Polsat Comedy Central Extra parced: 02/08/2021 04:18:07
program count: 136
datetimenamedescr
 01/08/2021  22:00-22:30  (30) 
Miasteczko South Park 12 (13)
¤ Serial Animowany Dla Dorosłych ¤ USA ¤ 2008 | Kolejna seria jednej z najbardziej skandalizujących kreskówek w historii animacji. Bohaterowie używają całej gamy wymyślnych przekleństw, otwarcie rozmawiają na tematy tabu, poruszają problemy seksualności bez najmniejszego skrępowania i popularyzują tzw. humor etniczny, za który w Stanach Zjednoczonych można stracić pracę. Głównymi postaciami są koledzy z jednej klasy: Eric Cartman, rozpieszczony, tłusty i złośliwy dzieciak, uosobienie egoisty, rasisty i antysemity, Kenny McCormick chłopiec z z biednej, patologicznej rodziny, obiekt kpin Cartmana, w większości odcinków w nietypowy sposób zabijany, wywodzący się z rodziny ortodoksyjnych Żydów Kyle Broflovski oraz najmądrzejszy i najspokojniejszy z całej czwórki Stan Marsh, beznadziejnie zakochany w szkolnej koleżance, Wendy.
 01/08/2021  22:30-23:00  (30) 
Miasteczko South Park 12: Nieuziemialny (14)
¤ Serial Animowany Dla Dorosłych ¤ USA ¤ 2008 | Kolejna seria jednej z najbardziej skandalizujących kreskówek w historii animacji. Bohaterowie używają całej gamy wymyślnych przekleństw, otwarcie rozmawiają na tematy tabu, poruszają problemy seksualności bez najmniejszego skrępowania i popularyzują tzw. humor etniczny, za który w Stanach Zjednoczonych można stracić pracę. Głównymi postaciami są koledzy z jednej klasy: Eric Cartman, rozpieszczony, tłusty i złośliwy dzieciak, uosobienie egoisty, rasisty i antysemity, Kenny McCormick chłopiec z z biednej, patologicznej rodziny, obiekt kpin Cartmana, w większości odcinków w nietypowy sposób zabijany, wywodzący się z rodziny ortodoksyjnych Żydów Kyle Broflovski oraz najmądrzejszy i najspokojniejszy z całej czwórki Stan Marsh, beznadziejnie zakochany w szkolnej koleżance, Wendy. | ¤ W tym odcinku: Butters, mając dość tego, jak traktują go jego rodzice, postanawia zaangażować się w modny ostatnio wampiryzm.
 01/08/2021  23:00-23:30  (30) 
Drunk History - Pół litra historii (8)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 18+ | Celebryci, aktorzy, satyrycy oraz inne znane osoby ze świata rozrywki opowiadają anegdoty związane z ważnymi wydarzeniami dotyczącymi historii Polski, będąc pod lekkim wpływem alkoholu. Występy ubarwiają scenki z udziałem aktorów przebranych w stroje z dawnych epok. | Widzowie poznają historię o pewnym legendarnym oszuście - Czesławie Śliwie oraz legendę kuloodpornego mężczyzny - Generała Świerczewskiego. W odcinku także o tym, jak Szwedzi wymyślili skręcane meble.
 01/08/2021  23:30-00:00  (30) 
Drunk History - Pół litra historii (9)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 18+ | Celebryci, aktorzy, satyrycy oraz inne znane osoby ze świata rozrywki opowiadają anegdoty związane z ważnymi wydarzeniami dotyczącymi historii Polski, będąc pod lekkim wpływem alkoholu. Występy ubarwiają scenki z udziałem aktorów przebranych w stroje z dawnych epok. | W programie o wizycie Pabla Picassa w Warszawie, o żartach księcia Jana Fryderyka, a także jego nadwornego błazna. Widzowie usłyszą również o tym, jak Jaruzelskiemu udało się odnaleźć skradziony sarkofag.
 02/08/2021  00:00-00:30  (30) 
Comedy Club 6 (7)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2021 ¤ 18+ | Przed mikrofonem stają najlepsi satyrycy amatorzy i profesjonaliści, którzy próbują swoich sił w stand-upie. Ci najlepsi potrafią rozśmieszyć widownię do łez dosłownie w kilka minut. Gospodarzem programu jest Rafał Rutkowski. | Ola Petrus wylicza, co zabrała z biura, gdy zaczęła przymusowo pracować zdalnie. Arek Jaksa Jakszewicz dzieli się historią o powstaniu Mławy. Jasiek Borkowski opowiada o przyjacielu z rozdwojeniem jaźni.
 02/08/2021  00:30-01:00  (30) 
Comedy Club 6 (8)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2021 ¤ 18+ | Przed mikrofonem stają najlepsi satyrycy amatorzy i profesjonaliści, którzy próbują swoich sił w stand-upie. Ci najlepsi potrafią rozśmieszyć widownię do łez dosłownie w kilka minut. Gospodarzem programu jest Rafał Rutkowski.
 02/08/2021  01:00-01:30  (30) 
Blok Ekipa 3: Poszukiwacze zaginionego szmalu/ Królowie życia/ Buda nie daje żyć/ Dziewczyna gangstera (7)
¤ Serial Animowany Dla Dorosłych ¤ Polska ¤ 2018 ¤ 18+ | Przygody trzech młodych chuliganów z warszawskiego Grochowa - Spejsona, Wala i Wojtasa. Ich czas wypełnia głównie popijanie alkoholu na osiedlowej ławce, oraz sięganie po inne, często zakazane, używki. Chłopcy są też wielkimi fanami hip-hopu. Zwykle nie posiadają przy sobie pieniędzy, dlatego muszą zajmować się również wymuszeniami i kradzieżami. | ¤ W tym odcinku: Spejson otrzymuje informację o aresztowaniu dilera, który porzucił pieniądze w okolicy torów. Ekipa postanawia odnaleźć gotówkę. Tymczasem Wojtas podrywa dziewczynę gangstera.
 02/08/2021  01:30-02:00  (30) 
Blok Ekipa 3: Fachowcy/Cygańska wróżba/Rasowana bawara (8)
¤ Serial Animowany Dla Dorosłych ¤ Polska ¤ 2018 ¤ 18+ | Przygody trzech młodych chuliganów z warszawskiego Grochowa - Spejsona, Wala i Wojtasa. Ich czas wypełnia głównie popijanie alkoholu na osiedlowej ławce, oraz sięganie po inne, często zakazane, używki. Chłopcy są też wielkimi fanami hip-hopu. Zwykle nie posiadają przy sobie pieniędzy, dlatego muszą zajmować się również wymuszeniami i kradzieżami. | ¤ W tym odcinku: Walu odnawia samochód Wojtasa. Koledzy popisują się, jeżdżąc po okolicy. Wkrótce spotykają Cygankę. Tylko Spejson zgadza się, by mu powróżyła.
 02/08/2021  02:00-02:30  (30) 
Włatcy móch 7: Lekcja 82: Zima w mieśdzie (3)
¤ Serial Animowany Dla Dorosłych ¤ Polska ¤ 2009 ¤ 16+ | Pełne odważnego humoru perypetie czterech ośmiolatków z klasy II b. Najmądrzejszy z całej paczki Konieczko jest zdeklarowanym ateistą. Dzięki swojej inteligencji zamierza przejąć kiedyś władzę nad światem. Póki co wiedza przeszkadza mu w codziennej komunikacji z otoczeniem. Anusiak odznacza się największym brakiem kultury i jest najsilniejszy wśród kolegów. Jest synem chłopa i planuje kiedyś założyć związek zawodowy. Najbogatszy i najsprytniejszy Maślana to kapitalista, który jest przekonany, że wszystko można kupić. Zombie Czesio, w którym za życia skumulowały się liczne wady rozwojowe i genetyczne, marzy o tym, by zostać piosenkarzem. W przeciwieństwie do swoich kumpli jest miły i życzliwy. Cała czwórka nieustannie naraża się swojej nauczycielce, surowej pani Frał. Niesforne łobuzy często też dokuczają koleżance z klasy, Andżelice, która przeprowadziła się z rodzicami do Polski ze Stanów. Odważna i wygadana dziewczynka w przyszłości planuje bogato wyjść za mąż. | ¤ W tym odcinku: Nadchodzi zima. Uczniowie z klasy IIb spędzają ferie w mieście. Niestety, Maślana, Konieczko, Anusiak i Czesio zamiast odpoczywać, muszą zmierzyć się z nowymi kłopotami. Wpierw zastanawiają się, jak zdobyć pieniądze, a potem mają problemy z kolegą z klasy, Zajkowskim. Na drodze do ich szczęścia stają również dziewczyny. Wkrótce jednak wszystko zaczyna się układać po myśli przyjaciół. | ¤ Reżyseria: Bartek Kędzierski
 02/08/2021  02:30-03:00  (30) 
Włatcy móch 7: Lekcja 83: Lodowiho (4)
¤ Serial Animowany Dla Dorosłych ¤ Polska ¤ 2009 ¤ 16+ | Pełne odważnego humoru perypetie czterech ośmiolatków z klasy II b. Najmądrzejszy z całej paczki Konieczko jest zdeklarowanym ateistą. Dzięki swojej inteligencji zamierza przejąć kiedyś władzę nad światem. Póki co wiedza przeszkadza mu w codziennej komunikacji z otoczeniem. Anusiak odznacza się największym brakiem kultury i jest najsilniejszy wśród kolegów. Jest synem chłopa i planuje kiedyś założyć związek zawodowy. Najbogatszy i najsprytniejszy Maślana to kapitalista, który jest przekonany, że wszystko można kupić. Zombie Czesio, w którym za życia skumulowały się liczne wady rozwojowe i genetyczne, marzy o tym, by zostać piosenkarzem. W przeciwieństwie do swoich kumpli jest miły i życzliwy. Cała czwórka nieustannie naraża się swojej nauczycielce, surowej pani Frał. Niesforne łobuzy często też dokuczają koleżance z klasy, Andżelice, która przeprowadziła się z rodzicami do Polski ze Stanów. Odważna i wygadana dziewczynka w przyszłości planuje bogato wyjść za mąż. | ¤ W tym odcinku: Trwa akcja "zima w mieście". Ponieważ w szkole planowany jest generalny remont, więc zajęcia dla klasy IIb zostają częściowo przeniesione na lodowisko. Uczniowie bardzo cieszą się z takiego obrotu sprawy. Maślana, Konieczko, Czesio oraz Anusiak postanawiają wykorzystać nadarzającą się okazję, by dokuczyć nielubianemu koledze, Zajkosiowi. Chłopcy postanawiają zmierzyć się z nim podczas meczu hokejowego. Nie mogą się wprost doczekać się terminu rozgrywek. | ¤ Reżyseria: Bartek Kędzierski
 02/08/2021  03:00-03:30  (30) 
Mike i Molly 3: Thanksgiving Is Cancelled (7)
¤ Serial Komediowy ¤ USA ¤ 2012 ¤ 0+ | Kolejna część zabawnych perypetii dwojga otyłych ludzi, którzy poznają się na spotkaniach osób walczących z nadwagą. Mike (Billy Gardell) - funkcjonariusz policji oraz Molly (Melissa McCarthy) - nauczycielka od pierwszej chwili wpadają sobie w oko. Aby być razem, muszą jednak pokonać wiele przeciwności m.in. kompleksy oraz słowa krytyki, których tak bardzo się obawiają. | ¤ W tym odcinku: Mike i Molly od kilku tygodni starają się o dziecko. Ponieważ ich wysiłki nie przynoszą rezultatów, Mike zaczyna odczuwać niepokój. Udaje się po radę do Carla i Samuela. | ¤ Reżyseria: Phill Lewis | ¤ Występują: Melissa McCarthy, Billy Gardell, Reno Wilson, Katy Mixon
 02/08/2021  03:30-03:30  (0) 
Mike i Molly 3: Mike Likes Briefs (8)
¤ Serial Komediowy ¤ USA ¤ 2012 ¤ 0+ | Kolejna część zabawnych perypetii dwojga otyłych ludzi, którzy poznają się na spotkaniach osób walczących z nadwagą. Mike (Billy Gardell) - funkcjonariusz policji oraz Molly (Melissa McCarthy) - nauczycielka od pierwszej chwili wpadają sobie w oko. Aby być razem, muszą jednak pokonać wiele przeciwności m.in. kompleksy oraz słowa krytyki, których tak bardzo się obawiają. | ¤ W tym odcinku: Zbliża się Święto Dziękczynienia. Mike jest chory, lecz żona nie traktuje tej sytuacji z należytą powagą, lecz cieszy się, że nie będzie musiała przygotowywać uroczystej kolacji dla ich znajomych. | ¤ Reżyseria: Phill Lewis | ¤ Występują: Melissa McCarthy, Billy Gardell, Reno Wilson, Katy Mixon
 02/08/2021  03:30-04:00  (30) 
Comedy Club 6 (9)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2021 ¤ 18+ | Przed mikrofonem stają najlepsi satyrycy amatorzy i profesjonaliści, którzy próbują swoich sił w stand-upie. Ci najlepsi potrafią rozśmieszyć widownię do łez dosłownie w kilka minut. Gospodarzem programu jest Rafał Rutkowski.
 02/08/2021  04:00-04:30  (30) 
Graczykowie: Szachy (39)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2000 ¤ 12+ | Państwo Graczykowie to miłośnicy wszelkich loterii, gier i konkursów. Z trójki ich dzieci na kontynuatora rodzinnej tradycji zapowiada się tylko najmłodszy syn, Lucuś. | ¤ W tym odcinku: Buła ma poważny problem. Musi wybrać między dwiema narzeczonymi. O pomoc prosi wróżkę. Ta ostrzega go przed bardzo poważnym niebezpieczeństwem. Tymczasem Graczykowie wygrywają w konkursie zegary szachowe. Wiesiek dokupuje szachy, a Buła uczy go grać. Niestety przepowiednie wróżki spełniają się bezwzględnie. | ¤ Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński | ¤ Występują: Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki
 02/08/2021  04:30-05:00  (30) 
Graczykowie: Pajęczynka (40)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2000 ¤ 12+ | Państwo Graczykowie to miłośnicy wszelkich loterii, gier i konkursów. Z trójki ich dzieci na kontynuatora rodzinnej tradycji zapowiada się tylko najmłodszy syn, Lucuś. | ¤ W tym odcinku: Wiesiek ma duże kłopoty finansowe. Jednocześnie zauważa, że w jego mieszkaniu jest brudno. Ponieważ Jadzia nie lubi sprzątać, Graczykowie zwracają się o pomoc do dozorcy. On jednak również nie chce się odjąć tej pracy. Poleca za to do pomocy kogoś zaufanego. | ¤ Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński | ¤ Występują: Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki
 02/08/2021  05:00-05:30  (30) 
Graczykowie: Bruneta (41)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2000 ¤ 12+ | Państwo Graczykowie to miłośnicy wszelkich loterii, gier i konkursów. Z trójki ich dzieci na kontynuatora rodzinnej tradycji zapowiada się tylko najmłodszy syn, Lucuś. | ¤ W tym odcinku: Graczykowie mają duże problemy finansowe. Akurat pewna firma decyduje się powiesić na ścianie ich kamienicy wielki billboard reklamowy. Wszyscy lokatorzy otrzymują za to kilkuset złotowe honoraria. Wkrótce okazuje się, że umieszczenie reklamy wiąże się z wieloma niedogodnościami. Tymczasem Buła przychodzi do Graczyków, by poznać tajemniczą "brunetę", która ponoć wynajęła u nich pokój. | ¤ Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński | ¤ Występują: Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki
 02/08/2021  05:30-06:00  (30) 
Mike i Molly 3: Fish for Breakfast (11)
¤ Serial Komediowy ¤ USA ¤ 2012 ¤ 0+ | Kolejna część zabawnych perypetii dwojga otyłych ludzi, którzy poznają się na spotkaniach osób walczących z nadwagą. Mike (Billy Gardell) - funkcjonariusz policji oraz Molly (Melissa McCarthy) - nauczycielka od pierwszej chwili wpadają sobie w oko. Aby być razem, muszą jednak pokonać wiele przeciwności m.in. kompleksy oraz słowa krytyki, których tak bardzo się obawiają. | ¤ W tym odcinku: Mike i Molly wciąż starają się o dziecko. By zwiększyć swoje szanse na powodzenie tej misji, postanawiają zdrowiej się odżywiać i zrezygnować z kofeiny. | ¤ Reżyseria: Phill Lewis | ¤ Występują: Melissa McCarthy, Billy Gardell, Reno Wilson, Katy Mixon
 02/08/2021  06:00-06:30  (30) 
Mike i Molly 3: Molly's Birthday (12)
¤ Serial Komediowy ¤ USA ¤ 2012 ¤ 0+ | Kolejna część zabawnych perypetii dwojga otyłych ludzi, którzy poznają się na spotkaniach osób walczących z nadwagą. Mike (Billy Gardell) - funkcjonariusz policji oraz Molly (Melissa McCarthy) - nauczycielka od pierwszej chwili wpadają sobie w oko. Aby być razem, muszą jednak pokonać wiele przeciwności m.in. kompleksy oraz słowa krytyki, których tak bardzo się obawiają. | ¤ W tym odcinku: Mike chciałby uczcić urodziny swojej żony w szczególny sposób. Z tym celu przygotowuje dla Molly niespodziankę. Po spożyciu lodów musi jednak zmienić swoje plany. | ¤ Reżyseria: Mark Roberts | ¤ Występują: Melissa McCarthy, Billy Gardell, Reno Wilson, Katy Mixon
 02/08/2021  06:30-07:00  (30) 
Mamuśka: Cotton Candy and Blended Fish (11)
¤ Serial Komediowy ¤ USA ¤ 2013 | Samotna matka Christy (Anna Faris) po wygranej walce z nałogiem stara się rozpocząć nowe życie i pogodzić wychowanie dwójki dzieci - nastoletniej Violet (Sadie Calvano) i młodszego Roscoe (Blake Garrett Rosenthal) - z pracą kelnerki w restauracji. Musi znosić przy tym humory i ostre komentarze swojej matki, Bonnie (Allison Janney), która nie ułatwia jej i tak już trudnego zadania. | ¤ W tym odcinku: Christy i Bonnie stają na głowie, by pomóc chorej przyjaciółce... i jej ośmiu kotom. Violet jest sfrustrowana codziennością podczas ciąży. | ¤ Reżyseria: Jeff Greenstein | ¤ Występują: Matt Jones, Anna Faris, Allison Janney, Sadie Calvano
 02/08/2021  07:00-07:30  (30) 
Mamuśka: Corned Beef and Handcuffs (12)
¤ Serial Komediowy ¤ USA ¤ 2013 | Samotna matka Christy (Anna Faris) po wygranej walce z nałogiem stara się rozpocząć nowe życie i pogodzić wychowanie dwójki dzieci - nastoletniej Violet (Sadie Calvano) i młodszego Roscoe (Blake Garrett Rosenthal) - z pracą kelnerki w restauracji. Musi znosić przy tym humory i ostre komentarze swojej matki, Bonnie (Allison Janney), która nie ułatwia jej i tak już trudnego zadania. | ¤ W tym odcinku: Bonnie i kucharz Rudy zaczęli się spotykać. Wkrótce Christy o wszystkim się dowiaduje. | ¤ Reżyseria: Jon Cryer | ¤ Występują: Matt Jones, Anna Faris, Allison Janney, Sadie Calvano
 02/08/2021  07:30-07:40  (10) 
Ucho Prezesa: Nowy gabinet (1)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju, wciela się w tytułowego prezesa, którego pierwowzorem jest lider partii rządzącej. Polityk zasiada w swoim gabinecie, gdzie przyjmuje zarówno przedstawicieli obozu rządowego, by słuchać sprawozdań oraz przekazywać dalsze instrukcje, jak i opozycji. W każdym odcinku zjawia się tam inny gość, a wydarzenia nawiązują do aktualnych spraw, które rozgrywają się na najwyższych szczeblach władzy w Polsce. | ¤ W tym odcinku: Mariusz oprowadza prezesa po nowo urządzonym gabinecie, na straży którego stoi niezłomna pani Basia. Od tej pory to tu będą starali dostać się wszyscy zainteresowani. | ¤ Występują: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Izabela Dąbrowska, Paweł Koślik
 02/08/2021  07:40-08:00  (20) 
Ucho Prezesa: Zarządzanie przez kryzys (2)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju, wciela się w tytułowego prezesa, którego pierwowzorem jest lider partii rządzącej. Polityk zasiada w swoim gabinecie, gdzie przyjmuje zarówno przedstawicieli obozu rządowego, by słuchać sprawozdań oraz przekazywać dalsze instrukcje, jak i opozycji. W każdym odcinku zjawia się tam inny gość, a wydarzenia nawiązują do aktualnych spraw, które rozgrywają się na najwyższych szczeblach władzy w Polsce. | ¤ W tym odcinku: Prezes wtajemnicza Mariusza, jak umiejętnie zarządzać jednostkami i całymi instytucjami poprzez samodzielnie wywołany kryzys. | ¤ Występują: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Izabela Dąbrowska, Paweł Koślik
 02/08/2021  08:00-08:20  (20) 
Ucho Prezesa: Coś wisi w powietrzu (3)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju, wciela się w tytułowego prezesa, którego pierwowzorem jest lider partii rządzącej. Polityk zasiada w swoim gabinecie, gdzie przyjmuje zarówno przedstawicieli obozu rządowego, by słuchać sprawozdań oraz przekazywać dalsze instrukcje, jak i opozycji. W każdym odcinku zjawia się tam inny gość, a wydarzenia nawiązują do aktualnych spraw, które rozgrywają się na najwyższych szczeblach władzy w Polsce. | ¤ W tym odcinku: Prezes martwi się zachowaniem jednego ze swoich ministrów. Zaprasza go na prywatną rozmowę na tematy zawodowe. Podczas spotkania sprawy przybierają niepokojący obrót. | ¤ Występują: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Izabela Dąbrowska, Paweł Koślik
 02/08/2021  08:20-08:35  (15) 
Ucho Prezesa: Na czym stoimy? (4)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju, wciela się w tytułowego prezesa, którego pierwowzorem jest lider partii rządzącej. Polityk zasiada w swoim gabinecie, gdzie przyjmuje zarówno przedstawicieli obozu rządowego, by słuchać sprawozdań oraz przekazywać dalsze instrukcje, jak i opozycji. W każdym odcinku zjawia się tam inny gość, a wydarzenia nawiązują do aktualnych spraw, które rozgrywają się na najwyższych szczeblach władzy w Polsce. | ¤ W tym odcinku: Prezes chce się rozeznać w planach gospodarczych Polski. Zaprasza na rozmowę jednego z ministrów, by zasugerować pewne ulepszenia. | ¤ Występują: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Izabela Dąbrowska, Paweł Koślik
 02/08/2021  08:35-10:30  (115) 
Kabaret na żywo: Przychodzi baba do lekarza (1)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2016 ¤ 12+ | Program z udziałem gwiazd polskiej sceny kabaretowej oraz publiczności. Na scenie zaprezentują się m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Kabaret Skeczów Męczących, Smile, Kabaret Młodych Panów i Grupa MoCarta. Wystąpią także spece od monologów - Marcin Daniec, Artur Andrus, Stanisław Tym, Jerzy Kryszak, Katarzyna Pakosińska, Cezary Pazura oraz młoda gwiazda stand-up'u Abelard Giza. Gospodarzem i prowadzącym każdego wieczoru będzie inny kabaret, który do udziału w programie zaprosi kilku wykonawców. Każdy odcinek show uświetni jedna z muzycznych gwiazd, która wykona jedną ze swoich piosenek i spróbuje swoich sił w skeczu. Wśród wykonawców pojawią się m.in. Kuba Sienkiewicz, Michał Szpak i Sound'n'Grace. | W pierwszym odcinku artyści zmierzą się z materią medyczną. W roli gospodarza programu wystąpi Kabaret Skeczów Męczących.
 02/08/2021  10:30-11:00  (30) 
Świat według Kiepskich: Rzeczy, o których się fizjologom nie śniło (5)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2010 ¤ 7+ | Przygody rodziny Kiepskich i zaprzyjaźnionych z nimi sąsiadów. Głównym bohaterem serialu jest Ferdynand Kiepski (Andrzej Grabowski), który całymi dniami, przesiadując w dresiku przed telewizorem i popijając piwko, kombinuje, "co by tu zrobić, żeby zarobić, a się nie narobić". Jest twórcą pomysłów genialnych i zarazem beznadziejnych. Wszystkie kończą się porażką - a to przez zazdrość interesownego Paździocha (Ryszard Kotys), albo prosty błąd naiwnego Boczka (Dariusz Gnatowski). | ¤ W tym odcinku: Marian Paździoch wyjawia Ferdynandowi Kiepskiemu, że od pewnego czasu prowadzi intensywny trening psychologiczny. Twierdzi, że jest w stanie siłą woli wpływać na działania innych ludzi, w tym również polskiego rządu. Ferdek nie chce w to uwierzyć. Paździoch na potwierdzenie swoich słów dematerializuje się na jego oczach... | ¤ Reżyseria: Patrick Yoka | ¤ Występują: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys
 02/08/2021  11:00-11:30  (30) 
Świat według Kiepskich: Sobowtór (6)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2010 ¤ 7+ | Przygody rodziny Kiepskich i zaprzyjaźnionych z nimi sąsiadów. Głównym bohaterem serialu jest Ferdynand Kiepski (Andrzej Grabowski), który całymi dniami, przesiadując w dresiku przed telewizorem i popijając piwko, kombinuje, "co by tu zrobić, żeby zarobić, a się nie narobić". Jest twórcą pomysłów genialnych i zarazem beznadziejnych. Wszystkie kończą się porażką - a to przez zazdrość interesownego Paździocha (Ryszard Kotys), albo prosty błąd naiwnego Boczka (Dariusz Gnatowski). | ¤ W tym odcinku: Pewnego dnia Halina czyta kolorowe pismo kobiece i spostrzega uderzające podobieństwo Ferdka do znanego milionera - Domenico Fellucciego. Gdy sąsiedzi się o tym dowiadują, stają się dla Kiepskiego zaskakująco mili. Paździoch namawia go do wykorzystania przypadkowego podobieństwa. Ferdek daje się namówić... | ¤ Reżyseria: Patrick Yoka | ¤ Występują: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys
 02/08/2021  11:30-12:00  (30) 
Przyjaciele 2: The One Where Eddie Moves In (17)
¤ Serial Komediowy ¤ USA ¤ 1995 ¤ 12+ | Dalsze losy grupy przyjaciół, mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń. | ¤ W tym odcinku: Joey bardzo cierpi, gdyż rozstał się ze swoim współlokatorem Chandlerem. Postanawia zrobić wszystko, aby do niego wrócić. Okazuje się, że Chandler też chciałby powrotu do dawnej sytuacji, ale mieszka już z Eddiem. Tymczasem Phoebe, która uwielbia śpiewać piosenki rockowe przy akompaniamencie gitary, zamierza wydać płytę. Kiedy nagrywa teledysk z jedną ze swoich piosenek, dowiaduje się, że na taśmie jest głos kogoś innego. | ¤ Reżyseria: Michael Lembeck | ¤ Występują: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc
 02/08/2021  12:00-12:30  (30) 
Przyjaciele 2: The One Where Doctor Ramoray Dies (18)
¤ Serial Komediowy ¤ USA ¤ 1995 ¤ 12+ | Dalsze losy grupy przyjaciół, mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń. | ¤ W tym odcinku: Monica i jej nowy partner przeżywają pierwsze problemy. Richard dowiaduje się o poprzednich związkach dziewczyny i dochodzi między nimi do kłótni. Joey był bardzo zadowolony z roli dr. Ramoraya, którą otrzymał w znanym serialu. Zmienia zdanie po przeczytaniu niepochlebnej recenzji w piśmie branżowym. W tym samym czasie Rachel i Ross mają bardzo podobne problemy co Monica i Richard. Chandler z kolei nie jest zachwycony swoim nowym współlokatorem. | ¤ Reżyseria: Michael Lembeck | ¤ Występują: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc
 02/08/2021  12:30-13:00  (30) 
Przyjaciele 2: The One Where Eddie Won't Go (19)
¤ Serial Komediowy ¤ USA ¤ 1995 ¤ 12+ | Dalsze losy grupy przyjaciół, mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń. | ¤ W tym odcinku: Chandler twierdzi, że jego nowy współlokator, Eddie, musi się wyprowadzić i całkiem poważnie wprowadza tę decyzję w czyn. Joey skwapliwie wykorzystuje okazję i na nowo zamieszkuje z Chandlerem. Tymczasem Monica i Rachel popadają w zadumę nad tym, co im opowiedziała Phoebe po lekturze pewnej książki o psychice współczesnych kobiet. | ¤ Reżyseria: Michael Lembeck | ¤ Występują: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc
 02/08/2021  13:00-13:30  (30) 
Przyjaciele 2: The One Where Old Yeller Dies (20)
¤ Serial Komediowy ¤ USA ¤ 1995 ¤ 12+ | Dalsze losy grupy przyjaciół, mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń. | ¤ W tym odcinku: Joey i Chandler muszą przyznać, że Richard wywiera na nich pozytywne wrażenie. Rachel nie jest zachwycona postępowaniem Rossa. Nie podoba się jej, że zaczyna on planować ich przyszłe życie. Phoebe jest sfrustrowana. Matka nie pozwalała jej w dzieciństwie oglądać smutnych fragmentów w filmach. Dlatego kobieta dopiero teraz odkrywa, że nie wszystkie filmy mają szczęśliwe zakończenia. | ¤ Reżyseria: Michael Lembeck | ¤ Występują: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc
 02/08/2021  13:30-14:05  (35) 
Co ludzie powiedzą 3: Wycieczka krajoznawcza (2)
¤ Serial Komediowy ¤ Wielka Brytania ¤ 1992 ¤ 0+ | Hiacynta Bukiet (Patricia Routledge), pretensjonalna kobieta w średnim wieku, pragnie uchodzić za kobietę z klasą, która obraca się jedynie w wyższych kręgach. Nie przyznaje się do swojego pochodzenia i wstydzi się ubogich sióstr - Róży i Stokrotki. Odgrywa damę przed spokojną i dobrze ułożoną sąsiadką Elżbietą (Josephine Tewson) i jej bratem Emmetem (David Griffin). Prowadzi to do wielu komicznych sytuacji. Męża Hiacynty, Ryszard (Clive Swift), krępuje zachowanie żony, ale dla świętego spokoju znosi wszystkie dziwactwa. | ¤ W tym odcinku: Hiacynta zmusza swojego męża Ryszarda, by towarzyszył jej podczas wycieczki. Celem wyprawy są poszukiwania pozostałości z epoki kamiennej. | ¤ Reżyseria: Harold Snoad | ¤ Występują: Patricia Routledge, Clive Swift, Josephine Tewson, Geoffrey Hughes
 02/08/2021  14:05-14:50  (45) 
Co ludzie powiedzą 3: Grill (3)
¤ Serial Komediowy ¤ Wielka Brytania ¤ 1992 ¤ 12+ | Hiacynta Bukiet (Patricia Routledge), pretensjonalna kobieta w średnim wieku, pragnie uchodzić za kobietę z klasą, która obraca się jedynie w wyższych kręgach. Nie przyznaje się do swojego pochodzenia i wstydzi się ubogich sióstr - Róży i Stokrotki. Odgrywa damę przed spokojną i dobrze ułożoną sąsiadką Elżbietą (Josephine Tewson) i jej bratem Emmetem (David Griffin). Prowadzi to do wielu komicznych sytuacji. Męża Hiacynty, Ryszard (Clive Swift), krępuje zachowanie żony, ale dla świętego spokoju znosi wszystkie dziwactwa. | ¤ W tym odcinku: Wioletta pozwala Hiacyncie spędzić weekend w swoim wiejskim domu. Pani Bukiet postanawia urządzić tam ekskluzywne przyjęcie na łonie natury. Chce w ten sposób podnieść swój status towarzyski, wzbudzić podziw i zazdrość wśród znajomych. Nie wszystko jednak układa się po jej myśli. | ¤ Reżyseria: Harold Snoad | ¤ Występują: Patricia Routledge, Clive Swift, Josephine Tewson, Geoffrey Hughes
 02/08/2021  14:50-15:30  (40) 
Co ludzie powiedzą 3: Kto jest snobem? (4)
¤ Serial Komediowy ¤ Wielka Brytania ¤ 1992 ¤ 0+ | Hiacynta Bukiet (Patricia Routledge), pretensjonalna kobieta w średnim wieku, pragnie uchodzić za kobietę z klasą, która obraca się jedynie w wyższych kręgach. Nie przyznaje się do swojego pochodzenia i wstydzi się ubogich sióstr - Róży i Stokrotki. Odgrywa damę przed spokojną i dobrze ułożoną sąsiadką Elżbietą (Josephine Tewson) i jej bratem Emmetem (David Griffin). Prowadzi to do wielu komicznych sytuacji. Męża Hiacynty, Ryszard (Clive Swift), krępuje zachowanie żony, ale dla świętego spokoju znosi wszystkie dziwactwa. | ¤ W tym odcinku: Pani Bukiet, choć jej zachowanie przeczy temu, deklaruje, że nigdy nie stara się udawać kogoś lepszego, niż jest w rzeczywistości. Kiedy dowiaduje się, że jej znajomi wyjeżdżają na Wyspy Karaibskie, postanawia, że nie będzie od nich gorsza i udaje się do biura podróży po prospekty reklamujące wyszukane wakacje. Tymczasem Powolniak zamierza pokazać Ryszardowi, jak czerpać radość z życia. | ¤ Reżyseria: Harold Snoad | ¤ Występują: Patricia Routledge, Clive Swift, Josephine Tewson, Geoffrey Hughes
 02/08/2021  15:30-16:00  (30) 
Świat według Kiepskich: Wampiry są wśród nas (8)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2010 ¤ 7+ | Przygody rodziny Kiepskich i zaprzyjaźnionych z nimi sąsiadów. Głównym bohaterem serialu jest Ferdynand Kiepski (Andrzej Grabowski), który całymi dniami, przesiadując w dresiku przed telewizorem i popijając piwko, kombinuje, "co by tu zrobić, żeby zarobić, a się nie narobić". Jest twórcą pomysłów genialnych i zarazem beznadziejnych. Wszystkie kończą się porażką - a to przez zazdrość interesownego Paździocha (Ryszard Kotys), albo prosty błąd naiwnego Boczka (Dariusz Gnatowski). | ¤ W tym odcinku: Halina po przeczytaniu artykułu w kolorowej prasie kobiecej dochodzi do wniosku, że Marian Paździoch i jego żona mogą być wampirami. Zaniepokojona tym odkryciem rozpoczyna prywatne śledztwo i oświadcza, że jeżeli okaże się to prawdą należy przebić ich serca drewnianym kołkiem. Ferdek stwierdza, że Halina jest nietolerancyjna... | ¤ Reżyseria: Patrick Yoka | ¤ Występują: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys
 02/08/2021  16:00-16:30  (30) 
Świat według Kiepskich: Po prostu być (9)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2010 ¤ 7+ | Przygody rodziny Kiepskich i zaprzyjaźnionych z nimi sąsiadów. Głównym bohaterem serialu jest Ferdynand Kiepski (Andrzej Grabowski), który całymi dniami, przesiadując w dresiku przed telewizorem i popijając piwko, kombinuje, "co by tu zrobić, żeby zarobić, a się nie narobić". Jest twórcą pomysłów genialnych i zarazem beznadziejnych. Wszystkie kończą się porażką - a to przez zazdrość interesownego Paździocha (Ryszard Kotys), albo prosty błąd naiwnego Boczka (Dariusz Gnatowski). | ¤ W tym odcinku: Ferdek i Paździoch są zaniepokojeni przedłużającą się nieobecnością ich sąsiada, Arnolda Boczka. Wkrótce okazuje się, że sąsiad wyjechał. Krążą plotki, że wstąpił do seminarium duchownego. Marian jest przerażony. Uważa, że to może grozić upadkiem polskiego Kościoła. | ¤ Występują: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys
 02/08/2021  16:30-17:00  (30) 
Świat według Kiepskich: Wszystko na sprzedaż (10)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2010 ¤ 7+ | Przygody rodziny Kiepskich i zaprzyjaźnionych z nimi sąsiadów. Głównym bohaterem serialu jest Ferdynand Kiepski (Andrzej Grabowski), który całymi dniami, przesiadując w dresiku przed telewizorem i popijając piwko, kombinuje, "co by tu zrobić, żeby zarobić, a się nie narobić". Jest twórcą pomysłów genialnych i zarazem beznadziejnych. Wszystkie kończą się porażką - a to przez zazdrość interesownego Paździocha (Ryszard Kotys), albo prosty błąd naiwnego Boczka (Dariusz Gnatowski). | ¤ W tym odcinku: Marian Paździoch składa sąsiadom ofertę nie do odrzucenia. Zamierza zatrudnić ich w swojej prywatnej korporacji. Ferdek jest oburzony. Warunki finansowe proponowane przez Paździocha okazują się jednak bardzo korzystne. W tej sytuacji Halina zmusza męża do podjęcia pracy, grożąc rozwodem... | ¤ Reżyseria: Patrick Yoka | ¤ Występują: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys
 02/08/2021  17:00-17:30  (30) 
I kto tu rządzi?: Lato miłości, część 1 (14)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2007 ¤ 0+ | Perypetie byłego piłkarza pierwszoligowego klubu, który dla dobra córki przyjął posadę... gosposi w nowej "rodzinie". W tej roli czołowy twardziel polskiego kina, Bogusław Linda, a partneruje mu Małgorzata Foremniak jako zwariowana kobieta sukcesu. | ¤ W tym odcinku: Tomek i Marta wracają z gór. Barbara wita ich wylewnie, Agata natomiast udaje, że wcale nie tęskniła za Czajką. Wszyscy wybierają się po Kamila, który chce wcześniej wrócić z kolonii. W drodze Agata i Tomek wspominają swoje wakacje z czasów dzieciństwa. Okazuje się, że jeździli wówczas w to samo miejsce, gdzie przebywa teraz Kamil. Gdy docierają do celu dowiadują się, że syn Agaty, zamiast spędzać czas nad jeziorem w towarzystwie kolegów, siedzi w namiocie ze studentką psychologii, Karoliną, która poddaje go psychoanalizie. Agata i Tomek idą na spacer. Docierają na polanę pocałunków. Okazuje się, że to właśnie tu oboje spotkali się - i pocałowali - po raz pierwszy. Na polanie zastaje ich burza. Znajdują schronienie w motelu, gdzie muszą dzielić jeden pokój. | ¤ Reżyseria: Maciej Ślesicki | ¤ Występują: Bogusław Linda, Małgorzata Foremniak, Gabriela Pietrucha, Michał Boczkowski
 02/08/2021  17:30-18:00  (30) 
I kto tu rządzi?: Lato miłości, część 2 (15)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2007 ¤ 0+ | Perypetie byłego piłkarza pierwszoligowego klubu, który dla dobra córki przyjął posadę... gosposi w nowej "rodzinie". W tej roli czołowy twardziel polskiego kina, Bogusław Linda, a partneruje mu Małgorzata Foremniak jako zwariowana kobieta sukcesu. | ¤ W tym odcinku: Agata i Tomek wspominają, że w dzieciństwie bardzo się sobie podobali. Do namiotu Kamila, w którym nocują też Barbara i Marta, przychodzi przemądrzała studentka, Karolina. Twierdzi, że obóz jest odcięty od świata, drogi zalane a Agata i Tomek - bezpieczni w motelu. Kamil razem z kolegami zamierzają dać nauczkę zarozumiałej koleżance. Planują nocną akcję - chcą podrzucić do jej namiotu żabę i zaskrońca. Tymczasem Tomek psuje miłą atmosferę. Wyznając Agacie, że założył się o nią z kolegami, niszczy jej romantyczne wspomnienia. Ulewa uszkadza dach motelu. Na łóżko Agaty spada kawałek sufitu. Przez otwór zaczyna kapać woda. Kobieta przenosi się na miejsce Tomka, on sam próbuje spać na krześle. W końcu jednak lądują w jednym łóżku. Rano wracają po Kamila. Chłopiec stwierdza jednak, że wcale nie chce wracać. | ¤ Reżyseria: Maciej Ślesicki | ¤ Występują: Bogusław Linda, Małgorzata Foremniak, Gabriela Pietrucha, Michał Boczkowski
 02/08/2021  18:00-18:30  (30) 
Niania 5: Miłość w Paryżu (9)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2007 ¤ 0+ | Dziewczyna z warszawskiej Pragi, Frania Maj, po utracie pracy i rozstaniu z narzeczonym, przypadkiem obejmuje posadę niani w domu majętnego producenta telewizyjnego. Radosna i pełna energii Frania zaprowadza nowe porządki w nieco przesadnie uporządkowanym domu i życiu Skalskiego. | ¤ W tym odcinku: Maks wyjeżdża do Paryża. Jego młodszy brat kupił tam klub nocny. Wskutek zbiegu okoliczności Frania trafia razem ze Skalskim do samolotu, a potem do hotelu. Na miejscu zjawia się brat Maksa. Między mężczyznami dochodzi do kłótni. Maks i Frania idą razem na zakupy, a wieczorem do lokalu brata. Maks skrycie zazdrości lekkomyślnemu bratu jego energii i pasji życia. Ucieka więc i razem z Franią w ostatniej chwili wsiada do samolotu lecącego do domu. Maszyna wpada w turbulencje i wszystko wskazuje na to, że dojdzie do katastrofy. Maks i Frania wyznają sobie miłość. | ¤ Reżyseria: Jurek Bogajewicz | ¤ Występują: Rafał Królikowski, Agnieszka Dygant, Urszula Dudziak, Tomasz Kot
 02/08/2021  18:30-19:00  (30) 
Niania 5: Ta rzecz (10)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2007 ¤ 0+ | Dziewczyna z warszawskiej Pragi, Frania Maj, po utracie pracy i rozstaniu z narzeczonym, przypadkiem obejmuje posadę niani w domu majętnego producenta telewizyjnego. Radosna i pełna energii Frania zaprowadza nowe porządki w nieco przesadnie uporządkowanym domu i życiu Skalskiego. | ¤ W tym odcinku: Maks w drodze powrotnej z Paryża wyznał Frani miłość. Gdy jednak emocje opadły, wszystko odwołał. Maj jest zdruzgotana. Dochodzi do wniosku, że Skalski nie traktuje jej poważnie ze względu na wygląd. Frania postanawia więc umówić się z niewidomym Jackiem, by pokazać, że mężczyzna, który nie widzi, może się nią zainteresować. Tymczasem Konrad za wszelką cenę próbuje dowiedzieć się czym jest "ta rzecz" odwołana przez Maksa. Zuzia przygotowuje do szkoły referat o kobietach robiących karierę i wybiera za przykład Karolinę. Jest to wielki cios dla Frani. W tym czasie Jacek uświadamia niani, że spotyka się z nim tylko po to by odegrać się na Maksie. | ¤ Reżyseria: Jurek Bogajewicz | ¤ Występują: Jacek Braciak, Agnieszka Dygant, Waldemar Kotas, Tomasz Kot
 02/08/2021  19:00-19:35  (35) 
Co ludzie powiedzą 3: Hobby Ryszarda (5)
¤ Serial Komediowy ¤ Wielka Brytania ¤ 1992 | Hiacynta Bukiet (Patricia Routledge), pretensjonalna kobieta w średnim wieku, pragnie uchodzić za kobietę z klasą, która obraca się jedynie w wyższych kręgach. Nie przyznaje się do swojego pochodzenia i wstydzi się ubogich sióstr - Róży i Stokrotki. Odgrywa damę przed spokojną i dobrze ułożoną sąsiadką Elżbietą (Josephine Tewson) i jej bratem Emmetem (David Griffin). Prowadzi to do wielu komicznych sytuacji. Męża Hiacynty, Ryszard (Clive Swift), krępuje zachowanie żony, ale dla świętego spokoju znosi wszystkie dziwactwa. | ¤ W tym odcinku: Po kilku miesiącach spędzonych w codziennym towarzystwie żony Ryszard zaczyna marzyć o samotnej wyprawie żeglarskiej przez ocean. Tymczasem Hiacynta postanawia znaleźć mężowi odpowiednie hobby. Kupuje kamerę wideo i decyduje, że Ryszard zajmie się robieniem artystycznych filmów. Szybko jednak zaczyna żałować swojego posunięcia. | ¤ Reżyseria: Harold Snoad | ¤ Występują: Patricia Routledge, Clive Swift, Josephine Tewson, Geoffrey Hughes
 02/08/2021  19:35-20:15  (40) 
Co ludzie powiedzą 3: Wernisaż (6)
¤ Serial Komediowy ¤ Wielka Brytania ¤ 1992 ¤ 0+ | Hiacynta Bukiet (Patricia Routledge), pretensjonalna kobieta w średnim wieku, pragnie uchodzić za kobietę z klasą, która obraca się jedynie w wyższych kręgach. Nie przyznaje się do swojego pochodzenia i wstydzi się ubogich sióstr - Róży i Stokrotki. Odgrywa damę przed spokojną i dobrze ułożoną sąsiadką Elżbietą (Josephine Tewson) i jej bratem Emmetem (David Griffin). Prowadzi to do wielu komicznych sytuacji. Męża Hiacynty, Ryszard (Clive Swift), krępuje zachowanie żony, ale dla świętego spokoju znosi wszystkie dziwactwa. | ¤ W tym odcinku: Hiacynta i Ryszard zostali zaproszeni na wernisaż. Wśród gości ma być również burmistrz. Tymczasem ojciec pani Bukiet postanowił uciec z domu do legii cudzoziemskiej. W akcji szukania staruszka uczestniczy najnowszy przyjaciel Róży. Okazuje się, że tatuś ukrył się w galerii sztuki. Rodzina kompromituje Hiacyntę po raz kolejny. | ¤ Reżyseria: Harold Snoad | ¤ Występują: Patricia Routledge, Clive Swift, Josephine Tewson, Geoffrey Hughes
 02/08/2021  20:15-21:05  (50) 
Allo, allo!: Anglicy nadchodzą (1)
¤ Serial Komediowy ¤ Wielka Brytania ¤ 1982 ¤ 7+ | René Artois (Gorden Kaye) jest właścicielem kawiarni w małym francuskim miasteczku Nouvion. Do jego knajpki zaglądają zarówno Francuzi, jak i Niemcy, zaś stałymi gośćmi są: dowódca miejscowego garnizonu, pułkownik Kurt von Strohm (Richardd Marner) i jego adiutant, kapitan Hans Geering (Sam Kelly). Pewnego dnia życie właściciela kafejki zostaje wywrócone do góry nogami, gdy francuski ruch oporu w osobie Michelle Dubois (Kirsten Cooke) zamierza u niego ukryć dwóch angielskich lotników. Galerię postaci uzupełniają: Edith (Carmen Silvera), żona René, zakochana w swoim szefie kelnerka Yvette (Vicki Michelle), przebrany za francuskiego żandarma Anglik Crabtree (Arthur Bostrom), starający się o rękę Edith przedsiębiorca pogrzebowy pan Alphonse (Kevin Connor), kulejący gestapowiec Otto Flick (Richard Gibson), jego równie kulejący pomocnik Elgelbert von Smallhausen (John Louis Mansi), sekretarka komendanta miasta Helga (Kim Hartman), porucznik Hubert Gruber o skłonnościach homoseksualnych (Guy Siner), fałszerz LeClerc oraz teściowa René - Fanny (Rose Hill), pod której łóżkiem jest przechowywana tajna radiostacja. | ¤ W tym odcinku: Prowincjonalne miasteczko w okupowanej przez hitlerowców Francji. René Artois (Gorden Kaye) i jego żona Edith prowadzą restauracyjkę. Jej bywalcami są głównie niemieccy oficerowie, nieświadomi, że w ich ulubionym lokalu prężnie działa ruch oporu. Wśród stałych gości są: mało błyskotliwy pułkownik Kurt von Strohm, jego równie nierozgarnięty asystent - kapitan Hans Geering, a także porucznik Hubert Gruber. Przychodzą tu także, choć z pewnością mniej oficjalnie, działaczki ruchu oporu, zagubieni podczas akcji angielscy lotnicy, włoscy brygadierzy oraz sepleniący żandarm... W restauracji spędza właśnie miłe chwile pułkownik von Strohm i jego wierny asystent Hans Geering. René, widząc, że są w dobrym humorze, prosi o pomoc w zdobyciu brakujących produktów: cukru, masła, nafty, benzyny. W zamian właściciel obiecuje spotkanie ze swoją najbardziej frywolną kelnerką - Yvette. W kawiarni zjawia się niespodziewanie Michelle Dubois, działaczka ruchu oporu, niosąca pomoc alianckim lotnikom. Prosi właściciela, aby udzielił schronienia fałszerzowi dokumentów. Kilkadziesiąt kilometrów od kawiarni, w małej chacie, ukrywają się brytyjscy lotnicy, którzy niebawem mają odebrać te papiery. Kontakt z nimi zapewnia radiostacja założona pod łóżkiem matki Edith. Niebawem sprawy zaczynają się komplikować. | ¤ Reżyseria: David Croft | ¤ Występują: Gordon Kaye, Carmen Silvera, Vicki Michelle, Richard Marner
 02/08/2021  21:05-21:40  (35) 
Allo, allo!: Upadła Madonna (2)
¤ Serial Komediowy ¤ Wielka Brytania ¤ 1982 ¤ 7+ | René Artois (Gorden Kaye) jest właścicielem kawiarni w małym francuskim miasteczku Nouvion. Do jego knajpki zaglądają zarówno Francuzi, jak i Niemcy, zaś stałymi gośćmi są: dowódca miejscowego garnizonu, pułkownik Kurt von Strohm (Richardd Marner) i jego adiutant, kapitan Hans Geering (Sam Kelly). Pewnego dnia życie właściciela kafejki zostaje wywrócone do góry nogami, gdy francuski ruch oporu w osobie Michelle Dubois (Kirsten Cooke) zamierza u niego ukryć dwóch angielskich lotników. Galerię postaci uzupełniają: Edith (Carmen Silvera), żona René, zakochana w swoim szefie kelnerka Yvette (Vicki Michelle), przebrany za francuskiego żandarma Anglik Crabtree (Arthur Bostrom), starający się o rękę Edith przedsiębiorca pogrzebowy pan Alphonse (Kevin Connor), kulejący gestapowiec Otto Flick (Richard Gibson), jego równie kulejący pomocnik Elgelbert von Smallhausen (John Louis Mansi), sekretarka komendanta miasta Helga (Kim Hartman), porucznik Hubert Gruber o skłonnościach homoseksualnych (Guy Siner), fałszerz LeClerc oraz teściowa René - Fanny (Rose Hill), pod której łóżkiem jest przechowywana tajna radiostacja. | ¤ W tym odcinku: W piwnicy lokalu René ukryto obraz i zegar z kukułką. Na dodatek zjawia się Michelle z ruchu oporu z nowymi dyspozycjami. Bojaźliwy właściciel chce uciec, gdy dowiaduje się od niej, że von Strohm zamierza wezwać go do swego gabinetu. Jest pewny, że czeka go śmierć za udzielenie schronienia angielskim lotnikom. Wiedząc jednak o szachrajstwach pułkownika, dochodzi z nim do porozumienia. Za cenę darowania mu życia obiecuje dostarczyć kopię obrazu, który von Strohm odda gestapo jako oryginał. | ¤ Reżyseria: David Croft | ¤ Występują: Gordon Kaye, Carmen Silvera, Vicki Michelle, Richard Marner
 02/08/2021  21:40-22:10  (30) 
Świat według Kiepskich: Opowieść o lekkim zabarwieniu erotycznym (11)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2010 ¤ 7+ | Przygody rodziny Kiepskich i zaprzyjaźnionych z nimi sąsiadów. Głównym bohaterem serialu jest Ferdynand Kiepski (Andrzej Grabowski), który całymi dniami, przesiadując w dresiku przed telewizorem i popijając piwko, kombinuje, "co by tu zrobić, żeby zarobić, a się nie narobić". Jest twórcą pomysłów genialnych i zarazem beznadziejnych. Wszystkie kończą się porażką - a to przez zazdrość interesownego Paździocha (Ryszard Kotys), albo prosty błąd naiwnego Boczka (Dariusz Gnatowski). | ¤ W tym odcinku: Ferdek, Paździoch i Boczek dochodzą do wniosku, że zachowanie kobiet w ich otoczeniu staje się niepokojące i prowokujące. Marian twierdzi, że to zgubny wpływ mediów, które kreują wizerunek wyzwolonej ladacznicy. Mężczyźni postanawiają przeciwdziałać temu zjawisku... | ¤ Reżyseria: Patrick Yoka | ¤ Występują: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys
 02/08/2021  22:10-22:40  (30) 
Świat według Kiepskich: Kosmiczna odyseja (12)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2010 ¤ 7+ | Przygody rodziny Kiepskich i zaprzyjaźnionych z nimi sąsiadów. Głównym bohaterem serialu jest Ferdynand Kiepski (Andrzej Grabowski), który całymi dniami, przesiadując w dresiku przed telewizorem i popijając piwko, kombinuje, "co by tu zrobić, żeby zarobić, a się nie narobić". Jest twórcą pomysłów genialnych i zarazem beznadziejnych. Wszystkie kończą się porażką - a to przez zazdrość interesownego Paździocha (Ryszard Kotys), albo prosty błąd naiwnego Boczka (Dariusz Gnatowski). | ¤ W tym odcinku: Ferdek i Paździoch drogą losowania zostają wybrani do uczestnictwa w rejsie pierwszego polskiego promu kosmicznego Piast. Paździoch jest podekscytowany możliwością przeżycia kosmicznej przygody. Ferdek jednak nie wykazuje takiego entuzjazmu. | ¤ Występują: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys
 02/08/2021  22:40-23:10  (30) 
Świat według Kiepskich: Cztery noce z Marią (13)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2010 ¤ 7+ | Przygody rodziny Kiepskich i zaprzyjaźnionych z nimi sąsiadów. Głównym bohaterem serialu jest Ferdynand Kiepski (Andrzej Grabowski), który całymi dniami, przesiadując w dresiku przed telewizorem i popijając piwko, kombinuje, "co by tu zrobić, żeby zarobić, a się nie narobić". Jest twórcą pomysłów genialnych i zarazem beznadziejnych. Wszystkie kończą się porażką - a to przez zazdrość interesownego Paździocha (Ryszard Kotys), albo prosty błąd naiwnego Boczka (Dariusz Gnatowski). | ¤ W tym odcinku: Halina oświadcza Ferdkowi, że za klika dni przyjedzie do nich w odwiedziny jej ciotka, Maria. Ferdek jest oburzony koniecznością znoszenia obecności niespodziewanego gościa w ich domu. Halina pozostaje nieustępliwa i oświadcza, że on musi się poświęcić w imię zacieśniania więzów rodzinnych... | ¤ Reżyseria: Patrick Yoka | ¤ Występują: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ewa Złotowska, Barbara Mularczyk
 02/08/2021  23:10-23:35  (25) 
Graczykowie, czyli Buła i spóła: Kumulacja (21)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2001 ¤ 12+ | Państwo Graczykowie to miłośnicy wszelkich loterii, gier i konkursów. Z trójki ich dzieci na kontynuatora rodzinnej tradycji zapowiada się tylko najmłodszy syn, Lucuś. | ¤ W tym odcinku: W totolotku dzięki kumulacji nagród, jest do wygrania duża suma pieniędzy. Wszyscy udają się do kolektur. W tym zbiorowym szaleństwie udział bierze Buła. Nie chce mu się stać w kolejce, więc wysyła z kuponem Zuzę. Ona jednak, widząc tłum przed kolekturą, nie decyduje się na stanie w nim i ostatecznie nie wysyła kuponu. Podczas losowanie okazuje się, że Buła wytypował prawidłową kombinację wygrywających cyferek. | ¤ Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński | ¤ Występują: Paweł Wawrzecki, Krzysztof Kowalewski, Adrianna Biedrzyńska, Joanna Kurowska
 02/08/2021  23:35-00:05  (30) 
Graczykowie, czyli Buła i spóła: Podstęp (22)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2001 ¤ 12+ | Państwo Graczykowie to miłośnicy wszelkich loterii, gier i konkursów. Z trójki ich dzieci na kontynuatora rodzinnej tradycji zapowiada się tylko najmłodszy syn, Lucuś. | ¤ W tym odcinku: Buła kupuje synowi psa, by Waldek częściej wychodził z domu, co ma ułatwić spotkania Buły z dziewczynami. Psa przyprowadza urocza pani, która wpada w oko Bule. Jednak zwierzę okazuje się nieokiełzaną bestią. Była właścicielka zgadza się zostać na kilka dni u Bułkowskich, by przyzwyczaić psa do nowego miejsca. Ale sama przyzwyczaja się jeszcze szybciej. | ¤ Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński | ¤ Występują: Paweł Wawrzecki, Krzysztof Kowalewski, Adrianna Biedrzyńska, Joanna Kurowska
 03/08/2021  00:05-00:35  (30) 
Rodzina zastępcza: Bodyguard (23)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2002 ¤ 7+ | Anka i Jacek wychowują dwójkę własnych dzieci oraz trójkę z domu dziecka. Każdy odcinek jest opowieścią o problemach kochającej się rodziny. | ¤ W tym odcinku: Posterunkowy postanawia znaleźć sobie dodatkowe, dobrze płatne zajęcie. Zamierza zostać ochroniarzem jakiejś zamożnej osoby. Jego wybór pada na Alutkę, gdyż nie jest ona zbyt narażona na niebezpieczeństwo i nie musiałby się zbytnio narażać. Zaczyna roztaczać przed nią wizję czyhających na nią zagrożeń. Na skutek jego działań kobieta popada w psychozę. Jędrula, zaniepokojony stanem żony, próbuje ustalić przyczynę jej lęków. Szybko odkrywa prawdę. Teraz to policjant potrzebuje ochrony przez rozwścieczonym Jędrulą. | ¤ Reżyseria: Michał Kwieciński | ¤ Występują: Piotr Fronczewski, Gabriela Kownacka, Jarosław Boberek, Sergiusz Żymełka
 03/08/2021  00:35-01:05  (30) 
Rodzina zastępcza: Potęga medycyny ludowej (24)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2003 ¤ 7+ | Anka i Jacek wychowują dwójkę własnych dzieci oraz trójkę z domu dziecka. Każdy odcinek jest opowieścią o problemach kochającej się rodziny. | ¤ W tym odcinku: Jacek i Jędrula odkrywają, że zaczynają łysieć. Ponieważ współczesne koncerny farmaceutyczne nie wynalazły jeszcze skutecznego sposobu na porost włosów, postanawiają skorzystać z receptur medycyny ludowej. Jest to jednak dla nich wstydliwa sprawa, więc swoje zabiegi przeprowadzają w tajemnicy przed domownikami, w garażu. Ich dziwne zniknięcia wzbudzają jednak podejrzenia Alutki i Anki, które rozpoczynają śledztwo. | ¤ Występują: Piotr Fronczewski, Gabriela Kownacka, Jarosław Boberek, Maryla Rodowicz
 03/08/2021  01:05-01:40  (35) 
Rodzina zastępcza: Uczciwy glina (25)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2003 ¤ 7+ | Anka i Jacek wychowują dwójkę własnych dzieci oraz trójkę z domu dziecka. Każdy odcinek jest opowieścią o problemach kochającej się rodziny. | ¤ W tym odcinku: Do posterunkowego przychodzą bandyci i proponują mu, iż będą mu co miesiąc płacić sporą sumę, jeśli będzie przymykał oko na ich poczynania. Policjant nie jest pewien, czego miałby nie dostrzegać, gdyż do tej pory nie trafił na żaden ślad działalności tej grupy przestępczej. Gdy gangsterzy wycofują propozycję, mężczyzna ukrywa się u Kwiatkowskich, obawiając się ich zemsty. Tymczasem Romek i Filip dowiadują się, że Eliza i Zosia mają w szkole nieprzyjemności z powodu koloru ich skóry. Obaj zdecydowanie wkraczają do akcji. | ¤ Występują: Piotr Fronczewski, Gabriela Kownacka, Jarosław Boberek, Maryla Rodowicz
 03/08/2021  01:40-02:05  (25) 
Mike i Molly 3: Fish for Breakfast (11)
¤ Serial Komediowy ¤ USA ¤ 2012 ¤ 0+ | Kolejna część zabawnych perypetii dwojga otyłych ludzi, którzy poznają się na spotkaniach osób walczących z nadwagą. Mike (Billy Gardell) - funkcjonariusz policji oraz Molly (Melissa McCarthy) - nauczycielka od pierwszej chwili wpadają sobie w oko. Aby być razem, muszą jednak pokonać wiele przeciwności m.in. kompleksy oraz słowa krytyki, których tak bardzo się obawiają. | ¤ W tym odcinku: Mike i Molly wciąż starają się o dziecko. By zwiększyć swoje szanse na powodzenie tej misji, postanawiają zdrowiej się odżywiać i zrezygnować z kofeiny. | ¤ Reżyseria: Phill Lewis | ¤ Występują: Melissa McCarthy, Billy Gardell, Reno Wilson, Katy Mixon
 03/08/2021  02:05-02:30  (25) 
Mike i Molly 3: Molly's Birthday (12)
¤ Serial Komediowy ¤ USA ¤ 2012 ¤ 0+ | Kolejna część zabawnych perypetii dwojga otyłych ludzi, którzy poznają się na spotkaniach osób walczących z nadwagą. Mike (Billy Gardell) - funkcjonariusz policji oraz Molly (Melissa McCarthy) - nauczycielka od pierwszej chwili wpadają sobie w oko. Aby być razem, muszą jednak pokonać wiele przeciwności m.in. kompleksy oraz słowa krytyki, których tak bardzo się obawiają. | ¤ W tym odcinku: Mike chciałby uczcić urodziny swojej żony w szczególny sposób. Z tym celu przygotowuje dla Molly niespodziankę. Po spożyciu lodów musi jednak zmienić swoje plany. | ¤ Reżyseria: Mark Roberts | ¤ Występują: Melissa McCarthy, Billy Gardell, Reno Wilson, Katy Mixon
 03/08/2021  02:30-02:50  (20) 
Ucho Prezesa: Zarządzanie przez kryzys (2)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju, wciela się w tytułowego prezesa, którego pierwowzorem jest lider partii rządzącej. Polityk zasiada w swoim gabinecie, gdzie przyjmuje zarówno przedstawicieli obozu rządowego, by słuchać sprawozdań oraz przekazywać dalsze instrukcje, jak i opozycji. W każdym odcinku zjawia się tam inny gość, a wydarzenia nawiązują do aktualnych spraw, które rozgrywają się na najwyższych szczeblach władzy w Polsce. | ¤ W tym odcinku: Prezes wtajemnicza Mariusza, jak umiejętnie zarządzać jednostkami i całymi instytucjami poprzez samodzielnie wywołany kryzys. | ¤ Występują: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Izabela Dąbrowska, Paweł Koślik
 03/08/2021  02:50-03:10  (20) 
Ucho Prezesa: Coś wisi w powietrzu (3)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju, wciela się w tytułowego prezesa, którego pierwowzorem jest lider partii rządzącej. Polityk zasiada w swoim gabinecie, gdzie przyjmuje zarówno przedstawicieli obozu rządowego, by słuchać sprawozdań oraz przekazywać dalsze instrukcje, jak i opozycji. W każdym odcinku zjawia się tam inny gość, a wydarzenia nawiązują do aktualnych spraw, które rozgrywają się na najwyższych szczeblach władzy w Polsce. | ¤ W tym odcinku: Prezes martwi się zachowaniem jednego ze swoich ministrów. Zaprasza go na prywatną rozmowę na tematy zawodowe. Podczas spotkania sprawy przybierają niepokojący obrót. | ¤ Występują: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Izabela Dąbrowska, Paweł Koślik
 03/08/2021  03:10-03:30  (20) 
Ucho Prezesa: Na czym stoimy? (4)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju, wciela się w tytułowego prezesa, którego pierwowzorem jest lider partii rządzącej. Polityk zasiada w swoim gabinecie, gdzie przyjmuje zarówno przedstawicieli obozu rządowego, by słuchać sprawozdań oraz przekazywać dalsze instrukcje, jak i opozycji. W każdym odcinku zjawia się tam inny gość, a wydarzenia nawiązują do aktualnych spraw, które rozgrywają się na najwyższych szczeblach władzy w Polsce. | ¤ W tym odcinku: Prezes chce się rozeznać w planach gospodarczych Polski. Zaprasza na rozmowę jednego z ministrów, by zasugerować pewne ulepszenia. | ¤ Występują: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Izabela Dąbrowska, Paweł Koślik
 03/08/2021  03:30-04:00  (30) 
Comedy Club 6 (9)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2021 ¤ 18+ | Przed mikrofonem stają najlepsi satyrycy amatorzy i profesjonaliści, którzy próbują swoich sił w stand-upie. Ci najlepsi potrafią rozśmieszyć widownię do łez dosłownie w kilka minut. Gospodarzem programu jest Rafał Rutkowski.
 03/08/2021  04:00-04:30  (30) 
Graczykowie: Pożyczka (42)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2000 ¤ 12+ | Państwo Graczykowie to miłośnicy wszelkich loterii, gier i konkursów. Z trójki ich dzieci na kontynuatora rodzinnej tradycji zapowiada się tylko najmłodszy syn, Lucuś. | ¤ W tym odcinku: Przełożony Wieśka dzwoni do niego i prosi o krótkoterminową pożyczkę. Graczyk przez telefon nie usłyszał dokładnie, ile pieniędzy szef chce pożyczyć. Dopiero gdy ten zjawia się w mieszkaniu Graczyków, okazuje się, że chce on pożyczyć Jadzię. Kobieta robi, co może, by do tego nie dopuścić. W końcu z tej sytuacji pomaga jej wybrnąć nieoceniony sąsiad Buła. | ¤ Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński | ¤ Występują: Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki
 03/08/2021  04:30-05:00  (30) 
Graczykowie: Karp (43)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2000 ¤ 12+ | Państwo Graczykowie to miłośnicy wszelkich loterii, gier i konkursów. Z trójki ich dzieci na kontynuatora rodzinnej tradycji zapowiada się tylko najmłodszy syn, Lucuś. | ¤ W tym odcinku: Zbliża się Wigilia. Kilka osób, którym przewodzi Buła, postanowiła zarobić dużo pieniędzy na kapciach. Tymczasem pan Półpielec wykrywa w mieszkaniu Graczyków niebezpieczne żyły wodne, które ostatecznie okazują się czymś zupełnie innym. | ¤ Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński | ¤ Występują: Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki
 03/08/2021  05:00-05:35  (35) 
Graczykowie: Bal (44)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2000 ¤ 12+ | Państwo Graczykowie to miłośnicy wszelkich loterii, gier i konkursów. Z trójki ich dzieci na kontynuatora rodzinnej tradycji zapowiada się tylko najmłodszy syn, Lucuś. | ¤ W tym odcinku: Sąsiad państwa Graczyków, Bułkowski, twierdzi, że postanowił się ustatkować. Po raz ostatni prosi jednak małżonków o pomoc. Chce zaimponować niejakiej Marzence (Hanna Śleszyńska), producentce pikantnej musztardy. Udaje przed nią wirtuoza gry na fortepianie, wielbiciela twórczości Fryderyka Chopina. Wygląda na to, że jego zabiegi przynoszą zamierzony efekt. Sprawa jednak się komplikuje, gdy wszyscy wybierają się na bal sylwestrowy do pobliskiego domu kultury. | ¤ Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński | ¤ Występują: Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki
 03/08/2021  05:35-06:00  (25) 
Mike i Molly 3: Carl Gets a Roommate (13)
¤ Serial Komediowy ¤ USA ¤ 2012 ¤ 0+ | Kolejna część zabawnych perypetii dwojga otyłych ludzi, którzy poznają się na spotkaniach osób walczących z nadwagą. Mike (Billy Gardell) - funkcjonariusz policji oraz Molly (Melissa McCarthy) - nauczycielka od pierwszej chwili wpadają sobie w oko. Aby być razem, muszą jednak pokonać wiele przeciwności m.in. kompleksy oraz słowa krytyki, których tak bardzo się obawiają. | ¤ W tym odcinku: Mike chce przemienić piwnicę w pomieszczenie mieszkalne. Tymczasem Carl proponuje Samuelowi, by się do niego wprowadził. | ¤ Reżyseria: Mark Roberts | ¤ Występują: Melissa McCarthy, Billy Gardell, Reno Wilson, Katy Mixon
 03/08/2021  06:00-06:30  (30) 
Mike i Molly 3: The Princess and the Troll (14)
¤ Serial Komediowy ¤ USA ¤ 2012 ¤ 0+ | Kolejna część zabawnych perypetii dwojga otyłych ludzi, którzy poznają się na spotkaniach osób walczących z nadwagą. Mike (Billy Gardell) - funkcjonariusz policji oraz Molly (Melissa McCarthy) - nauczycielka od pierwszej chwili wpadają sobie w oko. Aby być razem, muszą jednak pokonać wiele przeciwności m.in. kompleksy oraz słowa krytyki, których tak bardzo się obawiają. | ¤ W tym odcinku: Małżonkowie zachęcają Harry'ego, by spędził zbliżające się walentynki w towarzystwie Victorii. Niespodziewanie kobieta zgadza się. | ¤ Reżyseria: Phill Lewis | ¤ Występują: Melissa McCarthy, Billy Gardell, Reno Wilson, Katy Mixon
 03/08/2021  06:30-07:00  (30) 
Mamuśka: Hot Soup and Shingles (13)
¤ Serial Komediowy ¤ USA ¤ 2013 | Samotna matka Christy (Anna Faris) po wygranej walce z nałogiem stara się rozpocząć nowe życie i pogodzić wychowanie dwójki dzieci - nastoletniej Violet (Sadie Calvano) i młodszego Roscoe (Blake Garrett Rosenthal) - z pracą kelnerki w restauracji. Musi znosić przy tym humory i ostre komentarze swojej matki, Bonnie (Allison Janney), która nie ułatwia jej i tak już trudnego zadania. | ¤ W tym odcinku: Christy skręca kostkę, lecz nie chce przyznać przed Bonnie, że potrzebuje jej pomocy. Luke prosi Baxtera o radę w sprawach ojcowskich. | ¤ Reżyseria: Anthony Rich | ¤ Występują: Matt Jones, Anna Faris, Allison Janney, Sadie Calvano
 03/08/2021  07:00-07:30  (30) 
Mamuśka: Leather Cribs and a Medieval Rack (14)
¤ Serial Komediowy ¤ USA ¤ 2013 | Samotna matka Christy (Anna Faris) po wygranej walce z nałogiem stara się rozpocząć nowe życie i pogodzić wychowanie dwójki dzieci - nastoletniej Violet (Sadie Calvano) i młodszego Roscoe (Blake Garrett Rosenthal) - z pracą kelnerki w restauracji. Musi znosić przy tym humory i ostre komentarze swojej matki, Bonnie (Allison Janney), która nie ułatwia jej i tak już trudnego zadania. | ¤ W tym odcinku: Christy i Bonnie wyrzucają z siebie od dawna skrywane sekrety. Violet i Luke mierzą się z odmiennymi podejściami do rodzicielstwa. | ¤ Reżyseria: Ted Wass | ¤ Występują: Matt Jones, Anna Faris, Allison Janney, Sadie Calvano
 03/08/2021  07:30-07:50  (20) 
Ucho Prezesa: Odwracanie kota (5)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju, wciela się w tytułowego prezesa, którego pierwowzorem jest lider partii rządzącej. Polityk zasiada w swoim gabinecie, gdzie przyjmuje zarówno przedstawicieli obozu rządowego, by słuchać sprawozdań oraz przekazywać dalsze instrukcje, jak i opozycji. W każdym odcinku zjawia się tam inny gość, a wydarzenia nawiązują do aktualnych spraw, które rozgrywają się na najwyższych szczeblach władzy w Polsce. | ¤ W tym odcinku: Jak sobie radzić, kiedy ktoś się z nas śmieje? Sztab Prezesa staje przed wyzwaniem, jak temu sprostać. Tymczasem gabinet okazuje się miejscem nie tylko służbowych spotkań. | ¤ Występują: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Izabela Dąbrowska, Paweł Koślik
 03/08/2021  07:50-08:15  (25) 
Ucho Prezesa: Żeby było, jak było (6)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju, wciela się w tytułowego prezesa, którego pierwowzorem jest lider partii rządzącej. Polityk zasiada w swoim gabinecie, gdzie przyjmuje zarówno przedstawicieli obozu rządowego, by słuchać sprawozdań oraz przekazywać dalsze instrukcje, jak i opozycji. W każdym odcinku zjawia się tam inny gość, a wydarzenia nawiązują do aktualnych spraw, które rozgrywają się na najwyższych szczeblach władzy w Polsce. | ¤ W tym odcinku: Późny wieczór, ale w gabinecie wciąż kłębią się tłumy. Prezes przyjmuje kolejnego ministra wprowadzającego dobrą zmianę, Mariusz walczy z wypaczeniami, a pani Basia broni dobra dzieci. | ¤ Występują: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Izabela Dąbrowska, Paweł Koślik
 03/08/2021  08:15-08:30  (15) 
Ucho Prezesa: Siemandero! (7)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju, wciela się w tytułowego prezesa, którego pierwowzorem jest lider partii rządzącej. Polityk zasiada w swoim gabinecie, gdzie przyjmuje zarówno przedstawicieli obozu rządowego, by słuchać sprawozdań oraz przekazywać dalsze instrukcje, jak i opozycji. W każdym odcinku zjawia się tam inny gość, a wydarzenia nawiązują do aktualnych spraw, które rozgrywają się na najwyższych szczeblach władzy w Polsce. | ¤ W tym odcinku: Do gabinetu przybywa jedna z najważniejszych i nieco tym faktem zestresowana osoba w państwie. Prezes staje przed niełatwym zadaniem - ma zmotywować ją do pracy. | ¤ Występują: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Izabela Dąbrowska, Paweł Koślik
 03/08/2021  08:30-10:25  (115) 
Kabaret na żywo: Daj lajka! (2)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2016 ¤ 12+ | Program z udziałem gwiazd polskiej sceny kabaretowej oraz publiczności. Na scenie zaprezentują się m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Kabaret Skeczów Męczących, Smile, Kabaret Młodych Panów i Grupa MoCarta. Wystąpią także spece od monologów - Marcin Daniec, Artur Andrus, Stanisław Tym, Jerzy Kryszak, Katarzyna Pakosińska, Cezary Pazura oraz młoda gwiazda stand-up'u Abelard Giza. Gospodarzem i prowadzącym każdego wieczoru będzie inny kabaret, który do udziału w programie zaprosi kilku wykonawców. Każdy odcinek show uświetni jedna z muzycznych gwiazd, która wykona jedną ze swoich piosenek i spróbuje swoich sił w skeczu. Wśród wykonawców pojawią się m.in. Kuba Sienkiewicz, Michał Szpak i Sound'n'Grace. | Druga odsłona nowego programu z udziałem czołowych polskich kabaretów oraz publiczności. Motywem przewodnim skeczów będzie swoista prośba - "Daj lajka!". Satyrycy zaprezentują skecze inspirowane obecnością w mediach społecznościowych. Gospodarzem odcinka będzie grupa Smile. Oprócz niej wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Grupa MoCarta, kabaret WiR oraz Marcin Daniec. Gwiazdą muzyczną będzie zespół Sound'n'Grace.
 03/08/2021  10:25-11:00  (35) 
Świat według Kiepskich: Wampiry są wśród nas (8)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2010 ¤ 7+ | Przygody rodziny Kiepskich i zaprzyjaźnionych z nimi sąsiadów. Głównym bohaterem serialu jest Ferdynand Kiepski (Andrzej Grabowski), który całymi dniami, przesiadując w dresiku przed telewizorem i popijając piwko, kombinuje, "co by tu zrobić, żeby zarobić, a się nie narobić". Jest twórcą pomysłów genialnych i zarazem beznadziejnych. Wszystkie kończą się porażką - a to przez zazdrość interesownego Paździocha (Ryszard Kotys), albo prosty błąd naiwnego Boczka (Dariusz Gnatowski). | ¤ W tym odcinku: Halina po przeczytaniu artykułu w kolorowej prasie kobiecej dochodzi do wniosku, że Marian Paździoch i jego żona mogą być wampirami. Zaniepokojona tym odkryciem rozpoczyna prywatne śledztwo i oświadcza, że jeżeli okaże się to prawdą należy przebić ich serca drewnianym kołkiem. Ferdek stwierdza, że Halina jest nietolerancyjna... | ¤ Reżyseria: Patrick Yoka | ¤ Występują: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys
 03/08/2021  11:00-11:30  (30) 
Świat według Kiepskich: Po prostu być (9)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2010 ¤ 7+ | Przygody rodziny Kiepskich i zaprzyjaźnionych z nimi sąsiadów. Głównym bohaterem serialu jest Ferdynand Kiepski (Andrzej Grabowski), który całymi dniami, przesiadując w dresiku przed telewizorem i popijając piwko, kombinuje, "co by tu zrobić, żeby zarobić, a się nie narobić". Jest twórcą pomysłów genialnych i zarazem beznadziejnych. Wszystkie kończą się porażką - a to przez zazdrość interesownego Paździocha (Ryszard Kotys), albo prosty błąd naiwnego Boczka (Dariusz Gnatowski). | ¤ W tym odcinku: Ferdek i Paździoch są zaniepokojeni przedłużającą się nieobecnością ich sąsiada, Arnolda Boczka. Wkrótce okazuje się, że sąsiad wyjechał. Krążą plotki, że wstąpił do seminarium duchownego. Marian jest przerażony. Uważa, że to może grozić upadkiem polskiego Kościoła. | ¤ Występują: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys
 03/08/2021  11:30-12:00  (30) 
Przyjaciele 2: The One with the Bullies (21)
¤ Serial Komediowy ¤ USA ¤ 1995 ¤ 12+ | Dalsze losy grupy przyjaciół, mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń. | ¤ W tym odcinku: Chandler i Ross chcą odzyskać prestiżowe miejsce na sofie w ich ulubionym pubie. W tym celu decydują się na pojedynek z rywalami. Ich walka przybiera całkiem nieoczekiwany finał: kończy się zaprzyjaźnieniem się obu drużyn. Tymczasem Phoebe ma okazję poznać drugą żonę ojca. Spotyka także dawno niewidzianego członka rodziny. | ¤ Reżyseria: Michael Lembeck | ¤ Występują: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc
 03/08/2021  12:00-12:30  (30) 
Przyjaciele 2: The One With Two Parties (22)
¤ Serial Komediowy ¤ USA ¤ 1995 ¤ 12+ | Dalsze losy grupy przyjaciół, mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń. | ¤ W tym odcinku: Rachel organizuje przyjęcie urodzinowe. Na imprezie niespodziewanie pojawiają się jej rodzice - Sandra i dr Leonard Green. Tymczasem zaproszeni goście wyraźnie dzielą się na dwie grupy. Jedni pozostają w mieszkaniu Moniki i Rachel, drudzy natomiast zdecydowanie wolą bawić się u Joeya i Chandlera. | ¤ Reżyseria: Michael Lembeck | ¤ Występują: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc
 03/08/2021  12:30-13:00  (30) 
Przyjaciele 2: The One with the Chicken Pox (23)
¤ Serial Komediowy ¤ USA ¤ 1995 ¤ 12+ | Dalsze losy grupy przyjaciół, mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń. | ¤ W tym odcinku: Phoebe ma spędzić romantyczne chwile ze swoim chłopakiem Ryanem, który na dwa tygodnie przyjechał do miasta. Niestety ich miłosne plany zostają pokrzyżowane, gdyż Phoebe zapada na ospę wietrzną i zaraża swojego partnera. Monica odczuwa ulgę, gdy dowiaduje się, że jej ukochanego, Richarda, nie zraża jej nie zawsze racjonalne zachowanie. Zastanawia się jednak, dlaczego on nie miewa podobnych chwil słabości. Chandler załatwia Joeyowi pracę w swoim biurze. Gdy Ross dowiaduje się, że Rachel podobają się mężczyźni w mundurach, zdobywa jeden egzemplarz. | ¤ Reżyseria: Michael Lembeck | ¤ Występują: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc
 03/08/2021  13:00-13:30  (30) 
Przyjaciele 2: The One with Barry and Mindy's Wedding (24)
¤ Serial Komediowy ¤ USA ¤ 1995 ¤ 12+ | Dalsze losy grupy przyjaciół, mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń. | ¤ W tym odcinku: Rachel zostaje druhną na ślubie swojego byłego narzeczonego Barry'ego z Mindy. Z przerażeniem obserwuje, co czeka ją na jej własnym weselu. Chandler spędza dużo czasu przed komputerem. Nawiązuje interesującą znajomość za pośrednictwem Internetu. Monica i Richard przeżywają kolejne problemy w swoim związku. Kiedy dochodzi między nimi do rozmowy na temat posiadania dzieci, okazuje się, że ich zdania na ten temat znacznie się różnią. | ¤ Reżyseria: Michael Lembeck | ¤ Występują: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc
 03/08/2021  13:30-14:05  (35) 
Co ludzie powiedzą 3: Kto jest snobem? (4)
¤ Serial Komediowy ¤ Wielka Brytania ¤ 1992 ¤ 0+ | Hiacynta Bukiet (Patricia Routledge), pretensjonalna kobieta w średnim wieku, pragnie uchodzić za kobietę z klasą, która obraca się jedynie w wyższych kręgach. Nie przyznaje się do swojego pochodzenia i wstydzi się ubogich sióstr - Róży i Stokrotki. Odgrywa damę przed spokojną i dobrze ułożoną sąsiadką Elżbietą (Josephine Tewson) i jej bratem Emmetem (David Griffin). Prowadzi to do wielu komicznych sytuacji. Męża Hiacynty, Ryszard (Clive Swift), krępuje zachowanie żony, ale dla świętego spokoju znosi wszystkie dziwactwa. | ¤ W tym odcinku: Pani Bukiet, choć jej zachowanie przeczy temu, deklaruje, że nigdy nie stara się udawać kogoś lepszego, niż jest w rzeczywistości. Kiedy dowiaduje się, że jej znajomi wyjeżdżają na Wyspy Karaibskie, postanawia, że nie będzie od nich gorsza i udaje się do biura podróży po prospekty reklamujące wyszukane wakacje. Tymczasem Powolniak zamierza pokazać Ryszardowi, jak czerpać radość z życia. | ¤ Reżyseria: Harold Snoad | ¤ Występują: Patricia Routledge, Clive Swift, Josephine Tewson, Geoffrey Hughes
 03/08/2021  14:05-14:50  (45) 
Co ludzie powiedzą 3: Hobby Ryszarda (5)
¤ Serial Komediowy ¤ Wielka Brytania ¤ 1992 | Hiacynta Bukiet (Patricia Routledge), pretensjonalna kobieta w średnim wieku, pragnie uchodzić za kobietę z klasą, która obraca się jedynie w wyższych kręgach. Nie przyznaje się do swojego pochodzenia i wstydzi się ubogich sióstr - Róży i Stokrotki. Odgrywa damę przed spokojną i dobrze ułożoną sąsiadką Elżbietą (Josephine Tewson) i jej bratem Emmetem (David Griffin). Prowadzi to do wielu komicznych sytuacji. Męża Hiacynty, Ryszard (Clive Swift), krępuje zachowanie żony, ale dla świętego spokoju znosi wszystkie dziwactwa. | ¤ W tym odcinku: Po kilku miesiącach spędzonych w codziennym towarzystwie żony Ryszard zaczyna marzyć o samotnej wyprawie żeglarskiej przez ocean. Tymczasem Hiacynta postanawia znaleźć mężowi odpowiednie hobby. Kupuje kamerę wideo i decyduje, że Ryszard zajmie się robieniem artystycznych filmów. Szybko jednak zaczyna żałować swojego posunięcia. | ¤ Reżyseria: Harold Snoad | ¤ Występują: Patricia Routledge, Clive Swift, Josephine Tewson, Geoffrey Hughes
 03/08/2021  14:50-15:30  (40) 
Co ludzie powiedzą 3: Wernisaż (6)
¤ Serial Komediowy ¤ Wielka Brytania ¤ 1992 ¤ 0+ | Hiacynta Bukiet (Patricia Routledge), pretensjonalna kobieta w średnim wieku, pragnie uchodzić za kobietę z klasą, która obraca się jedynie w wyższych kręgach. Nie przyznaje się do swojego pochodzenia i wstydzi się ubogich sióstr - Róży i Stokrotki. Odgrywa damę przed spokojną i dobrze ułożoną sąsiadką Elżbietą (Josephine Tewson) i jej bratem Emmetem (David Griffin). Prowadzi to do wielu komicznych sytuacji. Męża Hiacynty, Ryszard (Clive Swift), krępuje zachowanie żony, ale dla świętego spokoju znosi wszystkie dziwactwa. | ¤ W tym odcinku: Hiacynta i Ryszard zostali zaproszeni na wernisaż. Wśród gości ma być również burmistrz. Tymczasem ojciec pani Bukiet postanowił uciec z domu do legii cudzoziemskiej. W akcji szukania staruszka uczestniczy najnowszy przyjaciel Róży. Okazuje się, że tatuś ukrył się w galerii sztuki. Rodzina kompromituje Hiacyntę po raz kolejny. | ¤ Reżyseria: Harold Snoad | ¤ Występują: Patricia Routledge, Clive Swift, Josephine Tewson, Geoffrey Hughes
 03/08/2021  15:30-16:00  (30) 
Świat według Kiepskich: Opowieść o lekkim zabarwieniu erotycznym (11)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2010 ¤ 7+ | Przygody rodziny Kiepskich i zaprzyjaźnionych z nimi sąsiadów. Głównym bohaterem serialu jest Ferdynand Kiepski (Andrzej Grabowski), który całymi dniami, przesiadując w dresiku przed telewizorem i popijając piwko, kombinuje, "co by tu zrobić, żeby zarobić, a się nie narobić". Jest twórcą pomysłów genialnych i zarazem beznadziejnych. Wszystkie kończą się porażką - a to przez zazdrość interesownego Paździocha (Ryszard Kotys), albo prosty błąd naiwnego Boczka (Dariusz Gnatowski). | ¤ W tym odcinku: Ferdek, Paździoch i Boczek dochodzą do wniosku, że zachowanie kobiet w ich otoczeniu staje się niepokojące i prowokujące. Marian twierdzi, że to zgubny wpływ mediów, które kreują wizerunek wyzwolonej ladacznicy. Mężczyźni postanawiają przeciwdziałać temu zjawisku... | ¤ Reżyseria: Patrick Yoka | ¤ Występują: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys
 03/08/2021  16:00-16:30  (30) 
Świat według Kiepskich: Kosmiczna odyseja (12)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2010 ¤ 7+ | Przygody rodziny Kiepskich i zaprzyjaźnionych z nimi sąsiadów. Głównym bohaterem serialu jest Ferdynand Kiepski (Andrzej Grabowski), który całymi dniami, przesiadując w dresiku przed telewizorem i popijając piwko, kombinuje, "co by tu zrobić, żeby zarobić, a się nie narobić". Jest twórcą pomysłów genialnych i zarazem beznadziejnych. Wszystkie kończą się porażką - a to przez zazdrość interesownego Paździocha (Ryszard Kotys), albo prosty błąd naiwnego Boczka (Dariusz Gnatowski). | ¤ W tym odcinku: Ferdek i Paździoch drogą losowania zostają wybrani do uczestnictwa w rejsie pierwszego polskiego promu kosmicznego Piast. Paździoch jest podekscytowany możliwością przeżycia kosmicznej przygody. Ferdek jednak nie wykazuje takiego entuzjazmu. | ¤ Występują: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys
 03/08/2021  16:30-17:00  (30) 
Świat według Kiepskich: Cztery noce z Marią (13)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2010 ¤ 7+ | Przygody rodziny Kiepskich i zaprzyjaźnionych z nimi sąsiadów. Głównym bohaterem serialu jest Ferdynand Kiepski (Andrzej Grabowski), który całymi dniami, przesiadując w dresiku przed telewizorem i popijając piwko, kombinuje, "co by tu zrobić, żeby zarobić, a się nie narobić". Jest twórcą pomysłów genialnych i zarazem beznadziejnych. Wszystkie kończą się porażką - a to przez zazdrość interesownego Paździocha (Ryszard Kotys), albo prosty błąd naiwnego Boczka (Dariusz Gnatowski). | ¤ W tym odcinku: Halina oświadcza Ferdkowi, że za klika dni przyjedzie do nich w odwiedziny jej ciotka, Maria. Ferdek jest oburzony koniecznością znoszenia obecności niespodziewanego gościa w ich domu. Halina pozostaje nieustępliwa i oświadcza, że on musi się poświęcić w imię zacieśniania więzów rodzinnych... | ¤ Reżyseria: Patrick Yoka | ¤ Występują: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ewa Złotowska, Barbara Mularczyk
 03/08/2021  17:00-17:30  (30) 
I kto tu rządzi?: Spadek (16)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2007 ¤ 0+ | Perypetie byłego piłkarza pierwszoligowego klubu, który dla dobra córki przyjął posadę... gosposi w nowej "rodzinie". W tej roli czołowy twardziel polskiego kina, Bogusław Linda, a partneruje mu Małgorzata Foremniak jako zwariowana kobieta sukcesu. | ¤ W tym odcinku: Barbara dowiaduje się o śmierci Janusza Bryka. Zmarły zostawił jej w spadku 100 tysięcy złotych. Ani Barbara, ani Agata nie mają jednak pojęcia, kim on był. Zaintrygowana spadkobierczyni wypytuje o niego dekoratorkę wnętrz i właściciela salonu samochodowego. Sytuacja nieco się wyjaśnia, gdy Tomek pokazuje Barbarze zamieszczone w gazecie zdjęcie Bryka. Wówczas jednak rezygnuje ona z przyjęcia spadku, uparcie twierdząc, że nie wie, kim jest zmarły. Agacie mężczyzna na fotografii wydaje się znajomy. Przeszukuje domowe archiwum. W jednym ze starych albumów znajduje zdjęcie Janusza. Rozpoznaje w nim sąsiada z wakacji, z którym matka spędzała mnóstwo czasu. Domyśla się, że Barbara miała z nim romans. Agata nie może jednak uwierzyć, że mogła zdradzić jej ojca. | ¤ Reżyseria: Maciej Ślesicki | ¤ Występują: Bogusław Linda, Małgorzata Foremniak, Gabriela Pietrucha, Michał Boczkowski
 03/08/2021  17:30-18:00  (30) 
I kto tu rządzi?: Pan Luty (17)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2007 ¤ 0+ | Perypetie byłego piłkarza pierwszoligowego klubu, który dla dobra córki przyjął posadę... gosposi w nowej "rodzinie". W tej roli czołowy twardziel polskiego kina, Bogusław Linda, a partneruje mu Małgorzata Foremniak jako zwariowana kobieta sukcesu. | ¤ W tym odcinku: Tomek zgadza się pozować do kalendarza, którego sprzedaż ma wspomóc działalność schroniska dla zwierząt. Jako Pan Luty robi ogromną furorę. Wkrótce zaczynają wydzwaniać do niego fanki. Staje się też obiektem podziwu domowników, którzy postanawiają skorzystać na jego popularności - Kamil przy okazji dorabia do kieszonkowego, a Barbara wydaje bankiet dla sponsorów i modeli, których zdjęcia ukazały się w kalendarzu. Na przyjęciu zjawia się Elektra, która próbuje uwieść Tomka. Agata jest zazdrosna. Nie przeszkadza jej to jednak w umówieniu się z przystojnym Panem Marcem. Ukrywa ten fakt przed Czajką. On jednak, tuż przed randką z Elektrą, natyka się na jej nowego adoratora. W rezultacie Tomek i Agata ustalają, że oboje zrezygnują z tych spotkań. Kobieta jednak łamie umowę. | ¤ Reżyseria: Maciej Ślesicki | ¤ Występują: Bogusław Linda, Małgorzata Foremniak, Gabriela Pietrucha, Michał Boczkowski
 03/08/2021  18:00-18:30  (30) 
Niania 5: Podwójna randka (11)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2007 ¤ 0+ | Dziewczyna z warszawskiej Pragi, Frania Maj, po utracie pracy i rozstaniu z narzeczonym, przypadkiem obejmuje posadę niani w domu majętnego producenta telewizyjnego. Radosna i pełna energii Frania zaprowadza nowe porządki w nieco przesadnie uporządkowanym domu i życiu Skalskiego. | ¤ W tym odcinku: Konrad, Frania i Maks jadą razem na piknik. Nagle Skalski zauważa Małgosię całującą się z dużo starszym od niej chłopakiem. Po powrocie do domu robi córce awanturę i zakazuje dalszych randek. Z czasem jednak zmienia zdanie i pozwala Małgosi na kolejne spotkanie pod warunkiem, że pójdzie na nie w towarzystwie Frani. Obie udają się do czytelni. Damian przychodzi na spotkanie z kolegą Krzyśkiem, któremu bardzo podoba się Frania. Wkrótce Małgosia i jej opiekunka wychodzą z chłopakami na kolejną randkę do pubu. Małgosia odczuwa, że z powodu swojego młodego wieku i odmiennych zainteresowań nie pasuje do reszty towarzystwa. | ¤ Reżyseria: Jurek Bogajewicz | ¤ Występują: Agnieszka Dygant, Tomasz Kot, Adam Ferency, Tamara Arciuch
 03/08/2021  18:30-19:00  (30) 
Niania 5: Eksperyment z jajem (12)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2007 ¤ 0+ | Dziewczyna z warszawskiej Pragi, Frania Maj, po utracie pracy i rozstaniu z narzeczonym, przypadkiem obejmuje posadę niani w domu majętnego producenta telewizyjnego. Radosna i pełna energii Frania zaprowadza nowe porządki w nieco przesadnie uporządkowanym domu i życiu Skalskiego. | ¤ W tym odcinku: Frania kupuje na wyprzedaży wspaniały sweter. Musiała o niego walczyć z pewną nieznajomą, jednak wygrała ten pojedynek. Adaś ma kłopoty w szkole - grozi mu dwója z biologii. Żeby poprawić ocenę, musi napisać ciekawą pracę. Frania wymyśla eksperyment, który mógłby opisać. Trzy ptasie jaja w gnieździe na tarasie zostają podgrzane lampami. Okazuje się jednak, że pod wpływem zbyt wysokiej temperatury ugotowały się na twardo. Frania idzie do szkoły z zamiarem przekupienia nauczycielki. Okazuje się nią nieznajoma od swetra (Beata Kawka). Nauczycielka zgadza się w końcu przełożyć Adasiowi termin oddania pracy. Kolejny eksperyment przeprowadzony zostaje na Teresie. Przez jakiś czas żywi się ona rakami i rybami z Wisły, w konsekwencji dostaje niezwykłej wysypki. Karolina wprowadza się do Maksa. Ona i Konrad zaczynają robić sobie złośliwości. | ¤ Reżyseria: Jurek Bogajewicz | ¤ Występują: Beata Kawka, Agnieszka Dygant, Olga Wasilewska, Tomasz Kot
 03/08/2021  19:00-19:35  (35) 
Co ludzie powiedzą 3: Żeglarski podwieczorek (7)
¤ Serial Komediowy ¤ Wielka Brytania ¤ 1992 ¤ 0+ | Hiacynta Bukiet (Patricia Routledge), pretensjonalna kobieta w średnim wieku, pragnie uchodzić za kobietę z klasą, która obraca się jedynie w wyższych kręgach. Nie przyznaje się do swojego pochodzenia i wstydzi się ubogich sióstr - Róży i Stokrotki. Odgrywa damę przed spokojną i dobrze ułożoną sąsiadką Elżbietą (Josephine Tewson) i jej bratem Emmetem (David Griffin). Prowadzi to do wielu komicznych sytuacji. Męża Hiacynty, Ryszard (Clive Swift), krępuje zachowanie żony, ale dla świętego spokoju znosi wszystkie dziwactwa. | ¤ W tym odcinku: Hiacynta i jej mąż zamierzają spędzić weekend na wypożyczonym jachcie. Pani Bukiet chce jak najlepiej przygotować się do marynarskiej przygody. Postanawia zaopatrzyć się w żeglarską prognozę pogody, odpowiednie stroje dla siebie oraz Ryszarda. Nie zapomina także o organizacji przyjęcia na pokładzie. | ¤ Reżyseria: Harold Snoad | ¤ Występują: Patricia Routledge, Clive Swift, Josephine Tewson, Geoffrey Hughes
 03/08/2021  19:35-20:15  (40) 
Co ludzie powiedzą 4: Oferta pracy (1)
¤ Serial Komediowy ¤ Wielka Brytania ¤ 1993 ¤ 12+ | Hiacynta Bukiet (Patricia Routledge), pretensjonalna kobieta w średnim wieku, pragnie uchodzić za kobietę z klasą, która obraca się jedynie w wyższych kręgach. Nie przyznaje się do swojego pochodzenia i wstydzi się ubogich sióstr - Róży i Stokrotki. Odgrywa damę przed spokojną i dobrze ułożoną sąsiadką Elżbietą (Josephine Tewson) i jej bratem Emmetem (David Griffin). Prowadzi to do wielu komicznych sytuacji. Męża Hiacynty, Ryszard (Clive Swift), krępuje zachowanie żony, ale dla świętego spokoju znosi wszystkie dziwactwa. | ¤ W tym odcinku: Pani Bukiet postanawia, że jej mąż powinien wrócić do pracy. Szuka dla niego odpowiedniego, kierowniczego stanowiska. Kiedy dowiaduje się, że w pewnej firmie jest wolna posada odpowiadająca jej wymaganiom, postanawia zrobić wszystko, by zwrócić uwagę szefa firmy na Ryszarda. Układa plan, który ma doprowadzić do rzekomo przypadkowego spotkania obu mężczyzn. | ¤ Reżyseria: Harold Snoad | ¤ Występują: Patricia Routledge, Clive Swift, Josephine Tewson, Geoffrey Hughes
 03/08/2021  20:15-21:00  (45) 
Allo, allo!: Gołębie pocztowe (3)
¤ Serial Komediowy ¤ Wielka Brytania ¤ 1982 ¤ 7+ | René Artois (Gorden Kaye) jest właścicielem kawiarni w małym francuskim miasteczku Nouvion. Do jego knajpki zaglądają zarówno Francuzi, jak i Niemcy, zaś stałymi gośćmi są: dowódca miejscowego garnizonu, pułkownik Kurt von Strohm (Richardd Marner) i jego adiutant, kapitan Hans Geering (Sam Kelly). Pewnego dnia życie właściciela kafejki zostaje wywrócone do góry nogami, gdy francuski ruch oporu w osobie Michelle Dubois (Kirsten Cooke) zamierza u niego ukryć dwóch angielskich lotników. Galerię postaci uzupełniają: Edith (Carmen Silvera), żona René, zakochana w swoim szefie kelnerka Yvette (Vicki Michelle), przebrany za francuskiego żandarma Anglik Crabtree (Arthur Bostrom), starający się o rękę Edith przedsiębiorca pogrzebowy pan Alphonse (Kevin Connor), kulejący gestapowiec Otto Flick (Richard Gibson), jego równie kulejący pomocnik Elgelbert von Smallhausen (John Louis Mansi), sekretarka komendanta miasta Helga (Kim Hartman), porucznik Hubert Gruber o skłonnościach homoseksualnych (Guy Siner), fałszerz LeClerc oraz teściowa René - Fanny (Rose Hill), pod której łóżkiem jest przechowywana tajna radiostacja. | ¤ W tym odcinku: Życie René bardzo się skomplikowało. Pułkownik von Strohm zbyt wiele wie o jego konspiracyjnej działalności, a Herr Flick postanawia przeszukać kawiarnię. Zawikłane są również jego sprawy sercowe właściciela lokalu. W tajemnicy przed zazdrosną żoną oddaje się na zapleczu amorom z Yvette i w każdej chwili może być zdemaskowany. Ale jeszcze bardziej boi się kochanki, która nie ma pojęcia o jego romansie z drugą kelnerką, Marią. Każda ze zdradzanych kobiet jest gotowa go zastrzelić za wiarołomność. Na dodatek musi odpierać zaloty porucznika Grubera. | ¤ Reżyseria: David Croft | ¤ Występują: Gordon Kaye, Carmen Silvera, Vicki Michelle, Richard Marner
 03/08/2021  21:00-21:35  (35) 
Allo, allo!: Sprzedawcy cebuli (4)
¤ Serial Komediowy ¤ Wielka Brytania ¤ 1982 ¤ 7+ | René Artois (Gorden Kaye) jest właścicielem kawiarni w małym francuskim miasteczku Nouvion. Do jego knajpki zaglądają zarówno Francuzi, jak i Niemcy, zaś stałymi gośćmi są: dowódca miejscowego garnizonu, pułkownik Kurt von Strohm (Richardd Marner) i jego adiutant, kapitan Hans Geering (Sam Kelly). Pewnego dnia życie właściciela kafejki zostaje wywrócone do góry nogami, gdy francuski ruch oporu w osobie Michelle Dubois (Kirsten Cooke) zamierza u niego ukryć dwóch angielskich lotników. Galerię postaci uzupełniają: Edith (Carmen Silvera), żona René, zakochana w swoim szefie kelnerka Yvette (Vicki Michelle), przebrany za francuskiego żandarma Anglik Crabtree (Arthur Bostrom), starający się o rękę Edith przedsiębiorca pogrzebowy pan Alphonse (Kevin Connor), kulejący gestapowiec Otto Flick (Richard Gibson), jego równie kulejący pomocnik Elgelbert von Smallhausen (John Louis Mansi), sekretarka komendanta miasta Helga (Kim Hartman), porucznik Hubert Gruber o skłonnościach homoseksualnych (Guy Siner), fałszerz LeClerc oraz teściowa René - Fanny (Rose Hill), pod której łóżkiem jest przechowywana tajna radiostacja. | ¤ W tym odcinku: Niemieccy oficerowie oczekują na zwrot mundurów, które René oddał angielskim lotnikom, aby ułatwić im ucieczkę. Z konieczności więc nadal siedzą w restauracji przebrani za sprzedawców cebuli. Tymczasem Michelle z ruchu oporu zostawia w lokalu na przechowanie butelkę po dżinie wypełnioną nitrogliceryną. Wybuchowa ciecz ma posłużyć do wysadzenia torów kolejowych. Gruber zamawia kieliszek tego trunku. Edith nalewa kieliszek także swojej matce, dodaje też trochę kurom do ziarna, żeby się lepiej niosły. Na wieść o tym René wpada w popłoch. Niestety, jest już za późno... | ¤ Reżyseria: David Croft | ¤ Występują: Gordon Kaye, Carmen Silvera, Vicki Michelle, Richard Marner
 03/08/2021  21:35-22:05  (30) 
Świat według Kiepskich: Świąteczna ballada o problemach sąsiada (14)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2010 ¤ 7+ | Przygody rodziny Kiepskich i zaprzyjaźnionych z nimi sąsiadów. Głównym bohaterem serialu jest Ferdynand Kiepski (Andrzej Grabowski), który całymi dniami, przesiadując w dresiku przed telewizorem i popijając piwko, kombinuje, "co by tu zrobić, żeby zarobić, a się nie narobić". Jest twórcą pomysłów genialnych i zarazem beznadziejnych. Wszystkie kończą się porażką - a to przez zazdrość interesownego Paździocha (Ryszard Kotys), albo prosty błąd naiwnego Boczka (Dariusz Gnatowski). | ¤ W tym odcinku: Marian Paździoch jest załamany jego złymi relacjami z Heleną. Pomimo zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, postanawia popełnić samobójstwo skacząc z dachu. Od desperackiego kroku ratują go Ferdek i Boczek. Paździoch prosi Kiepskich o to, aby mógł z nimi spędzić święta. Halina postanawia pomóc w pojednaniu skłóconych małżonków. | ¤ Reżyseria: Patrick Yoka | ¤ Występują: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Krzysztof Dracz, Barbara Mularczyk
 03/08/2021  22:05-22:35  (30) 
Świat według Kiepskich: Sylwester marzeń (15)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2010 ¤ 7+ | Przygody rodziny Kiepskich i zaprzyjaźnionych z nimi sąsiadów. Głównym bohaterem serialu jest Ferdynand Kiepski (Andrzej Grabowski), który całymi dniami, przesiadując w dresiku przed telewizorem i popijając piwko, kombinuje, "co by tu zrobić, żeby zarobić, a się nie narobić". Jest twórcą pomysłów genialnych i zarazem beznadziejnych. Wszystkie kończą się porażką - a to przez zazdrość interesownego Paździocha (Ryszard Kotys), albo prosty błąd naiwnego Boczka (Dariusz Gnatowski). | ¤ W tym odcinku: Zbliża się sylwester. Sąsiedzi Kiepskich są bardzo podekscytowani, gdyż większość z nich wykupiła bilety na bal w luksusowej restauracji. Ferdek zamierza jednak tradycyjnie spędzić sylwestrowy wieczór, czyli przed telewizorem. Niezadowolona Halina grozi mężowi rozwodem i zmusza go do udziału w zabawie. | ¤ Reżyseria: Patrick Yoka | ¤ Występują: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys
 03/08/2021  22:35-23:05  (30) 
Świat według Kiepskich: Ostatni wódz Szoszonów (1)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2011 ¤ 7+ | Najnowsze przygody mieszkańców kamienicy przy ulicy Ćwiartki. W nowych odcinkach po sześciu latach podróżowania po świecie powraca Walduś (Bartosz Żukowski). Pewnego dnia Ferdek otrzymuje od syna zawiadomienie, że ten wraca do Polski. Rodzina Kiepskich i mieszkańcy kamienicy planują zorganizować z tej okazji wielką imprezę. Powrót Waldusia to bez wątpienia największa niespodzianka dla fanów serialu. | ¤ W tym odcinku: Ferdynand Kiepski otrzymuje telegram, w którym jego syn, Waldek, zawiadamia rodzinę, że wraca do Polski po kilkuletnim pobycie w Ameryce. Ferdek z jednej strony się cieszy, ale nie kryje również żalu do syna, że nie pomagał rodzinie finansowo. Halina zarzuca Ferdkowi, że jest łasy na pieniądze własnego dziecka. Wkrótce Walduś powraca w rodzinne strony. Kiepscy wraz z mieszkańcami kamienicy planują zorganizować z tek okazji wielką imprezę. Jedyną osobą niebiorącą udziału w przygotowaniach imprezy-niespodzianki jest Ferdek, dla którego Walduś stał się synem marnotrawnym. | ¤ Reżyseria: Patrick Yoka | ¤ Występują: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Bartosz Żukowski
 03/08/2021  23:05-23:35  (30) 
Graczykowie, czyli Buła i spóła: Taksówkarz (23)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2002 ¤ 12+ | Państwo Graczykowie to miłośnicy wszelkich loterii, gier i konkursów. Z trójki ich dzieci na kontynuatora rodzinnej tradycji zapowiada się tylko najmłodszy syn, Lucuś. | ¤ W tym odcinku: Walduś prosi ojca o pożyczenie poloneza, bo postanowił dorabiać jako taksówkarz. Ma już nawet uprawnienia. Buła decyduje się na to, ale nakazuje, by syn jeździł nocą zostawiając ojcu wolne mieszkanie. Okazuje się, że Walduś świetnie daje sobie radę za kierownicą. Jednocześnie Malinka postanawia uciec z domu, ponieważ rodzice nie zgadzają się na jej związek z sześćdziesięcioparoletnim taksówkarzem. W ten sposób Buła dowiaduje się, jak wielkie pieniądze można zarobić w tym zawodzie. | ¤ Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński | ¤ Występują: Paweł Wawrzecki, Krzysztof Kowalewski, Adrianna Biedrzyńska, Joanna Kurowska
 03/08/2021  23:35-00:05  (30) 
Graczykowie, czyli Buła i spóła: Skarb (24)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2002 ¤ 12+ | Państwo Graczykowie to miłośnicy wszelkich loterii, gier i konkursów. Z trójki ich dzieci na kontynuatora rodzinnej tradycji zapowiada się tylko najmłodszy syn, Lucuś. | ¤ W tym odcinku: W paczce ziemi doniczkowej Buła znajduje złoty pierścionek. Ogarnięty gorączką złota skupuje ziemię z kwiaciarni w poszukiwaniu reszty skarbu. Wkrótce dowiaduje się, że złota należy szukać w innym miejscu. Wydaje ostatnie grosze na poszukiwania. Tymczasem Walduś wraca z wycieczki z prawdziwym skarbem. | ¤ Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński | ¤ Występują: Paweł Wawrzecki, Krzysztof Kowalewski, Adrianna Biedrzyńska, Joanna Kurowska
 04/08/2021  00:05-00:35  (30) 
Rodzina zastępcza: Plama (26)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2003 ¤ 7+ | Anka i Jacek wychowują dwójkę własnych dzieci oraz trójkę z domu dziecka. Każdy odcinek jest opowieścią o problemach kochającej się rodziny. | ¤ W tym odcinku: Policjant, ścigający radykalnych ekologów, odbiera im tajemnicze urządzenie, które ustawili pod sklepem z futrami. Zmęczony dźwiganiem ciężkiego przedmiotu zostawia go na przechowanie u Kwiatkowskich. Tajemniczy sprzęt okazuje się wybuchowym rozpylaczem do farb. W tym czasie dziewczynki, rozważając możliwość zrobienia kariery topmodelek, robią sobie zdjęcia aparatem Jacka. Podczas swojej sesji uszkadzają go niechcący. Próbując to ukryć, wpadają w jeszcze większe tarapaty. | ¤ Występują: Piotr Fronczewski, Gabriela Kownacka, Jarosław Boberek, Maryla Rodowicz
 04/08/2021  00:35-01:05  (30) 
Rodzina zastępcza: Skleroza (27)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2003 ¤ 7+ | Anka i Jacek wychowują dwójkę własnych dzieci oraz trójkę z domu dziecka. Każdy odcinek jest opowieścią o problemach kochającej się rodziny. | ¤ W tym odcinku: Jacek, pamiętając, że już dawno wkroczył w wiek średni, zaczyna się obawiać, że jego pamięć nie jest już taka, jak niegdyś. Wkrótce jego hipotetyczna choroba staje się uciążliwa dla otoczenia. Kwiatkowscy z niepokojem czekają, aż ich mąż i ojciec przestanie nadmiernie przejmować się swoim zdrowiem. | ¤ Występują: Piotr Fronczewski, Gabriela Kownacka, Jarosław Boberek, Maryla Rodowicz
 04/08/2021  01:05-01:35  (30) 
Rodzina zastępcza: Polityczne sprawy (28)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2003 ¤ 7+ | Anka i Jacek wychowują dwójkę własnych dzieci oraz trójkę z domu dziecka. Każdy odcinek jest opowieścią o problemach kochającej się rodziny. | ¤ W tym odcinku: Kuzynka Jadzia prosi Kwiatkowskich o pomoc. Jej mąż, do tej pory spokojny i pracowity rolnik, pod wpływem sąsiada chce rzucić gospodarstwo i rozpocząć karierę polityczną. Właśnie wybiera się do Warszawy w celu kupienia odpowiedniego do przyszłych stanowisk garnituru. Kwiatkowscy nie odmawiają mu noclegu, mimo że wizyta członka partii Samodefensywa nie przebiega bezproblemowo. Tymczasem posterunkowy odkrył u siebie mocne bioprądy, uzdrawiające umysły. Jest szansa na uzdrowienie męża Jadzi. | ¤ Występują: Piotr Fronczewski, Gabriela Kownacka, Jarosław Boberek, Maryla Rodowicz
 04/08/2021  01:35-02:00  (25) 
Mike i Molly 3: Carl Gets a Roommate (13)
¤ Serial Komediowy ¤ USA ¤ 2012 ¤ 0+ | Kolejna część zabawnych perypetii dwojga otyłych ludzi, którzy poznają się na spotkaniach osób walczących z nadwagą. Mike (Billy Gardell) - funkcjonariusz policji oraz Molly (Melissa McCarthy) - nauczycielka od pierwszej chwili wpadają sobie w oko. Aby być razem, muszą jednak pokonać wiele przeciwności m.in. kompleksy oraz słowa krytyki, których tak bardzo się obawiają. | ¤ W tym odcinku: Mike chce przemienić piwnicę w pomieszczenie mieszkalne. Tymczasem Carl proponuje Samuelowi, by się do niego wprowadził. | ¤ Reżyseria: Mark Roberts | ¤ Występują: Melissa McCarthy, Billy Gardell, Reno Wilson, Katy Mixon
 04/08/2021  02:00-02:30  (30) 
Mike i Molly 3: The Princess and the Troll (14)
¤ Serial Komediowy ¤ USA ¤ 2012 ¤ 0+ | Kolejna część zabawnych perypetii dwojga otyłych ludzi, którzy poznają się na spotkaniach osób walczących z nadwagą. Mike (Billy Gardell) - funkcjonariusz policji oraz Molly (Melissa McCarthy) - nauczycielka od pierwszej chwili wpadają sobie w oko. Aby być razem, muszą jednak pokonać wiele przeciwności m.in. kompleksy oraz słowa krytyki, których tak bardzo się obawiają. | ¤ W tym odcinku: Małżonkowie zachęcają Harry'ego, by spędził zbliżające się walentynki w towarzystwie Victorii. Niespodziewanie kobieta zgadza się. | ¤ Reżyseria: Phill Lewis | ¤ Występują: Melissa McCarthy, Billy Gardell, Reno Wilson, Katy Mixon
 04/08/2021  02:30-02:50  (20) 
Ucho Prezesa: Odwracanie kota (5)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju, wciela się w tytułowego prezesa, którego pierwowzorem jest lider partii rządzącej. Polityk zasiada w swoim gabinecie, gdzie przyjmuje zarówno przedstawicieli obozu rządowego, by słuchać sprawozdań oraz przekazywać dalsze instrukcje, jak i opozycji. W każdym odcinku zjawia się tam inny gość, a wydarzenia nawiązują do aktualnych spraw, które rozgrywają się na najwyższych szczeblach władzy w Polsce. | ¤ W tym odcinku: Jak sobie radzić, kiedy ktoś się z nas śmieje? Sztab Prezesa staje przed wyzwaniem, jak temu sprostać. Tymczasem gabinet okazuje się miejscem nie tylko służbowych spotkań. | ¤ Występują: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Izabela Dąbrowska, Paweł Koślik
 04/08/2021  02:50-03:15  (25) 
Ucho Prezesa: Żeby było, jak było (6)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju, wciela się w tytułowego prezesa, którego pierwowzorem jest lider partii rządzącej. Polityk zasiada w swoim gabinecie, gdzie przyjmuje zarówno przedstawicieli obozu rządowego, by słuchać sprawozdań oraz przekazywać dalsze instrukcje, jak i opozycji. W każdym odcinku zjawia się tam inny gość, a wydarzenia nawiązują do aktualnych spraw, które rozgrywają się na najwyższych szczeblach władzy w Polsce. | ¤ W tym odcinku: Późny wieczór, ale w gabinecie wciąż kłębią się tłumy. Prezes przyjmuje kolejnego ministra wprowadzającego dobrą zmianę, Mariusz walczy z wypaczeniami, a pani Basia broni dobra dzieci. | ¤ Występują: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Izabela Dąbrowska, Paweł Koślik
 04/08/2021  03:15-03:25  (10) 
Ucho Prezesa: Siemandero! (7)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju, wciela się w tytułowego prezesa, którego pierwowzorem jest lider partii rządzącej. Polityk zasiada w swoim gabinecie, gdzie przyjmuje zarówno przedstawicieli obozu rządowego, by słuchać sprawozdań oraz przekazywać dalsze instrukcje, jak i opozycji. W każdym odcinku zjawia się tam inny gość, a wydarzenia nawiązują do aktualnych spraw, które rozgrywają się na najwyższych szczeblach władzy w Polsce. | ¤ W tym odcinku: Do gabinetu przybywa jedna z najważniejszych i nieco tym faktem zestresowana osoba w państwie. Prezes staje przed niełatwym zadaniem - ma zmotywować ją do pracy. | ¤ Występują: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Izabela Dąbrowska, Paweł Koślik
 04/08/2021  03:25-04:00  (35) 
Comedy Club 6 (10)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2021 ¤ 18+ | Przed mikrofonem stają najlepsi satyrycy amatorzy i profesjonaliści, którzy próbują swoich sił w stand-upie. Ci najlepsi potrafią rozśmieszyć widownię do łez dosłownie w kilka minut. Gospodarzem programu jest Rafał Rutkowski.
 04/08/2021  04:00-04:30  (30) 
Graczykowie: Rocznica (45)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2000 ¤ 12+ | Państwo Graczykowie to miłośnicy wszelkich loterii, gier i konkursów. Z trójki ich dzieci na kontynuatora rodzinnej tradycji zapowiada się tylko najmłodszy syn, Lucuś. | ¤ W tym odcinku: Przez przypadek Buła dowiaduje się, że za kilka dni Graczykowie będą obchodzić rocznicę ślubu. Postanawia urządzić dla nich przyjęcie, na które zaprasza specjalnych gości - przyjaciół Graczyków z czasów dzieciństwa. Wkrótce okazuje się, że nie był to najlepszy pomysł. | ¤ Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński | ¤ Występują: Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki
 04/08/2021  04:30-05:00  (30) 
Graczykowie: Film (46)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2000 ¤ 12+ | Państwo Graczykowie to miłośnicy wszelkich loterii, gier i konkursów. Z trójki ich dzieci na kontynuatora rodzinnej tradycji zapowiada się tylko najmłodszy syn, Lucuś. | ¤ W tym odcinku: Pewien przypadkowo poznany reżyser chce nakręcić swój film w mieszaniu Wieśka. | ¤ Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński | ¤ Występują: Bohdan Łazuka, Joanna Kurowska, Marian Glinka, Zbigniew Buczkowski
 04/08/2021  05:00-05:35  (35) 
Graczykowie: Luiza (47)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2000 ¤ 12+ | Państwo Graczykowie to miłośnicy wszelkich loterii, gier i konkursów. Z trójki ich dzieci na kontynuatora rodzinnej tradycji zapowiada się tylko najmłodszy syn, Lucuś. | ¤ W tym odcinku: Rodzina Jadzi musi stawić czoła fali kolejnych kłopotów. Atmosfera w domu pogarsza się. W konsekwencji Jadzia nie wytrzymuje napięcia i przeżywa załamanie. Pomysłowy Buła postanawia zastosować hipnozę, żeby pomóc sąsiadce. | ¤ Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński | ¤ Występują: Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki
 04/08/2021  05:35-06:05  (30) 
Mike i Molly 3: Mike the Tease (15)
¤ Serial Komediowy ¤ USA ¤ 2012 ¤ 0+ | Kolejna część zabawnych perypetii dwojga otyłych ludzi, którzy poznają się na spotkaniach osób walczących z nadwagą. Mike (Billy Gardell) - funkcjonariusz policji oraz Molly (Melissa McCarthy) - nauczycielka od pierwszej chwili wpadają sobie w oko. Aby być razem, muszą jednak pokonać wiele przeciwności m.in. kompleksy oraz słowa krytyki, których tak bardzo się obawiają. | ¤ W tym odcinku: Mike udaje się na badania do kliniki zajmującej się leczeniem niepłodności. Tymczasem Vince dostaje nową pracę. | ¤ Reżyseria: Phill Lewis | ¤ Występują: Melissa McCarthy, Billy Gardell, Reno Wilson, Katy Mixon
 04/08/2021  06:05-06:30  (25) 
Mike i Molly 3: Molly's New Shoes (16)
¤ Serial Komediowy ¤ USA ¤ 2012 ¤ 0+ | Kolejna część zabawnych perypetii dwojga otyłych ludzi, którzy poznają się na spotkaniach osób walczących z nadwagą. Mike (Billy Gardell) - funkcjonariusz policji oraz Molly (Melissa McCarthy) - nauczycielka od pierwszej chwili wpadają sobie w oko. Aby być razem, muszą jednak pokonać wiele przeciwności m.in. kompleksy oraz słowa krytyki, których tak bardzo się obawiają. | ¤ W tym odcinku: Molly postanawia zaszaleć na wyprzedażach. | ¤ Reżyseria: Phill Lewis | ¤ Występują: Melissa McCarthy, Billy Gardell, Reno Wilson, Katy Mixon
 04/08/2021  06:30-07:00  (30) 
Mamuśka: Fireballs and Bullet Holes (15)
¤ Serial Komediowy ¤ USA ¤ 2013 | Samotna matka Christy (Anna Faris) po wygranej walce z nałogiem stara się rozpocząć nowe życie i pogodzić wychowanie dwójki dzieci - nastoletniej Violet (Sadie Calvano) i młodszego Roscoe (Blake Garrett Rosenthal) - z pracą kelnerki w restauracji. Musi znosić przy tym humory i ostre komentarze swojej matki, Bonnie (Allison Janney), która nie ułatwia jej i tak już trudnego zadania. | ¤ W tym odcinku: Christy próbuje zbudować więź ze swoim ojcem, Alvinem. Bonnie nie potrafi zaakceptować tego, że córka chce, by był on częścią jej życia. | ¤ Reżyseria: Ted Wass | ¤ Występują: Matt Jones, Anna Faris, Allison Janney, Sadie Calvano
 04/08/2021  07:00-07:30  (30) 
Mamuśka: Nietzsche and a Beer Run (16)
¤ Serial Komediowy ¤ USA ¤ 2013 ¤ 12+ | Samotna matka Christy (Anna Faris) po wygranej walce z nałogiem stara się rozpocząć nowe życie i pogodzić wychowanie dwójki dzieci - nastoletniej Violet (Sadie Calvano) i młodszego Roscoe (Blake Garrett Rosenthal) - z pracą kelnerki w restauracji. Musi znosić przy tym humory i ostre komentarze swojej matki, Bonnie (Allison Janney), która nie ułatwia jej i tak już trudnego zadania. | ¤ W tym odcinku: Christy mierzy się z dawnymi pokusami, gdy spotyka imprezowicza Davida. Bonnie postanawia, że zostanie trenerką personalną i zacznie zarabiać na swoich poradach. | ¤ Reżyseria: Ted Wass | ¤ Występują: Matt Jones, Anna Faris, Allison Janney, Sadie Calvano
 04/08/2021  07:30-07:50  (20) 
Ucho Prezesa: A kiedy w drzwi załomocą (8)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju, wciela się w tytułowego prezesa, którego pierwowzorem jest lider partii rządzącej. Polityk zasiada w swoim gabinecie, gdzie przyjmuje zarówno przedstawicieli obozu rządowego, by słuchać sprawozdań oraz przekazywać dalsze instrukcje, jak i opozycji. W każdym odcinku zjawia się tam inny gość, a wydarzenia nawiązują do aktualnych spraw, które rozgrywają się na najwyższych szczeblach władzy w Polsce. | ¤ W tym odcinku: W gabinecie prezesa ma pojawić się znany niemiecki polityk. Mariusz i pani Basia muszą dokładnie zaplanować spotkanie. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem. | ¤ Występują: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Izabela Dąbrowska, Paweł Koślik
 04/08/2021  07:50-08:15  (25) 
Ucho Prezesa: Próba ognia (9)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju, wciela się w tytułowego prezesa, którego pierwowzorem jest lider partii rządzącej. Polityk zasiada w swoim gabinecie, gdzie przyjmuje zarówno przedstawicieli obozu rządowego, by słuchać sprawozdań oraz przekazywać dalsze instrukcje, jak i opozycji. W każdym odcinku zjawia się tam inny gość, a wydarzenia nawiązują do aktualnych spraw, które rozgrywają się na najwyższych szczeblach władzy w Polsce. | ¤ W tym odcinku: Partyjny wódz jest zaniepokojony niesubordynacją jednego ministrów. Nakazuje premierowi przywołać go do porządku. | ¤ Występują: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Izabela Dąbrowska, Paweł Koślik
 04/08/2021  08:15-08:30  (15) 
Ucho Prezesa: Ludzkie pany (10)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2017 ¤ 12+ | Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju, wciela się w tytułowego prezesa, którego pierwowzorem jest lider partii rządzącej. Polityk zasiada w swoim gabinecie, gdzie przyjmuje zarówno przedstawicieli obozu rządowego, by słuchać sprawozdań oraz przekazywać dalsze instrukcje, jak i opozycji. W każdym odcinku zjawia się tam inny gość, a wydarzenia nawiązują do aktualnych spraw, które rozgrywają się na najwyższych szczeblach władzy w Polsce. | ¤ W tym odcinku: Służbowo - minister, prywatnie - myśliwy odwiedza gabinet, tradycyjnie przynosząc niewielki upominek. Zdając prezesowi relację z osiągnięć swojego resortu, nie traci swojej myśliwskiej czujności, narażając się tym samym zwierzchnikowi. | ¤ Występują: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Izabela Dąbrowska, Paweł Koślik
 04/08/2021  08:30-10:30  (120) 
Kabaret na żywo: Francja elegancja (3)
¤ Program Rozrywkowy ¤ Polska ¤ 2016 ¤ 12+ | Program z udziałem gwiazd polskiej sceny kabaretowej oraz publiczności. Na scenie zaprezentują się m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Kabaret Skeczów Męczących, Smile, Kabaret Młodych Panów i Grupa MoCarta. Wystąpią także spece od monologów - Marcin Daniec, Artur Andrus, Stanisław Tym, Jerzy Kryszak, Katarzyna Pakosińska, Cezary Pazura oraz młoda gwiazda stand-up'u Abelard Giza. Gospodarzem i prowadzącym każdego wieczoru będzie inny kabaret, który do udziału w programie zaprosi kilku wykonawców. Każdy odcinek show uświetni jedna z muzycznych gwiazd, która wykona jedną ze swoich piosenek i spróbuje swoich sił w skeczu. Wśród wykonawców pojawią się m.in. Kuba Sienkiewicz, Michał Szpak i Sound'n'Grace. | Gospodarzami kolejnego odcinka, zatytułowanego "Francja elegancja", będą Artur Andrus i Grupa MoCarta. Skecze i monologi inspirowane m.in. modą zaprezentują: Smile, Jurki, Zbigniew Zamachowski, Ewa Błachnio, Tomasz Jachimek i Łukasz Kaczmarczyk z Kabaretu Młodych Panów. Na scenie pojawią się także tancerze - Anna Głogowska i Rafał Maserak. Muzyczną gwiazdą odcinka będzie Michał Szpak.
 04/08/2021  10:30-11:00  (30) 
Świat według Kiepskich: Opowieść o lekkim zabarwieniu erotycznym (11)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2010 ¤ 7+ | Przygody rodziny Kiepskich i zaprzyjaźnionych z nimi sąsiadów. Głównym bohaterem serialu jest Ferdynand Kiepski (Andrzej Grabowski), który całymi dniami, przesiadując w dresiku przed telewizorem i popijając piwko, kombinuje, "co by tu zrobić, żeby zarobić, a się nie narobić". Jest twórcą pomysłów genialnych i zarazem beznadziejnych. Wszystkie kończą się porażką - a to przez zazdrość interesownego Paździocha (Ryszard Kotys), albo prosty błąd naiwnego Boczka (Dariusz Gnatowski). | ¤ W tym odcinku: Ferdek, Paździoch i Boczek dochodzą do wniosku, że zachowanie kobiet w ich otoczeniu staje się niepokojące i prowokujące. Marian twierdzi, że to zgubny wpływ mediów, które kreują wizerunek wyzwolonej ladacznicy. Mężczyźni postanawiają przeciwdziałać temu zjawisku... | ¤ Reżyseria: Patrick Yoka | ¤ Występują: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys
 04/08/2021  11:00-11:30  (30) 
Świat według Kiepskich: Kosmiczna odyseja (12)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2010 ¤ 7+ | Przygody rodziny Kiepskich i zaprzyjaźnionych z nimi sąsiadów. Głównym bohaterem serialu jest Ferdynand Kiepski (Andrzej Grabowski), który całymi dniami, przesiadując w dresiku przed telewizorem i popijając piwko, kombinuje, "co by tu zrobić, żeby zarobić, a się nie narobić". Jest twórcą pomysłów genialnych i zarazem beznadziejnych. Wszystkie kończą się porażką - a to przez zazdrość interesownego Paździocha (Ryszard Kotys), albo prosty błąd naiwnego Boczka (Dariusz Gnatowski). | ¤ W tym odcinku: Ferdek i Paździoch drogą losowania zostają wybrani do uczestnictwa w rejsie pierwszego polskiego promu kosmicznego Piast. Paździoch jest podekscytowany możliwością przeżycia kosmicznej przygody. Ferdek jednak nie wykazuje takiego entuzjazmu. | ¤ Występują: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys
 04/08/2021  11:30-12:00  (30) 
Przyjaciele 3: The One with the Princess Leia Fantasy (1)
¤ Serial Komediowy ¤ USA ¤ 1996 ¤ 12+ | Dalsze losy sześciorga znajomych. Z upływem czasu ich życie nieco się zmieniło. Rachel Green (Jennifer Aniston) jest kelnerką w pubie Central Perk. Jest to nadal ulubione miejsce spotkań przyjaciół. Monica Geller (Courteney Cox) została szefem kuchni. Joey Tribbiani (Matt LeBlanc) w dalszym ciągu próbuje swoich sił jako aktor. Chandler Bing (Matthew Perry) jest urzędnikiem. Starszy brat Moniki, Ross (David Schwimmer), nadal pracuje jako paleontolog. Zawsze pogodna Phoebe Buffay (Lisa Kudrow) jak zwykle wprawia znajomych w dobry nastrój. | ¤ W tym odcinku: Chandler znowu spotyka ze swoją byłą dziewczyną, Janice. Pomysł nie za bardzo podoba się Joeyowi. Janice chce jakoś przekonać go do siebie. Ross zbyt późno zdał sobie sprawę z tego, że dziewczęta zwierzają się sobie ze wszystkich sekretów. Monica jest przygnębiona po bolesnym rozstaniu z Richardem. | ¤ Reżyseria: Gail Mancuso | ¤ Występują: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
 04/08/2021  12:00-12:30  (30) 
Przyjaciele 3: The One Where No One's Ready (2)
¤ Serial Komediowy ¤ USA ¤ 1996 ¤ 12+ | Dalsze losy sześciorga znajomych. Z upływem czasu ich życie nieco się zmieniło. Rachel Green (Jennifer Aniston) jest kelnerką w pubie Central Perk. Jest to nadal ulubione miejsce spotkań przyjaciół. Monica Geller (Courteney Cox) została szefem kuchni. Joey Tribbiani (Matt LeBlanc) w dalszym ciągu próbuje swoich sił jako aktor. Chandler Bing (Matthew Perry) jest urzędnikiem. Starszy brat Moniki, Ross (David Schwimmer), nadal pracuje jako paleontolog. Zawsze pogodna Phoebe Buffay (Lisa Kudrow) jak zwykle wprawia znajomych w dobry nastrój. | ¤ W tym odcinku: Monica odsłuchuje automatyczną sekretarkę i znajduje tam wiadomość od Richarda. Nie jest pewna, czy jest ona nowa czy stara i oddzwania do niego, pozostawiając mu również informację. Po chwili zastanowienia postanawia ją skasować, co doprowadza do kilku niezręcznych sytuacji. Przyjaciele wybierają się z Rossem do muzeum, gdzie mężczyzna ma wygłosić mowę. Do wyjścia pozostało niecałe pół godziny, a nikt nie jest gotów. Chandler i Joey walczą o fotel i w trakcie przepychanek plamią sukienkę Phoebe. Rachel zastanawia się, co na siebie włożyć. Jej niezdecydowanie sprawia, że Ross, będący już na skraju załamania nerwowego, wpada w szał. Rachel obraża się na niego. | ¤ Reżyseria: Gail Mancuso | ¤ Występują: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
 04/08/2021  12:30-13:00  (30) 
Przyjaciele 3: The One with the Jam (3)
¤ Serial Komediowy ¤ USA ¤ 1996 ¤ 12+ | Dalsze losy sześciorga znajomych. Z upływem czasu ich życie nieco się zmieniło. Rachel Green (Jennifer Aniston) jest kelnerką w pubie Central Perk. Jest to nadal ulubione miejsce spotkań przyjaciół. Monica Geller (Courteney Cox) została szefem kuchni. Joey Tribbiani (Matt LeBlanc) w dalszym ciągu próbuje swoich sił jako aktor. Chandler Bing (Matthew Perry) jest urzędnikiem. Starszy brat Moniki, Ross (David Schwimmer), nadal pracuje jako paleontolog. Zawsze pogodna Phoebe Buffay (Lisa Kudrow) jak zwykle wprawia znajomych w dobry nastrój. | ¤ W tym odcinku: Monica usiłuje odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Metodą na odzyskanie sił jest dla niej robienie dżemu. Gotuje nieprawdopodobne ilości produktu, z zamiarem sprzedaży z dużym zyskiem. Planuje też zajść w ciążę i urodzić dziecko. Z dziwnego stanu, w jakim się znalazła, otrząsa ją dopiero wiadomość, że jednym z dawców w banku spermy jest Joey. Tymczasem Phoebe wplątuje się w związek z nieuczciwym mężczyzną. Okazuje się, że jest on bardziej zainteresowany jej siostrą, niż nią samą. | ¤ Reżyseria: Kevin Bright | ¤ Występują: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
 04/08/2021  13:00-13:30  (30) 
Przyjaciele 3: The One with the Metaphorical Tunnel (4)
¤ Serial Komediowy ¤ USA ¤ 1996 ¤ 12+ | Dalsze losy sześciorga znajomych. Z upływem czasu ich życie nieco się zmieniło. Rachel Green (Jennifer Aniston) jest kelnerką w pubie Central Perk. Jest to nadal ulubione miejsce spotkań przyjaciół. Monica Geller (Courteney Cox) została szefem kuchni. Joey Tribbiani (Matt LeBlanc) w dalszym ciągu próbuje swoich sił jako aktor. Chandler Bing (Matthew Perry) jest urzędnikiem. Starszy brat Moniki, Ross (David Schwimmer), nadal pracuje jako paleontolog. Zawsze pogodna Phoebe Buffay (Lisa Kudrow) jak zwykle wprawia znajomych w dobry nastrój. | ¤ W tym odcinku: Chandler proponuje Janice wspólne zamieszkanie. Oferta ta nie spotyka się jednak z ciepłym przyjęciem. Ross zauważa, że jego syn bawi się lalkami. Zdruzgotany ojciec stara się zrobić wszystko, aby zainteresować chłopca bardziej męskimi zabawkami. Niestety jego próby kończą się fiaskiem. Phoebe wpada na pomysł udawania agentki Joeya. | ¤ Reżyseria: Steve Zuckerman | ¤ Występują: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
 04/08/2021  13:30-14:05  (35) 
Co ludzie powiedzą 3: Wernisaż (6)
¤ Serial Komediowy ¤ Wielka Brytania ¤ 1992 ¤ 0+ | Hiacynta Bukiet (Patricia Routledge), pretensjonalna kobieta w średnim wieku, pragnie uchodzić za kobietę z klasą, która obraca się jedynie w wyższych kręgach. Nie przyznaje się do swojego pochodzenia i wstydzi się ubogich sióstr - Róży i Stokrotki. Odgrywa damę przed spokojną i dobrze ułożoną sąsiadką Elżbietą (Josephine Tewson) i jej bratem Emmetem (David Griffin). Prowadzi to do wielu komicznych sytuacji. Męża Hiacynty, Ryszard (Clive Swift), krępuje zachowanie żony, ale dla świętego spokoju znosi wszystkie dziwactwa. | ¤ W tym odcinku: Hiacynta i Ryszard zostali zaproszeni na wernisaż. Wśród gości ma być również burmistrz. Tymczasem ojciec pani Bukiet postanowił uciec z domu do legii cudzoziemskiej. W akcji szukania staruszka uczestniczy najnowszy przyjaciel Róży. Okazuje się, że tatuś ukrył się w galerii sztuki. Rodzina kompromituje Hiacyntę po raz kolejny. | ¤ Reżyseria: Harold Snoad | ¤ Występują: Patricia Routledge, Clive Swift, Josephine Tewson, Geoffrey Hughes
 04/08/2021  14:05-14:50  (45) 
Co ludzie powiedzą 3: Żeglarski podwieczorek (7)
¤ Serial Komediowy ¤ Wielka Brytania ¤ 1992 ¤ 0+ | Hiacynta Bukiet (Patricia Routledge), pretensjonalna kobieta w średnim wieku, pragnie uchodzić za kobietę z klasą, która obraca się jedynie w wyższych kręgach. Nie przyznaje się do swojego pochodzenia i wstydzi się ubogich sióstr - Róży i Stokrotki. Odgrywa damę przed spokojną i dobrze ułożoną sąsiadką Elżbietą (Josephine Tewson) i jej bratem Emmetem (David Griffin). Prowadzi to do wielu komicznych sytuacji. Męża Hiacynty, Ryszard (Clive Swift), krępuje zachowanie żony, ale dla świętego spokoju znosi wszystkie dziwactwa. | ¤ W tym odcinku: Hiacynta i jej mąż zamierzają spędzić weekend na wypożyczonym jachcie. Pani Bukiet chce jak najlepiej przygotować się do marynarskiej przygody. Postanawia zaopatrzyć się w żeglarską prognozę pogody, odpowiednie stroje dla siebie oraz Ryszarda. Nie zapomina także o organizacji przyjęcia na pokładzie. | ¤ Reżyseria: Harold Snoad | ¤ Występują: Patricia Routledge, Clive Swift, Josephine Tewson, Geoffrey Hughes
 04/08/2021  14:50-15:30  (40) 
Co ludzie powiedzą 4: Oferta pracy (1)
¤ Serial Komediowy ¤ Wielka Brytania ¤ 1993 ¤ 12+ | Hiacynta Bukiet (Patricia Routledge), pretensjonalna kobieta w średnim wieku, pragnie uchodzić za kobietę z klasą, która obraca się jedynie w wyższych kręgach. Nie przyznaje się do swojego pochodzenia i wstydzi się ubogich sióstr - Róży i Stokrotki. Odgrywa damę przed spokojną i dobrze ułożoną sąsiadką Elżbietą (Josephine Tewson) i jej bratem Emmetem (David Griffin). Prowadzi to do wielu komicznych sytuacji. Męża Hiacynty, Ryszard (Clive Swift), krępuje zachowanie żony, ale dla świętego spokoju znosi wszystkie dziwactwa. | ¤ W tym odcinku: Pani Bukiet postanawia, że jej mąż powinien wrócić do pracy. Szuka dla niego odpowiedniego, kierowniczego stanowiska. Kiedy dowiaduje się, że w pewnej firmie jest wolna posada odpowiadająca jej wymaganiom, postanawia zrobić wszystko, by zwrócić uwagę szefa firmy na Ryszarda. Układa plan, który ma doprowadzić do rzekomo przypadkowego spotkania obu mężczyzn. | ¤ Reżyseria: Harold Snoad | ¤ Występują: Patricia Routledge, Clive Swift, Josephine Tewson, Geoffrey Hughes
 04/08/2021  15:30-16:00  (30) 
Świat według Kiepskich: Świąteczna ballada o problemach sąsiada (14)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2010 ¤ 7+ | Przygody rodziny Kiepskich i zaprzyjaźnionych z nimi sąsiadów. Głównym bohaterem serialu jest Ferdynand Kiepski (Andrzej Grabowski), który całymi dniami, przesiadując w dresiku przed telewizorem i popijając piwko, kombinuje, "co by tu zrobić, żeby zarobić, a się nie narobić". Jest twórcą pomysłów genialnych i zarazem beznadziejnych. Wszystkie kończą się porażką - a to przez zazdrość interesownego Paździocha (Ryszard Kotys), albo prosty błąd naiwnego Boczka (Dariusz Gnatowski). | ¤ W tym odcinku: Marian Paździoch jest załamany jego złymi relacjami z Heleną. Pomimo zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, postanawia popełnić samobójstwo skacząc z dachu. Od desperackiego kroku ratują go Ferdek i Boczek. Paździoch prosi Kiepskich o to, aby mógł z nimi spędzić święta. Halina postanawia pomóc w pojednaniu skłóconych małżonków. | ¤ Reżyseria: Patrick Yoka | ¤ Występują: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Krzysztof Dracz, Barbara Mularczyk
 04/08/2021  16:00-16:30  (30) 
Świat według Kiepskich: Sylwester marzeń (15)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2010 ¤ 7+ | Przygody rodziny Kiepskich i zaprzyjaźnionych z nimi sąsiadów. Głównym bohaterem serialu jest Ferdynand Kiepski (Andrzej Grabowski), który całymi dniami, przesiadując w dresiku przed telewizorem i popijając piwko, kombinuje, "co by tu zrobić, żeby zarobić, a się nie narobić". Jest twórcą pomysłów genialnych i zarazem beznadziejnych. Wszystkie kończą się porażką - a to przez zazdrość interesownego Paździocha (Ryszard Kotys), albo prosty błąd naiwnego Boczka (Dariusz Gnatowski). | ¤ W tym odcinku: Zbliża się sylwester. Sąsiedzi Kiepskich są bardzo podekscytowani, gdyż większość z nich wykupiła bilety na bal w luksusowej restauracji. Ferdek zamierza jednak tradycyjnie spędzić sylwestrowy wieczór, czyli przed telewizorem. Niezadowolona Halina grozi mężowi rozwodem i zmusza go do udziału w zabawie. | ¤ Reżyseria: Patrick Yoka | ¤ Występują: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys
 04/08/2021  16:30-17:00  (30) 
Świat według Kiepskich: Ostatni wódz Szoszonów (1)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2011 ¤ 7+ | Najnowsze przygody mieszkańców kamienicy przy ulicy Ćwiartki. W nowych odcinkach po sześciu latach podróżowania po świecie powraca Walduś (Bartosz Żukowski). Pewnego dnia Ferdek otrzymuje od syna zawiadomienie, że ten wraca do Polski. Rodzina Kiepskich i mieszkańcy kamienicy planują zorganizować z tej okazji wielką imprezę. Powrót Waldusia to bez wątpienia największa niespodzianka dla fanów serialu. | ¤ W tym odcinku: Ferdynand Kiepski otrzymuje telegram, w którym jego syn, Waldek, zawiadamia rodzinę, że wraca do Polski po kilkuletnim pobycie w Ameryce. Ferdek z jednej strony się cieszy, ale nie kryje również żalu do syna, że nie pomagał rodzinie finansowo. Halina zarzuca Ferdkowi, że jest łasy na pieniądze własnego dziecka. Wkrótce Walduś powraca w rodzinne strony. Kiepscy wraz z mieszkańcami kamienicy planują zorganizować z tek okazji wielką imprezę. Jedyną osobą niebiorącą udziału w przygotowaniach imprezy-niespodzianki jest Ferdek, dla którego Walduś stał się synem marnotrawnym. | ¤ Reżyseria: Patrick Yoka | ¤ Występują: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Bartosz Żukowski
 04/08/2021  17:00-17:30  (30) 
I kto tu rządzi?: Absolwentka (18)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2007 ¤ 0+ | Perypetie byłego piłkarza pierwszoligowego klubu, który dla dobra córki przyjął posadę... gosposi w nowej "rodzinie". W tej roli czołowy twardziel polskiego kina, Bogusław Linda, a partneruje mu Małgorzata Foremniak jako zwariowana kobieta sukcesu. | ¤ W tym odcinku: Barbara kończy studia. Z tej okazji domownicy organizują przyjęcie. Agata jest jednak zawiedziona, gdy matka dziękuje za pomoc nie jej, ale doktorowi Fabickiemu. Za jego namową Barbara postanawia ubiegać się o pracę w fabryce obuwia Hanasza. Fabicki bowiem zajmuje się walką z dyskryminacją ze względu na wiek. Jest pewien, że Hanasz nie zatrudni Barbary. Wówczas pozwą go do sądu. Nieświadomi intrygi Agata i Tomek są przekonani, że kobiecie naprawdę zależy na tej posadzie. Postanawiają jej pomóc. Agata, która zna Hanasza, obiecuje zatrudnić jego szwagra, jeśli biznesmen przyjmie do pracy jej matkę. W ten sposób Barbara, mimo że podczas rozmowy kwalifikacyjnej udaje niedołężną staruszkę, zostaje przyjęta. Początkowo jest wściekła, wkrótce jednak dochodzi do wniosku, że musiała świetne wypaść podczas procesu rekrutacyjnego i ze zdwojoną energią zamierza rozpocząć karierę zawodową. Na początek postanawia wziąć urlop... | ¤ Reżyseria: Maciej Ślesicki | ¤ Występują: Bogusław Linda, Małgorzata Foremniak, Gabriela Pietrucha, Michał Boczkowski
 04/08/2021  17:30-18:00  (30) 
I kto tu rządzi?: Sprawa Batyckich, część 1 (19)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2007 ¤ 0+ | Perypetie byłego piłkarza pierwszoligowego klubu, który dla dobra córki przyjął posadę... gosposi w nowej "rodzinie". W tej roli czołowy twardziel polskiego kina, Bogusław Linda, a partneruje mu Małgorzata Foremniak jako zwariowana kobieta sukcesu. | ¤ W tym odcinku: Agatę odwiedza jej były mąż, Michał. Mówi, że chce się ożenić. Prosi Kamila, by został jego drużbą. Ślub ma się odbyć pod Suwałkami, gdzie Michał kupił kawałek ziemi. Agata, Kamil, Tomek, Barbara i Marta wybierają się na wesele, przekonani, że Michał przygotował dla nich wygodne lokum. Na miejscu jednak zastają tylko przyczepę kempingową i trochę cegieł. Zdenerwowana Agata decyduje, że wszyscy wracają do domu. Wówczas jednak zjawia się Michał. Przeprasza swoich gości, przedstawia im narzeczoną, Andżelę, i zaprasza na piknik. Okazuje się, że Kamil doskonale dogaduje się z przyszłą żoną ojca. Michał oznajmia, że marzy o tym, by mieć prawdziwą rodzinę. Chce odebrać Agacie syna. | ¤ Reżyseria: Maciej Ślesicki | ¤ Występują: Bogusław Linda, Małgorzata Foremniak, Gabriela Pietrucha, Michał Boczkowski
 04/08/2021  18:00-18:30  (30) 
Niania 5: Piąty mąż Janiny (13)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2007 ¤ 0+ | Dziewczyna z warszawskiej Pragi, Frania Maj, po utracie pracy i rozstaniu z narzeczonym, przypadkiem obejmuje posadę niani w domu majętnego producenta telewizyjnego. Radosna i pełna energii Frania zaprowadza nowe porządki w nieco przesadnie uporządkowanym domu i życiu Skalskiego. | ¤ W tym odcinku: Ciotka Frani Janina (Iwona Bielska) bankrutuje i wprowadza się do domu Skalskich. Frania próbuje namówić jej bogatego partnera Bodzia (Krzysztof Tyniec) do oświadczyn. Okazuje się wówczas, że mężczyzna uważa siebie za nudziarza. Maj próbuje nauczyć go tańczyć. W czasie lekcji Bodzio dostaje zawału i przewraca się na Franię. W tym momencie do pokoju wchodzi Janina. Niefortunny tancerz szybko wraca do zdrowia, dwuznaczna sytuacja zostaje wyjaśniona i załagodzona. Ostatecznie Bodzio składa oświadczyny. Przed samym jednak ślubem wyznaje miłość Frani. Ta jest o krok od przerwania ceremonii. Towarzyskiemu skandalowi zapobiega Maks. Janina wychodzi więc za mąż za Bodzia, który znów dostaje zawału. Wszystko jednak dobrze się kończy. | ¤ Reżyseria: Jurek Bogajewicz | ¤ Występują: Iwona Bielska, Agnieszka Dygant, Krzysztof Tyniec, Tomasz Kot
 04/08/2021  18:30-19:00  (30) 
Niania 5: Jaki ojciec, taki syn (14)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2007 ¤ 0+ | Dziewczyna z warszawskiej Pragi, Frania Maj, po utracie pracy i rozstaniu z narzeczonym, przypadkiem obejmuje posadę niani w domu majętnego producenta telewizyjnego. Radosna i pełna energii Frania zaprowadza nowe porządki w nieco przesadnie uporządkowanym domu i życiu Skalskiego. | ¤ W tym odcinku: Podczas wizyty w galerii Frania i Maks spotykają ojca Skalskiego, Janusza (Krzysztof Kowalewski). Widać, że syn wciąż żywi do ojca urazę, za to, że zostawił matkę dla swojej sekretarki. Tymczasem Frania bez uzgodnienia z Maksem zaprasza mężczyznę na obiad. Pracodawca Maj jest wściekły i grozi, że będzie musiała poszukać sobie nowej posady. Janusz odwiedza syna ze swoją narzeczoną, Joanną (Maria Pakulnis). Okazuje się, że kobieta ma wiele wspólnego z Franią - podobnie się ubierają i mają takie same przemyślenia. Na obiad Frania zaprasza również swoją matkę i babcię. Przy stole Joanna zdradza intymne sekrety z życia jej i narzeczonego. Maks jest wyraźnie niezadowolony. W końcu robi ojcu awanturę. Następnego dnia Franię odwiedza sama Joanna, która zdradza jej szczegóły oświadczyn ojca. Niania próbuje wykorzystać te same sztuczki wobec Maksa. | ¤ Reżyseria: Jurek Bogajewicz | ¤ Występują: Krzysztof Kowalewski, Agnieszka Dygant, Maria Pakulnis, Tomasz Kot
 04/08/2021  19:00-19:35  (35) 
Co ludzie powiedzą 4: Komandor (2)
¤ Serial Komediowy ¤ Wielka Brytania ¤ 1993 | Hiacynta Bukiet (Patricia Routledge), pretensjonalna kobieta w średnim wieku, pragnie uchodzić za kobietę z klasą, która obraca się jedynie w wyższych kręgach. Nie przyznaje się do swojego pochodzenia i wstydzi się ubogich sióstr - Róży i Stokrotki. Odgrywa damę przed spokojną i dobrze ułożoną sąsiadką Elżbietą (Josephine Tewson) i jej bratem Emmetem (David Griffin). Prowadzi to do wielu komicznych sytuacji. Męża Hiacynty, Ryszard (Clive Swift), krępuje zachowanie żony, ale dla świętego spokoju znosi wszystkie dziwactwa. | ¤ W tym odcinku: Hiacynta ma powitać na dworcu specjalnego gościa Klubu Pań - komandora. Postanawia dobrze przygotować się do tego zadania, zaczyna więc studiować problematykę morską. Jest przekonana, że gość może okazać się drugim admirałem Nelsonem. | ¤ Reżyseria: Harold Snoad | ¤ Występują: Patricia Routledge, Clive Swift, Josephine Tewson, Geoffrey Hughes
 04/08/2021  19:35-20:15  (40) 
Co ludzie powiedzą 4: Ogrodowe przyjęcie (3)
¤ Serial Komediowy ¤ Wielka Brytania ¤ 1993 | Hiacynta Bukiet (Patricia Routledge), pretensjonalna kobieta w średnim wieku, pragnie uchodzić za kobietę z klasą, która obraca się jedynie w wyższych kręgach. Nie przyznaje się do swojego pochodzenia i wstydzi się ubogich sióstr - Róży i Stokrotki. Odgrywa damę przed spokojną i dobrze ułożoną sąsiadką Elżbietą (Josephine Tewson) i jej bratem Emmetem (David Griffin). Prowadzi to do wielu komicznych sytuacji. Męża Hiacynty, Ryszard (Clive Swift), krępuje zachowanie żony, ale dla świętego spokoju znosi wszystkie dziwactwa. | ¤ W tym odcinku: Hiacynta postanawia zorganizować barbecue. Oczywiście zależy jej bardzo, aby wzbudzić jak największy podziw wśród swoich znajomych. Na swoje ogrodowe przyjęcie chce za wszelką cenę pozyskać "znakomitego" gościa. | ¤ Reżyseria: Harold Snoad | ¤ Występują: Patricia Routledge, Clive Swift, Josephine Tewson, Geoffrey Hughes
 04/08/2021  20:15-21:00  (45) 
Allo, allo!: Egzekucja René (5)
¤ Serial Komediowy ¤ Wielka Brytania ¤ 1982 ¤ 7+ | René Artois (Gorden Kaye) jest właścicielem kawiarni w małym francuskim miasteczku Nouvion. Do jego knajpki zaglądają zarówno Francuzi, jak i Niemcy, zaś stałymi gośćmi są: dowódca miejscowego garnizonu, pułkownik Kurt von Strohm (Richardd Marner) i jego adiutant, kapitan Hans Geering (Sam Kelly). Pewnego dnia życie właściciela kafejki zostaje wywrócone do góry nogami, gdy francuski ruch oporu w osobie Michelle Dubois (Kirsten Cooke) zamierza u niego ukryć dwóch angielskich lotników. Galerię postaci uzupełniają: Edith (Carmen Silvera), żona René, zakochana w swoim szefie kelnerka Yvette (Vicki Michelle), przebrany za francuskiego żandarma Anglik Crabtree (Arthur Bostrom), starający się o rękę Edith przedsiębiorca pogrzebowy pan Alphonse (Kevin Connor), kulejący gestapowiec Otto Flick (Richard Gibson), jego równie kulejący pomocnik Elgelbert von Smallhausen (John Louis Mansi), sekretarka komendanta miasta Helga (Kim Hartman), porucznik Hubert Gruber o skłonnościach homoseksualnych (Guy Siner), fałszerz LeClerc oraz teściowa René - Fanny (Rose Hill), pod której łóżkiem jest przechowywana tajna radiostacja. | ¤ W tym odcinku: Po spotkaniu z krawcem, który ma uszyć zastępcze mundury dla von Strohma i Geeringa, Michelle z ruchu oporu zarządza akcję wysadzenia torów kolejowych. Mają w tym pomóc również Strohm i Geering, gdyż jeśli akcja się powiedzie, gen. von Klinkerhoffen nie dotrze na inspekcję i nie wyjdzie na jaw drażliwa sprawa braku mundurów. Złączeni wspólnym interesem Michelle, René, kelnerki i niemieccy oficerowie przystępują do działania. Niestety, Geering za wcześnie rzuca butelkę z nitrogliceryną na tory... | ¤ Reżyseria: David Croft | ¤ Występują: Gordon Kaye, Carmen Silvera, Vicki Michelle, Richard Marner
 04/08/2021  21:00-21:40  (40) 
Allo, allo!: Pogrzeb René (6)
¤ Serial Komediowy ¤ Wielka Brytania ¤ 1982 ¤ 7+ | René Artois (Gorden Kaye) jest właścicielem kawiarni w małym francuskim miasteczku Nouvion. Do jego knajpki zaglądają zarówno Francuzi, jak i Niemcy, zaś stałymi gośćmi są: dowódca miejscowego garnizonu, pułkownik Kurt von Strohm (Richardd Marner) i jego adiutant, kapitan Hans Geering (Sam Kelly). Pewnego dnia życie właściciela kafejki zostaje wywrócone do góry nogami, gdy francuski ruch oporu w osobie Michelle Dubois (Kirsten Cooke) zamierza u niego ukryć dwóch angielskich lotników. Galerię postaci uzupełniają: Edith (Carmen Silvera), żona René, zakochana w swoim szefie kelnerka Yvette (Vicki Michelle), przebrany za francuskiego żandarma Anglik Crabtree (Arthur Bostrom), starający się o rękę Edith przedsiębiorca pogrzebowy pan Alphonse (Kevin Connor), kulejący gestapowiec Otto Flick (Richard Gibson), jego równie kulejący pomocnik Elgelbert von Smallhausen (John Louis Mansi), sekretarka komendanta miasta Helga (Kim Hartman), porucznik Hubert Gruber o skłonnościach homoseksualnych (Guy Siner), fałszerz LeClerc oraz teściowa René - Fanny (Rose Hill), pod której łóżkiem jest przechowywana tajna radiostacja. | ¤ W tym odcinku: René znów prowadzi swoją knajpkę, ale już jako bliźniaczy brat René, który przecież został "rozstrzelany". Tymczasem wszyscy przygotowują się do jego pogrzebu, który przyniesie dużą niespodziankę. | ¤ Reżyseria: David Croft | ¤ Występują: Gordon Kaye, Carmen Silvera, Vicki Michelle, Richard Marner
 04/08/2021  21:40-22:10  (30) 
Świat według Kiepskich: Cyc i Pupcia (2)
¤ Serial Komediowy ¤ Polska ¤ 2011 ¤ 7+ | Najnowsze przygody mieszkańców kamienicy przy ulicy Ćwiartki. W nowych odcinkach po sześciu latach podróżowania po świecie powraca Walduś (Bartosz Żukowski). Pewnego dnia Ferdek otrzymuje od syna zawiadomienie, że ten wraca do Polski. Rodzina Kiepskich i mieszkańcy kamienicy planują zorganizować z tej okazji wielką imprezę. Powrót Waldusia to bez wątpienia największa niespodzianka dla fanów serialu. | ¤ W tym odcinku: Waldek przedstawia rodzicom swoją narzeczoną Jolasię (Anna Ilczuk), czyli Pupcię. Informuje rodzinę, że jest bardzo zakochany i zamierza się wkrótce ożenić. Ferdynand Kiepski jest załamany pomysłem syna. Twierdzi, że dziewczyna jest zainteresowana dolarami jego syna przywiezionymi z Ameryki. | ¤ Reżyseria: Patrick Yoka | ¤ Występują: Andrzej Grabowski, Anna Ilczuk, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk