Cartoon Network HD parced: 05/08/2021 04:17:44
program count: 337
datetimenamedescr
 04/08/2021  22:00-22:10  (10) 
Angelo rządzi 4: Bobbleheads are Gonna Roll
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola. | ¤ W tym odcinku: Podczas zajęć ze sztuki Angelo tworzy zaskakujące figurki, które podobają się jego kolegom. Niebawem każdy uczeń jego szkoły pragnie je mieć. | ¤ Reżyseria: Thierry Marchand
 04/08/2021  22:10-22:21  (11) 
Angelo rządzi 4: Secret Recipe
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola. | ¤ W tym odcinku: Cathy podnosi cenę swoich słynnych czekoladowych babeczek. Lola postanawia wykraść recepturę na te smakowite ciastka. Tymczasem Angelo odkrywa inny wymiar przepisu na babeczki. | ¤ Reżyseria: Thierry Marchand
 04/08/2021  22:21-22:31  (10) 
Angelo rządzi 4: Angelo vs. The Test
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola. | ¤ W tym odcinku: Sympatyczny łobuziak postanawia podzielić się wiedzą na temat sposobów wywarcia wpływu na nauczyciela, by ten przełożył termin sprawdzianu. | ¤ Reżyseria: Thierry Marchand
 04/08/2021  22:31-22:42  (11) 
Angelo rządzi 4: Co teraz?
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola.
 04/08/2021  22:42-22:50  (8) 
Angelo rządzi 4: Szlaban
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola. | ¤ Reżyseria: Maxime Maleo
 04/08/2021  22:50-23:00  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Ollie (852)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Darwin prosi Gumballa, by ten nauczył go jazdy na deskorolce. Ten próbuje wszechstronnie przybliżyć bratu różne aspekty tej dyscypliny sportu.
 04/08/2021  23:00-23:11  (11) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Kartofel (861)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Podczas lunchu z Idaho Darwin nie je ziemniaków, solidaryzując się z przyjacielem. Jego obsesja na punkcie ulubionego jedzenia okazuje się jednak wyjątkowo silna.
 04/08/2021  23:11-23:22  (11) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Konsola (871)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Po tym jak niebieski kocur otrzymuje konsolę do gier, która została przeklęta, Elmore znajduje się w niebezpieczeństwie. Całe miasteczko trafia do świata fantasy RPG. Gumball, Darwin i Anais odkrywają sekrety swojej nowej wirtualnej rzeczywistości.
 04/08/2021  23:22-23:33  (11) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Wolność (872)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Wattersonowie odwiedzają tatę Richarda, szczura Frankiego. Gumball i jego bliscy są przekonani, że na skutek długotrwałej nieobecności w życiu Richarda Frankie zamieszkał na wysypisku śmieci. Niebawem szczur przyjeżdża do Wattersonów, by zostać z nimi na stałe.
 04/08/2021  23:33-23:43  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Sobowtóry (881)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Gumball i jego kumpel Darwin spotykają dziwaczne rodzeństwo. Kiki i Quack naśladują wszystko, co robią i mówią. Z czasem wychodzi na jaw, że ta rodzina naśladowców zarabia w sieci, naśladując rodzinę Wattersonów.
 04/08/2021  23:43-23:53  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Łowca naiwniaków (882)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Niebieski kot i Darwin uświadamiają sobie, że dziadek Louie nie ma żadnych przyjaciół na Elmore Plus. Tworzą wirtualną przyjaciółkę, Muriel. Niebawem babcia JoJo dowiaduje się, że Louie spędza czas w cyberprzestrzeni na rozmowach z inną osobą.
 04/08/2021  23:53-00:04  (11) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Kołowrót (891)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Gumball, Darwin i Anais odkrywają, że pan Wilson przez wiele lat prześladował Richarda. W okresie nauki w szkole średniej posunął się nawet do upokorzenia Wattersona. Dzieci próbują pomóc Richardowi pokonać lęk przed Wilsonem.
 05/08/2021  00:04-00:15  (11) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Gwiazdki (892)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Po tym, jak został nazwany łysym, ojciec niebieskiego kota wystawia fryzjerowi Larry'emu złą opinię. W ramach rekompensaty otrzymuje propozycję darmowego strzyżenia. Gumball i Darwin także zamierzają wyłudzić bezpłatną usługę w w zamian za dobre recenzje na temat pracy stylisty.
 05/08/2021  00:15-00:25  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Pudło (901)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Wattersonowie otrzymują pocztą nieoznakowaną przesyłkę. Nie chcąc jej otwierać, na zmianę wyobrażają sobie, co może być w środku. Mama twierdzi, że jest tam gwarancja finansowej wolności, natomiast Gumball uważa, że zawartość przesyłki zapewni wyjątkową moc.
 05/08/2021  00:25-00:37  (12) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Swaci (902)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Darwinowi bardzo podoba się Teri. Podziwia jej zdjęcie na Elmore Plus. Gumball przyłapuje go na tych amorach i w tajemnicy prosi Carrie, aby pomogła Darwinowi lepiej poznać wybrankę. Okazuje się jednak, że rozbudzenie uczucia między Darwinem i Teri wymaga użycia magii.
 05/08/2021  00:37-00:47  (10) 
Angelo rządzi 4: Porwanie
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola.
 05/08/2021  00:47-00:58  (11) 
Angelo rządzi 4: Kolega
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola.
 05/08/2021  00:58-01:08  (10) 
Angelo rządzi 4: Pracownik miesiąca
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola. | ¤ Reżyseria: Thierry Marchand
 05/08/2021  01:08-01:19  (11) 
Angelo rządzi 4: Bobbleheads are Gonna Roll
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola. | ¤ W tym odcinku: Podczas zajęć ze sztuki Angelo tworzy zaskakujące figurki, które podobają się jego kolegom. Niebawem każdy uczeń jego szkoły pragnie je mieć. | ¤ Reżyseria: Thierry Marchand
 05/08/2021  01:19-01:29  (10) 
Angelo rządzi 4: Secret Recipe
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola. | ¤ W tym odcinku: Cathy podnosi cenę swoich słynnych czekoladowych babeczek. Lola postanawia wykraść recepturę na te smakowite ciastka. Tymczasem Angelo odkrywa inny wymiar przepisu na babeczki. | ¤ Reżyseria: Thierry Marchand
 05/08/2021  01:29-01:40  (11) 
Angelo rządzi 4: Angelo vs. The Test
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola. | ¤ W tym odcinku: Sympatyczny łobuziak postanawia podzielić się wiedzą na temat sposobów wywarcia wpływu na nauczyciela, by ten przełożył termin sprawdzianu. | ¤ Reżyseria: Thierry Marchand
 05/08/2021  01:40-01:50  (10) 
Angelo rządzi 4: Co teraz?
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola.
 05/08/2021  01:50-02:00  (10) 
Angelo rządzi 4: Szlaban
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola. | ¤ Reżyseria: Maxime Maleo
 05/08/2021  02:00-02:11  (11) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Łowca naiwniaków (882)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Niebieski kot i Darwin uświadamiają sobie, że dziadek Louie nie ma żadnych przyjaciół na Elmore Plus. Tworzą wirtualną przyjaciółkę, Muriel. Niebawem babcia JoJo dowiaduje się, że Louie spędza czas w cyberprzestrzeni na rozmowach z inną osobą.
 05/08/2021  02:11-02:21  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Kołowrót (891)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Gumball, Darwin i Anais odkrywają, że pan Wilson przez wiele lat prześladował Richarda. W okresie nauki w szkole średniej posunął się nawet do upokorzenia Wattersona. Dzieci próbują pomóc Richardowi pokonać lęk przed Wilsonem.
 05/08/2021  02:21-02:32  (11) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Gwiazdki (892)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Po tym, jak został nazwany łysym, ojciec niebieskiego kota wystawia fryzjerowi Larry'emu złą opinię. W ramach rekompensaty otrzymuje propozycję darmowego strzyżenia. Gumball i Darwin także zamierzają wyłudzić bezpłatną usługę w w zamian za dobre recenzje na temat pracy stylisty.
 05/08/2021  02:32-02:43  (11) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Pudło (901)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Wattersonowie otrzymują pocztą nieoznakowaną przesyłkę. Nie chcąc jej otwierać, na zmianę wyobrażają sobie, co może być w środku. Mama twierdzi, że jest tam gwarancja finansowej wolności, natomiast Gumball uważa, że zawartość przesyłki zapewni wyjątkową moc.
 05/08/2021  02:43-02:53  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Swaci (902)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Darwinowi bardzo podoba się Teri. Podziwia jej zdjęcie na Elmore Plus. Gumball przyłapuje go na tych amorach i w tajemnicy prosi Carrie, aby pomogła Darwinowi lepiej poznać wybrankę. Okazuje się jednak, że rozbudzenie uczucia między Darwinem i Teri wymaga użycia magii.
 05/08/2021  02:53-03:03  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Oceny (911)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Panna Simian znajduje test Gumballa z dawnych lat nauki, rozwiązany z kiepskim wynikiem. Obniża uczniowi średnią ocen, w efekcie czego niebieski kot musi powtórzyć przedszkolny etap edukacji. Okazuje się, że w ten sposób panna Simian pogarsza swoją pozycję zawodową.
 05/08/2021  03:03-03:14  (11) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Dieta (912)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Richard próbuje się odchudzać. Problem w tym, że stosuje aż dziesięć różnych diet, i to po każdym posiłku dziennie. Gumball i Darwin próbują pomóc Wattersonowi.
 05/08/2021  03:14-03:25  (11) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Były (921)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Gumball nie przyjmuje do wiadomości, że już nie jest prześladowany przez Roba. Obecną ofiarą arcywroga niebieskiego kota jest Banan Joe. Gumball próbuje zepsuć ich relację.
 05/08/2021  03:25-03:35  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Dziwadło (922)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Gumball i Darwin próbują pomóc kukiełce Sussie, prześladowanej przez szkolnych łobuzów. Ustalają, że musi ona całkowicie zmienić swój wygląd.
 05/08/2021  03:35-03:44  (9) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Menu (931)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Gumball, jego tato i Darwin mają ochotę na tajemniczego burgera, specjalność baru Joyful Burger. Aby zamówić danie, muszą jednak odgadnąć jego nazwę. Robią wszystko, by ją poznać.
 05/08/2021  03:44-03:45  (1) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Wujek (932)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Gumball bardzo chce poznać włoskiego hydraulika Mario, wujka pająka Ocho. Musi najpierw przejść próbę przyjaźni.
 05/08/2021  03:45-04:00  (15) 
Niesamowity świat Gumballa 6: Naiwniak (992)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | Przygody niebieskiego kota, mieszkańca amerykańskiego miasteczka Elmore. Nastoletni Gumball Watterson często płata figle swoim bliskim, nauczycielom i przyjaciołom. Podczas codziennych perypetii towarzyszą mu m.in. siostra Gumballa, króliczka Anais, złota rybka Darwin i mieniący się tęczowymi barwami Tobias Wilson. | ¤ W tym odcinku: Bomb Kid i jego kumple spędzają dzień z Gumballem i żartują z niego. Niebieski kot okazuje się jednak bardziej naiwny, niż sądzili.
 05/08/2021  04:00-04:09  (9) 
Totalna Porażka: Przedszkolaki: Gumo-tarapaty
¤ Serial Animowany ¤ Kanada ¤ 2019 | Owen, Izzy, Courtney, Duncan i ich przyjaciele wspominają swoje dziecięce zabawy. W każdym odcinku przedstawiają zabawną i pełną przygód historię z czasów, kiedy chodzili do przedszkola. Ich opiekunem w placówce dla maluchów jest Szef Hatchet.
 05/08/2021  04:09-04:25  (16) 
Totalna Porażka: Przedszkolaki: Inwazja robali kosmitów
¤ Serial Animowany ¤ Kanada ¤ 2019 | Owen, Izzy, Courtney, Duncan i ich przyjaciele wspominają swoje dziecięce zabawy. W każdym odcinku przedstawiają zabawną i pełną przygód historię z czasów, kiedy chodzili do przedszkola. Ich opiekunem w placówce dla maluchów jest Szef Hatchet.
 05/08/2021  04:25-04:39  (14) 
Bakugan: Battle Planet: Zamaskowana siła (101)
¤ Serial Animowany ¤ Korea Południowa/Kanada/Japonia ¤ 2018 | Dan Kouzo i jego przyjaciele jak odważni wojownicy walczą o losy całej planety. Pomagają im stworzenia Bakugan, pochodzące z innej, dalekiej czasoprzestrzeni. | ¤ W tym odcinku: Philomena Dusk z firmy AAAnimus zatrudnia Magnusa. Wyposaża go w urządzenie, dzięki któremu siła jego Bakugana znacząco wzrasta. Chłopak przygotowuje się do walki z Danem.
 05/08/2021  04:39-04:55  (16) 
Bakugan: Battle Planet: Zagadek ciąg dalszy (102)
¤ Serial Animowany ¤ Korea Południowa/Kanada/Japonia ¤ 2018 | Dan Kouzo i jego przyjaciele jak odważni wojownicy walczą o losy całej planety. Pomagają im stworzenia Bakugan, pochodzące z innej, dalekiej czasoprzestrzeni. | ¤ W tym odcinku: Wezwana do pomocy Ekstra Ekipa poszukuje uwięzionego Bakugana. Niebawem wychodzi na jaw, że ktoś cały czas sprawdza ich możliwości.
 05/08/2021  04:55-05:01  (6) 
Grizzy i Lemingi: Niedźwiedź z kreskówki
¤ Serial Animowany ¤ Francja ¤ 2017 | Pośrodku głębokiego lasu znajduje się niewielka chatka leśniczego. Niedźwiedź Grizzly już od dłuższego czasu marzy by zostać jej lokatorem. Kiedy właściciel wyjeżdża na weekend, miś korzysta z okazji i wprowadza się do nowego domku. Jego głównym celem jest skorzystanie z wielu luksusów, jakie oferuje leśniczówka: klimatyzacja, kino domowe, wygodna kanapa, a nawet maszyna do robienia popcornu. Okazuje się jednak, że chatka ma już lokatorów - stado małych lemingów. Słodkie i niewinne istotki przy bliższym spotkaniu przeradzają się w grupę szkodników siejących zamęt i zniszczenie, chcąc przekształcić leśniczówkę w prywatny park zabaw. | ¤ W tym odcinku: Gryzonie chcą obejrzeć kreskówkę o przygodach myszy płatającej figle kotu. Grizzy zamierza się zdrzemnąć. Wyłącza telewizor i wyciąga baterie z pilota.
 05/08/2021  05:01-05:08  (7) 
Grizzy i Lemingi: Niedźwiedź w rozmiarze XXL
¤ Serial Animowany ¤ Francja ¤ 2017 | Pośrodku głębokiego lasu znajduje się niewielka chatka leśniczego. Niedźwiedź Grizzly już od dłuższego czasu marzy by zostać jej lokatorem. Kiedy właściciel wyjeżdża na weekend, miś korzysta z okazji i wprowadza się do nowego domku. Jego głównym celem jest skorzystanie z wielu luksusów, jakie oferuje leśniczówka: klimatyzacja, kino domowe, wygodna kanapa, a nawet maszyna do robienia popcornu. Okazuje się jednak, że chatka ma już lokatorów - stado małych lemingów. Słodkie i niewinne istotki przy bliższym spotkaniu przeradzają się w grupę szkodników siejących zamęt i zniszczenie, chcąc przekształcić leśniczówkę w prywatny park zabaw. | ¤ W tym odcinku: Grizzy udowadnia Lemingom, że jako silniejszy zasługuje na ostatni słoik kremu czekoladowego. Gryzonie postanawiają dorównać mu rozmiarami, wykorzystując lampę przyśpieszającą wzrost roślin.
 05/08/2021  05:08-05:25  (17) 
Grizzy i Lemingi: Nie oceniaj niedźwiedzia po okładce
¤ Serial Animowany ¤ Francja ¤ 2017 | Pośrodku głębokiego lasu znajduje się niewielka chatka leśniczego. Niedźwiedź Grizzly już od dłuższego czasu marzy by zostać jej lokatorem. Kiedy właściciel wyjeżdża na weekend, miś korzysta z okazji i wprowadza się do nowego domku. Jego głównym celem jest skorzystanie z wielu luksusów, jakie oferuje leśniczówka: klimatyzacja, kino domowe, wygodna kanapa, a nawet maszyna do robienia popcornu. Okazuje się jednak, że chatka ma już lokatorów - stado małych lemingów. Słodkie i niewinne istotki przy bliższym spotkaniu przeradzają się w grupę szkodników siejących zamęt i zniszczenie, chcąc przekształcić leśniczówkę w prywatny park zabaw. | ¤ W tym odcinku: Gryzonie przechwytują skrzynkę kremu czekoladowego i ukrywają ją przed Grizzym. Niedźwiedź znajduje pierścień, umożliwiający mu przemianę w leminga.
 05/08/2021  05:25-05:31  (6) 
Grizzy i Lemingi: Niedźwiedzie okulary
¤ Serial Animowany ¤ Francja ¤ 2017 | Pośrodku głębokiego lasu znajduje się niewielka chatka leśniczego. Niedźwiedź Grizzly już od dłuższego czasu marzy by zostać jej lokatorem. Kiedy właściciel wyjeżdża na weekend, miś korzysta z okazji i wprowadza się do nowego domku. Jego głównym celem jest skorzystanie z wielu luksusów, jakie oferuje leśniczówka: klimatyzacja, kino domowe, wygodna kanapa, a nawet maszyna do robienia popcornu. Okazuje się jednak, że chatka ma już lokatorów - stado małych lemingów. Słodkie i niewinne istotki przy bliższym spotkaniu przeradzają się w grupę szkodników siejących zamęt i zniszczenie, chcąc przekształcić leśniczówkę w prywatny park zabaw. | ¤ W tym odcinku: Grizzy znajduje nowoczesne okulary, wyposażone w najnowsze technologie. Sprzęt wyświetla obraz telewizyjny i dodatkowo ostrzega przed zbliżającymi się intruzami.
 05/08/2021  05:31-05:38  (7) 
Grizzy i Lemingi: Niedźwiedź pod ścisłą ochroną
¤ Serial Animowany ¤ Francja ¤ 2017 | Pośrodku głębokiego lasu znajduje się niewielka chatka leśniczego. Niedźwiedź Grizzly już od dłuższego czasu marzy by zostać jej lokatorem. Kiedy właściciel wyjeżdża na weekend, miś korzysta z okazji i wprowadza się do nowego domku. Jego głównym celem jest skorzystanie z wielu luksusów, jakie oferuje leśniczówka: klimatyzacja, kino domowe, wygodna kanapa, a nawet maszyna do robienia popcornu. Okazuje się jednak, że chatka ma już lokatorów - stado małych lemingów. Słodkie i niewinne istotki przy bliższym spotkaniu przeradzają się w grupę szkodników siejących zamęt i zniszczenie, chcąc przekształcić leśniczówkę w prywatny park zabaw. | ¤ W tym odcinku: Pochłonięty grą na telefonie leśniczego niedźwiedź nie ma ochoty dzielić się urządzeniem z Lemingami. Gryzonie wpadają na pomysł, jak zdobyć telefon, nie irytując przy tym Grizzy'ego.
 05/08/2021  05:38-05:55  (17) 
Grizzy i Lemingi: Niewidzialność
¤ Serial Animowany ¤ Francja ¤ 2017 | Pośrodku głębokiego lasu znajduje się niewielka chatka leśniczego. Niedźwiedź Grizzly już od dłuższego czasu marzy by zostać jej lokatorem. Kiedy właściciel wyjeżdża na weekend, miś korzysta z okazji i wprowadza się do nowego domku. Jego głównym celem jest skorzystanie z wielu luksusów, jakie oferuje leśniczówka: klimatyzacja, kino domowe, wygodna kanapa, a nawet maszyna do robienia popcornu. Okazuje się jednak, że chatka ma już lokatorów - stado małych lemingów. Słodkie i niewinne istotki przy bliższym spotkaniu przeradzają się w grupę szkodników siejących zamęt i zniszczenie, chcąc przekształcić leśniczówkę w prywatny park zabaw. | ¤ W tym odcinku: Niedźwiedź jest zachwycony mimem, występującym za niewidzialną ścianą. Postanawia zastosować podobną sztuczkę na Lemingach i udawać, że wyjada krem z niewidzialnego słoika.
 05/08/2021  05:55-06:01  (6) 
Grizzy i Lemingi: Intensywna terapia
¤ Serial Animowany ¤ Francja ¤ 2017 | Pośrodku głębokiego lasu znajduje się niewielka chatka leśniczego. Niedźwiedź Grizzly już od dłuższego czasu marzy by zostać jej lokatorem. Kiedy właściciel wyjeżdża na weekend, miś korzysta z okazji i wprowadza się do nowego domku. Jego głównym celem jest skorzystanie z wielu luksusów, jakie oferuje leśniczówka: klimatyzacja, kino domowe, wygodna kanapa, a nawet maszyna do robienia popcornu. Okazuje się jednak, że chatka ma już lokatorów - stado małych lemingów. Słodkie i niewinne istotki przy bliższym spotkaniu przeradzają się w grupę szkodników siejących zamęt i zniszczenie, chcąc przekształcić leśniczówkę w prywatny park zabaw. | ¤ W tym odcinku: Lemingi są przeziębione i próbują się ogrzać w pobliżu Grizzy'ego. Ten troskliwie się nimi opiekuje.
 05/08/2021  06:01-06:08  (7) 
Grizzy i Lemingi: Mroźne cukierki
¤ Serial Animowany ¤ Francja ¤ 2017 | Pośrodku głębokiego lasu znajduje się niewielka chatka leśniczego. Niedźwiedź Grizzly już od dłuższego czasu marzy by zostać jej lokatorem. Kiedy właściciel wyjeżdża na weekend, miś korzysta z okazji i wprowadza się do nowego domku. Jego głównym celem jest skorzystanie z wielu luksusów, jakie oferuje leśniczówka: klimatyzacja, kino domowe, wygodna kanapa, a nawet maszyna do robienia popcornu. Okazuje się jednak, że chatka ma już lokatorów - stado małych lemingów. Słodkie i niewinne istotki przy bliższym spotkaniu przeradzają się w grupę szkodników siejących zamęt i zniszczenie, chcąc przekształcić leśniczówkę w prywatny park zabaw. | ¤ W tym odcinku: Gryzonie znajdują niezwykłe cukierki miętowe, po których oddech zyskuje zamrażającą moc.
 05/08/2021  06:08-06:20  (12) 
Grizzy i Lemingi: Sok Lemingów
¤ Serial Animowany ¤ Francja ¤ 2017 | Pośrodku głębokiego lasu znajduje się niewielka chatka leśniczego. Niedźwiedź Grizzly już od dłuższego czasu marzy by zostać jej lokatorem. Kiedy właściciel wyjeżdża na weekend, miś korzysta z okazji i wprowadza się do nowego domku. Jego głównym celem jest skorzystanie z wielu luksusów, jakie oferuje leśniczówka: klimatyzacja, kino domowe, wygodna kanapa, a nawet maszyna do robienia popcornu. Okazuje się jednak, że chatka ma już lokatorów - stado małych lemingów. Słodkie i niewinne istotki przy bliższym spotkaniu przeradzają się w grupę szkodników siejących zamęt i zniszczenie, chcąc przekształcić leśniczówkę w prywatny park zabaw. | ¤ W tym odcinku: Niedźwiedź odkrywa, że ulubiony krem czekoladowy przestał mu smakować. Okazuje się to sprawką Lemingów, które doprawiły przysmak sokiem cytrynowym.
 05/08/2021  06:20-06:31  (11) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa: Rocznik Darwina: Alan (4)
¤ Serial Animowany ¤ 2019 ¤ 2019 | Na prośbę dyrektora Browna Darwin ma zaledwie 24 godziny, aby przygotować pamiątkowy album ze zdjęciami. W tym celu zbiera i przedstawia materiały na temat szkolnych kolegów oraz innych osób związanych ze szkołą w Elmore. W każdym odcinku jest przedstawiona jedna postać, w tym klasowy klaun Banana Joe, teleportujący się duszek Carrie, a nawet nauczyciele. Młody Watterson musi ustalić, który z wychowawców najbardziej zasługuje na to, by znaleźć się na honorowym miejscu w klasowej księdze pamiątkowej. W pracy nad tym projektem Darwin może liczyć na pomoc kolegów. | ¤ W tym odcinku: Jeden ze szkolnych znajomych Wattersonów, Alan, okazuje się zbyt skromny na to, by znaleźć się na okładce klasowego albumu. W programie przegląd scen z minionych sezonów serialu o przygodach Gumballa.
 05/08/2021  06:31-06:50  (19) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 2: Skarb (232)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2012 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Ojciec Gumballa jest różowym królikiem, a Gumball to niebieski kot z wielką głową. Stale wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Anais trafia na trop ukrytego skarbu rodziny Wattersonów.
 05/08/2021  06:50-07:00  (10) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 2: Słowa (241)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2012 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Ojciec Gumballa jest różowym królikiem, a Gumball to niebieski kot z wielką głową. Stale wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Z natury miły Darwin nie mówi tego, co naprawdę myśli. Gumball ma tego dość. Organizuje dla Darwina specjalny pojedynek na zniewagi.
 05/08/2021  07:00-07:20  (20) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 2: Przeprosiny (242)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2012 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Ojciec Gumballa jest różowym królikiem, a Gumball to niebieski kot z wielką głową. Stale wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: W Elmore dochodzi do wyjątkowej sytuacji, w której panna Simian jest winna Gumballowi przeprosiny.
 05/08/2021  07:20-07:30  (10) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 2: Czaszka (251)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2012 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Ojciec Gumballa jest różowym królikiem, a Gumball to niebieski kot z wielką głową. Stale wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Clayton, plastelinowa kulka, to niepoprawny kłamca, który potrafi zmieniać swoją postać. Zaprzyjaźnia się on z Gumballem i Darwinem.
 05/08/2021  07:30-07:45  (15) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 2: Gwiazdka (252)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2012 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Ojciec Gumballa jest różowym królikiem, a Gumball to niebieski kot z wielką głową. Stale wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Pod koła samochodu Wattersonów wpada Święty Mikołaj. Gumball i jego krewni robią wszystko, by uratować bożonarodzeniowe tradycje.
 05/08/2021  07:45-07:55  (10) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 2: Zegarek (261)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2012 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Ojciec Gumballa jest różowym królikiem, a Gumball to niebieski kot z wielką głową. Stale wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Pewien staruszek posiada ważną rodzinną pamiątkę, należącą do rodziny Gumballa. Niebieski kot i Darwin próbują odzyskać tę rzecz. Nie jest to jednak łatwe zadanie.
 05/08/2021  07:55-08:15  (20) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 2: Zakład (262)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2012 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Ojciec Gumballa jest różowym królikiem, a Gumball to niebieski kot z wielką głową. Stale wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Bobert na okres tygodnia zostaje służącym Gumballa. Okazuje się, że roboty są w stanie wykonać niemal każde zadanie, nawet jeśli jego skutkiem ma być totalna zagłada.
 05/08/2021  08:15-08:25  (10) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 2: The Flakers (271)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2012 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Ojciec Gumballa jest różowym królikiem, a Gumball to niebieski kot z wielką głową. Stale wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Gumball chce się dowiedzieć, jak naprawdę wygląda wiejskie życie. W tym celu zaprasza do domu ziemniaka Idaho.
 05/08/2021  08:25-08:40  (15) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 2: Wielki zawód (272)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2012 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Ojciec Gumballa jest różowym królikiem, a Gumball to niebieski kot z wielką głową. Stale wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Gdy Tina Rex zamierza pobić Gumballa, Darwin opuszcza kumpla. Niebieski kot postanawia dać przyjacielowi nauczkę za jego nielojalność.
 05/08/2021  08:40-08:50  (10) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 2: Autorytet (281)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2012 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Ojciec Gumballa jest różowym królikiem, a Gumball to niebieski kot z wielką głową. Stale wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Babcia JoJo jest bardzo nadopiekuńcza wobec swoich bliskich. W konsekwencji Wattersonowie przekonują się, że sami dla siebie są największymi wrogami.
 05/08/2021  08:50-09:10  (20) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 2: Kucyk (291)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2012 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Ojciec Gumballa jest różowym królikiem, a Gumball to niebieski kot z wielką głową. Stale wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Gumball i Darwin próbują jak najszybciej wrócić do domu, by spędzić trochę czasu z króliczką Anais. Po drodze napotykają jednak różne przeszkody.
 05/08/2021  09:10-09:20  (10) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 2: Burza (292)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2012 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Ojciec Gumballa jest różowym królikiem, a Gumball to niebieski kot z wielką głową. Stale wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: W nastolatkach z Elmore zaczynają budzić się gorące uczucia. Gumball próbuje przetrwać w obliczu tego emocjonalnego huraganu.
 05/08/2021  09:20-09:40  (20) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 2: Sen (301)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2012 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Ojciec Gumballa jest różowym królikiem, a Gumball to niebieski kot z wielką głową. Stale wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Dziwaczna wizja, jaki przyśniła się niebieskiemu kotu, wystawia na poważną próbę jego relacje z najbliższymi przyjaciółmi, Penny i Darwinem.
 05/08/2021  09:40-09:50  (10) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 2: Następnego dnia (302)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2012 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Ojciec Gumballa jest różowym królikiem, a Gumball to niebieski kot z wielką głową. Stale wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Darwin nabiera podejrzeń, że cały czas żyje w cieniu swojego przyjaciela, niebieskiego kota Gumballa.
 05/08/2021  09:50-10:00  (10) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 2: Bohater (311)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2012 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Ojciec Gumballa jest różowym królikiem, a Gumball to niebieski kot z wielką głową. Stale wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Gumball i Darwin próbują udowodnić Richardowi, że uważają go za prawdziwego bohatera.
 05/08/2021  10:00-10:10  (10) 
Craig znad Potoku: Ahoj, przygodo! 2: Letnie życzenie (50)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2019 | Nastoletni Craig i jego przyjaciele przeżywają różne przygody na przedmieściach Herkleston, kryjących wiele tajemnic. | ¤ W tym odcinku: Kiedy Craig łapie świetlika i więzi go w słoiku, niechcący zaburza równowagę w przyrodzie.
 05/08/2021  10:10-10:30  (20) 
Craig znad Potoku: Ahoj, przygodo! 2: Odwrócenie ról (53)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2019 | Nastoletni Craig i jego przyjaciele przeżywają różne przygody na przedmieściach Herkleston, kryjących wiele tajemnic. | ¤ W tym odcinku: Craig odwiedza restaurację, w której pracuje jego starszy brat. Zamawia danie zemsty, a do tego ogromną ilość paluszków chlebowych.
 05/08/2021  10:30-10:40  (10) 
Craig znad Potoku: Ahoj, przygodo! 2: Obozowa uciekinierka (54)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2019 | Nastoletni Craig i jego przyjaciele przeżywają różne przygody na przedmieściach Herkleston, kryjących wiele tajemnic. | ¤ W tym odcinku: Uciekinierka z obozu letniego pojawia się przy Pieńku i opowiada dzieciom znad Potoku niesamowitą historię. Craig podejrzewa, że przybyszka nie mówi prawdy.
 05/08/2021  10:40-11:00  (20) 
Craig znad Potoku: Ahoj, przygodo! 2: Pisarka Kelsey (55)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2019 | Nastoletni Craig i jego przyjaciele przeżywają różne przygody na przedmieściach Herkleston, kryjących wiele tajemnic. | ¤ W tym odcinku: Kelsey zamierza opublikować własną książkę. Craig i Stacks wspierają w tym dziewczynę.
 05/08/2021  11:00-11:10  (10) 
Craig znad Potoku: Ahoj, przygodo! 2: Kuzyn nad Potokiem (56)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2019 | Nastoletni Craig i jego przyjaciele przeżywają różne przygody na przedmieściach Herkleston, kryjących wiele tajemnic. | ¤ W tym odcinku: Craig zaprasza nad Potok swojego kuzyna Brysona. Nikt jeszcze nie podejrzewa, że niebawem rozpocznie się wojna balonowa.
 05/08/2021  11:10-11:30  (20) 
Craig znad Potoku: Ahoj, przygodo! 2: Przedszkole nad Potokiem (57)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2019 | Nastoletni Craig i jego przyjaciele przeżywają różne przygody na przedmieściach Herkleston, kryjących wiele tajemnic. | ¤ W tym odcinku: Craig postanawia otworzyć nad Potokiem punkt przedszkolny dla okolicznych dzieci. Pomaga mu w tym jego siostra Jessica.
 05/08/2021  11:30-11:40  (10) 
Craig znad Potoku: Ahoj, przygodo! 3: Alternatywna potoczystość
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2020 | Przygody grupy przyjaciół, którzy uwielbiają się bawić na przedmieściach Herkleston. 10-letni Craig Williams oraz jego wierni kumple, Kelsey i John Paul, szczególnie upodobali sobie zabawy nad pobliskim potokiem. Widzowie poznają pełne emocji i humoru losy tej ekipy.
 05/08/2021  11:40-11:55  (15) 
Craig znad Potoku: Ahoj, przygodo! 2: Szmuglerzy słodyczy (58)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2019 | Nastoletni Craig i jego przyjaciele przeżywają różne przygody na przedmieściach Herkleston, kryjących wiele tajemnic. | ¤ W tym odcinku: Craig, Kelsey i J.P. postanawiają wnieść trochę radości w życie potrzebujących dzieci. Przemycają dla nich słodycze.
 05/08/2021  11:55-12:05  (10) 
Młodzi Tytani: Akcja! Letnia taneczna zabawa: Duch Bestia (51)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2013 | Nowe przygody grupy superbohaterów, którą tworzą Robin, Gwiazdka, Raven, Cyborg i Bestia. Młodzi herosi muszą dzielić swój czas między ratowanie świata a problemy, z którymi borykają się przeciętni nastolatkowie - pierwsza miłość, egzamin na prawo jazdy czy młodzieńcze wybryki. | ¤ W tym odcinku: Bestia udaje zjawę. Próbuje zmusić Gwiazdkę, by robiła wszystko, co jej rozkaże. Superbohaterka i reszta Tytanów odkrywają podstęp kumpla i dają mu nauczkę.
 05/08/2021  12:05-12:24  (19) 
Młodzi Tytani: Akcja! Letnia taneczna zabawa: Larwa miłości (52)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2013 | Nowe przygody grupy superbohaterów, którą tworzą Robin, Gwiazdka, Raven, Cyborg i Bestia. Młodzi herosi muszą dzielić swój czas między ratowanie świata a problemy, z którymi borykają się przeciętni nastolatkowie - pierwsza miłość, egzamin na prawo jazdy czy młodzieńcze wybryki. | ¤ W tym odcinku: Podczas nieobecności Gwiazdki Jedwabek ucieka do Meksyku. Tam wplątuje się w miłosną intrygę rodem z telenoweli.
 05/08/2021  12:24-12:33  (9) 
Młodzi Tytani: Akcja! Letnia taneczna zabawa: Hej, pizza! (61)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2013 | Nowe przygody grupy superbohaterów, którą tworzą Robin, Gwiazdka, Raven, Cyborg i Bestia. Młodzi herosi muszą dzielić swój czas między ratowanie świata a problemy, z którymi borykają się przeciętni nastolatkowie - pierwsza miłość, egzamin na prawo jazdy czy młodzieńcze wybryki. | ¤ W tym odcinku: Robin zastanawia się, czy lepiej byłoby wybudować ośrodek dla emerytów, czy może jednak basen. Tymczasem Bestia i Cyborg mają ochotę na darmową pizzę.
 05/08/2021  12:33-12:50  (17) 
Młodzi Tytani: Akcja! Letnia taneczna zabawa: Goryl (62)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2013 | Nowe przygody grupy superbohaterów, którą tworzą Robin, Gwiazdka, Raven, Cyborg i Bestia. Młodzi herosi muszą dzielić swój czas między ratowanie świata a problemy, z którymi borykają się przeciętni nastolatkowie - pierwsza miłość, egzamin na prawo jazdy czy młodzieńcze wybryki. | ¤ W tym odcinku: Bestia zmienia się w hałaśliwą i wrogo nastawioną do świata małpę, goryla. Swoim zachowaniem bardzo irytuje Robina. Niebawem przemieniony heros przejmuje przywództwo w ekipie Tytanów, co skutkuje chaosem. Cyborg uczy Robina, jak odzyskać pozycję przywódcy.
 05/08/2021  12:50-13:00  (10) 
Jabłko i Szczypior: Pomiędzy
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2018 | Para niezwykłych przyjaciół postanawia zmienić swoje życie, przenosząc się ze wsi do miasta. W metropolii ułożony Szczypior i roztargnione Jabłko poznają nowych kumpli, przeżywają pierwsze zauroczenia oraz odnajdują się w niecodziennych dla siebie okolicznościach.
 05/08/2021  13:00-13:20  (20) 
Jabłko i Szczypior: Wybory
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2018 | Para niezwykłych przyjaciół postanawia zmienić swoje życie, przenosząc się ze wsi do miasta. W metropolii ułożony Szczypior i roztargnione Jabłko poznają nowych kumpli, przeżywają pierwsze zauroczenia oraz odnajdują się w niecodziennych dla siebie okolicznościach.
 05/08/2021  13:20-13:29  (9) 
Totalna Porażka: Przedszkolaki: Kłamstwo ma krótkie nogi
¤ Serial Animowany ¤ Kanada ¤ 2019 | Owen, Izzy, Courtney, Duncan i ich przyjaciele wspominają swoje dziecięce zabawy. W każdym odcinku przedstawiają zabawną i pełną przygód historię z czasów, kiedy chodzili do przedszkola. Ich opiekunem w placówce dla maluchów jest Szef Hatchet.
 05/08/2021  13:29-13:45  (16) 
Totalna Porażka: Przedszkolaki: Zabawka doskonała
¤ Serial Animowany ¤ Kanada ¤ 2019 | Owen, Izzy, Courtney, Duncan i ich przyjaciele wspominają swoje dziecięce zabawy. W każdym odcinku przedstawiają zabawną i pełną przygód historię z czasów, kiedy chodzili do przedszkola. Ich opiekunem w placówce dla maluchów jest Szef Hatchet.
 05/08/2021  13:45-13:56  (11) 
Victor i Valentino 2: Through the Nine Realms of Mictlan Part 1
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2021 | Przygody przyrodnich braci, którzy podczas wakacji u tajemniczej babci Chaty poznają miejscowe legendy. Stają też oko w oko z różnymi stworami. W tym sezonie Victor i Valentino stawiają czoła właścicielce cukierni, Lupe, która przejęła bazę chłopców na drzewie. Aby odzyskać miejsce zabaw, bracia używają swoich nowych masek. Postanawiają też zabawić się w filmowców i nakręcić dokument o detektywie wampirze.
 05/08/2021  13:56-14:15  (19) 
Victor i Valentino 2: Through the Nine Realms of Mictlan Part 2
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2021 | Przygody przyrodnich braci, którzy podczas wakacji u tajemniczej babci Chaty poznają miejscowe legendy. Stają też oko w oko z różnymi stworami. W tym sezonie Victor i Valentino stawiają czoła właścicielce cukierni, Lupe, która przejęła bazę chłopców na drzewie. Aby odzyskać miejsce zabaw, bracia używają swoich nowych masek. Postanawiają też zabawić się w filmowców i nakręcić dokument o detektywie wampirze.
 05/08/2021  14:15-14:26  (11) 
Victor i Valentino 2: Through the Nine Realms of Mictlan Part 3
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2021 | Przygody przyrodnich braci, którzy podczas wakacji u tajemniczej babci Chaty poznają miejscowe legendy. Stają też oko w oko z różnymi stworami. W tym sezonie Victor i Valentino stawiają czoła właścicielce cukierni, Lupe, która przejęła bazę chłopców na drzewie. Aby odzyskać miejsce zabaw, bracia używają swoich nowych masek. Postanawiają też zabawić się w filmowców i nakręcić dokument o detektywie wampirze.
 05/08/2021  14:26-14:45  (19) 
Victor i Valentino 2: Through the Nine Realms of Mictlan Part 4
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2021 | Przygody przyrodnich braci, którzy podczas wakacji u tajemniczej babci Chaty poznają miejscowe legendy. Stają też oko w oko z różnymi stworami. W tym sezonie Victor i Valentino stawiają czoła właścicielce cukierni, Lupe, która przejęła bazę chłopców na drzewie. Aby odzyskać miejsce zabaw, bracia używają swoich nowych masek. Postanawiają też zabawić się w filmowców i nakręcić dokument o detektywie wampirze.
 05/08/2021  14:45-14:55  (10) 
Młodzi Tytani: Akcja! Letnia taneczna zabawa: Babski wieczór (71)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2013 | Nowe przygody grupy superbohaterów, którą tworzą Robin, Gwiazdka, Raven, Cyborg i Bestia. Młodzi herosi muszą dzielić swój czas między ratowanie świata a problemy, z którymi borykają się przeciętni nastolatkowie - pierwsza miłość, egzamin na prawo jazdy czy młodzieńcze wybryki. | ¤ W tym odcinku: Robin, Cyborg i Bestia organizują spotkanie w męskim gronie. Nie chcą na nim obecności Gwiazdki ani Raven. Zdenerwowane na kumpli dziewczyny urządzają własny wieczór w towarzystwie Jinx.
 05/08/2021  14:55-15:05  (10) 
Młodzi Tytani: Akcja! Letnia taneczna zabawa: Od bohatera do zera (72)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2013 | Nowe przygody grupy superbohaterów, którą tworzą Robin, Gwiazdka, Raven, Cyborg i Bestia. Młodzi herosi muszą dzielić swój czas między ratowanie świata a problemy, z którymi borykają się przeciętni nastolatkowie - pierwsza miłość, egzamin na prawo jazdy czy młodzieńcze wybryki. | ¤ W tym odcinku: Bestia zostaje dyscyplinarnie usunięty z ekipy. Tytani szukają nowego kandydata na miejsce kolegi. Ich uwagę zwracają bliźnięta, które potrafią zmieniać postać.
 05/08/2021  15:05-15:14  (9) 
Młodzi Tytani: Akcja! Letnia taneczna zabawa: Super Robin (81)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2013 | Nowe przygody grupy superbohaterów, którą tworzą Robin, Gwiazdka, Raven, Cyborg i Bestia. Młodzi herosi muszą dzielić swój czas między ratowanie świata a problemy, z którymi borykają się przeciętni nastolatkowie - pierwsza miłość, egzamin na prawo jazdy czy młodzieńcze wybryki. | ¤ W tym odcinku: Robin chce mieć własne moce, tak jak pozostali herosi z jego ekipy. Robi kilka prób z użyciem chemikaliów, ale wszystkie kończą się fiaskiem. Zdesperowany, przekonuje Raven, by użyła magii i zapewniła mu jakieś wyjątkowe moce. Koleżanka ostrzega, że nie jest to dobry pomysł.
 05/08/2021  15:14-15:30  (16) 
Młodzi Tytani: Akcja! Letnia taneczna zabawa: W Wieży siła (82)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2013 | Nowe przygody grupy superbohaterów, którą tworzą Robin, Gwiazdka, Raven, Cyborg i Bestia. Młodzi herosi muszą dzielić swój czas między ratowanie świata a problemy, z którymi borykają się przeciętni nastolatkowie - pierwsza miłość, egzamin na prawo jazdy czy młodzieńcze wybryki. | ¤ W tym odcinku: Po tym jak Cyborg ulega spięciu, herosi muszą go rozebrać na części i wysuszyć. Nie wiedzą jednak, jak go złożyć go w całość, więc podłączają go do komputera głównego. W efekcie Cyborga upaja poczucie władzy. Maszyna buntuje sprzęty domowe przeciwko superbohaterom.
 05/08/2021  15:30-15:41  (11) 
Niesamowity świat Gumballa 4: Podła
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2015 | Nastoletni kot Gumball i jego królicza rodzina żyją w miasteczku Elmore, zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Młody kocur i jego koledzy wpadają na różne, często niezbyt mądre pomysły. | ¤ W tym odcinku: Żona pana Robinsona zostaje wrobiona w przestępstwo, polegające na karmieniu wiewiórek orzechami nasączonych kawą i sokiem z suszonych śliwek. Darwin próbuje udowodnić, że Margaret jest mimo wszystko dobrą osobą.
 05/08/2021  15:41-16:00  (19) 
Niesamowity świat Gumballa 4: Zdrajca (691)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2015 | Nastoletni kot Gumball i jego królicza rodzina żyją w miasteczku Elmore, zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Młody kocur i jego koledzy wpadają na różne, często niezbyt mądre pomysły. | ¤ W tym odcinku: Kiedy Alan nie pojawia się na spotkaniu z Gumballem, ten poprzysięga mu zemstę. Po pewnym czasie dowiaduje się, że kumpel musiał zawieźć swoją matkę do szpitala.
 05/08/2021  16:00-16:10  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 4: Początki (681)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2015 | Nastoletni kot Gumball i jego królicza rodzina żyją w miasteczku Elmore, zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Młody kocur i jego koledzy wpadają na różne, często niezbyt mądre pomysły. | ¤ W tym odcinku: Widzowie dowiedzą się, w jakich okolicznościach niebieski kot trafił do domu Wattersonów.
 05/08/2021  16:10-16:25  (15) 
Niesamowity świat Gumballa 4: Początki, część druga (682)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2015 | Nastoletni kot Gumball i jego królicza rodzina żyją w miasteczku Elmore, zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Młody kocur i jego koledzy wpadają na różne, często niezbyt mądre pomysły. | ¤ W tym odcinku: Przypadkiem spłukana w toalecie rybka Darwin postanawia się nie poddawać. Robi wszystko, by wrócić do przybranej rodziny Wattersonów.
 05/08/2021  16:25-16:35  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 4: Rada (692)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2015 | Nastoletni kot Gumball i jego królicza rodzina żyją w miasteczku Elmore, zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Młody kocur i jego koledzy wpadają na różne, często niezbyt mądre pomysły. | ¤ W tym odcinku: Pan Small uważa, że nie jest inspirujący dla swoich uczniów. Aby go podnieść na duchu, Gumball i Darwin decydują się skorzystać z rad udzielanych przez nauczyciela.
 05/08/2021  16:35-16:55  (20) 
Niesamowity świat Gumballa 4: Sygnał (701)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2015 | Nastoletni kot Gumball i jego królicza rodzina żyją w miasteczku Elmore, zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Młody kocur i jego koledzy wpadają na różne, często niezbyt mądre pomysły. | ¤ W tym odcinku: Darwin jest zirytowany zachowaniem Gumballa, który podczas mówienia do niego robi zagadkowe pauzy w swoich wypowiedziach. Sytuacja nie zmienia się nawet wtedy, gdy rybka prosi brata o pomoc w wyborze nakrycia głowy.
 05/08/2021  16:55-17:05  (10) 
Niesamowity świat Gumballa: Rocznik Darwina: Alan (4)
¤ Serial Animowany ¤ 2019 ¤ 2019 | Na prośbę dyrektora Browna Darwin ma zaledwie 24 godziny, aby przygotować pamiątkowy album ze zdjęciami. W tym celu zbiera i przedstawia materiały na temat szkolnych kolegów oraz innych osób związanych ze szkołą w Elmore. W każdym odcinku jest przedstawiona jedna postać, w tym klasowy klaun Banana Joe, teleportujący się duszek Carrie, a nawet nauczyciele. Młody Watterson musi ustalić, który z wychowawców najbardziej zasługuje na to, by znaleźć się na honorowym miejscu w klasowej księdze pamiątkowej. W pracy nad tym projektem Darwin może liczyć na pomoc kolegów. | ¤ W tym odcinku: Jeden ze szkolnych znajomych Wattersonów, Alan, okazuje się zbyt skromny na to, by znaleźć się na okładce klasowego albumu. W programie przegląd scen z minionych sezonów serialu o przygodach Gumballa.
 05/08/2021  17:05-17:25  (20) 
Niesamowity świat Gumballa 4: Dziewczyna (702)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2015 | Nastoletni kot Gumball i jego królicza rodzina żyją w miasteczku Elmore, zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Młody kocur i jego koledzy wpadają na różne, często niezbyt mądre pomysły. | ¤ W tym odcinku: Jamie postanawia znaleźć sobie chłopaka. Jej wybór pada na Darwina, ponieważ brat Gumballa jako jedyny nie uciekł na sam jej widok.
 05/08/2021  17:25-17:35  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 4: Pasożyt (711)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2015 | Nastoletni kot Gumball i jego królicza rodzina żyją w miasteczku Elmore, zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Młody kocur i jego koledzy wpadają na różne, często niezbyt mądre pomysły. | ¤ W tym odcinku: Po lekturze pamiętnika Anais jej bracia zgodnie stwierdzają, że relacja ich siostry i jej przyjaciółki nosi cechy patologiczne. Próbują jej uświadomić, że koleżanka zwyczajnie ją wykorzystuje.
 05/08/2021  17:35-17:50  (15) 
Niesamowity świat Gumballa 4: Miłość (712)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2015 | Nastoletni kot Gumball i jego królicza rodzina żyją w miasteczku Elmore, zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Młody kocur i jego koledzy wpadają na różne, często niezbyt mądre pomysły. | ¤ W tym odcinku: Bobert odkrywa, że jest zakażony wirusem o nazwie milosc.exe. Chce się dowiedzieć, czym jest miłość. Gumball i Darwin próbują wyjaśnić mu to za pomocą piosenki.
 05/08/2021  17:50-18:00  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 4: Przekręt (721)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2015 | Nastoletni kot Gumball i jego królicza rodzina żyją w miasteczku Elmore, zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Młody kocur i jego koledzy wpadają na różne, często niezbyt mądre pomysły. | ¤ W tym odcinku: Gumball, Darwin i Carrie próbują przekonać kolegów, że szkoła jest nawiedzona. Z okazji halloweenowej imprezy organizują prezentację, podczas której niebieski kot opowiada o Gargarocie Pożeraczu.
 05/08/2021  18:00-18:20  (20) 
Niesamowity świat Gumballa 4: Niezręczność (722)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2015 | Nastoletni kot Gumball i jego królicza rodzina żyją w miasteczku Elmore, zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Młody kocur i jego koledzy wpadają na różne, często niezbyt mądre pomysły. | ¤ W tym odcinku: Drogi niebieskiego kota i Hot Doga co chwila się przecinają. Sytuacja staje się coraz bardziej krępująca. Niebawem obaj zostają aresztowani w sklepie.
 05/08/2021  18:20-18:30  (10) 
Bakugan: Battle Planet: Nowy dom (111)
¤ Serial Animowany ¤ Korea Południowa/Kanada/Japonia ¤ 2018 | Dan Kouzo i jego przyjaciele jak odważni wojownicy walczą o losy całej planety. Pomagają im stworzenia Bakugan, pochodzące z innej, dalekiej czasoprzestrzeni. | ¤ W tym odcinku: Widzowie poznają nowe fakty na temat Shuna. Dowiedzą się, co łączy go z ojcem biznesmenem i czy tęskni za rodzinną bliskością.
 05/08/2021  18:30-18:50  (20) 
Bakugan: Battle Planet: Prawdziwy przywódca (112)
¤ Serial Animowany ¤ Korea Południowa/Kanada/Japonia ¤ 2018 | Dan Kouzo i jego przyjaciele jak odważni wojownicy walczą o losy całej planety. Pomagają im stworzenia Bakugan, pochodzące z innej, dalekiej czasoprzestrzeni. | ¤ W tym odcinku: Dan i Shun zastanawiają się, co zrobić, by Ekstra Ekipa mogła bez problemu odpierać każde zagrożenie, takie jak atak tajemniczego Shargo Ronina.
 05/08/2021  18:50-19:00  (10) 
Ben 10 4: Trudy dorastania
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2020 | Młody Ben Tennyson posiada Omnitrix, urządzenie podobne do zegarka. Dzięki niemu może się zmieniać w różnych kosmitów, takich jak Czteroręki, Inferno czy Zębal. Chłopiec pod postacią omnitrixowych stworów broni świata przed złem. Jego największym wrogiem jest Vilgax. Podczas wielu przygód towarzyszą mu kuzynka, Gwen, i dziadek Max.
 05/08/2021  19:00-19:15  (15) 
Ben 10 4: Hex na scenie (2020)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2020 | Młody Ben Tennyson posiada Omnitrix, urządzenie podobne do zegarka. Dzięki niemu może się zmieniać w różnych kosmitów, takich jak Czteroręki, Inferno czy Zębal. Chłopiec pod postacią omnitrixowych stworów broni świata przed złem. Jego największym wrogiem jest Vilgax. Podczas wielu przygód towarzyszą mu kuzynka, Gwen, i dziadek Max.
 05/08/2021  19:15-19:25  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 4: Furia (772)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | Nastoletni kot Gumball i jego królicza rodzina żyją w miasteczku Elmore, zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Młody kocur i jego koledzy wpadają na różne, często niezbyt mądre pomysły. | ¤ W tym odcinku: Tajemnicza postać z przeszłości Nicole prowokuje ją do walki. Ku zaskoczeniu dzieci pani Watterson odmawia. Zostaje obrażona, a mimo to nadal nie chce walczyć.
 05/08/2021  19:25-19:45  (20) 
Niesamowity świat Gumballa 4: Składanka (781)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2015 | Nastoletni kot Gumball i jego królicza rodzina żyją w miasteczku Elmore, zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Młody kocur i jego koledzy wpadają na różne, często niezbyt mądre pomysły. | ¤ W tym odcinku: Widzowie zobaczą zestawienie wyjątkowo śmiesznych, dziwacznych filmików, jakie mieszkańcy Elmore opublikowali w sieci. W odcinku m.in. akrobacje w wykonaniu Banana Joe i najnowszy wynalazek kulinarny Richarda.
 05/08/2021  19:45-19:55  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 4: Katastrofa (782)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2015 | Nastoletni kot Gumball i jego królicza rodzina żyją w miasteczku Elmore, zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Młody kocur i jego koledzy wpadają na różne, często niezbyt mądre pomysły. | ¤ W tym odcinku: Rob zyskuje moc, by zniszczyć cały świat niebieskiego kota. Kupuje Uniwersalny Pilot, który może kontrolować wszechświat.
 05/08/2021  19:55-20:15  (20) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Powtórka (791)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Niebieski kot cofa się do początku dnia, w którym doszło do jego pojedynku z Robem. Uzbrojony w wiedzę o tym, co się wydarzy, Gumball musi powstrzymać swojego arcywroga.
 05/08/2021  20:15-20:25  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Historie (792)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Gumball i Darwin próbują nauczyć Molly, jak sprawić, by opowiadane przez nią anegdoty brzmiały bardziej ekscytująco.
 05/08/2021  20:25-20:40  (15) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Gostek (801)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Po serii testów Gumball i Darwin decydują, że najlepszym nowym przyjacielem Anais jest Josh. Nowemu kumplowi króliczki nie podobają się jednak ekstremalne metody, stosowane przez chłopców.
 05/08/2021  20:40-20:50  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Nuda (802)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Gumball i Darwin przekonują się, że dzisiejszy dzień jest nudny jedynie dla nich. Inni mieszkańcy Elmore mają fascynujące przygody.
 05/08/2021  20:50-21:01  (11) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Wizja (811)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Na nośniku danych należącym do Alana Gumball i Darwin przypadkowo odkrywają tajny manifest, zawierający plan zdobycia władzy nad światem. Muszą go udaremnić.
 05/08/2021  21:01-21:20  (19) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Wybór (812)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Podczas rodzinnego obiadu zestresowana Nicole wspomina czasy, w których poznała Richarda. Zastanawia się, jak ułożyłoby się jej życie, gdyby wybrała inną drogę.
 05/08/2021  21:20-21:30  (10) 
Angelo rządzi 4: Gołębie
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola. | ¤ Reżyseria: Maxime Maleo, Thierry Marchand
 05/08/2021  21:30-21:50  (20) 
Angelo rządzi 4: Ciasteczkowa wojna
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola. | ¤ Reżyseria: Thierry Marchand
 05/08/2021  21:50-22:00  (10) 
Angelo rządzi 4: Najlepsza siostra na świecie
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola.
 05/08/2021  22:00-22:10  (10) 
Angelo rządzi 4: Prezentacje
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola. | ¤ Reżyseria: Thierry Marchand
 05/08/2021  22:10-22:21  (11) 
Angelo rządzi 4: Fotobomba
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola. | ¤ Reżyseria: Thierry Marchand
 05/08/2021  22:21-22:31  (10) 
Angelo rządzi 4: Sport to zdrowie
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola. | ¤ Reżyseria: Thierry Marchand
 05/08/2021  22:31-22:42  (11) 
Angelo rządzi 4: Siła Wan-dala
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola. | ¤ Reżyseria: Thierry Marchand
 05/08/2021  22:42-22:50  (8) 
Angelo rządzi 4: Płot
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola. | ¤ Reżyseria: Thierry Marchand
 05/08/2021  22:50-23:00  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Oceny (911)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Panna Simian znajduje test Gumballa z dawnych lat nauki, rozwiązany z kiepskim wynikiem. Obniża uczniowi średnią ocen, w efekcie czego niebieski kot musi powtórzyć przedszkolny etap edukacji. Okazuje się, że w ten sposób panna Simian pogarsza swoją pozycję zawodową.
 05/08/2021  23:00-23:11  (11) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Dieta (912)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Richard próbuje się odchudzać. Problem w tym, że stosuje aż dziesięć różnych diet, i to po każdym posiłku dziennie. Gumball i Darwin próbują pomóc Wattersonowi.
 05/08/2021  23:11-23:21  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Były (921)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Gumball nie przyjmuje do wiadomości, że już nie jest prześladowany przez Roba. Obecną ofiarą arcywroga niebieskiego kota jest Banan Joe. Gumball próbuje zepsuć ich relację.
 05/08/2021  23:21-23:31  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Dziwadło (922)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Gumball i Darwin próbują pomóc kukiełce Sussie, prześladowanej przez szkolnych łobuzów. Ustalają, że musi ona całkowicie zmienić swój wygląd.
 05/08/2021  23:31-23:41  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Menu (931)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Gumball, jego tato i Darwin mają ochotę na tajemniczego burgera, specjalność baru Joyful Burger. Aby zamówić danie, muszą jednak odgadnąć jego nazwę. Robią wszystko, by ją poznać.
 05/08/2021  23:41-23:50  (9) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Wujek (932)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Gumball bardzo chce poznać włoskiego hydraulika Mario, wujka pająka Ocho. Musi najpierw przejść próbę przyjaźni.
 05/08/2021  23:50-00:01  (11) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Skok (941)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Richard nie może zdjąć z głowy motocyklowego kasku. Tak zamaskowany wchodzi do banku, by załatwić pewną sprawę. Pracownicy biorą go za złodzieja i przekazują całą gotówkę.
 06/08/2021  00:01-00:11  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Płatki (942)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Leslie zaczyna tracić płatki. Gumball i Darwin próbują pocieszyć kolegę, wykorzystując całe swoje poczucie estetyki. Problem w tym, że nie mają pojęcia o pięknie.
 06/08/2021  00:11-00:22  (11) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Utrapienie (951)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Wattersonowie niepokoją się, gdy zostają wezwani do Ratusza. Okazuje się, że mają dostać nowy dom. Budowla znajduje się jednak w innym stanie. Burmistrz Elmore jest przekonany, że obecność w mieście Gumballa i jego rodziny obniża wartość wszystkich nieruchomości.
 06/08/2021  00:22-00:37  (15) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Najlepszy (952)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Carmen jest przekonana, że wie wszystko lepiej niż Gumball. Próbując sprostać jej wymaganiom, niebieski kot ma dość. Uznaje, że praca nad sobą nie leży w jego naturze, a Carmen powinna zostać sprowadzona do jego poziomu.
 06/08/2021  00:37-00:47  (10) 
Angelo rządzi 4: Gołębie
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola. | ¤ Reżyseria: Maxime Maleo, Thierry Marchand
 06/08/2021  00:47-00:58  (11) 
Angelo rządzi 4: Ciasteczkowa wojna
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola. | ¤ Reżyseria: Thierry Marchand
 06/08/2021  00:58-01:08  (10) 
Angelo rządzi 4: Najlepsza siostra na świecie
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola.
 06/08/2021  01:08-01:19  (11) 
Angelo rządzi 4: Prezentacje
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola. | ¤ Reżyseria: Thierry Marchand
 06/08/2021  01:19-01:29  (10) 
Angelo rządzi 4: Fotobomba
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola. | ¤ Reżyseria: Thierry Marchand
 06/08/2021  01:29-01:40  (11) 
Angelo rządzi 4: Sport to zdrowie
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola. | ¤ Reżyseria: Thierry Marchand
 06/08/2021  01:40-01:50  (10) 
Angelo rządzi 4: Siła Wan-dala
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola. | ¤ Reżyseria: Thierry Marchand
 06/08/2021  01:50-02:00  (10) 
Angelo rządzi 4: Płot
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola. | ¤ Reżyseria: Thierry Marchand
 06/08/2021  02:00-02:11  (11) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Skok (941)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Richard nie może zdjąć z głowy motocyklowego kasku. Tak zamaskowany wchodzi do banku, by załatwić pewną sprawę. Pracownicy biorą go za złodzieja i przekazują całą gotówkę.
 06/08/2021  02:11-02:21  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Płatki (942)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Leslie zaczyna tracić płatki. Gumball i Darwin próbują pocieszyć kolegę, wykorzystując całe swoje poczucie estetyki. Problem w tym, że nie mają pojęcia o pięknie.
 06/08/2021  02:21-02:31  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Utrapienie (951)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Wattersonowie niepokoją się, gdy zostają wezwani do Ratusza. Okazuje się, że mają dostać nowy dom. Budowla znajduje się jednak w innym stanie. Burmistrz Elmore jest przekonany, że obecność w mieście Gumballa i jego rodziny obniża wartość wszystkich nieruchomości.
 06/08/2021  02:31-02:42  (11) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Najlepszy (952)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Carmen jest przekonana, że wie wszystko lepiej niż Gumball. Próbując sprostać jej wymaganiom, niebieski kot ma dość. Uznaje, że praca nad sobą nie leży w jego naturze, a Carmen powinna zostać sprowadzona do jego poziomu.
 06/08/2021  02:42-02:52  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Najgorszy (961)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Wattersonowie narzekają, że przedstawiciele ich płci i wieku mają najgorzej. Gumball i Darwin twierdzą, że to mężczyznom należy współczuć. Mama sądzi, że kobietom jest najciężej. Anais, że dzieci są w najgorszej sytuacji, a zdaniem ojca najwięcej powodów do frustracji mają dorośli.
 06/08/2021  02:52-03:03  (11) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Lista (962)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Dzieci Wattersonów próbują ulżyć mamie, przejmując jej obowiązki. Okazuje się, że realizują punkty z nieco innej listy, niż ta, którą sporządziła rodzicielka.
 06/08/2021  03:03-03:14  (11) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Układ (971)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Nicole otrzymuje tytuł pracownika miesiąca w Tęczowej Fabryce. Rozżalony Richard dochodzi do wniosku, że nie był dotychczas chwalony za swoje zaangażowanie w prace domowe. Rozpoczyna strajk.
 06/08/2021  03:14-03:25  (11) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Kolejka (972)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Wattersonowie przez całą noc oczekują przed budynkiem kina, by zobaczyć premierę kontynuacji ich ulubionego filmu, "Gwiezdnej Odysei". Kiedy Larry informuje ich, że nie wejdą na seans, Gumball i jego krewni robią wszystko, by zobaczyć ukochaną produkcję. Próbują dostać się na początek kolejki.
 06/08/2021  03:25-03:35  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Śpiewanie (981)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Mieszkańcy Elmore zbiorowo imprezują, śpiewając i tańcząc. Nie wszystkie ich piosenki powinny być publicznie wykonywane.
 06/08/2021  03:35-03:45  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Kukiełki (982)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Gumball i Darwin przeszukują strych, szukając przedmiotów nadających się na wyprzedaż. Znajdują swoje stare zabawki. Darwin bardzo się cieszy na widok starych kukiełek, Franka i Howdy'ego. Bawi się nimi ponownie.
 06/08/2021  03:45-04:00  (15) 
Niesamowity świat Gumballa 6: Naiwniak (992)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | Przygody niebieskiego kota, mieszkańca amerykańskiego miasteczka Elmore. Nastoletni Gumball Watterson często płata figle swoim bliskim, nauczycielom i przyjaciołom. Podczas codziennych perypetii towarzyszą mu m.in. siostra Gumballa, króliczka Anais, złota rybka Darwin i mieniący się tęczowymi barwami Tobias Wilson. | ¤ W tym odcinku: Bomb Kid i jego kumple spędzają dzień z Gumballem i żartują z niego. Niebieski kot okazuje się jednak bardziej naiwny, niż sądzili.
 06/08/2021  04:00-04:09  (9) 
Totalna Porażka: Przedszkolaki: Kłamstwo ma krótkie nogi
¤ Serial Animowany ¤ Kanada ¤ 2019 | Owen, Izzy, Courtney, Duncan i ich przyjaciele wspominają swoje dziecięce zabawy. W każdym odcinku przedstawiają zabawną i pełną przygód historię z czasów, kiedy chodzili do przedszkola. Ich opiekunem w placówce dla maluchów jest Szef Hatchet.
 06/08/2021  04:09-04:25  (16) 
Totalna Porażka: Przedszkolaki: Zabawka doskonała
¤ Serial Animowany ¤ Kanada ¤ 2019 | Owen, Izzy, Courtney, Duncan i ich przyjaciele wspominają swoje dziecięce zabawy. W każdym odcinku przedstawiają zabawną i pełną przygód historię z czasów, kiedy chodzili do przedszkola. Ich opiekunem w placówce dla maluchów jest Szef Hatchet.
 06/08/2021  04:25-04:39  (14) 
Bakugan: Battle Planet: Nowy dom (111)
¤ Serial Animowany ¤ Korea Południowa/Kanada/Japonia ¤ 2018 | Dan Kouzo i jego przyjaciele jak odważni wojownicy walczą o losy całej planety. Pomagają im stworzenia Bakugan, pochodzące z innej, dalekiej czasoprzestrzeni. | ¤ W tym odcinku: Widzowie poznają nowe fakty na temat Shuna. Dowiedzą się, co łączy go z ojcem biznesmenem i czy tęskni za rodzinną bliskością.
 06/08/2021  04:39-04:55  (16) 
Bakugan: Battle Planet: Prawdziwy przywódca (112)
¤ Serial Animowany ¤ Korea Południowa/Kanada/Japonia ¤ 2018 | Dan Kouzo i jego przyjaciele jak odważni wojownicy walczą o losy całej planety. Pomagają im stworzenia Bakugan, pochodzące z innej, dalekiej czasoprzestrzeni. | ¤ W tym odcinku: Dan i Shun zastanawiają się, co zrobić, by Ekstra Ekipa mogła bez problemu odpierać każde zagrożenie, takie jak atak tajemniczego Shargo Ronina.
 06/08/2021  04:55-05:01  (6) 
Grizzy i Lemingi: Niedźwiedź zen
¤ Serial Animowany ¤ Francja ¤ 2017 | Pośrodku głębokiego lasu znajduje się niewielka chatka leśniczego. Niedźwiedź Grizzly już od dłuższego czasu marzy by zostać jej lokatorem. Kiedy właściciel wyjeżdża na weekend, miś korzysta z okazji i wprowadza się do nowego domku. Jego głównym celem jest skorzystanie z wielu luksusów, jakie oferuje leśniczówka: klimatyzacja, kino domowe, wygodna kanapa, a nawet maszyna do robienia popcornu. Okazuje się jednak, że chatka ma już lokatorów - stado małych lemingów. Słodkie i niewinne istotki przy bliższym spotkaniu przeradzają się w grupę szkodników siejących zamęt i zniszczenie, chcąc przekształcić leśniczówkę w prywatny park zabaw. | ¤ W tym odcinku: Niedźwiedź postanawia zaimponować swojej wybrance i drogą medytacji osiągnąć stan zen. Lemingi nie ułatwiają mu tego zadania.
 06/08/2021  05:01-05:08  (7) 
Grizzy i Lemingi: Ctrl + Alt + Niedźwiedź
¤ Serial Animowany ¤ Francja ¤ 2017 | Pośrodku głębokiego lasu znajduje się niewielka chatka leśniczego. Niedźwiedź Grizzly już od dłuższego czasu marzy by zostać jej lokatorem. Kiedy właściciel wyjeżdża na weekend, miś korzysta z okazji i wprowadza się do nowego domku. Jego głównym celem jest skorzystanie z wielu luksusów, jakie oferuje leśniczówka: klimatyzacja, kino domowe, wygodna kanapa, a nawet maszyna do robienia popcornu. Okazuje się jednak, że chatka ma już lokatorów - stado małych lemingów. Słodkie i niewinne istotki przy bliższym spotkaniu przeradzają się w grupę szkodników siejących zamęt i zniszczenie, chcąc przekształcić leśniczówkę w prywatny park zabaw. | ¤ W tym odcinku: Zwierzaki znajdują prototyp tajnego urządzenia, które przypomina klawiaturę. Wciskanie jego przycisków ma poważne konsekwencje dla otaczającej ich rzeczywistości.
 06/08/2021  05:08-05:25  (17) 
Grizzy i Lemingi: Kręgle
¤ Serial Animowany ¤ Francja ¤ 2017 | Pośrodku głębokiego lasu znajduje się niewielka chatka leśniczego. Niedźwiedź Grizzly już od dłuższego czasu marzy by zostać jej lokatorem. Kiedy właściciel wyjeżdża na weekend, miś korzysta z okazji i wprowadza się do nowego domku. Jego głównym celem jest skorzystanie z wielu luksusów, jakie oferuje leśniczówka: klimatyzacja, kino domowe, wygodna kanapa, a nawet maszyna do robienia popcornu. Okazuje się jednak, że chatka ma już lokatorów - stado małych lemingów. Słodkie i niewinne istotki przy bliższym spotkaniu przeradzają się w grupę szkodników siejących zamęt i zniszczenie, chcąc przekształcić leśniczówkę w prywatny park zabaw. | ¤ W tym odcinku: Gryzonie grają w kręgle. Niebawem znajdują urządzenie, dzięki któremu mogą zmieniać wagę kuli.
 06/08/2021  05:25-05:31  (6) 
Grizzy i Lemingi: Polowanie na grzyby
¤ Serial Animowany ¤ Francja ¤ 2017 | Pośrodku głębokiego lasu znajduje się niewielka chatka leśniczego. Niedźwiedź Grizzly już od dłuższego czasu marzy by zostać jej lokatorem. Kiedy właściciel wyjeżdża na weekend, miś korzysta z okazji i wprowadza się do nowego domku. Jego głównym celem jest skorzystanie z wielu luksusów, jakie oferuje leśniczówka: klimatyzacja, kino domowe, wygodna kanapa, a nawet maszyna do robienia popcornu. Okazuje się jednak, że chatka ma już lokatorów - stado małych lemingów. Słodkie i niewinne istotki przy bliższym spotkaniu przeradzają się w grupę szkodników siejących zamęt i zniszczenie, chcąc przekształcić leśniczówkę w prywatny park zabaw. | ¤ W tym odcinku: Po obfitych deszczach w ogrodzie wyrastają grzyby. Lemingi bawią się nimi, co irytuje Grizzy'ego. Niedźwiedź rozdeptuje wszystkie grzyby, uwalniając ich zarodniki, z których natychmiast wyrastają nowe okazy.
 06/08/2021  05:31-05:37  (6) 
Grizzy i Lemingi: Latający niedźwiedź (131)
¤ Serial Animowany ¤ Francja ¤ 2019 | Pośrodku głębokiego lasu znajduje się niewielka chatka leśniczego. Niedźwiedź Grizzly już od dłuższego czasu marzy by zostać jej lokatorem. Kiedy właściciel wyjeżdża na weekend, miś korzysta z okazji i wprowadza się do nowego domku. Jego głównym celem jest skorzystanie z wielu luksusów, jakie oferuje leśniczówka: klimatyzacja, kino domowe, wygodna kanapa, a nawet maszyna do robienia popcornu. Okazuje się jednak, że chatka ma już lokatorów - stado małych lemingów. Słodkie i niewinne istotki przy bliższym spotkaniu przeradzają się w grupę szkodników siejących zamęt i zniszczenie, chcąc przekształcić leśniczówkę w prywatny park zabaw. | ¤ W tym odcinku: Lemingi znajdują specjalne magnesy, dzięki którym dowolne obiekty unoszą się w powietrze. Za sprawą takiego magnesu Grizzy wzbija się w niebo wraz z kanapą, na której siedzi.
 06/08/2021  05:37-05:55  (18) 
Grizzy i Lemingi: Wielki sztukmistrz (132)
¤ Serial Animowany ¤ Francja ¤ 2019 | Pośrodku głębokiego lasu znajduje się niewielka chatka leśniczego. Niedźwiedź Grizzly już od dłuższego czasu marzy by zostać jej lokatorem. Kiedy właściciel wyjeżdża na weekend, miś korzysta z okazji i wprowadza się do nowego domku. Jego głównym celem jest skorzystanie z wielu luksusów, jakie oferuje leśniczówka: klimatyzacja, kino domowe, wygodna kanapa, a nawet maszyna do robienia popcornu. Okazuje się jednak, że chatka ma już lokatorów - stado małych lemingów. Słodkie i niewinne istotki przy bliższym spotkaniu przeradzają się w grupę szkodników siejących zamęt i zniszczenie, chcąc przekształcić leśniczówkę w prywatny park zabaw. | ¤ W tym odcinku: Gryzonie chcą nauczyć renifera cyrkowych sztuczek. Grizzy podziwia popisy zwierzęcia i wpada na pomysł, jak mógłby zaimponować uroczej niedźwiedzicy.
 06/08/2021  05:55-06:01  (6) 
Grizzy i Lemingi: Elektroniczny pomocnik (133)
¤ Serial Animowany ¤ Francja ¤ 2019 | Pośrodku głębokiego lasu znajduje się niewielka chatka leśniczego. Niedźwiedź Grizzly już od dłuższego czasu marzy by zostać jej lokatorem. Kiedy właściciel wyjeżdża na weekend, miś korzysta z okazji i wprowadza się do nowego domku. Jego głównym celem jest skorzystanie z wielu luksusów, jakie oferuje leśniczówka: klimatyzacja, kino domowe, wygodna kanapa, a nawet maszyna do robienia popcornu. Okazuje się jednak, że chatka ma już lokatorów - stado małych lemingów. Słodkie i niewinne istotki przy bliższym spotkaniu przeradzają się w grupę szkodników siejących zamęt i zniszczenie, chcąc przekształcić leśniczówkę w prywatny park zabaw. | ¤ W tym odcinku: Grizzy znajduje elektronicznego robota w kształcie leminga. Gryzoń potrafi odtwarzać czynności, które wcześniej mu pokazano. Niedźwiedź próbuje go wykorzystać do prac domowych.
 06/08/2021  06:01-06:08  (7) 
Grizzy i Lemingi: Odstraszacz niedźwiedzi (134)
¤ Serial Animowany ¤ Francja ¤ 2019 | Pośrodku głębokiego lasu znajduje się niewielka chatka leśniczego. Niedźwiedź Grizzly już od dłuższego czasu marzy by zostać jej lokatorem. Kiedy właściciel wyjeżdża na weekend, miś korzysta z okazji i wprowadza się do nowego domku. Jego głównym celem jest skorzystanie z wielu luksusów, jakie oferuje leśniczówka: klimatyzacja, kino domowe, wygodna kanapa, a nawet maszyna do robienia popcornu. Okazuje się jednak, że chatka ma już lokatorów - stado małych lemingów. Słodkie i niewinne istotki przy bliższym spotkaniu przeradzają się w grupę szkodników siejących zamęt i zniszczenie, chcąc przekształcić leśniczówkę w prywatny park zabaw. | ¤ W tym odcinku: Zwierzaki odkrywają, że w chacie leśniczego został umieszczony czujnik wykrywający obecność niepożądanych stworzeń. Dzięki niemu można przeprowadzić selekcję zwierząt, które mogą przebywać w domku.
 06/08/2021  06:08-06:20  (12) 
Grizzy i Lemingi: Niedźwiedź za kierownicą (135)
¤ Serial Animowany ¤ Francja ¤ 2019 | Pośrodku głębokiego lasu znajduje się niewielka chatka leśniczego. Niedźwiedź Grizzly już od dłuższego czasu marzy by zostać jej lokatorem. Kiedy właściciel wyjeżdża na weekend, miś korzysta z okazji i wprowadza się do nowego domku. Jego głównym celem jest skorzystanie z wielu luksusów, jakie oferuje leśniczówka: klimatyzacja, kino domowe, wygodna kanapa, a nawet maszyna do robienia popcornu. Okazuje się jednak, że chatka ma już lokatorów - stado małych lemingów. Słodkie i niewinne istotki przy bliższym spotkaniu przeradzają się w grupę szkodników siejących zamęt i zniszczenie, chcąc przekształcić leśniczówkę w prywatny park zabaw. | ¤ W tym odcinku: Niedźwiedź wbrew swojej woli staje do rywalizacji w wyścigu gryzoni i przegrywa. Pragnąc rewanżu, obmyśla konstrukcję idealnej wyścigówki.
 06/08/2021  06:20-06:30  (10) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa: Rocznik Darwina: Sarah (5)
¤ Serial Animowany ¤ 2019 ¤ 2019 | Na prośbę dyrektora Browna Darwin ma zaledwie 24 godziny, aby przygotować pamiątkowy album ze zdjęciami. W tym celu zbiera i przedstawia materiały na temat szkolnych kolegów oraz innych osób związanych ze szkołą w Elmore. W każdym odcinku jest przedstawiona jedna postać, w tym klasowy klaun Banana Joe, teleportujący się duszek Carrie, a nawet nauczyciele. Młody Watterson musi ustalić, który z wychowawców najbardziej zasługuje na to, by znaleźć się na honorowym miejscu w klasowej księdze pamiątkowej. W pracy nad tym projektem Darwin może liczyć na pomoc kolegów. | ¤ W tym odcinku: Tym razem Darwin prosi o zdjęcie Sarah. Zamierza umieścić jej fotografię na okładce albumu klasowego. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem. Widzowie zobaczą różne zabawne epizody z pierwszych sezonów serialu.
 06/08/2021  06:30-06:50  (20) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 2: Zdjęcie (312)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2012 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Ojciec Gumballa jest różowym królikiem, a Gumball to niebieski kot z wielką głową. Stale wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Nadchodzi dzień, w którym uczniowie z Elmore mają mieć robione klasowe zdjęcie. Gumball ma czas do godziny piętnastej, aby zadbać o fotogeniczny wizerunek.
 06/08/2021  06:50-07:00  (10) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 2: Bransoleta (321)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2012 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Ojciec Gumballa jest różowym królikiem, a Gumball to niebieski kot z wielką głową. Stale wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Po tym jak dochodzi do awantury obok śmietnika, Gumball i Darwin angażują się w konflikt między tatą i panem Robinsonem.
 06/08/2021  07:00-07:20  (20) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 2: Nauczka (322)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2012 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Ojciec Gumballa jest różowym królikiem, a Gumball to niebieski kot z wielką głową. Stale wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Gumball i Darwin muszą odbyć karę w szkolnej kozie. Czując się jak w więzieniu, postanawiają uciec.
 06/08/2021  07:20-07:30  (10) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 2: Granica (331)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2012 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Ojciec Gumballa jest różowym królikiem, a Gumball to niebieski kot z wielką głową. Stale wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Podczas zakupów w supermarkecie pani Watterson wpada w silny gniew.
 06/08/2021  07:30-07:45  (15) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 2: Gra (332)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2012 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Ojciec Gumballa jest różowym królikiem, a Gumball to niebieski kot z wielką głową. Stale wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Wattersonowie trafiają do świata ich pierwszej gry rodzinnej, zwanej "Knuj i walcz"". Szybko odkrywają, dlaczego Gumball i Darwin porzucili stworzonego przez siebie potwora.
 06/08/2021  07:45-07:55  (10) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 2: Obietnica (341)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2012 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Ojciec Gumballa jest różowym królikiem, a Gumball to niebieski kot z wielką głową. Stale wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Niebieski kot liczy na to, że Darwin zgodnie z obietnicą spędzi z nim weekend, grając na komputerze. Pojawia się jednak pewien problem z Bananem Joe.
 06/08/2021  07:55-08:15  (20) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 2: Głos (342)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2012 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Ojciec Gumballa jest różowym królikiem, a Gumball to niebieski kot z wielką głową. Stale wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Gumball i Darwin otrzymują wiadomość e-mail o przerażającej treści.
 06/08/2021  08:15-08:25  (10) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 2: Boombox (351)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2012 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Ojciec Gumballa jest różowym królikiem, a Gumball to niebieski kot z wielką głową. Stale wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Gumball i Darwin próbują zrozumieć komunikaty Juke'a.
 06/08/2021  08:25-08:40  (15) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 2: Zamek (352)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2012 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Ojciec Gumballa jest różowym królikiem, a Gumball to niebieski kot z wielką głową. Stale wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Nieobecność Nicole sprawia, że w domu Gumballa przestają obowiązywać jakiekolwiek zasady. Pojawiają się w nim niespodziewani goście.
 06/08/2021  08:40-08:50  (10) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 2: Taśma (361)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2012 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Ojciec Gumballa jest różowym królikiem, a Gumball to niebieski kot z wielką głową. Stale wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Gumball i Darwin tworzą filmowe dzieła, wzorując się na klasykach światowego kina.
 06/08/2021  08:50-09:10  (20) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 2: Swetry (362)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2012 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Ojciec Gumballa jest różowym królikiem, a Gumball to niebieski kot z wielką głową. Stale wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Gumball i Darwin tracą reputację, ale wcale się tym nie przejmują.
 06/08/2021  09:10-09:20  (10) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 2: Internet (371)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2012 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Ojciec Gumballa jest różowym królikiem, a Gumball to niebieski kot z wielką głową. Stale wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Gumball domaga się od Internetu, by sieć osobiście usunęła nagranie, które on przez przypadek w niej opublikował.
 06/08/2021  09:20-09:40  (20) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 2: Plan (372)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2012 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Ojciec Gumballa jest różowym królikiem, a Gumball to niebieski kot z wielką głową. Stale wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Nicole wpada w tarapaty. Dzieci postanawiają ją uratować. Opracują kontrowersyjny plan.
 06/08/2021  09:40-09:49  (9) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 2: Świat (381)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2012 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Ojciec Gumballa jest różowym królikiem, a Gumball to niebieski kot z wielką głową. Stale wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: W świecie Elmore dominują nieożywione postacie, które wcale nie są tak nieożywione, jak mogłoby się wydawać.
 06/08/2021  09:49-10:00  (11) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 2: Finał (382)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2012 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Ojciec Gumballa jest różowym królikiem, a Gumball to niebieski kot z wielką głową. Stale wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Wydarzenia z przeszłości Wattersonów wywierają swoje skutki w ich przyszłości. Gumball i jego krewni są bardzo zaskoczeni tym faktem.
 06/08/2021  10:00-10:10  (10) 
Craig znad Potoku: Ahoj, przygodo! 2: J.P. urządza nocowankę (59)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2019 | Nastoletni Craig i jego przyjaciele przeżywają różne przygody na przedmieściach Herkleston, kryjących wiele tajemnic. | ¤ W tym odcinku: J.P. zaprasza przyjaciół na imprezę, podczas której będą u niego nocować. Okazuje się jednak, że akurat tej nocy nad Potokiem organizowany jest latarkowy berek.
 06/08/2021  10:10-10:30  (20) 
Craig znad Potoku: Ahoj, przygodo! 2: Metamorfoza Craiga (60)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2019 | Nastoletni Craig i jego przyjaciele przeżywają różne przygody na przedmieściach Herkleston, kryjących wiele tajemnic. | ¤ W tym odcinku: Craigowi udaje się uratować życie pewnej kijance. Chłopiec postanawia, że wyhoduje z niej wyjątkową żabę, wyposażoną w supermoce.
 06/08/2021  10:30-10:40  (10) 
Craig znad Potoku: Ahoj, przygodo! 2: Bal u Herbacjuszy
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2020 | Nastoletni Craig i jego przyjaciele przeżywają różne przygody na przedmieściach Herkleston, kryjących wiele tajemnic.
 06/08/2021  10:40-11:00  (20) 
Craig znad Potoku: Ahoj, przygodo! 2: Kartonowa tożsamość
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2020 | Nastoletni Craig i jego przyjaciele przeżywają różne przygody na przedmieściach Herkleston, kryjących wiele tajemnic.
 06/08/2021  11:00-11:10  (10) 
Craig znad Potoku: Ahoj, przygodo! 2: Starożytni znad Potoku
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2020 | Nastoletni Craig i jego przyjaciele przeżywają różne przygody na przedmieściach Herkleston, kryjących wiele tajemnic.
 06/08/2021  11:10-11:30  (20) 
Craig znad Potoku: Ahoj, przygodo! 2: Nawiedzony domek dla lalek
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2019 | Nastoletni Craig i jego przyjaciele przeżywają różne przygody na przedmieściach Herkleston, kryjących wiele tajemnic.
 06/08/2021  11:30-11:40  (10) 
Craig znad Potoku: Ahoj, przygodo! 2: Mortimor na ratunek
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2019 | Nastoletni Craig i jego przyjaciele przeżywają różne przygody na przedmieściach Herkleston, kryjących wiele tajemnic.
 06/08/2021  11:40-11:55  (15) 
Craig znad Potoku: Ahoj, przygodo! 2: Sekret w butelce
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2019 | Nastoletni Craig i jego przyjaciele przeżywają różne przygody na przedmieściach Herkleston, kryjących wiele tajemnic.
 06/08/2021  11:55-12:05  (10) 
Młodzi Tytani: Akcja! Letnia taneczna zabawa: Babski wieczór (71)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2013 | Nowe przygody grupy superbohaterów, którą tworzą Robin, Gwiazdka, Raven, Cyborg i Bestia. Młodzi herosi muszą dzielić swój czas między ratowanie świata a problemy, z którymi borykają się przeciętni nastolatkowie - pierwsza miłość, egzamin na prawo jazdy czy młodzieńcze wybryki. | ¤ W tym odcinku: Robin, Cyborg i Bestia organizują spotkanie w męskim gronie. Nie chcą na nim obecności Gwiazdki ani Raven. Zdenerwowane na kumpli dziewczyny urządzają własny wieczór w towarzystwie Jinx.
 06/08/2021  12:05-12:24  (19) 
Młodzi Tytani: Akcja! Letnia taneczna zabawa: Od bohatera do zera (72)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2013 | Nowe przygody grupy superbohaterów, którą tworzą Robin, Gwiazdka, Raven, Cyborg i Bestia. Młodzi herosi muszą dzielić swój czas między ratowanie świata a problemy, z którymi borykają się przeciętni nastolatkowie - pierwsza miłość, egzamin na prawo jazdy czy młodzieńcze wybryki. | ¤ W tym odcinku: Bestia zostaje dyscyplinarnie usunięty z ekipy. Tytani szukają nowego kandydata na miejsce kolegi. Ich uwagę zwracają bliźnięta, które potrafią zmieniać postać.
 06/08/2021  12:24-12:33  (9) 
Młodzi Tytani: Akcja! Letnia taneczna zabawa: Super Robin (81)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2013 | Nowe przygody grupy superbohaterów, którą tworzą Robin, Gwiazdka, Raven, Cyborg i Bestia. Młodzi herosi muszą dzielić swój czas między ratowanie świata a problemy, z którymi borykają się przeciętni nastolatkowie - pierwsza miłość, egzamin na prawo jazdy czy młodzieńcze wybryki. | ¤ W tym odcinku: Robin chce mieć własne moce, tak jak pozostali herosi z jego ekipy. Robi kilka prób z użyciem chemikaliów, ale wszystkie kończą się fiaskiem. Zdesperowany, przekonuje Raven, by użyła magii i zapewniła mu jakieś wyjątkowe moce. Koleżanka ostrzega, że nie jest to dobry pomysł.
 06/08/2021  12:33-12:50  (17) 
Młodzi Tytani: Akcja! Letnia taneczna zabawa: W Wieży siła (82)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2013 | Nowe przygody grupy superbohaterów, którą tworzą Robin, Gwiazdka, Raven, Cyborg i Bestia. Młodzi herosi muszą dzielić swój czas między ratowanie świata a problemy, z którymi borykają się przeciętni nastolatkowie - pierwsza miłość, egzamin na prawo jazdy czy młodzieńcze wybryki. | ¤ W tym odcinku: Po tym jak Cyborg ulega spięciu, herosi muszą go rozebrać na części i wysuszyć. Nie wiedzą jednak, jak go złożyć go w całość, więc podłączają go do komputera głównego. W efekcie Cyborga upaja poczucie władzy. Maszyna buntuje sprzęty domowe przeciwko superbohaterom.
 06/08/2021  12:50-13:00  (10) 
Jabłko i Szczypior: Zgrany zespół (1)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2018 | Para niezwykłych przyjaciół postanawia zmienić swoje życie, przenosząc się ze wsi do miasta. W metropolii ułożony Szczypior i roztargnione Jabłko poznają nowych kumpli, przeżywają pierwsze zauroczenia oraz odnajdują się w niecodziennych dla siebie okolicznościach. | ¤ W tym odcinku: W życiu owocowo-warzywnych bohaterów pojawia się kot. Z powodu zwierzaka przyjaźń Jabłka i Szczypiora zostaje wystawiona na poważną próbę. | ¤ Reżyseria: Benton Connor, Nick Edwards
 06/08/2021  13:00-13:20  (20) 
Jabłko i Szczypior: Wesoły dzień Falafela (2)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2018 | Para niezwykłych przyjaciół postanawia zmienić swoje życie, przenosząc się ze wsi do miasta. W metropolii ułożony Szczypior i roztargnione Jabłko poznają nowych kumpli, przeżywają pierwsze zauroczenia oraz odnajdują się w niecodziennych dla siebie okolicznościach. | ¤ W tym odcinku: Kiedy Falafel podejmuje decyzję o wyprowadzce z miasta, Jabłko i Szczypior są zaskoczeni. Próbują go przekonać, by zmienił zdanie.
 06/08/2021  13:20-13:29  (9) 
Totalna Porażka: Przedszkolaki: Bajka Gwen
¤ Serial Animowany ¤ Kanada ¤ 2019 | Owen, Izzy, Courtney, Duncan i ich przyjaciele wspominają swoje dziecięce zabawy. W każdym odcinku przedstawiają zabawną i pełną przygód historię z czasów, kiedy chodzili do przedszkola. Ich opiekunem w placówce dla maluchów jest Szef Hatchet.
 06/08/2021  13:29-13:45  (16) 
Totalna Porażka: Przedszkolaki: Maźka nigdy za wiele
¤ Serial Animowany ¤ Kanada ¤ 2019 | Owen, Izzy, Courtney, Duncan i ich przyjaciele wspominają swoje dziecięce zabawy. W każdym odcinku przedstawiają zabawną i pełną przygód historię z czasów, kiedy chodzili do przedszkola. Ich opiekunem w placówce dla maluchów jest Szef Hatchet.
 06/08/2021  13:45-13:55  (10) 
Victor i Valentino 2: Bratnia dusza
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2020 | Przygody przyrodnich braci, którzy podczas wakacji u tajemniczej babci Chaty poznają miejscowe legendy. Stają też oko w oko z różnymi stworami. W tym sezonie Victor i Valentino stawiają czoła właścicielce cukierni, Lupe, która przejęła bazę chłopców na drzewie. Aby odzyskać miejsce zabaw, bracia używają swoich nowych masek. Postanawiają też zabawić się w filmowców i nakręcić dokument o detektywie wampirze.
 06/08/2021  13:55-14:15  (20) 
Victor i Valentino 2: Zagadki starożytnej biblioteki
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2020 | Przygody przyrodnich braci, którzy podczas wakacji u tajemniczej babci Chaty poznają miejscowe legendy. Stają też oko w oko z różnymi stworami. W tym sezonie Victor i Valentino stawiają czoła właścicielce cukierni, Lupe, która przejęła bazę chłopców na drzewie. Aby odzyskać miejsce zabaw, bracia używają swoich nowych masek. Postanawiają też zabawić się w filmowców i nakręcić dokument o detektywie wampirze.
 06/08/2021  14:15-14:25  (10) 
Kicia Rożek: Fotel (27)
¤ Serial Animowany ¤ Dania/USA ¤ 2018 | Przygody sympatycznej kotki-jednorożca, znanej m.in. z filmu "Lego: Przygoda". W codziennych perypetiach Unikitty towarzyszą wierni przyjaciele: Puppycorn, Dr Fox oraz Hawkodil. | ¤ W tym odcinku: Kicia pokazuje przyjaciołom stary fotel, który znalazła na śmietniku.
 06/08/2021  14:25-14:45  (20) 
Kicia Rożek: Piesio Rożek na desce (28)
¤ Serial Animowany ¤ Dania/USA ¤ 2018 | Przygody sympatycznej kotki-jednorożca, znanej m.in. z filmu "Lego: Przygoda". W codziennych perypetiach Unikitty towarzyszą wierni przyjaciele: Puppycorn, Dr Fox oraz Hawkodil. | ¤ W tym odcinku: Piesio chce się pochwalić, jak dobrze potrafi jeździć na deskorolce. W rzeczywistości nie ma żadnych skejterskich umiejętności i musi się wiele nauczyć.
 06/08/2021  14:45-14:55  (10) 
Młodzi Tytani: Akcja! Letnia taneczna zabawa: Pasożyt (91)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2013 | Nowe przygody grupy superbohaterów, którą tworzą Robin, Gwiazdka, Raven, Cyborg i Bestia. Młodzi herosi muszą dzielić swój czas między ratowanie świata a problemy, z którymi borykają się przeciętni nastolatkowie - pierwsza miłość, egzamin na prawo jazdy czy młodzieńcze wybryki. | ¤ W tym odcinku: Gwiazdce udaje się schwytać kosmicznego pasożyta. Superbohaterka chce, by był traktowany jak zwierzątko domowe. Niemal wszyscy Tytani akceptują ten pomysł. Jedynie Robin uważa, że stworzenie jest dla nich zagrożeniem.
 06/08/2021  14:55-15:05  (10) 
Młodzi Tytani: Akcja! Letnia taneczna zabawa: Kłamigwiazdka (92)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2013 | Nowe przygody grupy superbohaterów, którą tworzą Robin, Gwiazdka, Raven, Cyborg i Bestia. Młodzi herosi muszą dzielić swój czas między ratowanie świata a problemy, z którymi borykają się przeciętni nastolatkowie - pierwsza miłość, egzamin na prawo jazdy czy młodzieńcze wybryki. | ¤ W tym odcinku: Gwiazdka próbuje ukryć przed kolegami fakt, że jako jedyna spośród Tytanów została zaproszona na Coroczny Bal Tytanów Wschodu. Z pomocą Bestii uczy się kłamać, jednak kiepsko na tym wychodzi.
 06/08/2021  15:05-15:14  (9) 
Młodzi Tytani: Akcja! Letnia taneczna zabawa: Klopsikowa impreza (101)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2013 | Nowe przygody grupy superbohaterów, którą tworzą Robin, Gwiazdka, Raven, Cyborg i Bestia. Młodzi herosi muszą dzielić swój czas między ratowanie świata a problemy, z którymi borykają się przeciętni nastolatkowie - pierwsza miłość, egzamin na prawo jazdy czy młodzieńcze wybryki. | ¤ W tym odcinku: Raven nie chce brać udziału w klopsikowym przyjęciu. Cyborg próbuje ją nakłonić, serwując koleżance specjalne klopsiki o metalowo-mięsnym składzie. Podczas degustacji dania ząb Raven pęka, uwalniając groźnego demona z ust superbohaterki.
 06/08/2021  15:14-15:30  (16) 
Młodzi Tytani: Akcja! Letnia taneczna zabawa: Kijek czy laska (102)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2013 | Nowe przygody grupy superbohaterów, którą tworzą Robin, Gwiazdka, Raven, Cyborg i Bestia. Młodzi herosi muszą dzielić swój czas między ratowanie świata a problemy, z którymi borykają się przeciętni nastolatkowie - pierwsza miłość, egzamin na prawo jazdy czy młodzieńcze wybryki. | ¤ W tym odcinku: Superbohaterowie łamią ulubioną laskę Robina. Aby zdobyć nowy magiczny artefakt, Tytan udaje się do prastarego drzewa.
 06/08/2021  15:30-15:41  (11) 
Niesamowity świat Gumballa 4: Gniazdo (731)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2015 | Nastoletni kot Gumball i jego królicza rodzina żyją w miasteczku Elmore, zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Młody kocur i jego koledzy wpadają na różne, często niezbyt mądre pomysły. | ¤ W tym odcinku: Mieszkańcy Elmore zaczynają znikać w niewyjaśnionych okolicznościach. Gumball i Darwin badają tę zagadkę. Trop prowadzi do ich żółwia.
 06/08/2021  15:41-16:00  (19) 
Niesamowity świat Gumballa 4: Punkty (732)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2015 | Nastoletni kot Gumball i jego królicza rodzina żyją w miasteczku Elmore, zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Młody kocur i jego koledzy wpadają na różne, często niezbyt mądre pomysły. | ¤ W tym odcinku: Tobias ujawnia kolegom, dlaczego jest tak dobry w grze Galaktrek. Twierdzi, że dogadał się z rodzicami i otrzymuje od nich punkty, które może wymieniać na pieniądze. Fundusze te przeznacza na zakup broni dla swoich postaci z gry.
 06/08/2021  16:00-16:10  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 4: Autobus (741)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2015 | Nastoletni kot Gumball i jego królicza rodzina żyją w miasteczku Elmore, zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Młody kocur i jego koledzy wpadają na różne, często niezbyt mądre pomysły. | ¤ W tym odcinku: Zostaje porwany szkolny autobus. Z czasem wychodzi na jaw, że porywacze pojazdu także zostali uprowadzeni. Tymczasem Rocky wpada na pomysł, by pójść na wagary.
 06/08/2021  16:10-16:25  (15) 
Niesamowity świat Gumballa 4: Noc (742)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2015 | Nastoletni kot Gumball i jego królicza rodzina żyją w miasteczku Elmore, zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Młody kocur i jego koledzy wpadają na różne, często niezbyt mądre pomysły. | ¤ W tym odcinku: Widzowie dowiedzą się, o czymś śnią mieszkańcy Elmore. Niektóre z ich wizji są naprawdę przerażające.
 06/08/2021  16:25-16:35  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 4: Nieporozumienia (751)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2015 | Nastoletni kot Gumball i jego królicza rodzina żyją w miasteczku Elmore, zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Młody kocur i jego koledzy wpadają na różne, często niezbyt mądre pomysły. | ¤ W tym odcinku: Spóźniony Gumball pędzi do centrum handlowego na randkę z Penny. Z rozpaczą odkrywa, że osoby z jego otoczenia wcale go nie rozumieją. Zaczyna się pogrążać w gąszczu nieporozumień.
 06/08/2021  16:35-16:55  (20) 
Niesamowity świat Gumballa 4: Korzenie (752)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2015 | Nastoletni kot Gumball i jego królicza rodzina żyją w miasteczku Elmore, zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Młody kocur i jego koledzy wpadają na różne, często niezbyt mądre pomysły. | ¤ W tym odcinku: Wattersonowie są przekonani, że Darwin tęskni za byciem rybą. Postanawiają mu umożliwić zdobywanie doświadczeń z dziedziny kultury, jaką stworzyły sobie ryby. Zaczynają m.in. jeść karmę dla rybek.
 06/08/2021  16:55-17:05  (10) 
Niesamowity świat Gumballa: Rocznik Darwina: Sarah (5)
¤ Serial Animowany ¤ 2019 ¤ 2019 | Na prośbę dyrektora Browna Darwin ma zaledwie 24 godziny, aby przygotować pamiątkowy album ze zdjęciami. W tym celu zbiera i przedstawia materiały na temat szkolnych kolegów oraz innych osób związanych ze szkołą w Elmore. W każdym odcinku jest przedstawiona jedna postać, w tym klasowy klaun Banana Joe, teleportujący się duszek Carrie, a nawet nauczyciele. Młody Watterson musi ustalić, który z wychowawców najbardziej zasługuje na to, by znaleźć się na honorowym miejscu w klasowej księdze pamiątkowej. W pracy nad tym projektem Darwin może liczyć na pomoc kolegów. | ¤ W tym odcinku: Tym razem Darwin prosi o zdjęcie Sarah. Zamierza umieścić jej fotografię na okładce albumu klasowego. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem. Widzowie zobaczą różne zabawne epizody z pierwszych sezonów serialu.
 06/08/2021  17:05-17:25  (20) 
Niesamowity świat Gumballa 4: Wina (761)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | Nastoletni kot Gumball i jego królicza rodzina żyją w miasteczku Elmore, zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Młody kocur i jego koledzy wpadają na różne, często niezbyt mądre pomysły. | ¤ W tym odcinku: Stowarzyszenie Rodziców i Nauczycieli Elmore Junior High zakazuje gier wideo. Zawiedzione dzieci robią wszystko, by dorośli zrozumieli, że gry wcale nie są złe. Tymczasem Gumball daje Billiemu pograć. Jego kolega jest tak podekscytowany tym faktem, że znika. Zszokowana matka Billy'ego, Felicity, grozi wprowadzeniem zakazu gier wideo w całym Elmore.
 06/08/2021  17:25-17:35  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 4: Klepniak (762)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | Nastoletni kot Gumball i jego królicza rodzina żyją w miasteczku Elmore, zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Młody kocur i jego koledzy wpadają na różne, często niezbyt mądre pomysły. | ¤ W tym odcinku: Tobias poklepuje przyjacielsko wszystkich oprócz Gumballa. Niebieski kot obraża się na niego i próbuje zmusić, by jego też klepnął.
 06/08/2021  17:35-17:50  (15) 
Niesamowity świat Gumballa 4: Detektyw (771)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | Nastoletni kot Gumball i jego królicza rodzina żyją w miasteczku Elmore, zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Młody kocur i jego koledzy wpadają na różne, często niezbyt mądre pomysły. | ¤ W tym odcinku: Kiedy Daisy ginie, Anais próbuje ją znaleźć, korzystając ze wskazówek. Niebawem znajduje lalkę w sypialni. Podejrzewa, że to sprawka Gumballa i Darwina.
 06/08/2021  17:50-18:00  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 4: Furia (772)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | Nastoletni kot Gumball i jego królicza rodzina żyją w miasteczku Elmore, zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Młody kocur i jego koledzy wpadają na różne, często niezbyt mądre pomysły. | ¤ W tym odcinku: Tajemnicza postać z przeszłości Nicole prowokuje ją do walki. Ku zaskoczeniu dzieci pani Watterson odmawia. Zostaje obrażona, a mimo to nadal nie chce walczyć.
 06/08/2021  18:00-18:20  (20) 
Niesamowity świat Gumballa 4: Składanka (781)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2015 | Nastoletni kot Gumball i jego królicza rodzina żyją w miasteczku Elmore, zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Młody kocur i jego koledzy wpadają na różne, często niezbyt mądre pomysły. | ¤ W tym odcinku: Widzowie zobaczą zestawienie wyjątkowo śmiesznych, dziwacznych filmików, jakie mieszkańcy Elmore opublikowali w sieci. W odcinku m.in. akrobacje w wykonaniu Banana Joe i najnowszy wynalazek kulinarny Richarda.
 06/08/2021  18:20-18:30  (10) 
Bakugan: Battle Planet: Ojciec i przyjaciele (121)
¤ Serial Animowany ¤ Korea Południowa/Kanada/Japonia ¤ 2018 | Dan Kouzo i jego przyjaciele jak odważni wojownicy walczą o losy całej planety. Pomagają im stworzenia Bakugan, pochodzące z innej, dalekiej czasoprzestrzeni. | ¤ W tym odcinku: Pan Kazami chce zabrać do domu swojego syna Shuna. Ten jednak stawia opór.
 06/08/2021  18:30-18:50  (20) 
Bakugan: Battle Planet: Jawa czy sen (122)
¤ Serial Animowany ¤ Korea Południowa/Kanada/Japonia ¤ 2018 | Dan Kouzo i jego przyjaciele jak odważni wojownicy walczą o losy całej planety. Pomagają im stworzenia Bakugan, pochodzące z innej, dalekiej czasoprzestrzeni. | ¤ W tym odcinku: Nocą Drago i inne Bakugany z Ekstra Ekipy muszą się zmierzyć z niewidzialnym zagrożeniem. Po pewnym czasie przestają mieć pewność, że zagrożenie było rzeczywiste.
 06/08/2021  18:50-19:00  (10) 
Ben 10 4: Strach przed dentystą
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2020 | Młody Ben Tennyson posiada Omnitrix, urządzenie podobne do zegarka. Dzięki niemu może się zmieniać w różnych kosmitów, takich jak Czteroręki, Inferno czy Zębal. Chłopiec pod postacią omnitrixowych stworów broni świata przed złem. Jego największym wrogiem jest Vilgax. Podczas wielu przygód towarzyszą mu kuzynka, Gwen, i dziadek Max.
 06/08/2021  19:00-19:15  (15) 
Ben 10 4: Parając się magią
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2020 | Młody Ben Tennyson posiada Omnitrix, urządzenie podobne do zegarka. Dzięki niemu może się zmieniać w różnych kosmitów, takich jak Czteroręki, Inferno czy Zębal. Chłopiec pod postacią omnitrixowych stworów broni świata przed złem. Jego największym wrogiem jest Vilgax. Podczas wielu przygód towarzyszą mu kuzynka, Gwen, i dziadek Max.
 06/08/2021  19:15-19:26  (11) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Wi-fi (821)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Niebieski kot dowiaduje się, że jego rodzina od lat kradnie sygnał bezprzewodowego internetu od pana Robinsona. Przez pewien czas Wattersonowie są zmuszeni żyć offline, ale nie dają rady. Gumball i Darwin postanawiają się dowiedzieć, jakim jest kod dostępu do sieci pana Robinsona.
 06/08/2021  19:26-19:45  (19) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Test (822)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Gumball denerwuje się z powodu wyniku internetowego testu, z którego dowiedział się, że ma osobowość przegranego. Postanawia tłumić swoje naturalne instynkty. Jego decyzja ma zaskakujące konsekwencje dla całej serialowej rzeczywistości.
 06/08/2021  19:45-19:55  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Przesunięcie (831)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Rocky przypadkiem spotyka kobietę, w której się zakochuje. Postanawia zrezygnować z korzystania z aplikacji randkowych. Niebawem on, Gumball i Darwin przekonują się, jak wielka jest siła miłości.
 06/08/2021  19:55-20:15  (20) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Zasady (832)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Gumball i Darwin chcą się upewnić, że Bobert działa w bezpieczny sposób. W tym celu przekazują mu pewne szczegółowe instrukcje. Niebawem Bobert zaczyna funkcjonować według zaskakującej logiki.
 06/08/2021  20:15-20:25  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Zamieszanie (841)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Richard i dzieci zapominają o pewnym wyjątkowym dla Nicole dniu, budząc jej rozczarowanie. Watterson odkrywa, że zapomniał o jakimś szczególnym dniu, ale nie ma pojęcia, o jakie święto może chodzić.
 06/08/2021  20:25-20:40  (15) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Wiadomości (842)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Miejscowy kanał telewizyjny w Elmore przedstawia widzom interesujące newsy na temat okolicy. Co więcej, doświadczony prezenter Kip Schlezinger potrafi zachować się profesjonalnie, nawet jeśli nie ma niczego ciekawego do opowiedzenia.
 06/08/2021  20:40-20:50  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Waza (851)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Babcia JoJo ma zwyczaj obdarowywać wnuki brzydkimi prezentami. Nicole prosi dzieci, by przypadkiem spróbowały zniszczyć niedawny podarunek od babci, ohydną wazę. Naczynie okazuje się zaskakująco wytrzymałe.
 06/08/2021  20:50-21:01  (11) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Ollie (852)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Darwin prosi Gumballa, by ten nauczył go jazdy na deskorolce. Ten próbuje wszechstronnie przybliżyć bratu różne aspekty tej dyscypliny sportu.
 06/08/2021  21:01-21:20  (19) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Kartofel (861)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Podczas lunchu z Idaho Darwin nie je ziemniaków, solidaryzując się z przyjacielem. Jego obsesja na punkcie ulubionego jedzenia okazuje się jednak wyjątkowo silna.
 06/08/2021  21:20-21:30  (10) 
Angelo rządzi 4: Świat według Angelo
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola.
 06/08/2021  21:30-21:50  (20) 
Angelo rządzi 4: Czas gry
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola. | ¤ Reżyseria: Thierry Marchand
 06/08/2021  21:50-22:00  (10) 
Angelo rządzi 4: Siostrzeniec Ramola
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola.
 06/08/2021  22:00-22:10  (10) 
Angelo rządzi 4: Narodziny karateki
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola. | ¤ Reżyseria: Thierry Marchand
 06/08/2021  22:10-22:21  (11) 
Angelo rządzi 4: Idealny dzień
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola. | ¤ Reżyseria: Thierry Marchand
 06/08/2021  22:21-22:31  (10) 
Angelo rządzi 4: Dom pod ochroną
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola. | ¤ Reżyseria: Thierry Marchand
 06/08/2021  22:31-22:42  (11) 
Angelo rządzi 4: Bam!
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola.
 06/08/2021  22:42-22:50  (8) 
Angelo rządzi 4: Zadzwoń do Angela
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola.
 06/08/2021  22:50-23:00  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Najgorszy (961)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Wattersonowie narzekają, że przedstawiciele ich płci i wieku mają najgorzej. Gumball i Darwin twierdzą, że to mężczyznom należy współczuć. Mama sądzi, że kobietom jest najciężej. Anais, że dzieci są w najgorszej sytuacji, a zdaniem ojca najwięcej powodów do frustracji mają dorośli.
 06/08/2021  23:00-23:11  (11) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Lista (962)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Dzieci Wattersonów próbują ulżyć mamie, przejmując jej obowiązki. Okazuje się, że realizują punkty z nieco innej listy, niż ta, którą sporządziła rodzicielka.
 06/08/2021  23:11-23:22  (11) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Układ (971)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Nicole otrzymuje tytuł pracownika miesiąca w Tęczowej Fabryce. Rozżalony Richard dochodzi do wniosku, że nie był dotychczas chwalony za swoje zaangażowanie w prace domowe. Rozpoczyna strajk.
 06/08/2021  23:22-23:32  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Kolejka (972)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Wattersonowie przez całą noc oczekują przed budynkiem kina, by zobaczyć premierę kontynuacji ich ulubionego filmu, "Gwiezdnej Odysei". Kiedy Larry informuje ich, że nie wejdą na seans, Gumball i jego krewni robią wszystko, by zobaczyć ukochaną produkcję. Próbują dostać się na początek kolejki.
 06/08/2021  23:32-23:43  (11) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Śpiewanie (981)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Mieszkańcy Elmore zbiorowo imprezują, śpiewając i tańcząc. Nie wszystkie ich piosenki powinny być publicznie wykonywane.
 06/08/2021  23:43-23:54  (11) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Kukiełki (982)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Gumball i Darwin przeszukują strych, szukając przedmiotów nadających się na wyprzedaż. Znajdują swoje stare zabawki. Darwin bardzo się cieszy na widok starych kukiełek, Franka i Howdy'ego. Bawi się nimi ponownie.
 06/08/2021  23:54-00:05  (11) 
Niesamowity świat Gumballa 6: Naiwniak (992)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | Przygody niebieskiego kota, mieszkańca amerykańskiego miasteczka Elmore. Nastoletni Gumball Watterson często płata figle swoim bliskim, nauczycielom i przyjaciołom. Podczas codziennych perypetii towarzyszą mu m.in. siostra Gumballa, króliczka Anais, złota rybka Darwin i mieniący się tęczowymi barwami Tobias Wilson. | ¤ W tym odcinku: Bomb Kid i jego kumple spędzają dzień z Gumballem i żartują z niego. Niebieski kot okazuje się jednak bardziej naiwny, niż sądzili.
 07/08/2021  00:05-00:16  (11) 
Niesamowity świat Gumballa 6: Klatka (1001)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | Przygody niebieskiego kota, mieszkańca amerykańskiego miasteczka Elmore. Nastoletni Gumball Watterson często płata figle swoim bliskim, nauczycielom i przyjaciołom. Podczas codziennych perypetii towarzyszą mu m.in. siostra Gumballa, króliczka Anais, złota rybka Darwin i mieniący się tęczowymi barwami Tobias Wilson. | ¤ W tym odcinku: Pan Corneille przychodzi do pracy posiniaczony. Gumball i Darwin odkrywają, że za dnia jest on nauczycielem, a nocą bierze udział w walkach w klatce.
 07/08/2021  00:16-00:26  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 6: Rywalka (1002)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | Przygody niebieskiego kota, mieszkańca amerykańskiego miasteczka Elmore. Nastoletni Gumball Watterson często płata figle swoim bliskim, nauczycielom i przyjaciołom. Podczas codziennych perypetii towarzyszą mu m.in. siostra Gumballa, króliczka Anais, złota rybka Darwin i mieniący się tęczowymi barwami Tobias Wilson. | ¤ W tym odcinku: Wattersonowie powracają do czasów, gdy w domu pojawiła się siostra Gumballa, króliczka Anais. Niebieski kot i Darwin orientują się, że jest ona twardym i mądrym przeciwnikiem.
 07/08/2021  00:26-00:37  (11) 
Niesamowity świat Gumballa 6: Jeden (1011)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2018 | Przygody niebieskiego kota, mieszkańca amerykańskiego miasteczka Elmore. Nastoletni Gumball Watterson często płata figle swoim bliskim, nauczycielom i przyjaciołom. Podczas codziennych perypetii towarzyszą mu m.in. siostra Gumballa, króliczka Anais, złota rybka Darwin i mieniący się tęczowymi barwami Tobias Wilson. | ¤ W tym odcinku: Gumball i Darwin żartują z siebie nawzajem. Zabawa przestaje im się podobać, gdy dołącza do nich Tobias. Zaczyna drwić z niebieskiego kota w stylu, który nie podoba się Gumballowi. Chłopcy proszą Tobiasa, by przestał, ale kolega nie zamierza się poddawać.
 07/08/2021  00:37-00:47  (10) 
Angelo rządzi 4: Świat według Angelo
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola.
 07/08/2021  00:47-00:58  (11) 
Angelo rządzi 4: Czas gry
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola. | ¤ Reżyseria: Thierry Marchand
 07/08/2021  00:58-01:08  (10) 
Angelo rządzi 4: Siostrzeniec Ramola
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola.
 07/08/2021  01:08-01:19  (11) 
Angelo rządzi 4: Narodziny karateki
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola. | ¤ Reżyseria: Thierry Marchand
 07/08/2021  01:19-01:29  (10) 
Angelo rządzi 4: Idealny dzień
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola. | ¤ Reżyseria: Thierry Marchand
 07/08/2021  01:29-01:40  (11) 
Angelo rządzi 4: Dom pod ochroną
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola. | ¤ Reżyseria: Thierry Marchand
 07/08/2021  01:40-01:50  (10) 
Angelo rządzi 4: Bam!
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola.
 07/08/2021  01:50-02:00  (10) 
Angelo rządzi 4: Zadzwoń do Angela
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola.
 07/08/2021  02:00-02:11  (11) 
Niesamowity świat Gumballa 6: Klatka (1001)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | Przygody niebieskiego kota, mieszkańca amerykańskiego miasteczka Elmore. Nastoletni Gumball Watterson często płata figle swoim bliskim, nauczycielom i przyjaciołom. Podczas codziennych perypetii towarzyszą mu m.in. siostra Gumballa, króliczka Anais, złota rybka Darwin i mieniący się tęczowymi barwami Tobias Wilson. | ¤ W tym odcinku: Pan Corneille przychodzi do pracy posiniaczony. Gumball i Darwin odkrywają, że za dnia jest on nauczycielem, a nocą bierze udział w walkach w klatce.
 07/08/2021  02:11-02:21  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 6: Rywalka (1002)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | Przygody niebieskiego kota, mieszkańca amerykańskiego miasteczka Elmore. Nastoletni Gumball Watterson często płata figle swoim bliskim, nauczycielom i przyjaciołom. Podczas codziennych perypetii towarzyszą mu m.in. siostra Gumballa, króliczka Anais, złota rybka Darwin i mieniący się tęczowymi barwami Tobias Wilson. | ¤ W tym odcinku: Wattersonowie powracają do czasów, gdy w domu pojawiła się siostra Gumballa, króliczka Anais. Niebieski kot i Darwin orientują się, że jest ona twardym i mądrym przeciwnikiem.
 07/08/2021  02:21-02:32  (11) 
Niesamowity świat Gumballa 6: Jeden (1011)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2018 | Przygody niebieskiego kota, mieszkańca amerykańskiego miasteczka Elmore. Nastoletni Gumball Watterson często płata figle swoim bliskim, nauczycielom i przyjaciołom. Podczas codziennych perypetii towarzyszą mu m.in. siostra Gumballa, króliczka Anais, złota rybka Darwin i mieniący się tęczowymi barwami Tobias Wilson. | ¤ W tym odcinku: Gumball i Darwin żartują z siebie nawzajem. Zabawa przestaje im się podobać, gdy dołącza do nich Tobias. Zaczyna drwić z niebieskiego kota w stylu, który nie podoba się Gumballowi. Chłopcy proszą Tobiasa, by przestał, ale kolega nie zamierza się poddawać.
 07/08/2021  02:32-02:43  (11) 
Niesamowity świat Gumballa 6: Lenistwo (1012)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2018 | Przygody niebieskiego kota, mieszkańca amerykańskiego miasteczka Elmore. Nastoletni Gumball Watterson często płata figle swoim bliskim, nauczycielom i przyjaciołom. Podczas codziennych perypetii towarzyszą mu m.in. siostra Gumballa, króliczka Anais, złota rybka Darwin i mieniący się tęczowymi barwami Tobias Wilson. | ¤ W tym odcinku: Gumball i Darwin leżą na kanapie i wymyślają coraz to nowe powody, żeby z niej nie schodzić i spędzić resztę dnia na nicnierobieniu. Tymczasem w ich otoczeniu pojawiają się różne postacie, mające zachęcić kumpli do poruszenia się. Chłopcy uświadamiają sobie, że jeśli już muszą się ruszyć, to tylko w możliwie leniwy sposób.
 07/08/2021  02:43-02:54  (11) 
Niesamowity świat Gumballa 6: Ojciec (1021)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | Przygody niebieskiego kota, mieszkańca amerykańskiego miasteczka Elmore. Nastoletni Gumball Watterson często płata figle swoim bliskim, nauczycielom i przyjaciołom. Podczas codziennych perypetii towarzyszą mu m.in. siostra Gumballa, króliczka Anais, złota rybka Darwin i mieniący się tęczowymi barwami Tobias Wilson. | ¤ W tym odcinku: Szczur Frankie pojawia się na przyjęciu u Wattersonów. Odkrywa, że babcia JoJo urządziła tę imprezę, by upamiętnić dzień, w którym Frankie opuścił rodzinę. Tymczasem Richardowi jest smutno z powodu lat spędzonych bez ojca.
 07/08/2021  02:54-03:04  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 6: Zażenowanie (1022)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2018 | Przygody niebieskiego kota, mieszkańca amerykańskiego miasteczka Elmore. Nastoletni Gumball Watterson często płata figle swoim bliskim, nauczycielom i przyjaciołom. Podczas codziennych perypetii towarzyszą mu m.in. siostra Gumballa, króliczka Anais, złota rybka Darwin i mieniący się tęczowymi barwami Tobias Wilson. | ¤ W tym odcinku: Gumball i Hot Dog są coraz bardziej zawstydzeni z powodu tego, jak zachowują się w stosunku do siebie nawzajem. Próbują uczynić te kłopotliwe sytuacje jeszcze bardziej nieznośnymi.
 07/08/2021  03:04-03:15  (11) 
Niesamowity świat Gumballa 6: Sąsiad (1031)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2018 | Przygody niebieskiego kota, mieszkańca amerykańskiego miasteczka Elmore. Nastoletni Gumball Watterson często płata figle swoim bliskim, nauczycielom i przyjaciołom. Podczas codziennych perypetii towarzyszą mu m.in. siostra Gumballa, króliczka Anais, złota rybka Darwin i mieniący się tęczowymi barwami Tobias Wilson. | ¤ W tym odcinku: Sąsiad Wattersonów próbuje im dostarczyć paczkę, ale Gumball i Darwin nie znają jego nazwiska. Próbują dowiedzieć się tego na własną rękę i poznają różne tajemnice, jakie ukrywa mężczyzna.
 07/08/2021  03:15-03:26  (11) 
Niesamowity świat Gumballa 6: Umowa (1032)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2018 | Przygody niebieskiego kota, mieszkańca amerykańskiego miasteczka Elmore. Nastoletni Gumball Watterson często płata figle swoim bliskim, nauczycielom i przyjaciołom. Podczas codziennych perypetii towarzyszą mu m.in. siostra Gumballa, króliczka Anais, złota rybka Darwin i mieniący się tęczowymi barwami Tobias Wilson. | ¤ W tym odcinku: Śmiech Penny bardzo denerwuje Gumballa. Niebieski kot nie ma jednak pojęcia, w jaki sposób powiedzieć o tym przyjaciółce, by jej nie urazić. Orientuje się, że dyrektor Brown ma podobny problem z panną Simon.
 07/08/2021  03:26-03:35  (9) 
Niesamowity świat Gumballa 6: Kandydat (1042)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | Przygody niebieskiego kota, mieszkańca amerykańskiego miasteczka Elmore. Nastoletni Gumball Watterson często płata figle swoim bliskim, nauczycielom i przyjaciołom. Podczas codziennych perypetii towarzyszą mu m.in. siostra Gumballa, króliczka Anais, złota rybka Darwin i mieniący się tęczowymi barwami Tobias Wilson. | ¤ W tym odcinku: Podczas gdy rodzice bawią się na imprezie dobroczynnej w szkole, dzieci zostają zamknięte w klasie z odtwarzaczem VHS. Aby wybrnąć z tej sytuacji, postanawiają wybrać przywódcę. Kandydatami na lidera są Anais i Gumball.
 07/08/2021  03:35-03:45  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 6: Każdy (1051)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2018 | Przygody niebieskiego kota, mieszkańca amerykańskiego miasteczka Elmore. Nastoletni Gumball Watterson często płata figle swoim bliskim, nauczycielom i przyjaciołom. Podczas codziennych perypetii towarzyszą mu m.in. siostra Gumballa, króliczka Anais, złota rybka Darwin i mieniący się tęczowymi barwami Tobias Wilson. | ¤ W tym odcinku: Gumball próbuje nakłonić Claytona, by odbył za niego karę w szkole. Mówi kumplowi, jak bardzo pasjonujące jest przybieranie kształtów innych osób.
 07/08/2021  03:45-04:00  (15) 
Niesamowity świat Gumballa 6: Fantazja (1052)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2018 | Przygody niebieskiego kota, mieszkańca amerykańskiego miasteczka Elmore. Nastoletni Gumball Watterson często płata figle swoim bliskim, nauczycielom i przyjaciołom. Podczas codziennych perypetii towarzyszą mu m.in. siostra Gumballa, króliczka Anais, złota rybka Darwin i mieniący się tęczowymi barwami Tobias Wilson. | ¤ W tym odcinku: Niebieski kot odkrywa, że z powodu czarów Sary osoby, które ledwo się znają, zaczynają się w sobie zakochiwać.
 07/08/2021  04:00-04:09  (9) 
Totalna Porażka: Przedszkolaki: Bajka Gwen
¤ Serial Animowany ¤ Kanada ¤ 2019 | Owen, Izzy, Courtney, Duncan i ich przyjaciele wspominają swoje dziecięce zabawy. W każdym odcinku przedstawiają zabawną i pełną przygód historię z czasów, kiedy chodzili do przedszkola. Ich opiekunem w placówce dla maluchów jest Szef Hatchet.
 07/08/2021  04:09-04:25  (16) 
Totalna Porażka: Przedszkolaki: Maźka nigdy za wiele
¤ Serial Animowany ¤ Kanada ¤ 2019 | Owen, Izzy, Courtney, Duncan i ich przyjaciele wspominają swoje dziecięce zabawy. W każdym odcinku przedstawiają zabawną i pełną przygód historię z czasów, kiedy chodzili do przedszkola. Ich opiekunem w placówce dla maluchów jest Szef Hatchet.
 07/08/2021  04:25-04:39  (14) 
Ben 10: Kamera, akcja (5)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2016 ¤ 7+ | Młody Ben pewnego dnia znajduje niesamowite urządzenie, które odmienia jego życie. Okazuje się, że sprzęt zwany Omnitrix jest bronią obcych, złoczyńcy Vilgaksa. Chce on zawładnąć mocą, która znajduje się w posiadaniu Bena. | ¤ W tym odcinku: Chłopiec próbuje nakręcić własny film. Podczas pracy na planie przypadkowo pozwala uciec Gangowi Robali. Ścigając złoczyńców, dociera do ich kryjówki, gdzie musi się zmierzyć z ich narcystyczną przywódczynią, Królową.
 07/08/2021  04:39-04:55  (16) 
Ben 10: Koszmar na jawie (6)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2016 ¤ 7+ | Młody Ben pewnego dnia znajduje niesamowite urządzenie, które odmienia jego życie. Okazuje się, że sprzęt zwany Omnitrix jest bronią obcych, złoczyńcy Vilgaksa. Chce on zawładnąć mocą, która znajduje się w posiadaniu Bena. | ¤ W tym odcinku: Ben i Gwen planują całonocną zabawę w Adrenalandii, parku rozrywki otwartym przez całą dobę. Podczas zabawy Ben lunatykuje, przybierając różne postaci. Sytuacja staje się coraz bardziej katastrofalna.
 07/08/2021  04:55-05:01  (6) 
Grizzy i Lemingi: Huśtawkowy zawrót głowy (136)
¤ Serial Animowany ¤ Francja ¤ 2019 | Pośrodku głębokiego lasu znajduje się niewielka chatka leśniczego. Niedźwiedź Grizzly już od dłuższego czasu marzy by zostać jej lokatorem. Kiedy właściciel wyjeżdża na weekend, miś korzysta z okazji i wprowadza się do nowego domku. Jego głównym celem jest skorzystanie z wielu luksusów, jakie oferuje leśniczówka: klimatyzacja, kino domowe, wygodna kanapa, a nawet maszyna do robienia popcornu. Okazuje się jednak, że chatka ma już lokatorów - stado małych lemingów. Słodkie i niewinne istotki przy bliższym spotkaniu przeradzają się w grupę szkodników siejących zamęt i zniszczenie, chcąc przekształcić leśniczówkę w prywatny park zabaw. | ¤ W tym odcinku: Za sprawą ogromnych podnośników, które gryzonie umieściły pod chatką, zawartość domku turla się i kołysze. Grizzy dostaje choroby morskiej i próbuje przywrócić dawny porządek.
 07/08/2021  05:01-05:08  (7) 
Grizzy i Lemingi: Muchożerna roślina (137)
¤ Serial Animowany ¤ Francja ¤ 2017 | Pośrodku głębokiego lasu znajduje się niewielka chatka leśniczego. Niedźwiedź Grizzly już od dłuższego czasu marzy by zostać jej lokatorem. Kiedy właściciel wyjeżdża na weekend, miś korzysta z okazji i wprowadza się do nowego domku. Jego głównym celem jest skorzystanie z wielu luksusów, jakie oferuje leśniczówka: klimatyzacja, kino domowe, wygodna kanapa, a nawet maszyna do robienia popcornu. Okazuje się jednak, że chatka ma już lokatorów - stado małych lemingów. Słodkie i niewinne istotki przy bliższym spotkaniu przeradzają się w grupę szkodników siejących zamęt i zniszczenie, chcąc przekształcić leśniczówkę w prywatny park zabaw. | ¤ W tym odcinku: Niedźwiedź robi broń przeciwko uciążliwym muchom. Używa do tego celu owadożernej rośliny, która służy Lemingom do zabawy w rodeo.
 07/08/2021  05:08-05:25  (17) 
Grizzy i Lemingi: Strzał w dziesiątkę (138)
¤ Serial Animowany ¤ Francja ¤ 2017 | Pośrodku głębokiego lasu znajduje się niewielka chatka leśniczego. Niedźwiedź Grizzly już od dłuższego czasu marzy by zostać jej lokatorem. Kiedy właściciel wyjeżdża na weekend, miś korzysta z okazji i wprowadza się do nowego domku. Jego głównym celem jest skorzystanie z wielu luksusów, jakie oferuje leśniczówka: klimatyzacja, kino domowe, wygodna kanapa, a nawet maszyna do robienia popcornu. Okazuje się jednak, że chatka ma już lokatorów - stado małych lemingów. Słodkie i niewinne istotki przy bliższym spotkaniu przeradzają się w grupę szkodników siejących zamęt i zniszczenie, chcąc przekształcić leśniczówkę w prywatny park zabaw. | ¤ W tym odcinku: Gryzonie wyganiają niedźwiedzia z domów przy pomocy bumerangów znalezionych w skrzyni. Grizzy w odwecie organizuje atak z użyciem łuku.
 07/08/2021  05:25-05:31  (6) 
Grizzy i Lemingi: Zorza polarna (139)
¤ Serial Animowany ¤ Francja ¤ 2017 | Pośrodku głębokiego lasu znajduje się niewielka chatka leśniczego. Niedźwiedź Grizzly już od dłuższego czasu marzy by zostać jej lokatorem. Kiedy właściciel wyjeżdża na weekend, miś korzysta z okazji i wprowadza się do nowego domku. Jego głównym celem jest skorzystanie z wielu luksusów, jakie oferuje leśniczówka: klimatyzacja, kino domowe, wygodna kanapa, a nawet maszyna do robienia popcornu. Okazuje się jednak, że chatka ma już lokatorów - stado małych lemingów. Słodkie i niewinne istotki przy bliższym spotkaniu przeradzają się w grupę szkodników siejących zamęt i zniszczenie, chcąc przekształcić leśniczówkę w prywatny park zabaw. | ¤ W tym odcinku: Niedźwiedź nie może oglądać ulubionego programu w telewizji, ponieważ Lemingi wciąż dokazują. Wyrzuca je z domu. Jeden z gryzoni przelatuje przez zorzę polarną i zyskuje niecodzienne zdolności.
 07/08/2021  05:31-05:38  (7) 
Grizzy i Lemingi: Zegar z niedźwiadkiem (140)
¤ Serial Animowany ¤ Francja ¤ 2017 | Pośrodku głębokiego lasu znajduje się niewielka chatka leśniczego. Niedźwiedź Grizzly już od dłuższego czasu marzy by zostać jej lokatorem. Kiedy właściciel wyjeżdża na weekend, miś korzysta z okazji i wprowadza się do nowego domku. Jego głównym celem jest skorzystanie z wielu luksusów, jakie oferuje leśniczówka: klimatyzacja, kino domowe, wygodna kanapa, a nawet maszyna do robienia popcornu. Okazuje się jednak, że chatka ma już lokatorów - stado małych lemingów. Słodkie i niewinne istotki przy bliższym spotkaniu przeradzają się w grupę szkodników siejących zamęt i zniszczenie, chcąc przekształcić leśniczówkę w prywatny park zabaw. | ¤ W tym odcinku: Grizzy jest zafascynowany nowym zegarem ściennym, którego tykanie go uspokaja. Wraz z wybiciem dwunastej z zegara wyskakują tańczące figurki. Lemingi odkrywają sposób na to, by kukiełki tańczyły co chwilę.
 07/08/2021  05:38-05:55  (17) 
Grizzy i Lemingi: Sny na zamówienie (141)
¤ Serial Animowany ¤ Francja ¤ 2019 | Pośrodku głębokiego lasu znajduje się niewielka chatka leśniczego. Niedźwiedź Grizzly już od dłuższego czasu marzy by zostać jej lokatorem. Kiedy właściciel wyjeżdża na weekend, miś korzysta z okazji i wprowadza się do nowego domku. Jego głównym celem jest skorzystanie z wielu luksusów, jakie oferuje leśniczówka: klimatyzacja, kino domowe, wygodna kanapa, a nawet maszyna do robienia popcornu. Okazuje się jednak, że chatka ma już lokatorów - stado małych lemingów. Słodkie i niewinne istotki przy bliższym spotkaniu przeradzają się w grupę szkodników siejących zamęt i zniszczenie, chcąc przekształcić leśniczówkę w prywatny park zabaw. | ¤ W tym odcinku: Grizzy ma koszmar senny. Po przebudzeniu znajduje maszynę do snów, służącą do programowania tematyki marzeń sennych.
 07/08/2021  05:55-06:01  (6) 
Grizzy i Lemingi: Igranie z żywiołami (142)
¤ Serial Animowany ¤ Francja ¤ 2017 | Pośrodku głębokiego lasu znajduje się niewielka chatka leśniczego. Niedźwiedź Grizzly już od dłuższego czasu marzy by zostać jej lokatorem. Kiedy właściciel wyjeżdża na weekend, miś korzysta z okazji i wprowadza się do nowego domku. Jego głównym celem jest skorzystanie z wielu luksusów, jakie oferuje leśniczówka: klimatyzacja, kino domowe, wygodna kanapa, a nawet maszyna do robienia popcornu. Okazuje się jednak, że chatka ma już lokatorów - stado małych lemingów. Słodkie i niewinne istotki przy bliższym spotkaniu przeradzają się w grupę szkodników siejących zamęt i zniszczenie, chcąc przekształcić leśniczówkę w prywatny park zabaw. | ¤ W tym odcinku: Grizzy znajduje starożytny indiański amulet z symbolem wiatru. Lemingi wykradają go i wymyślają różne zabawy.
 07/08/2021  06:01-06:07  (6) 
Grizzy i Lemingi: Niesforny bobas (143)
¤ Serial Animowany ¤ Francja ¤ 2019 | Pośrodku głębokiego lasu znajduje się niewielka chatka leśniczego. Niedźwiedź Grizzly już od dłuższego czasu marzy by zostać jej lokatorem. Kiedy właściciel wyjeżdża na weekend, miś korzysta z okazji i wprowadza się do nowego domku. Jego głównym celem jest skorzystanie z wielu luksusów, jakie oferuje leśniczówka: klimatyzacja, kino domowe, wygodna kanapa, a nawet maszyna do robienia popcornu. Okazuje się jednak, że chatka ma już lokatorów - stado małych lemingów. Słodkie i niewinne istotki przy bliższym spotkaniu przeradzają się w grupę szkodników siejących zamęt i zniszczenie, chcąc przekształcić leśniczówkę w prywatny park zabaw. | ¤ W tym odcinku: Za sprawą zabawy magicznym indiańskim bączkiem, mającym moc odmładzania, Grizzy cofa się do wieku 10 miesięcy. Lemingi mają problem z opieką nad niedźwiedzim bobasem.
 07/08/2021  06:07-06:20  (13) 
Grizzy i Lemingi: W pogoni za tęczowym łosiem (144)
¤ Serial Animowany ¤ Francja ¤ 2017 | Pośrodku głębokiego lasu znajduje się niewielka chatka leśniczego. Niedźwiedź Grizzly już od dłuższego czasu marzy by zostać jej lokatorem. Kiedy właściciel wyjeżdża na weekend, miś korzysta z okazji i wprowadza się do nowego domku. Jego głównym celem jest skorzystanie z wielu luksusów, jakie oferuje leśniczówka: klimatyzacja, kino domowe, wygodna kanapa, a nawet maszyna do robienia popcornu. Okazuje się jednak, że chatka ma już lokatorów - stado małych lemingów. Słodkie i niewinne istotki przy bliższym spotkaniu przeradzają się w grupę szkodników siejących zamęt i zniszczenie, chcąc przekształcić leśniczówkę w prywatny park zabaw. | ¤ W tym odcinku: Za sprawą magicznego rogu łoś zaczyna latać i zostawia przy tym za sobą tęczowy ślad. Grizzy chce oswoić zwierzę, by podarować je swojej wybrance. Lemingi mają jednak inne plany w związku z łosiem.
 07/08/2021  06:20-06:30  (10) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa: Rocznik Darwina: Nauczyciele (6)
¤ Serial Animowany ¤ 2019 ¤ 2019 | Na prośbę dyrektora Browna Darwin ma zaledwie 24 godziny, aby przygotować pamiątkowy album ze zdjęciami. W tym celu zbiera i przedstawia materiały na temat szkolnych kolegów oraz innych osób związanych ze szkołą w Elmore. W każdym odcinku jest przedstawiona jedna postać, w tym klasowy klaun Banana Joe, teleportujący się duszek Carrie, a nawet nauczyciele. Młody Watterson musi ustalić, który z wychowawców najbardziej zasługuje na to, by znaleźć się na honorowym miejscu w klasowej księdze pamiątkowej. W pracy nad tym projektem Darwin może liczyć na pomoc kolegów. | ¤ W tym odcinku: Brat Gumballa pyta przyjaciół, który nauczyciel powinien widnieć na okładce albumu klasowego. Kumple zastanawiają się, jaki pedagog zasługuje na takie wyróżnienie.
 07/08/2021  06:30-06:50  (20) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 3: Dzieciaki (391)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2014 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez dziwne stwory. Ojciec Gumballa i siostra Anais są królikami, a mama pracuje w tęczowej fabryce. Do grona domowników należy też złota rybka Darwin. Sam Gumball to niebieski kot z gigantyczną głową, który stale wpada w tarapaty. Musi zmierzyć się m.in. ze złośliwym robotem i groźnym T-Rexem. | ¤ W tym odcinku: Darwin i Gumball wyśmiewają się ze swoich starzejących się rodziców. W pewnym momencie ich głosy zaczynają się załamywać.
 07/08/2021  06:50-07:00  (10) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 3: Fanka (392)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2014 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez dziwne stwory. Ojciec Gumballa i siostra Anais są królikami, a mama pracuje w tęczowej fabryce. Do grona domowników należy też złota rybka Darwin. Sam Gumball to niebieski kot z gigantyczną głową, który stale wpada w tarapaty. Musi zmierzyć się m.in. ze złośliwym robotem i groźnym T-Rexem. | ¤ W tym odcinku: Sarah za wszelką cenę próbuje zdobyć przyjaźń Gumballa i Darwina. Nie rozumie, że chłopcy czują się przez nią prześladowani. Zaczynają podejrzewać, że ich koleżanka może być po prostu samotna.
 07/08/2021  07:00-07:20  (20) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 3: Trener (401)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2014 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez dziwne stwory. Ojciec Gumballa i siostra Anais są królikami, a mama pracuje w tęczowej fabryce. Do grona domowników należy też złota rybka Darwin. Sam Gumball to niebieski kot z gigantyczną głową, który stale wpada w tarapaty. Musi zmierzyć się m.in. ze złośliwym robotem i groźnym T-Rexem. | ¤ W tym odcinku: Jamie zastrasza innych uczniów. Widząc to, nauczyciel wychowania fizycznego każe mu przeprosić kolegów. Niebawem Gumball i Darwin przyłapują Jamiego w pobliżu samochodu trenera. Obawiają się, że kolega planuje zemstę.
 07/08/2021  07:20-07:30  (10) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 3: Przepis (411)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2014 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez dziwne stwory. Ojciec Gumballa i siostra Anais są królikami, a mama pracuje w tęczowej fabryce. Do grona domowników należy też złota rybka Darwin. Sam Gumball to niebieski kot z gigantyczną głową, który stale wpada w tarapaty. Musi zmierzyć się m.in. ze złośliwym robotem i groźnym T-Rexem. | ¤ W tym odcinku: Podczas lekcji pływania kruche ciało tosta Antona ulega rozpuszczeniu. Następnego dnia chrupiący kolega przychodzi do szkoły. Gumball i Darwin postanawiają odkryć jego sekret.
 07/08/2021  07:30-07:45  (15) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 3: Szczeniaczek (412)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2014 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez dziwne stwory. Ojciec Gumballa i siostra Anais są królikami, a mama pracuje w tęczowej fabryce. Do grona domowników należy też złota rybka Darwin. Sam Gumball to niebieski kot z gigantyczną głową, który stale wpada w tarapaty. Musi zmierzyć się m.in. ze złośliwym robotem i groźnym T-Rexem. | ¤ W tym odcinku: Dzieciaki marzą o szczeniaczku. Są zaskoczone, kiedy Richard przyprowadza do domu żółwia. Gad okazuje się niezwykle agresywny.
 07/08/2021  07:45-07:55  (10) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 3: Imię (421)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2014 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez dziwne stwory. Ojciec Gumballa i siostra Anais są królikami, a mama pracuje w tęczowej fabryce. Do grona domowników należy też złota rybka Darwin. Sam Gumball to niebieski kot z gigantyczną głową, który stale wpada w tarapaty. Musi zmierzyć się m.in. ze złośliwym robotem i groźnym T-Rexem. | ¤ W tym odcinku: Nicole wyjawia niebieskiemu kotu, że naprawdę nazywa się on Zach. Gumball przybiera nieszczerą i denerwującą osobowość, która jego zdaniem pasuje do nowego imienia.
 07/08/2021  07:55-08:15  (20) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 3: Tło (422)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2014 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez dziwne stwory. Ojciec Gumballa i siostra Anais są królikami, a mama pracuje w tęczowej fabryce. Do grona domowników należy też złota rybka Darwin. Sam Gumball to niebieski kot z gigantyczną głową, który stale wpada w tarapaty. Musi zmierzyć się m.in. ze złośliwym robotem i groźnym T-Rexem. | ¤ W tym odcinku: Podczas gdy w życiu Gumballa i Darwina nie dzieje się nic ciekawego, drugoplanowe i epizodyczne postaci wykorzystują ten moment, by zabrać głos i zaistnieć w serialu.
 07/08/2021  08:15-08:25  (10) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 3: Marudy (431)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2014 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez dziwne stwory. Ojciec Gumballa i siostra Anais są królikami, a mama pracuje w tęczowej fabryce. Do grona domowników należy też złota rybka Darwin. Sam Gumball to niebieski kot z gigantyczną głową, który stale wpada w tarapaty. Musi zmierzyć się m.in. ze złośliwym robotem i groźnym T-Rexem. | ¤ W tym odcinku: Gumball i Darwin narzekają na wszystko i wszystkich. Są tak przekonujący, że współczujący mieszkańcy Elmore organizują zbiórkę pieniędzy na ich rzecz.
 07/08/2021  08:25-08:40  (15) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 3: Wakacje (432)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2014 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez dziwne stwory. Ojciec Gumballa i siostra Anais są królikami, a mama pracuje w tęczowej fabryce. Do grona domowników należy też złota rybka Darwin. Sam Gumball to niebieski kot z gigantyczną głową, który stale wpada w tarapaty. Musi zmierzyć się m.in. ze złośliwym robotem i groźnym T-Rexem. | ¤ W tym odcinku: Wattersonowie są w trakcie wakacyjnej podróży. Podczas drogi opowiadają sobie różne przerażające historie. Kiedy ich auto ulega awarii w samym środku pustyni, muszą zaufać tajemniczemu przybyszowi.
 07/08/2021  08:40-08:50  (10) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 3: Oszust (441)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2014 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez dziwne stwory. Ojciec Gumballa i siostra Anais są królikami, a mama pracuje w tęczowej fabryce. Do grona domowników należy też złota rybka Darwin. Sam Gumball to niebieski kot z gigantyczną głową, który stale wpada w tarapaty. Musi zmierzyć się m.in. ze złośliwym robotem i groźnym T-Rexem. | ¤ W tym odcinku: Dyrektor Brown próbuje za wszelką cenę ukryć prawdę o tym, że jego dyplom został podrobiony. Tajemnicę pedagoga poznają Gumball i Darwin.
 07/08/2021  08:50-09:10  (20) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 3: Otchłań (442)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2014 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez dziwne stwory. Ojciec Gumballa i siostra Anais są królikami, a mama pracuje w tęczowej fabryce. Do grona domowników należy też złota rybka Darwin. Sam Gumball to niebieski kot z gigantyczną głową, który stale wpada w tarapaty. Musi zmierzyć się m.in. ze złośliwym robotem i groźnym T-Rexem. | ¤ W tym odcinku: Gumball i Darwin odkrywają, że nie wszystko w Elmore jest takie, jakie być powinno. Pan Small potwierdza ich przypuszczenia. Niebawem bracia muszą odnaleźć zaginioną Molly w innym wymiarze.
 07/08/2021  09:10-09:20  (10) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 3: Szef (451)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2014 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez dziwne stwory. Ojciec Gumballa i siostra Anais są królikami, a mama pracuje w tęczowej fabryce. Do grona domowników należy też złota rybka Darwin. Sam Gumball to niebieski kot z gigantyczną głową, który stale wpada w tarapaty. Musi zmierzyć się m.in. ze złośliwym robotem i groźnym T-Rexem. | ¤ W tym odcinku: Kiedy pan Robinson trafia do szpitala, Gumball i Darwin postanawiają go pogodzić z jego synem Rocky'm. Aby jednak ten miał czym zaimponować ojcu, bracia Watterson załatwiają mu dobrą posadę.
 07/08/2021  09:20-09:40  (20) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 3: Kłamczuch (452)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2014 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez dziwne stwory. Ojciec Gumballa i siostra Anais są królikami, a mama pracuje w tęczowej fabryce. Do grona domowników należy też złota rybka Darwin. Sam Gumball to niebieski kot z gigantyczną głową, który stale wpada w tarapaty. Musi zmierzyć się m.in. ze złośliwym robotem i groźnym T-Rexem. | ¤ W tym odcinku: Clayton twierdzi, że potrafi jednym palcem rozbić na kawałki serce. Gumball nie wierzy w przechwałki kolegi.
 07/08/2021  09:40-09:50  (10) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 3: Prawo (461)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2014 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez dziwne stwory. Ojciec Gumballa i siostra Anais są królikami, a mama pracuje w tęczowej fabryce. Do grona domowników należy też złota rybka Darwin. Sam Gumball to niebieski kot z gigantyczną głową, który stale wpada w tarapaty. Musi zmierzyć się m.in. ze złośliwym robotem i groźnym T-Rexem. | ¤ W tym odcinku: Gumball zostaje przyłapany przez policjanta na wykroczeniu drogowym. Bagatelizuje jednak swoje zachowanie. Funkcjonariusz próbuje mu zaimponować, ale w efekcie sam łamie przepisy.
 07/08/2021  09:50-10:00  (10) 
Fantastyczne lato z Gumballem: Niesamowity świat Gumballa 3: Uczulenie (462)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2014 | Gumball i jego rodzina żyją w miasteczku zamieszkanym przez dziwne stwory. Ojciec Gumballa i siostra Anais są królikami, a mama pracuje w tęczowej fabryce. Do grona domowników należy też złota rybka Darwin. Sam Gumball to niebieski kot z gigantyczną głową, który stale wpada w tarapaty. Musi zmierzyć się m.in. ze złośliwym robotem i groźnym T-Rexem. | ¤ W tym odcinku: Darwin zaczyna intensywnie kichać. Wattersonowie podejrzewają, że może mieć alergię na cudzą głupotę.
 07/08/2021  10:00-10:30  (30) 
Craig znad Potoku: Ahoj, przygodo! 2: Craig i stolik dziecięcy
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2019 | Nastoletni Craig i jego przyjaciele przeżywają różne przygody na przedmieściach Herkleston, kryjących wiele tajemnic.
 07/08/2021  10:30-11:00  (30) 
Craig znad Potoku: Ahoj, przygodo! 2: Po drugiej stronie
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2019 | Nastoletni Craig i jego przyjaciele przeżywają różne przygody na przedmieściach Herkleston, kryjących wiele tajemnic.
 07/08/2021  11:00-11:30  (30) 
Craig znad Potoku: Ahoj, przygodo! 3: Po drugiej stronie: Turniej
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2020 | Przygody grupy przyjaciół, którzy uwielbiają się bawić na przedmieściach Herkleston. 10-letni Craig Williams oraz jego wierni kumple, Kelsey i John Paul, szczególnie upodobali sobie zabawy nad pobliskim potokiem. Widzowie poznają pełne emocji i humoru losy tej ekipy. | ¤ Reżyseria: Tiffany Ford
 07/08/2021  11:30-11:40  (10) 
Craig znad Potoku: Ahoj, przygodo! 2: Dzień handlowy
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2020 | Nastoletni Craig i jego przyjaciele przeżywają różne przygody na przedmieściach Herkleston, kryjących wiele tajemnic.
 07/08/2021  11:40-11:55  (15) 
Craig znad Potoku: Ahoj, przygodo! 2: Krytyczna sytuacja w Jaskini Starszyzny
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2020 | Nastoletni Craig i jego przyjaciele przeżywają różne przygody na przedmieściach Herkleston, kryjących wiele tajemnic.
 07/08/2021  11:55-12:05  (10) 
Młodzi Tytani: Akcja!: Pasożyt (91)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2013 | Nowe przygody grupy superbohaterów, którą tworzą Robin, Gwiazdka, Raven, Cyborg i Bestia. Młodzi herosi muszą dzielić swój czas między ratowanie świata a problemy, z którymi borykają się przeciętni nastolatkowie - pierwsza miłość, egzamin na prawo jazdy czy młodzieńcze wybryki. | ¤ W tym odcinku: Gwiazdce udaje się schwytać kosmicznego pasożyta. Superbohaterka chce, by był traktowany jak zwierzątko domowe. Niemal wszyscy Tytani akceptują ten pomysł. Jedynie Robin uważa, że stworzenie jest dla nich zagrożeniem.
 07/08/2021  12:05-12:24  (19) 
Młodzi Tytani: Akcja!: Kłamigwiazdka (92)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2013 | Nowe przygody grupy superbohaterów, którą tworzą Robin, Gwiazdka, Raven, Cyborg i Bestia. Młodzi herosi muszą dzielić swój czas między ratowanie świata a problemy, z którymi borykają się przeciętni nastolatkowie - pierwsza miłość, egzamin na prawo jazdy czy młodzieńcze wybryki. | ¤ W tym odcinku: Gwiazdka próbuje ukryć przed kolegami fakt, że jako jedyna spośród Tytanów została zaproszona na Coroczny Bal Tytanów Wschodu. Z pomocą Bestii uczy się kłamać, jednak kiepsko na tym wychodzi.
 07/08/2021  12:24-12:33  (9) 
Młodzi Tytani: Akcja!: Klopsikowa impreza (101)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2013 | Nowe przygody grupy superbohaterów, którą tworzą Robin, Gwiazdka, Raven, Cyborg i Bestia. Młodzi herosi muszą dzielić swój czas między ratowanie świata a problemy, z którymi borykają się przeciętni nastolatkowie - pierwsza miłość, egzamin na prawo jazdy czy młodzieńcze wybryki. | ¤ W tym odcinku: Raven nie chce brać udziału w klopsikowym przyjęciu. Cyborg próbuje ją nakłonić, serwując koleżance specjalne klopsiki o metalowo-mięsnym składzie. Podczas degustacji dania ząb Raven pęka, uwalniając groźnego demona z ust superbohaterki.
 07/08/2021  12:33-12:50  (17) 
Młodzi Tytani: Akcja!: Kijek czy laska (102)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2013 | Nowe przygody grupy superbohaterów, którą tworzą Robin, Gwiazdka, Raven, Cyborg i Bestia. Młodzi herosi muszą dzielić swój czas między ratowanie świata a problemy, z którymi borykają się przeciętni nastolatkowie - pierwsza miłość, egzamin na prawo jazdy czy młodzieńcze wybryki. | ¤ W tym odcinku: Superbohaterowie łamią ulubioną laskę Robina. Aby zdobyć nowy magiczny artefakt, Tytan udaje się do prastarego drzewa.
 07/08/2021  12:50-13:00  (10) 
Jabłko i Szczypior: Czterech na jednego (3)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2018 | Para niezwykłych przyjaciół postanawia zmienić swoje życie, przenosząc się ze wsi do miasta. W metropolii ułożony Szczypior i roztargnione Jabłko poznają nowych kumpli, przeżywają pierwsze zauroczenia oraz odnajdują się w niecodziennych dla siebie okolicznościach. | ¤ W tym odcinku: Szczypior marzy, by zostać koszykarzem. Problem w tym, że bardzo obawia się tłumów, co komplikuje jego sportową karierę.
 07/08/2021  13:00-13:20  (20) 
Jabłko i Szczypior: Jabłko ma kłopoty (4)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2018 | Para niezwykłych przyjaciół postanawia zmienić swoje życie, przenosząc się ze wsi do miasta. W metropolii ułożony Szczypior i roztargnione Jabłko poznają nowych kumpli, przeżywają pierwsze zauroczenia oraz odnajdują się w niecodziennych dla siebie okolicznościach. | ¤ W tym odcinku: Owocowy bohater wikła się w spór z Kotletem, który ma ponure usposobienie. Z pomocą Szczypiora Jabłko próbuje ustalić, z jakich powodów jego oponent ma tak zły humor.
 07/08/2021  13:20-13:29  (9) 
Totalna Porażka: Przedszkolaki: Wartość dobrej rady
¤ Serial Animowany ¤ Kanada ¤ 2019 | Owen, Izzy, Courtney, Duncan i ich przyjaciele wspominają swoje dziecięce zabawy. W każdym odcinku przedstawiają zabawną i pełną przygód historię z czasów, kiedy chodzili do przedszkola. Ich opiekunem w placówce dla maluchów jest Szef Hatchet.
 07/08/2021  13:29-13:45  (16) 
Totalna Porażka: Przedszkolaki: Pechowy szczęściarz
¤ Serial Animowany ¤ Kanada ¤ 2018 | Owen, Izzy, Courtney, Duncan i ich przyjaciele wspominają swoje dziecięce zabawy. W każdym odcinku przedstawiają zabawną i pełną przygód historię z czasów, kiedy chodzili do przedszkola. Ich opiekunem w placówce dla maluchów jest Szef Hatchet.
 07/08/2021  13:45-13:55  (10) 
Victor i Valentino 2: Carmelita
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2020 | Przygody przyrodnich braci, którzy podczas wakacji u tajemniczej babci Chaty poznają miejscowe legendy. Stają też oko w oko z różnymi stworami. W tym sezonie Victor i Valentino stawiają czoła właścicielce cukierni, Lupe, która przejęła bazę chłopców na drzewie. Aby odzyskać miejsce zabaw, bracia używają swoich nowych masek. Postanawiają też zabawić się w filmowców i nakręcić dokument o detektywie wampirze.
 07/08/2021  13:55-14:15  (20) 
Victor i Valentino 2: Gwiaździsta noc
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2020 | Przygody przyrodnich braci, którzy podczas wakacji u tajemniczej babci Chaty poznają miejscowe legendy. Stają też oko w oko z różnymi stworami. W tym sezonie Victor i Valentino stawiają czoła właścicielce cukierni, Lupe, która przejęła bazę chłopców na drzewie. Aby odzyskać miejsce zabaw, bracia używają swoich nowych masek. Postanawiają też zabawić się w filmowców i nakręcić dokument o detektywie wampirze.
 07/08/2021  14:15-14:24  (9) 
Kicia Rożek: Niesamowita przygoda na tratwie (29)
¤ Serial Animowany ¤ Dania/USA ¤ 2018 | Przygody sympatycznej kotki-jednorożca, znanej m.in. z filmu "Lego: Przygoda". W codziennych perypetiach Unikitty towarzyszą wierni przyjaciele: Puppycorn, Dr Fox oraz Hawkodil. | ¤ W tym odcinku: Kicia i Orłodyl wyruszają na morską wyprawę. Nie potrafią jednak wrócić na ląd.
 07/08/2021  14:24-14:45  (21) 
Kicia Rożek: Koci sąd (30)
¤ Serial Animowany ¤ Dania/USA ¤ 2018 | Przygody sympatycznej kotki-jednorożca, znanej m.in. z filmu "Lego: Przygoda". W codziennych perypetiach Unikitty towarzyszą wierni przyjaciele: Puppycorn, Dr Fox oraz Hawkodil. | ¤ W tym odcinku: Mistrz Smutas domaga się procesu sądowego po tym, jak został potrącony przez Kicię. Księżniczka chce, by rozprawa odbyła się w jej sądzie.
 07/08/2021  14:45-14:55  (10) 
Młodzi Tytani: Akcja!: Terraryzuje (111)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2013 | Nowe przygody grupy superbohaterów, którą tworzą Robin, Gwiazdka, Raven, Cyborg i Bestia. Młodzi herosi muszą dzielić swój czas między ratowanie świata a problemy, z którymi borykają się przeciętni nastolatkowie - pierwsza miłość, egzamin na prawo jazdy czy młodzieńcze wybryki. | ¤ W tym odcinku: Bestia twierdzi, że groźna przestępczyni Terra jest jego dziewczyną. Nie ma pojęcia, że ukochana jedynie go wykorzystuje. Zamierza bowiem zdobyć jak najwięcej informacji na temat Tytanów. Jedynie Raven jest wobec niej podejrzliwa.
 07/08/2021  14:55-15:05  (10) 
Młodzi Tytani: Akcja!: W zbijaka! (112)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2013 | Nowe przygody grupy superbohaterów, którą tworzą Robin, Gwiazdka, Raven, Cyborg i Bestia. Młodzi herosi muszą dzielić swój czas między ratowanie świata a problemy, z którymi borykają się przeciętni nastolatkowie - pierwsza miłość, egzamin na prawo jazdy czy młodzieńcze wybryki. | ¤ W tym odcinku: Zbliżają się mistrzostwa gry w zbijaka. Tytani chcą wziąć w nich udział, mimo że ich treningi ograniczały się jedynie do tańca zwycięstwa. Ich przeciwnicy, drużyna ROJU, są jednak wymagający.
 07/08/2021  15:05-15:15  (10) 
Młodzi Tytani: Akcja!: Burger kontra Burrito (121)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2013 | Nowe przygody grupy superbohaterów, którą tworzą Robin, Gwiazdka, Raven, Cyborg i Bestia. Młodzi herosi muszą dzielić swój czas między ratowanie świata a problemy, z którymi borykają się przeciętni nastolatkowie - pierwsza miłość, egzamin na prawo jazdy czy młodzieńcze wybryki. | ¤ W tym odcinku: Cyborg i Bestia od dawna się spierają, które danie jest smaczniejsze, hamburgery czy może burrito. Postanawiają rozstrzygnąć spór i urządzić konkurs.
 07/08/2021  15:15-15:30  (15) 
Młodzi Tytani: Akcja!: Idealnie dopasowani (122)
¤ Serial Animowany ¤ USA ¤ 2013 | Nowe przygody grupy superbohaterów, którą tworzą Robin, Gwiazdka, Raven, Cyborg i Bestia. Młodzi herosi muszą dzielić swój czas między ratowanie świata a problemy, z którymi borykają się przeciętni nastolatkowie - pierwsza miłość, egzamin na prawo jazdy czy młodzieńcze wybryki. | ¤ W tym odcinku: Program komputerowy Cyborga wykazuje, że szczęśliwymi parami byliby Bestia i Raven oraz Gwiazdka i Wodnik. Podczas gdy Bestia próbuje przekonać do siebie Raven, Robin stara się upodobnić do Wodnika, by zdobyć względy Gwiazdki.
 07/08/2021  15:30-15:40  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 4: Katastrofa (782)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2015 | Nastoletni kot Gumball i jego królicza rodzina żyją w miasteczku Elmore, zamieszkanym przez niezwykłe postacie. Młody kocur i jego koledzy wpadają na różne, często niezbyt mądre pomysły. | ¤ W tym odcinku: Rob zyskuje moc, by zniszczyć cały świat niebieskiego kota. Kupuje Uniwersalny Pilot, który może kontrolować wszechświat.
 07/08/2021  15:40-16:00  (20) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Powtórka (791)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Niebieski kot cofa się do początku dnia, w którym doszło do jego pojedynku z Robem. Uzbrojony w wiedzę o tym, co się wydarzy, Gumball musi powstrzymać swojego arcywroga.
 07/08/2021  16:00-16:10  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Historie (792)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Gumball i Darwin próbują nauczyć Molly, jak sprawić, by opowiadane przez nią anegdoty brzmiały bardziej ekscytująco.
 07/08/2021  16:10-16:25  (15) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Gostek (801)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Po serii testów Gumball i Darwin decydują, że najlepszym nowym przyjacielem Anais jest Josh. Nowemu kumplowi króliczki nie podobają się jednak ekstremalne metody, stosowane przez chłopców.
 07/08/2021  16:25-16:35  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Nuda (802)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Gumball i Darwin przekonują się, że dzisiejszy dzień jest nudny jedynie dla nich. Inni mieszkańcy Elmore mają fascynujące przygody.
 07/08/2021  16:35-16:55  (20) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Wizja (811)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Na nośniku danych należącym do Alana Gumball i Darwin przypadkowo odkrywają tajny manifest, zawierający plan zdobycia władzy nad światem. Muszą go udaremnić.
 07/08/2021  16:55-18:30  (95) 
Kinowe wieczory z Cartoon Network: Scooby-Doo! Na Dzikim Zachodzie
¤ Film Animowany ¤ USA ¤ 2017 | Scooby i przyjaciele wybierają się na ranczo kuzynki Shaggy'ego. Odkrywają, że straszy tam duch przodka Shaggy'ego, niezwykle do niego podobny. Kuzynka będzie musiała sprzedać posiadłość, jeśli młodzi detektywi nie pomogą jej pozbyć się upiora. W polskiej wersji językowej głosu postaciom użyczyli m.in. Jacek Kopczyński, Jacek Bończyk, Ryszard Olesiński i Beata Jankowska-Tzimas. | ¤ Reżyseria: Matt Peters, Dongwan Jung, Yungwon Jung, Jinsung Kim
 07/08/2021  18:30-18:50  (20) 
Bakugan: Przymierze wojowników: Reżyser
¤ Serial Animowany ¤ Korea Południowa/Kanada/Japonia ¤ 2020 | Dan Kouzo i jego przyjaciele z odwagą walczą z mrocznymi siłami, broniąc całej planety. Śmiałkowie mogą liczyć na wsparcie ze strony stworzeń Bakugan, pochodzących z innej czasoprzestrzeni.
 07/08/2021  18:50-19:00  (10) 
Bakugan: Battle Planet: Na drodze Straty (141)
¤ Serial Animowany ¤ Korea Południowa/Kanada/Japonia ¤ 2018 | Dan Kouzo i jego przyjaciele jak odważni wojownicy walczą o losy całej planety. Pomagają im stworzenia Bakugan, pochodzące z innej, dalekiej czasoprzestrzeni. | ¤ W tym odcinku: Ekstra Ekipa rozpoczyna misję w tajemniczym labiryncie Vestroii. Młodzi wojownicy spotykają tu Łowcę Stratę i uwalniają Bakugany, które ten uwięził.
 07/08/2021  19:00-19:15  (15) 
Bakugan: Battle Planet: Labiryntowy zawrót głowy (142)
¤ Serial Animowany ¤ Korea Południowa/Kanada/Japonia ¤ 2018 | Dan Kouzo i jego przyjaciele jak odważni wojownicy walczą o losy całej planety. Pomagają im stworzenia Bakugan, pochodzące z innej, dalekiej czasoprzestrzeni. | ¤ W tym odcinku: Ekstra Ekipa gubi się w Labiryncie. Śmiałkowie natrafiają na potężne siły, rządzące w tym przedziwnym świecie.
 07/08/2021  19:15-19:26  (11) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Konsola (871)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Po tym jak niebieski kocur otrzymuje konsolę do gier, która została przeklęta, Elmore znajduje się w niebezpieczeństwie. Całe miasteczko trafia do świata fantasy RPG. Gumball, Darwin i Anais odkrywają sekrety swojej nowej wirtualnej rzeczywistości.
 07/08/2021  19:26-19:45  (19) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Wolność (872)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Wattersonowie odwiedzają tatę Richarda, szczura Frankiego. Gumball i jego bliscy są przekonani, że na skutek długotrwałej nieobecności w życiu Richarda Frankie zamieszkał na wysypisku śmieci. Niebawem szczur przyjeżdża do Wattersonów, by zostać z nimi na stałe.
 07/08/2021  19:45-19:55  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Sobowtóry (881)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2016 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Gumball i jego kumpel Darwin spotykają dziwaczne rodzeństwo. Kiki i Quack naśladują wszystko, co robią i mówią. Z czasem wychodzi na jaw, że ta rodzina naśladowców zarabia w sieci, naśladując rodzinę Wattersonów.
 07/08/2021  19:55-20:15  (20) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Łowca naiwniaków (882)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Niebieski kot i Darwin uświadamiają sobie, że dziadek Louie nie ma żadnych przyjaciół na Elmore Plus. Tworzą wirtualną przyjaciółkę, Muriel. Niebawem babcia JoJo dowiaduje się, że Louie spędza czas w cyberprzestrzeni na rozmowach z inną osobą.
 07/08/2021  20:15-20:25  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Kołowrót (891)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Gumball, Darwin i Anais odkrywają, że pan Wilson przez wiele lat prześladował Richarda. W okresie nauki w szkole średniej posunął się nawet do upokorzenia Wattersona. Dzieci próbują pomóc Richardowi pokonać lęk przed Wilsonem.
 07/08/2021  20:25-20:40  (15) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Gwiazdki (892)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Po tym, jak został nazwany łysym, ojciec niebieskiego kota wystawia fryzjerowi Larry'emu złą opinię. W ramach rekompensaty otrzymuje propozycję darmowego strzyżenia. Gumball i Darwin także zamierzają wyłudzić bezpłatną usługę w w zamian za dobre recenzje na temat pracy stylisty.
 07/08/2021  20:40-20:50  (10) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Pudło (901)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Wattersonowie otrzymują pocztą nieoznakowaną przesyłkę. Nie chcąc jej otwierać, na zmianę wyobrażają sobie, co może być w środku. Mama twierdzi, że jest tam gwarancja finansowej wolności, natomiast Gumball uważa, że zawartość przesyłki zapewni wyjątkową moc.
 07/08/2021  20:50-21:01  (11) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Swaci (902)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Darwinowi bardzo podoba się Teri. Podziwia jej zdjęcie na Elmore Plus. Gumball przyłapuje go na tych amorach i w tajemnicy prosi Carrie, aby pomogła Darwinowi lepiej poznać wybrankę. Okazuje się jednak, że rozbudzenie uczucia między Darwinem i Teri wymaga użycia magii.
 07/08/2021  21:01-21:20  (19) 
Niesamowity świat Gumballa 5: Oceny (911)
¤ Serial Animowany ¤ Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania ¤ 2017 | 12-letni niebieski kot Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci. Jego ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Oprócz Gumballa mają oni jeszcze dwoje dzieci: genialną króliczkę Anais i udomowioną złotą rybkę, Darwina. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody, a do tego ciągle wpada w tarapaty. | ¤ W tym odcinku: Panna Simian znajduje test Gumballa z dawnych lat nauki, rozwiązany z kiepskim wynikiem. Obniża uczniowi średnią ocen, w efekcie czego niebieski kot musi powtórzyć przedszkolny etap edukacji. Okazuje się, że w ten sposób panna Simian pogarsza swoją pozycję zawodową.
 07/08/2021  21:20-21:30  (10) 
Angelo rządzi 4: Electra
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola.
 07/08/2021  21:30-21:50  (20) 
Angelo rządzi 4: Najlepsi przyjaciele
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola.
 07/08/2021  21:50-22:00  (10) 
Angelo rządzi 4: Wypieki
¤ Serial Animowany ¤ Francja/Kanada ¤ 2018 | Przygody nastolatka, który próbuje sprostać najróżniejszym codziennym wyzwaniom. Angelo jest ambitny i uparty. Nie posiada żadnych nadzwyczajnych umiejętności, ale jego wielkimi atutami są spryt, pomysłowość i umiejętność odnalezienia się w każdych okolicznościach. W codziennych zmaganiach pomagają mu przyjaciele, Sharewood i Lola. | ¤ Reżyseria: Thierry Marchand