zniweczyły wody Atlantyku, które zapewniły Stanom najlepszą ochronę, gdyż Niemcy nie posiadali bombowców o tak dużym zasięgu. Jednak od 1943 roku rozważano atak i go przygotowywano. Zamierzono ostrzelać Nowy Jork przez V-1 startujące z pokładów U-bootów, a także rakiet V-2, startujących z wyrzutni holowanych za okrętami podwodnymi. Plany te nie zostały zrealizowane, tak samo jak budowa kosmicznego samolotu "Silbervogel", czy odrzutowego bombowca braci Hortenów. Zaś pod koniec wojny zakłady Junkersa wyprodukowały wielki samolot Ju-390, który doleciał na odległość 20 km od Nowego Jorku i zawrócił do Francji. Nazistom zabrakło czasu, by zrealizować uderzenie. Bogusław Wołoszański poznaje tajemnice związane z ta historią.
 02/08/2021  20:30-21:00  (30) 
Polski lombard Walusia (12)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2020 ¤ 12+ | Rodzina Walczaków prowadzi lombard w Siemianowicach Śląskich i pokazuje widzom, na czym polega praca w miejscu, w którym można sprzedawać zbędne przedmioty. | ¤ Reżyseria: Jakub Kowalski
 02/08/2021  21:00-21:30  (30) 
Budowlańcy (35)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2018 ¤ 12+ | Praca na budowie nie należy do najłatwiejszych. W serii 'Budowlańcy' widzowie zobaczą, jak radzą sobie profesjonalne ekipy budowlane, amatorzy i osadzeni w zakładzie karnym. Będzie także pokazane, jak wygląda atmosfera na placu budowy oraz wyjaśnione, co znaczą np. szalunki.
 02/08/2021  21:30-22:00  (30) 
Więzienie (24)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2018 ¤ 12+ | Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej. | ¤ Reżyseria: Athena Sawidis
 02/08/2021  22:00-22:30  (30) 
Więzienie (25)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2018 ¤ 12+ | Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej. | ¤ Reżyseria: Athena Sawidis
 02/08/2021  22:30-23:00  (30) 
997 - Fajbusiewicz na tropie (8)
¤ Magazyn Kryminalny ¤ Polska ¤ 2013 ¤ 16+ | Twórcy programu przedstawią sylwetki najbardziej niebezpiecznych przestępców w Polsce, rekonstrukcje brutalnych morderstw oraz okrutnych zbrodni. Prowadzący dociera do miejsca zbrodni, przeprowadza wywiady ze świadkami zdarzeń, policjantami, którzy prowadzą dochodzenie, oraz bliskimi ofiar. Przy pomocy kryminologów autorzy prezentują inscenizację wydarzeń. Dzięki programom Michała Fajbusiewicza dotąd udało się namierzyć i zatrzymać ponad trzystu przestępców. | Dziennikarz śledczy przedstawi sylwetki dwóch przestępców, którzy mimo to, że są znani z imienia i nazwiska, wciąż zostają nieuchwytni. Pierwszym z nich jest Marcin Kropidłowski ps. Kropa, który kilka lat temu zamordował właściciela hurtowni jaj pod Kartuzami. Drugim jest Ukrainiec Jurij Zatkhey, poszukiwany za zbrodnie dokonane w swojej ojczyźnie oraz napady w Polsce. Na koniec dziennikarz przedstawi sprawę zaginięcia mieszkanki Gdyni - 33-letniej Małgorzaty Klechniowskiej. Matka 7-letniej dziewczynki zniknęła w tajemniczych okolicznościach. Policja podejrzewa jednak, że kobieta została zamordowana. Fajbusiewicz liczy na pomoc widzów w wyjaśnieniu tej sprawy.
 02/08/2021  23:00-23:30  (30) 
997 - Fajbusiewicz na tropie (9)
¤ Magazyn Kryminalny ¤ Polska ¤ 2013 ¤ 16+ | Twórcy programu przedstawią sylwetki najbardziej niebezpiecznych przestępców w Polsce, rekonstrukcje brutalnych morderstw oraz okrutnych zbrodni. Prowadzący dociera do miejsca zbrodni, przeprowadza wywiady ze świadkami zdarzeń, policjantami, którzy prowadzą dochodzenie, oraz bliskimi ofiar. Przy pomocy kryminologów autorzy prezentują inscenizację wydarzeń. Dzięki programom Michała Fajbusiewicza dotąd udało się namierzyć i zatrzymać ponad trzystu przestępców. | Dziennikarz śledczy rekonstruuje ostatnie chwile życia studenta stołecznej politechniki. Reporter korzysta, m.in. z nagrań monitoringu w autobusach oraz pomocy kolegi ofiary i miejscowego prokuratora. Ciało studenta zostało znalezione w październiku 2012 roku nad Wisłą. Następnie Fajbusiewicz prezentuje list gończy za Markiem Miastkowskim, który przez lata terroryzował mieszkańców Białegostoku. Mężczyzna jest podejrzany, m.in. o zabójstwo.
 02/08/2021  23:30-00:00  (30) 
997 - Fajbusiewicz na tropie (10)
¤ Magazyn Kryminalny ¤ Polska ¤ 2013 ¤ 16+ | Twórcy programu przedstawią sylwetki najbardziej niebezpiecznych przestępców w Polsce, rekonstrukcje brutalnych morderstw oraz okrutnych zbrodni. Prowadzący dociera do miejsca zbrodni, przeprowadza wywiady ze świadkami zdarzeń, policjantami, którzy prowadzą dochodzenie, oraz bliskimi ofiar. Przy pomocy kryminologów autorzy prezentują inscenizację wydarzeń. Dzięki programom Michała Fajbusiewicza dotąd udało się namierzyć i zatrzymać ponad trzystu przestępców. | Dziennikarz śledczy przedstawi jedną z najtrudniejszych spraw kryminalnych stołecznej policji, która do tej pory nie została rozwiązana. Na przełomie roku 2004/2005 w Wiśle znaleziono zmasakrowane zwłoki trzech mężczyzn. Szczątki ofiar były niekompletne. Dotąd nie ustalono tożsamości zmarłych. Wiadomo jedynie, że mężczyźni przed śmiercią pili alkohol i jedli chiński fast food. Zwłoki zostały zapakowane w worki po torfie sprowadzanym z Estonii, dlatego podejrzewano, że ofiarami są cudzoziemcy. Niespodziewanie w trakcie realizacji programu do Fajbusiewicza docierają zaskakujące informacje dotyczące tej makabrycznej zbrodni.
 03/08/2021  00:00-00:25  (25) 
Poszukiwacze historii: Tajemnica piwnic w centrum Braniewa (55)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Archeolog i poszukiwacz skarbów, wspomagani przez specjalistów, m.in. płetwonurków i historyków, ruszają w Polskę na poszukiwania reliktów przeszłości. Skarby, militaria, ślady burzliwych dziejów nadwiślańskiej krainy nie stanowią dla nich tajemnicy. Pasjonaci historii opowiedzą m.in. o wydarzeniach związanych z pierwszą i drugą wojną światową oraz okresem napoleońskim. Indiana Jones mógłby się od nich wiele nauczyć! | ¤ W tym odcinku: Poszukiwacze prowadzą badania w ścisłym centrum Braniewa. W lutym 1945 roku miasto służyło Niemcom za punkt ewakuacyjny w kierunku Mierzei Wiślanej. Następnie zostało zniszczone przez wycofujące się wojska. Po starych kamienicach Braniewa pozostał plac otoczony nowymi blokami - zdaniem niektórych pod ziemią kryją się piwnice, do których czasami wpadają mieszkańcy. Ekipa programu spróbuje odnaleźć nieznane do dziś podziemia i wydobyć z nich pamiątki z czasów drugiej wojny światowej.
 03/08/2021  00:25-01:15  (50) 
Kama Sutra (4)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2010 ¤ 16+ | Program, w którym dwie konkurujące ze sobą pary muszą się nagimnastykować, aby odtworzyć pozycje seksualne z oryginalnej, hinduskiej Kamasutry. Uzupełnienie akcji stanowią szczere wyznania na temat oczekiwań, fantazji i rozczarowań odkrywające blaski i cienie intymnego pożycia Polaków. Zwierzenia i pozycje komentuje obecny w studiu seksuolog i prowadzący Rafał Rutkowski.
 03/08/2021  01:15-02:10  (55) 
Kama Sutra (5)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2010 ¤ 16+ | Program, w którym dwie konkurujące ze sobą pary muszą się nagimnastykować, aby odtworzyć pozycje seksualne z oryginalnej, hinduskiej Kamasutry. Uzupełnienie akcji stanowią szczere wyznania na temat oczekiwań, fantazji i rozczarowań odkrywające blaski i cienie intymnego pożycia Polaków. Zwierzenia i pozycje komentuje obecny w studiu seksuolog i prowadzący Rafał Rutkowski.
 03/08/2021  02:10-03:00  (50) 
Kama Sutra (6)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2010 ¤ 16+ | Program, w którym dwie konkurujące ze sobą pary muszą się nagimnastykować, aby odtworzyć pozycje seksualne z oryginalnej, hinduskiej Kamasutry. Uzupełnienie akcji stanowią szczere wyznania na temat oczekiwań, fantazji i rozczarowań odkrywające blaski i cienie intymnego pożycia Polaków. Zwierzenia i pozycje komentuje obecny w studiu seksuolog i prowadzący Rafał Rutkowski.
 03/08/2021  03:00-03:30  (30) 
Łowca pedofilów: Rajtuzy (55)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 16+ | Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki. Poza nieodłącznym towarzyszem - psem Sarą, partneruje mu profesjonalna asystentka-pozorantka. Razem przemierzają Polskę, aby skutecznie zapobiegać przestępczości seksualnej, której ofiarami są nieletni.
 03/08/2021  03:30-04:00  (30) 
Łowca pedofilów: Głuchy telefon (56)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 16+ | Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki. Poza nieodłącznym towarzyszem - psem Sarą, partneruje mu profesjonalna asystentka-pozorantka. Razem przemierzają Polskę, aby skutecznie zapobiegać przestępczości seksualnej, której ofiarami są nieletni.
 03/08/2021  04:00-04:30  (30) 
Najśmieszniejsze filmiki świata (33)
¤ Program Rozrywkowy ¤ USA ¤ 2015 ¤ 12+ | Program prezentuje najśmieszniejsze zdarzenia, jakie przytrafiają się nam każdego dnia. Nie zabraknie nagrań z rozmaitych uroczystości, dziecięcych żartów i nieudanych popisów, a wszystko to podzielone na odcinki tematyczne.
 03/08/2021  04:30-05:00  (30) 
Najśmieszniejsze filmiki świata (34)
¤ Program Rozrywkowy ¤ USA ¤ 2015 ¤ 12+ | Program prezentuje najśmieszniejsze zdarzenia, jakie przytrafiają się nam każdego dnia. Nie zabraknie nagrań z rozmaitych uroczystości, dziecięcych żartów i nieudanych popisów, a wszystko to podzielone na odcinki tematyczne.
 03/08/2021  05:00-05:40  (40) 
Top 10 Największe tajemnice świata (13)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Czechy/USA ¤ 2016 ¤ 12+ | W programie przedstawione zostaną zdumiewające sekrety tajemniczych wydarzeń, na które nauka jeszcze nie znalazła odpowiedzi.
 03/08/2021  05:40-06:15  (35) 
Okrągła planeta (1)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Wielka Brytania ¤ 2016 ¤ 12+ | Autorzy sięgają do archiwów programów o historii naturalnej BBC, aby na nowo opowiedzieć najciekawsze historie dotyczące Ziemi.
 03/08/2021  06:15-07:10  (55) 
Dziwny jest świat widziany z kosmosu (17)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Wielka Brytania ¤ 2017 ¤ 12+ | Ziemię obiega ponad 4 tysiące satelitów. Każdego dnia odkrywają one nowe, zdumiewające i niewytłumaczalne zjawiska. Serial zawiera przegląd najbardziej spektakularnych z nich.
 03/08/2021  07:10-08:15  (65) 
Auschwitz - fabryka śmierci (4)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Wielka Brytania ¤ 2005 ¤ 12+ | Unikalny wgląd w strukturę i zasady funkcjonowania obozu. Rezultatem trzyletnich badań jest blisko 100 wywiadów z osobami, które przeżyły pobyt w obozie, a także z tymi, które brały udział w masowej zbrodni. Precyzyjne sekwencje filmowe z udziałem polskich i niemieckich aktorów pozwalają po raz pierwszy ujawnić niedawno odkryte dokumenty, a także oddać historycznie adekwatny obraz Auschwitz-Birkenau we wszystkich stadiach rozwoju. | ¤ W tym odcinku: Wielu Niemców chciało pracować w Auschwitz. Posada w obozie była o wiele bezpieczniejsza niż służba na froncie, a co najważniejsze - dużo bardziej dochodowa. Pracownicy bez skrupułów kradli rzeczy należące do więźniów. Coraz częstsze rabunki doprowadziły jesienią 1943 roku do kontroli. Władze Trzeciej Rzeszy chciałby bowiem, by wszystkie odebrane osadzonym kosztowności trafiały do państwowego skarbca. W tym samym roku w Auschwitz zjawił się też doktor Josef Mengele. Nazwany potem "Aniołem Śmierci" prawie do końca funkcjonowania obozu prowadził w nim przerażające eksperymenty na ludziach. W tym odcinku ocalona z Auschwitz kobieta opowie o ich szczegółach. Widzowie wysłuchają też historii byłego żołnierza SS i więźnia Auschwitz, któremu udało się uciec z niewoli. | ¤ Reżyseria: Laurence Rees
 03/08/2021  08:15-10:00  (105) 
Przepowiednia o papieżach
¤ Film Dokumentalny ¤ USA ¤ 2014 ¤ 12+ | "Proroctwo papieży" to seria 112 krótkich, tajemniczych zwrotów w języku łacińskim, które mają na celu przewidzenie papieży rzymskokatolickich, począwszy od Celestyna II. Domniemane proroctwa zostały po raz pierwszy opublikowane przez mnicha Arnolda Wiona w 1595 roku. Ten z kolei podał, że ich autorem jest św. Malachiasz, XII-wieczny arcybiskup Armagh w Irlandii. Historycy generalnie dochodzą do wniosku, że rzekome proroctwa są sfabrykowane, a zostały napisane na krótko przed ich opublikowaniem. Niektórzy katoliccy teologowie odrzucili je jako fałszerstwo.
 03/08/2021  10:00-11:00  (60) 
Więzienny świat (1)
¤ Serial Dokumentalny ¤ USA ¤ 2013 ¤ 12+ | Światowy przebój telewizyjny ukazujący kulisy więziennego życia. W celach przebywają nie tylko zagorzali kryminaliści, ale także przestępcy, którzy się nawrócili. Widzowie mogą przyglądać się ich perypetiom i problemom, takim jak ucieczki z zakładów karnych, akty przemocy, choroby psychiczne, czy rozterki miłosne.
 03/08/2021  11:00-12:00  (60) 
Więzienny świat (2)
¤ Serial Dokumentalny ¤ USA ¤ 2013 ¤ 12+ | Światowy przebój telewizyjny ukazujący kulisy więziennego życia. W celach przebywają nie tylko zagorzali kryminaliści, ale także przestępcy, którzy się nawrócili. Widzowie mogą przyglądać się ich perypetiom i problemom, takim jak ucieczki z zakładów karnych, akty przemocy, choroby psychiczne, czy rozterki miłosne.
 03/08/2021  12:00-12:30  (30) 
Hardkorowy lombard (5)
¤ Serial Dokumentalny ¤ USA ¤ 2009 ¤ 12+ | Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.
 03/08/2021  12:30-13:00  (30) 
Hardkorowy lombard (6)
¤ Serial Dokumentalny ¤ USA ¤ 2009 ¤ 12+ | Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.
 03/08/2021  13:00-13:30  (30) 
Hardkorowy lombard (7)
¤ Serial Dokumentalny ¤ USA ¤ 2009 ¤ 12+ | Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.
 03/08/2021  13:30-14:00  (30) 
Hardkorowy lombard (8)
¤ Serial Dokumentalny ¤ USA ¤ 2009 ¤ 12+ | Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.
 03/08/2021  14:00-14:30  (30) 
Polska w monitoringu (27)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2016 ¤ 12+ | Polska rzeczywistość widziana okiem kamer monitoringu. Urządzenia rejestrują zdarzenia banalne, śmieszne, a niekiedy straszne. Każdego dnia, 24 godziny na dobę, operatorzy monitoringu obserwują Polaków. To nierzadko od ich refleksu zależy zdrowie i życie innych.
 03/08/2021  14:30-15:00  (30) 
Polska w monitoringu (28)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2016 ¤ 12+ | Polska rzeczywistość widziana okiem kamer monitoringu. Urządzenia rejestrują zdarzenia banalne, śmieszne, a niekiedy straszne. Każdego dnia, 24 godziny na dobę, operatorzy monitoringu obserwują Polaków. To nierzadko od ich refleksu zależy zdrowie i życie innych.
 03/08/2021  15:00-15:30  (30) 
Polacy w świecie: Barcelona (26)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2014 ¤ 12+ | Twórcy programu przemierzają świat w poszukiwaniu Polaków, którzy wyjechali za granicę i rozpoczęli nowe życie w nowym, obcym kraju. Rozpoczynają wędrówkę od deszczowej Kopenhagi, przez wietrzne Wellington, kosmopolityczne Sydney aż po egzotyczny Dubaj, gdzie można wspiąć się na najwyższy budynek świata, i Zurych, gdzie można kupić najdroższe i najdokładniejsze - bo szwajcarskie - zegarki. Wszędzie tam można spotkać Polaków, którzy udowadniają, że choć wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, to nie zawsze ten dom musi być w Polsce. | ¤ W tym odcinku: Tym razem ekipa wyrusza do słonecznej Barcelony, gdzie można zwiedzić m.in. czarodziejskie budowle Gaudiego i siedzibę piłkarskiego klubu FC Barcelona. W samym sercu Katalonii Tomasz Florkiewicz i jego zespół spotkają się z programistą i blogerem Pawłem, kucharzem Michałem, który przygotuje paellę, oraz z siostrami Daniellą i Agą, które objaśnią dość ekscentryczne katalońskie zwyczaje bożonarodzeniowe.
 03/08/2021  15:30-16:00  (30) 
Polacy w świecie: Manchester (27)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2015 ¤ 12+ | Twórcy programu przemierzają świat w poszukiwaniu Polaków, którzy wyjechali za granicę i rozpoczęli nowe życie w obcym kraju. Wszędzie można spotkać Polaków, którzy udowadniają, że choć wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, to nie zawsze ten dom musi być w Polsce. Widzowie dowiedzą się m.in., czy żałują swojej decyzji o wyjeździe, jak sobie radzą, gdzie pracują i ile zarabiają. Bohaterowie programu opowiedzą również, jakie były ich oczekiwania i czy przeprowadzka je spełniła.
 03/08/2021  16:00-16:30  (30) 
Poszukiwacze historii (130)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 12+ | Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski wykopią z ziemi kolejne zapomniane skarby.
 03/08/2021  16:30-17:00  (30) 
Poszukiwacze historii: Poszukiwacze historii na wakacjach (131)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 12+ | Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski wykopią z ziemi kolejne zapomniane skarby. | ¤ W tym odcinku: Olaf Popkiewicz i Sebastian Witkowski odkrywają różne relikty przeszłości i prawdziwe skarby. Ich pasja to cenna lekcja historii.
 03/08/2021  17:00-17:30  (30) 
Poszukiwacze historii: Tajemnice liceum (132)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 12+ | Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski wykopią z ziemi kolejne zapomniane skarby.
 03/08/2021  17:30-18:00  (30) 
Poszukiwacze historii: Czy można znaleźć tygrysa? (133)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 12+ | Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski wykopią z ziemi kolejne zapomniane skarby.
 03/08/2021  18:00-19:00  (60) 
Auschwitz - fabryka śmierci (1)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Wielka Brytania ¤ 2005 ¤ 12+ | Unikalny wgląd w strukturę i zasady funkcjonowania obozu. Rezultatem trzyletnich badań jest blisko 100 wywiadów z osobami, które przeżyły pobyt w obozie, a także z tymi, które brały udział w masowej zbrodni. Precyzyjne sekwencje filmowe z udziałem polskich i niemieckich aktorów pozwalają po raz pierwszy ujawnić niedawno odkryte dokumenty, a także oddać historycznie adekwatny obraz Auschwitz-Birkenau we wszystkich stadiach rozwoju. | ¤ W tym odcinku: Sześcioczęściowy serial przedstawia historię największej zbrodni w historii - realizacji hitlerowskiego planu "ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej". Kluczową rolę odegrał w nim obóz koncentracyjny Auschwitz na terenie Oświęcimia. W pierwszym odcinku realizatorzy przedstawiają jego początki. Pierwotnym celem obozu było uwięzienie i sterroryzowanie polskich patriotów walczących z okupacją. W ciągu pierwszych 20 miesięcy istnienia obozu zginęła tam ponad połowa z 23 tysięcy polskich więźniów. Gdy na terenie ZSRR Niemcy zaczęli mordować ludność żydowską, szybko okazało się, że masowe rozstrzeliwanie źle wpływają na psychikę żołnierzy. Hitlerowcy postanowili wykorzystać do uśmiercania gaz - tlenek węgla. Pierwsze eksperymenty w Auschwitz z wykorzystaniem do zagazowania ludzi cyklonu B, silnego środka do dezynfekcji odzieży, przeprowadzono w sierpniu 1941 roku na radzieckich jeńcach wojennych. | ¤ Reżyseria: Laurence Rees
 03/08/2021  19:00-19:30  (30) 
Tajna historia XX wieku: Zabić Amerykę cz. 1 (31)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2014 ¤ 12+ | Bogusław Wołoszański odkrywa tajemnice historii minionego stulecia. Fascynująca historia XX wieku, choć powstała na naszych oczach, wciąż pozostaje tajna. Do tej pory historykom nie udało się wyjaśnić wielu zagadek II wojny światowej. Prowadzący opowie m.in. jakie tajemnice kryje MRU (Międzyrzecki Rejon Umocniony) i jaką rolę odegrał podczas wojny, czym jest Kostrzyn nad Odrą - miasto, którego nie ma, co naprawdę wydarzyło się w Wilczym Szańcu i opowie prawdziwą historię Westerplatte. | ¤ W tym odcinku: Hitler chciał zaatakować USA, jednak Atlantyk okazał się skuteczną ochroną. Niemcy nie mieli bombowców o tak dużym zasięgu. Pomimo tego od 1943 roku rozważano plany ataku i przygotowywano uderzenie. Zamierzano ostrzelać Nowy Jork przez V-1 startujące z pokładów U-bootów, a także rakiet V-2, startujących z wyrzutni holowanych za okrętami podwodnymi. Obmysły te nie zostały zrealizowane. Tak samo, jak budowa kosmicznego samolotu "Silbervogel" i odrzutowego bombowca braci Hortenów. W końcu wojny zakłady Junkersa wyprodukowały wielki samolot Ju-390, który doleciał na odległość 20 km od Nowego Jorku i zawrócił do Francji. Nazistom zabrakło czasu, aby plan ten zrealizować.
 03/08/2021  19:30-20:00  (30) 
Tajna historia XX wieku: Zabić Amerykę cz. 2 (32)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2014 ¤ 12+ | Bogusław Wołoszański odkrywa tajemnice historii minionego stulecia. Fascynująca historia XX wieku, choć powstała na naszych oczach, wciąż pozostaje tajna. Do tej pory historykom nie udało się wyjaśnić wielu zagadek II wojny światowej. Prowadzący opowie m.in. jakie tajemnice kryje MRU (Międzyrzecki Rejon Umocniony) i jaką rolę odegrał podczas wojny, czym jest Kostrzyn nad Odrą - miasto, którego nie ma, co naprawdę wydarzyło się w Wilczym Szańcu i opowie prawdziwą historię Westerplatte. | ¤ W tym odcinku: Hitler chciał zaatakować USA. Jego plany zniweczyły wody Atlantyku, które zapewniły Stanom najlepszą ochronę, gdyż Niemcy nie posiadali bombowców o tak dużym zasięgu. Jednak od 1943 roku rozważano atak i go przygotowywano. Zamierzono ostrzelać Nowy Jork przez V-1 startujące z pokładów U-bootów, a także rakiet V-2, startujących z wyrzutni holowanych za okrętami podwodnymi. Plany te nie zostały zrealizowane, tak samo jak budowa kosmicznego samolotu "Silbervogel", czy odrzutowego bombowca braci Hortenów. Zaś pod koniec wojny zakłady Junkersa wyprodukowały wielki samolot Ju-390, który doleciał na odległość 20 km od Nowego Jorku i zawrócił do Francji. Nazistom zabrakło czasu, by zrealizować uderzenie. Bogusław Wołoszański poznaje tajemnice związane z ta historią.
 03/08/2021  20:00-20:30  (30) 
Poszukiwacze historii: Bitwa pod Drzu (151)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 12+ | Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski wykopią z ziemi kolejne zapomniane skarby.
 03/08/2021  20:30-21:00  (30) 
Budowlańcy (36)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2018 ¤ 12+ | Praca na budowie nie należy do najłatwiejszych. W serii 'Budowlańcy' widzowie zobaczą, jak radzą sobie profesjonalne ekipy budowlane, amatorzy i osadzeni w zakładzie karnym. Będzie także pokazane, jak wygląda atmosfera na placu budowy oraz wyjaśnione, co znaczą np. szalunki.
 03/08/2021  21:00-21:30  (30) 
Nie mów do mnie śmieciarzu! (24)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 12+ | Program przybliża kulisy pracy osób zatrudnionych w służbach odbierania odpadów komunalnych. Widzowie mają okazję przekonać się, z jakimi wyzwaniami muszą mierzyć się oni każdego dnia oraz podejrzeć, jak radzą sobie w trudnych sytuacjach.
 03/08/2021  21:30-22:00  (30) 
Więzienie (26)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 12+ | Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej. | ¤ Reżyseria: Athena Sawidis
 03/08/2021  22:00-22:30  (30) 
Więzienie (27)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 12+ | Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej. | ¤ Reżyseria: Athena Sawidis
 03/08/2021  22:30-23:00  (30) 
997 - Fajbusiewicz na tropie (11)
¤ Magazyn Kryminalny ¤ Polska ¤ 2013 ¤ 16+ | Twórcy programu przedstawią sylwetki najbardziej niebezpiecznych przestępców w Polsce, rekonstrukcje brutalnych morderstw oraz okrutnych zbrodni. Prowadzący dociera do miejsca zbrodni, przeprowadza wywiady ze świadkami zdarzeń, policjantami, którzy prowadzą dochodzenie, oraz bliskimi ofiar. Przy pomocy kryminologów autorzy prezentują inscenizację wydarzeń. Dzięki programom Michała Fajbusiewicza dotąd udało się namierzyć i zatrzymać ponad trzystu przestępców. | W pierwszej części odcinka dziennikarz śledczy przedstawi sprawę morderstwa Leszka Gierszendorfa ze Strzałkowa. Rodzina ofiary twierdzi, że dnia, w którym dokonano zabójstwa, strzałkowianin pojechał do Poznania odebrać dług. Fajbusiewicz spróbuje odpowiedzieć na pytanie, czy mordercą mógł być dłużnik. W drugiej części odcinka prowadzący przypomni głośną sprawę zabójstwa małżeństwa z Niemiec. Para przyjechała do Warszawy luksusowym campervanem. Elegancki samochód był jedynie przykrywką dla przestępczej działalności turystów.
 03/08/2021  23:00-23:30  (30) 
997 - Fajbusiewicz na tropie (12)
¤ Magazyn Kryminalny ¤ Polska ¤ 2013 ¤ 16+ | Twórcy programu przedstawią sylwetki najbardziej niebezpiecznych przestępców w Polsce, rekonstrukcje brutalnych morderstw oraz okrutnych zbrodni. Prowadzący dociera do miejsca zbrodni, przeprowadza wywiady ze świadkami zdarzeń, policjantami, którzy prowadzą dochodzenie, oraz bliskimi ofiar. Przy pomocy kryminologów autorzy prezentują inscenizację wydarzeń. Dzięki programom Michała Fajbusiewicza dotąd udało się namierzyć i zatrzymać ponad trzystu przestępców. | Michał Fajbusiewicz powraca do serii zabójstw nastolatek na Kaszubach w latach 1994-1995. Wszystkie zbrodnie zostały dokonane na tle seksualnym. Dziennikarz przedstawia też podobne morderstwo, którego ofiarą była Iza, trzynastoletnia mieszkanka Gdyni. Następnie reporter kontaktuje się z rodziną Brzozowskich z Zelowa, właścicielami hurtowni materiałów budowlanych. Kilka lat temu usiłowano zamordować jednego z ich synów, który przez prawie cztery lata przed śmiercią był w stanie wegetatywnym. Do tej pory nie udało się ustalić motywów zbrodni, ani schwytać przestępców.
 03/08/2021  23:30-00:00  (30) 
997 - Fajbusiewicz na tropie (13)
¤ Magazyn Kryminalny ¤ Polska ¤ 2014 ¤ 16+ | Dziennikarz śledczy Michał Fajbusiewicz prezentuje niewyjaśnione dotąd zbrodnie. Sprawy, którymi się zajmuje, zostały najczęściej umorzone przez prokuraturę, a policja nie ma szans na wykrycie sprawców. Ich publikacja w telewizji jest jedną z niewielu szans na dotarcie do osób, które mogą pomóc w rozwiązaniu tych zagadek kryminalnych. | Michał Fajbusiewicz prezentuje dwie makabryczne zbrodnie. Pierwsza ze spraw dotyczy śmierci 74-letniej Zofii Piątkowskiej, która od lat cierpiała na zaniki pamięci. Co jakiś czas staruszka wyruszała w podróż po Polsce, by odwiedzić dawną nieżyjącą siostrę. Po jakimś czasie policjanci przywozili ją bezpiecznie do domu. W 2008 roku kobieta zaginęła. Jej porąbane ciało znaleziono kilka miesięcy później w Krakowie. Nie ustalono tożsamości mordercy. Druga sprawa dotyczy zabójstwa Edyty, wychowanki domu dziecka. Dziewczyna poznała Sławomira Pawlika i zamieszkała z nim. Mężczyzna miesiącami się nad nią znęcał. W 1992 roku zniknęła bez śladu. Po kilku miesiącach w Poznaniu znaleziono jej zwłoki przetrzymywane w lodówce. Pawlik jest poszukiwany do dziś.
 04/08/2021  00:00-01:00  (60) 
Kama Sutra (7)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2011 ¤ 16+ | Program, w którym dwie konkurujące ze sobą pary muszą odtworzyć pozycje seksualne z oryginalnej hinduskiej Kamasutry. Uzupełnienie akcji stanowią szczere wyznania na temat oczekiwań, fantazji i rozczarowań, odkrywające blaski i cienie intymnego pożycia Polaków. Zwierzenia i pozycje komentuje obecny w studiu seksuolog i prowadzący Mariusz Kałamaga.
 04/08/2021  01:00-02:00  (60) 
Kama Sutra (8)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2011 ¤ 16+ | Program, w którym dwie konkurujące ze sobą pary muszą odtworzyć pozycje seksualne z oryginalnej hinduskiej Kamasutry. Uzupełnienie akcji stanowią szczere wyznania na temat oczekiwań, fantazji i rozczarowań, odkrywające blaski i cienie intymnego pożycia Polaków. Zwierzenia i pozycje komentuje obecny w studiu seksuolog i prowadzący Mariusz Kałamaga.
 04/08/2021  02:00-03:00  (60) 
Kama Sutra (9)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2011 ¤ 16+ | Program, w którym dwie konkurujące ze sobą pary muszą odtworzyć pozycje seksualne z oryginalnej hinduskiej Kamasutry. Uzupełnienie akcji stanowią szczere wyznania na temat oczekiwań, fantazji i rozczarowań, odkrywające blaski i cienie intymnego pożycia Polaków. Zwierzenia i pozycje komentuje obecny w studiu seksuolog i prowadzący Mariusz Kałamaga.
 04/08/2021  03:00-03:30  (30) 
Łowca pedofilów: Słowo harcerza (57)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 16+ | Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki. Poza nieodłącznym towarzyszem - psem Sarą, partneruje mu profesjonalna asystentka-pozorantka. Razem przemierzają Polskę, aby skutecznie zapobiegać przestępczości seksualnej, której ofiarami są nieletni.
 04/08/2021  03:30-04:00  (30) 
Łowca pedofilów: Grupa wsparcia (58)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 16+ | Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki. Poza nieodłącznym towarzyszem - psem Sarą, partneruje mu profesjonalna asystentka-pozorantka. Razem przemierzają Polskę, aby skutecznie zapobiegać przestępczości seksualnej, której ofiarami są nieletni.
 04/08/2021  04:00-04:30  (30) 
Najśmieszniejsze filmiki świata (35)
¤ Program Rozrywkowy ¤ USA ¤ 2015 ¤ 12+ | Program prezentuje najśmieszniejsze zdarzenia, jakie przytrafiają się nam każdego dnia. Nie zabraknie nagrań z rozmaitych uroczystości, dziecięcych żartów i nieudanych popisów, a wszystko to podzielone na odcinki tematyczne.
 04/08/2021  04:30-05:00  (30) 
Najśmieszniejsze filmiki świata (36)
¤ Program Rozrywkowy ¤ USA ¤ 2015 ¤ 12+ | Program prezentuje najśmieszniejsze zdarzenia, jakie przytrafiają się nam każdego dnia. Nie zabraknie nagrań z rozmaitych uroczystości, dziecięcych żartów i nieudanych popisów, a wszystko to podzielone na odcinki tematyczne.
 04/08/2021  05:00-05:30  (30) 
Okrągła planeta (2)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Wielka Brytania ¤ 2016 ¤ 12+ | Autorzy sięgają do archiwów programów o historii naturalnej BBC, aby na nowo opowiedzieć najciekawsze historie dotyczące Ziemi.
 04/08/2021  05:30-06:00  (30) 
Okrągła planeta (3)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Wielka Brytania ¤ 2016 ¤ 12+ | Autorzy sięgają do archiwów programów o historii naturalnej BBC, aby na nowo opowiedzieć najciekawsze historie dotyczące Ziemi.
 04/08/2021  06:00-07:00  (60) 
Dziwny jest świat widziany z kosmosu (18)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Wielka Brytania ¤ 2017 ¤ 12+ | Ziemię obiega ponad 4 tysiące satelitów. Każdego dnia odkrywają one nowe, zdumiewające i niewytłumaczalne zjawiska. Serial zawiera przegląd najbardziej spektakularnych z nich.
 04/08/2021  07:00-08:05  (65) 
Tajne akta nazistów (4)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Wielka Brytania ¤ 2015 ¤ 12+ | Zbrodnie III Rzeszy od dawna są przedmiotem szczegółowych badań naukowców. Twórcy prezentują widzom zawartość dokumentów, które dotychczas pozostawały utajnione. Pokazują również wyniki najnowszych analiz wskazujących na osobliwe przekonania nazistów, które pchały ich do dominacji nad światem. Prezentują mroczną prawdę na temat mitu rasy aryjskiej, przez przekonania Hitlera o byciu wodzem narodu wybranego, po nazistowski islamizm, który obecnie terroryzuje świat. Serial ujawnia nieznane dotąd szalone i mroczne idee, na bazie których powstała III Rzesza. | ¤ W tym odcinku: Widzowie poznają niezaprzeczalne dowody świadczące o tym, że u schyłku Trzeciej Rzeszy naziści prowadzili szeroko zakrojone prace badawcze nad bronią biologiczną.
 04/08/2021  08:05-09:00  (55) 
Największe statki świata (5)
¤ Serial Dokumentalny ¤ 2019 ¤ 2019 | Twórcy programu prezentują największe statki świata. Widzowie mogą zajrzeć do ich wnętrza i zobaczyć, jak żeglują po najróżniejszych morzach i oceanach.
 04/08/2021  09:00-10:00  (60) 
Największe statki świata (6)
¤ Serial Dokumentalny ¤ 2019 ¤ 2019 | Twórcy programu prezentują największe statki świata. Widzowie mogą zajrzeć do ich wnętrza i zobaczyć, jak żeglują po najróżniejszych morzach i oceanach.
 04/08/2021  10:00-11:00  (60) 
Więzienny świat (3)
¤ Serial Dokumentalny ¤ USA ¤ 2013 ¤ 12+ | Światowy przebój telewizyjny ukazujący kulisy więziennego życia. W celach przebywają nie tylko zagorzali kryminaliści, ale także przestępcy, którzy się nawrócili. Widzowie mogą przyglądać się ich perypetiom i problemom, takim jak ucieczki z zakładów karnych, akty przemocy, choroby psychiczne, czy rozterki miłosne.
 04/08/2021  11:00-12:00  (60) 
Więzienny świat (4)
¤ Serial Dokumentalny ¤ USA ¤ 2013 ¤ 12+ | Światowy przebój telewizyjny ukazujący kulisy więziennego życia. W celach przebywają nie tylko zagorzali kryminaliści, ale także przestępcy, którzy się nawrócili. Widzowie mogą przyglądać się ich perypetiom i problemom, takim jak ucieczki z zakładów karnych, akty przemocy, choroby psychiczne, czy rozterki miłosne.
 04/08/2021  12:00-12:30  (30) 
Hardkorowy lombard (9)
¤ Serial Dokumentalny ¤ USA ¤ 2009 ¤ 12+ | Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.
 04/08/2021  12:30-13:00  (30) 
Hardkorowy lombard (10)
¤ Serial Dokumentalny ¤ USA ¤ 2009 ¤ 12+ | Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.
 04/08/2021  13:00-13:30  (30) 
Hardkorowy lombard 3 (11)
¤ Serial Dokumentalny ¤ USA ¤ 2011 ¤ 12+ | Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.
 04/08/2021  13:30-14:00  (30) 
Hardkorowy lombard 3 (12)
¤ Serial Dokumentalny ¤ USA ¤ 2011 ¤ 12+ | Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit, który zajmuje ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni. Każdego dnia Les, Seth i Ashley spotykają dziesiątki klientów zainteresowanych sprzedażą rozmaitych przedmiotów, m.in. instrumentów muzycznych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, a nawet pojazdów i broni. Wielu z nich przecenia wartość oferowanych przez siebie przedmiotów, co prowadzi do sportów i niebezpiecznych sytuacji.
 04/08/2021  14:00-14:30  (30) 
Polska w monitoringu (29)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2016 ¤ 12+ | Polska rzeczywistość widziana okiem kamer monitoringu. Urządzenia rejestrują zdarzenia banalne, śmieszne, a niekiedy straszne. Każdego dnia, 24 godziny na dobę, operatorzy monitoringu obserwują Polaków. To nierzadko od ich refleksu zależy zdrowie i życie innych.
 04/08/2021  14:30-15:00  (30) 
Polska w monitoringu (30)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2016 ¤ 12+ | Polska rzeczywistość widziana okiem kamer monitoringu. Urządzenia rejestrują zdarzenia banalne, śmieszne, a niekiedy straszne. Każdego dnia, 24 godziny na dobę, operatorzy monitoringu obserwują Polaków. To nierzadko od ich refleksu zależy zdrowie i życie innych.
 04/08/2021  15:00-15:30  (30) 
Polacy w świecie: Chicago (28)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2015 ¤ 12+ | Twórcy programu przemierzają świat w poszukiwaniu Polaków, którzy wyjechali za granicę i rozpoczęli nowe życie w obcym kraju. Wszędzie można spotkać Polaków, którzy udowadniają, że choć wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, to nie zawsze ten dom musi być w Polsce. Widzowie dowiedzą się m.in., czy żałują swojej decyzji o wyjeździe, jak sobie radzą, gdzie pracują i ile zarabiają. Bohaterowie programu opowiedzą również, jakie były ich oczekiwania i czy przeprowadzka je spełniła.
 04/08/2021  15:30-16:00  (30) 
Polacy w świecie: Meksyk (29)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2015 ¤ 12+ | Twórcy programu przemierzają świat w poszukiwaniu Polaków, którzy wyjechali za granicę i rozpoczęli nowe życie w obcym kraju. Wszędzie można spotkać Polaków, którzy udowadniają, że choć wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, to nie zawsze ten dom musi być w Polsce. Widzowie dowiedzą się m.in., czy żałują swojej decyzji o wyjeździe, jak sobie radzą, gdzie pracują i ile zarabiają. Bohaterowie programu opowiedzą również, jakie były ich oczekiwania i czy przeprowadzka je spełniła.
 04/08/2021  16:00-16:30  (30) 
Poszukiwacze historii: Odkopane w Brzegu (134)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 12+ | Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski wykopią z ziemi kolejne zapomniane skarby.
 04/08/2021  16:30-17:00  (30) 
Poszukiwacze historii: Wałcz - śladem relacji Piwowara (135)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 12+ | Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski wykopią z ziemi kolejne zapomniane skarby.
 04/08/2021  17:00-17:30  (30) 
Poszukiwacze historii: Śladem Regenitera (136)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 12+ | Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski wykopią z ziemi kolejne zapomniane skarby.
 04/08/2021  17:30-18:00  (30) 
Poszukiwacze historii: Ludzie listy piszą (137)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 12+ | Olaf Popkiewicz oraz Sebastian Witkowski wykopią z ziemi kolejne zapomniane skarby.
 04/08/2021  18:00-18:30  (30) 
Pociągi (4)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 12+ | Program prezentuje widzom, jak funkcjonują pociągi i w jaki sposób wygląda praca na kolei. Jest ona szczególnie ciekawa, gdy ma się świadomość, że każdy skład skrywa swoje własne tajemnice.
 04/08/2021  18:30-19:00  (30) 
Polski lombard Walusia (12)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2020 ¤ 12+ | Rodzina Walczaków prowadzi lombard w Siemianowicach Śląskich i pokazuje widzom, na czym polega praca w miejscu, w którym można sprzedawać zbędne przedmioty. | ¤ Reżyseria: Jakub Kowalski
 04/08/2021  19:00-19:30  (30) 
Budowlańcy (36)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2018 ¤ 12+ | Praca na budowie nie należy do najłatwiejszych. W serii 'Budowlańcy' widzowie zobaczą, jak radzą sobie profesjonalne ekipy budowlane, amatorzy i osadzeni w zakładzie karnym. Będzie także pokazane, jak wygląda atmosfera na placu budowy oraz wyjaśnione, co znaczą np. szalunki.
 04/08/2021  19:30-20:00  (30) 
Nie mów do mnie śmieciarzu! (25)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 12+ | Program przybliża kulisy pracy osób zatrudnionych w służbach odbierania odpadów komunalnych. Widzowie mają okazję przekonać się, z jakimi wyzwaniami muszą mierzyć się oni każdego dnia oraz podejrzeć, jak radzą sobie w trudnych sytuacjach.
 04/08/2021  20:00-20:30  (30) 
Tak się kręcą rodzinne interesy (18)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2020 ¤ 12+ | Serial pokazuje, jak wyglądają relacje między ludźmi, którzy prowadzą rodzinne interesy. Uczestnicy programu czasem się kłócą, jednak w trudnych sytuacjach zawsze mogą na siebie liczyć. | ¤ Reżyseria: Athena Sawidis
 04/08/2021  20:30-21:00  (30) 
Hardcorowa miłość (5)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2020 ¤ 16+ | Program opowiada o kobietach, które wiążą się z mężczyznami z miasta. Ich kandydaci często bywają brutalni, miewają też problemy z prawem. Twórcy serii próbują zrozumieć, co skłania kobiety do takich wyborów.
 04/08/2021  21:00-21:30  (30) 
Łowca pedofilów (115)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 16+ | Wrocławianin Krzysztof Dymkowski zasłynął jako łowca pedofilów. W internecie znajduje ludzi, którzy umawiają się z dziećmi, by uprawiać z nimi seks, a następnie wspólnie z policją organizuje na nich zasadzki. Poza nieodłącznym towarzyszem - psem Sarą, partneruje mu profesjonalna asystentka-pozorantka. Razem przemierzają Polskę, aby skutecznie zapobiegać przestępczości seksualnej, której ofiarami są nieletni.
 04/08/2021  21:30-22:00  (30) 
Więzienie (28)
¤ Serial Dokumentalny ¤ Polska ¤ 2019 ¤ 12+ | Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej. | ¤ Reżyseria: Athena Sawidis